Koha 23.11.08.001 - en to fa-Arab translation catalogue (1800 entries)

en: fixed length control field
fa-Arab: فیلد کنترل طول ثابت

en: control field
fa-Arab: فیلد کنترل

en: Field link and sequence number
fa-Arab: پیوند فیلد و شماره ترتیب

en: LC control number
fa-Arab: شماره کنترل LC

en: Canceled/invalid LC control number
fa-Arab: شماره کنترل LC لغو شده/نامعتبر است

en: Linkage
fa-Arab: پیوند

en: Control number of related bibliographic record
fa-Arab: تعداد کنترل رکورد کتابشناختی مرتبط

en: Source
fa-Arab: منبع

en: Record control number
fa-Arab: شماره کنترل رکورد

en: Canceled or invalid record control number
fa-Arab: شماره کنترل سند لغو شده یا نامعتبر است

en: International Standard Book Number
fa-Arab: شماره استاندارد بین المللی کتاب

en: Terms of availability
fa-Arab: شرایط در دسترس بودن

en: Qualifying information
fa-Arab: اطلاعات واجد شرایط

en: Canceled/invalid ISBN
fa-Arab: شابک لغو شده/نامعتبر است

en: International Standard Serial Number
fa-Arab: شماره استاندارد بین المللی پیایند

en: ISSN-L
fa-Arab: شماره استاندارد بین المللی پیایندها (شاپا)-L

en: Canceled ISSN-L
fa-Arab: لغو شماره استاندارد بین المللی پیایندها (شاپا)-L

en: Incorrect ISSN
fa-Arab: شماره استاندارد بین المللی پیایندها (شاپا) نادرست است

en: Canceled ISSN
fa-Arab: لغو شماره استاندارد بین المللی پیایندها (شاپا)

en: Authority record control number or standard number
fa-Arab: شماره بازیابی رکورد مستند یا شماره استاندارد

en: Real World Object URI
fa-Arab: URI شی جهان واقعی

en: Standard number or code
fa-Arab: شماره استاندارد یا کد

en: Additional codes following the standard number or code
fa-Arab: کدهای اضافی پیرو شماره یا کد استاندارد

en: Canceled/invalid standard number or code
fa-Arab: شماره یا کد استاندارد لغو شده/نامعتبر است

en: System code
fa-Arab: کد سیستم

en: Number of work
fa-Arab: تعداد اثر

en: Number of movement
fa-Arab: تعداد جنبش

en: Number of excerpt
fa-Arab: تعداد قطعه منتخب

en: Caption or heading
fa-Arab: سرصفحه یا عنوان

en: Role
fa-Arab: نقش

en: Clef
fa-Arab: کلید

en: Voice/instrument
fa-Arab: صدا/ساز

en: Key signature
fa-Arab: نشانه نوع کلیدموسیقی

en: Time signature
fa-Arab: کسر میزان در موسیقی

en: Musical notation
fa-Arab: نت نویسی موسیقی

en: General note
fa-Arab: یادداشت کلی

en: Key or mode
fa-Arab: کلید یا شیوه

en: Coded validity note
fa-Arab: یادداشت تایید کدگذاری

en: Text incipit
fa-Arab: مقدمه متن

en: Uniform Resource Identifier
fa-Arab: تعیین کننده هویت منابع یکسان

en: Link text
fa-Arab: متن پیوند

en: Public note
fa-Arab: یادداشت همگانی

en: Materials specified
fa-Arab: مواد مشخص شده

en: Coordinates - westernmost longitude
fa-Arab: مختصات - غربی ترین طول جغرافیایی

en: Coordinates - easternmost longitude
fa-Arab: مختصات - شرقی ترین طول جغرافیایی

en: Coordinates - northernmost latitude
fa-Arab: مختصات - شمالی ترین عرض جغرافیایی

en: Coordinates - southernmost latitude
fa-Arab: مختصات - جنوبی ترین عرض جغرافیایی

en: Declination - northern limit
fa-Arab: انحراف - حد شمالی

en: Declination - southern limit
fa-Arab: انحراف - حد جنوبی

en: Right ascension - eastern limit
fa-Arab: بعد - حد شرقی

en: Right ascension - western limit
fa-Arab: بعد - حد غربی

en: Equinox
fa-Arab: اعتدال

en: Distance from earth
fa-Arab: فاصله از زمین

en: G-ring latitude
fa-Arab: عرض جغرافیایی حلقه G

en: G-ring longitude
fa-Arab: طول جغرافیایی حلقه G

en: Beginning date
fa-Arab: تاریخ شروع

en: Ending date
fa-Arab: تاریخ پایان

en: Name of extraterrestrial body
fa-Arab: نام جسم فرازمینی

en: System control number
fa-Arab: شماره کنترل سیستم

en: Canceled/invalid system control number
fa-Arab: شماره کنترل سیستم لغو شده/نامعتبر است

en: Original cataloging agency
fa-Arab: سازمان فهرست نویسی اصلی

en: Language of cataloging
fa-Arab: زبان فهرست نویسی

en: Transcribing agency
fa-Arab: سازمان رونوشت برداری

en: Modifying agency
fa-Arab: تغییر نمایندگی

en: Description conventions
fa-Arab: شرح قراردادها

en: Subject heading/thesaurus conventions
fa-Arab: سرعنوان موضوعی/اصطلاحنامه قراردادی

en: Authentication code
fa-Arab: کد احراز هویت

en: Source of local code
fa-Arab: کد محل منبع

en: Geographic area code
fa-Arab: کد منطقه جغرافیایی

en: Local GAC code
fa-Arab: کد GAC محلی

en: ISO code
fa-Arab: کد ISO

en: Time period code
fa-Arab: کد دوره زمانی

en: Formatted 9999 B.C. through C.E. time period
fa-Arab: قالب بندی 9999 قبل از میلاد B.C از طریق دوره زمانی C.E

en: Formatted pre-9999 B.C. time period
fa-Arab: قالب بندی 9999 قبل از میلاد B.C بازه زمانی

en: Source of date scheme
fa-Arab: ترتیب تاریخ منبع

en: Birth date
fa-Arab: تاریخ تولد

en: Death date
fa-Arab: تاریخ فوت

en: Beginning or single date created
fa-Arab: تاریخ شروع یا فردی ایجاد شد

en: Ending date created
fa-Arab: تاریخ پایان ایجاد شد

en: Single or starting date for aggregated content
fa-Arab: تاریخ واحد یا شروع برای محتوای جمع‌آوری‌شده

en: Ending date for aggregated content
fa-Arab: تاریخ پایان برای محتوای انبوه

en: Establishment date
fa-Arab: تاریخ تاسیس

en: Termination date
fa-Arab: تاریخ پایان

en: Start period
fa-Arab: شروع دوره

en: End period
fa-Arab: دوره پایانی

en: Source of information
fa-Arab: اطلاعات منبع

en: Institution to which field applies
fa-Arab: سازمان با فیلد اعمال شده

en: Classification number
fa-Arab: شماره رده بندی

en: Item number
fa-Arab: شماره آیتم

en: Volumes/dates to which call number applies
fa-Arab: جلدها/تاریخ هایی که شماره بازیابی برای آنها اعمال می شود

en: Code source
fa-Arab: کد منبع

en: Geographic classification area code
fa-Arab: کد منطقه طبقه بندی جغرافیایی

en: Geographic classification subarea code
fa-Arab: کد زیرمنطقه طبقه بندی جغرافیایی

en: Populated place name
fa-Arab: نام مکان پرجمعیت

en: Classification number element-single number or beginning number of span
fa-Arab: شماره رده بندی اصلی- شماره واحد یا شماره شروع گستره

en: Classification number element-ending number of span
fa-Arab: شماره رده بندی اصلی- گستره شماره پایانی

en: Explanatory term
fa-Arab: اصطلاح توضیحی

en: Number source
fa-Arab: منبع شماره

en: Library to which class number applies
fa-Arab: کتابخانه ای که شماره رسته برای آن اعمال می شود

en: LC classification number--Single number or beginning number of a range
fa-Arab: شماره رده بندی LC--شماره واحد یا شماره شروع یک محدوده

en: LC classification number--End number of a range
fa-Arab: شماره رده بندی LC--شماره پایان یک محدوده

en: NLM classification number--Single number or beginning number of a range
fa-Arab: شماره رده بندی NLM--شماره واحد یا شماره شروع گستره

en: NLM classification number--End number of a range
fa-Arab: شماره رده بندی NLM--شماره پایان یک محدوده

en: Classification number element-single number or beginning of span
fa-Arab: شماره رده بندی اصلی- شماره واحد یا شروع گستره

en: Primary G0 character set
fa-Arab: مجموعه کاراکترهای ابتدایی G0

en: Primary G1 character set
fa-Arab: مجموعه کاراکترهای ابتدایی G1

en: Alternate G0 or G1 character set
fa-Arab: مجموعه کاراکترهای G0 یا G1 جایگزین

en: Subject category code
fa-Arab: کد رده موضوعی

en: Subject category code subdivision
fa-Arab: تقسیمات کد دسته موضوعی

en: Subdivision usage
fa-Arab: استفاده از بخش فرعی

en: Type of entity term
fa-Arab: نوع اصطلاح موچودیت

en: Type of entity code
fa-Arab: الگوی کد موجودیت

en: Edition identifier
fa-Arab: شناسه ویرایش

en: Universal Decimal Classification number
fa-Arab: شماره رده بندی دهدهی جهانی

en: Common auxiliary subdivision
fa-Arab: زیرمجموعه کمکی مشترک

en: Edition number
fa-Arab: شماره ویرایش

en: Table sequence number for internal subarrangement or add table
fa-Arab: شماره ترتیب جدول برای تنظیم فرعی داخلی یا افزودن جدول

en: Table identification-table number
fa-Arab: شناسایی جدول-شماره جدول

en: Classification scheme code
fa-Arab: کد ترتیب رده بندی

en: Edition title
fa-Arab: عنوان ویرایش

en: Source edition identifier
fa-Arab: شناسه ویرایش منبع

en: Language code
fa-Arab: کد زبان

en: Authorization
fa-Arab: مجوز

en: Variations
fa-Arab: تغییرات

en: Call number
fa-Arab: شماره بازیابی

en: Canceled/invalid call number
fa-Arab: شماره تماس لغو شده/نامعتبر است

en: Classification number element-Single number of beginning number of span
fa-Arab: شماره رده بندی اصلی- شماره واحد از شماره شروع گستره

en: Explanatory information
fa-Arab: اطلاعات توضیحی

en: Document shelving number (CODOC)
fa-Arab: شماره قفسه بندی اسناد (CODOC)

en: Call number ; Classification number (OCLC) (R) ; Classification number, CALL (RLIN) (NR)
fa-Arab: شماره بازیابی ; شماره طبقه بندی (OCLC) (R) ; شماره طبقه بندی, CALL (RLIN) (NR)

en: Item number ; Local cutter number (OCLC) ; Book number/undivided call number, CALL (RLIN)
fa-Arab: شماره آیتم ; شماره کاتر (OCLC) ; شماره کتاب/شماره بازیابی, احضار(شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: Feature heading (OCLC)
fa-Arab: عنوان ویژگی (OCLC)

en: Filing suffix (OCLC) ; Footnote, FNT (RLIN)
fa-Arab: پسوند بایگانی (OCLC) ; پاورقی, FNT (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: Output transaction history, HST (RLIN)
fa-Arab: خروجی پیشینه ی تراکنش های, HST (RLIN)

en: Output transaction instruction, INS (RLIN)
fa-Arab: خروجی دستورالعمل تراکنش های, INS (RLIN)

en: Extra card control statement, EXT (RLIN)
fa-Arab: بیانیه کنترل کارت اضافی، EXT (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: Additional local notes, ANT (RLIN)
fa-Arab: یادداشت‌های محلی اضافی، ANT (RLIN)

en: Pathfinder code, PTH (RLIN)
fa-Arab: کد مسیریاب، PTH (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: Field suppresion, FSP (RLIN)
fa-Arab: حذف فیلد, FSP (RLIN)

en: Volumes, VOL (RLIN)
fa-Arab: جلدها, VOL (RLIN)

en: Date, VOL (RLIN)
fa-Arab: تاریخ, VOL (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: Classification number element--single number or beginning number of span
fa-Arab: شماره رده بندی اصلی- شماره واحد یا شماره شروع گستره

en: Classification number element--ending number of span
fa-Arab: شماره رده بندی اصلی- گستره شماره پایانی

en: Table identification--table number
fa-Arab: شناسایی جدول -- شماره جدول

en: Feature heading
fa-Arab: عنوان ویژگی

en: Filing suffix
fa-Arab: پسوند بایگانی

en: Call number based on other classification scheme
fa-Arab: شماره بازیابی را براساس برنامه طبقه بندی دیگر قرار دهید

en: Personal name
fa-Arab: نام شخصی

en: Numeration
fa-Arab: شمارش

en: Titles and other words associated with a name
fa-Arab: عناوین و سایر کلمات مرتبط با یک نام

en: Dates associated with a name
fa-Arab: تاریخ های مرتبط با یک نام

en: Relator term
fa-Arab: اصطلاح مرتبط

en: Date of a work
fa-Arab: تاریخ یک اثر

en: Miscellaneous information
fa-Arab: اطلاعات متفرقه

en: Medium
fa-Arab: رسانه

en: Attribution qualifier
fa-Arab: ویژگی واجد شرایط

en: Form subheading
fa-Arab: عنوان فرعی فرم

en: Language of a work
fa-Arab: زبان یک اثر

en: Medium of performance for music
fa-Arab: رسانه اجرا برای موسیقی

en: Number of part/section of a work
fa-Arab: تعداد قسمت/بخش یک اثر

en: Arranged statement for music
fa-Arab: بیانیه تنظیم شده برای موسیقی

en: Name of part/section of a work
fa-Arab: نام قسمت/بخش یک اثر

en: Fuller form of name
fa-Arab: شکل کاملتر نام

en: Key for music
fa-Arab: راهنما برای موسیقی

en: Version
fa-Arab: نسخه

en: Title of a work
fa-Arab: عنوان یک اثر

en: Form subdivision
fa-Arab: شکل تقسیم بندی

en: General subdivision
fa-Arab: زیرمجموعه کلی

en: Chronological subdivision
fa-Arab: تقسیم بندی زمانی

en: Geographic subdivision
fa-Arab: تقسیم بندی جغرافیایی

en: Corporate name or jurisdiction name as entry element
fa-Arab: نام تنالگان یا نام حوزه قضایی به عنوان عنصر ورودی

en: Subordinate unit
fa-Arab: واحد تابعه

en: Location of meeting
fa-Arab: محل برگزاری جلسه

en: Date of meeting or treaty signing
fa-Arab: تاریخ نشست یا امضای معاهده

en: Number of part/section/meeting
fa-Arab: تعداد قسمت/بخش/جلسه

en: Meeting name or jurisdiction name as entry element
fa-Arab: نام جلسه یا نام حوزه قضایی به عنوان عنصر ورودی

en: Number [OBSOLETE]
fa-Arab: شماره [منسوخ]

en: Name of meeting following jurisdiction name entry element
fa-Arab: نام همایش زیر عنصر ورودی نام حوزه قضایی

en: Uniform title
fa-Arab: عنوان قراردادی

en: Date of treaty signing
fa-Arab: تاریخ امضای معاهده

en: Date of treaty
fa-Arab: تاریخ قرارداد

en: General material designation
fa-Arab: تخصیص ماده عمومی

en: Language
fa-Arab: زبان

en: Number of part or section/serial, thematic, or opus number
fa-Arab: تعداد قسمت یا بخش/سریال، موضوعی یا شماره اثر

en: Arranged or arr. for music
fa-Arab: مرتب شده یا ترتیب. برای موسیقی

en: Part or section
fa-Arab: قسمت یا بخش

en: General subject subdivision
fa-Arab: تقسیم بندی موضوعی عمومی

en: Period subject subdivision
fa-Arab: تقسیم موضوعی دوره

en: Place subject subdivision
fa-Arab: تقسیم موضوعی مکان

en: Collective title
fa-Arab: عنوان جامع

en: Named event
fa-Arab: رویداد به نام

en: Location of named event
fa-Arab: محل رویداد نامگذاری شده

en: Date of named event
fa-Arab: تاریخ رویداد نامگذاری شده

en: Chronological term
fa-Arab: اصطلاح گاهشماری

en: Topical term or geographic name entry element
fa-Arab: اصطلاح موضعی یا نام جغرافیایی به عنوان عنصر ورودی

en: Topical term following geographic name entry element
fa-Arab: اصطلاح موضوعی زیر عنصر ورودی نام جغرافیایی

en: Geographic name
fa-Arab: نام جغرافیایی

en: Name following place as an entry element {OBSOLETE]
fa-Arab: نام مکان زیر به عنوان عنصر ورودی {منسوخ شده]

en: Classification number--Single number or beginning number of span
fa-Arab: شماره رده بندی-شماره واحد یا شماره شروع گستره

en: Classification number--Ending number of span
fa-Arab: شماره رده بندی- گستره شماره پایانی

en: Caption hierarchy
fa-Arab: سلسه مراتب عنوان

en: Caption
fa-Arab: عنوان

en: Summary number span caption hierarchy
fa-Arab: خلاصه سلسله مراتب عنوان بازه اعداد

en: Table identification
fa-Arab: تعیین هویت جدول

en: General explanatory index term
fa-Arab: اصطلاح شاخص توضیحی عمومی

en: General explanatory index term--Succeeding level
fa-Arab: اصطلاح شاخص توضیحی عمومی--سطح متوالی

en: Schedule identification
fa-Arab: جدول شناسایی

en: Genre/form term
fa-Arab: اصطلاح نوع/فرم

en: Medium of performance term
fa-Arab: دوره متوسط عملکرد

en: Classification number referred to--Single number or beginning number of span
fa-Arab: شماره رده بندی ارجاع به-- شماره واحد یا شماره شروع گستره

en: Classification number referred to--Ending number of span
fa-Arab: شماره رده بندی ارجاع به- گستره شماره پایانی

en: Explanatory text
fa-Arab: متن توضیحی

en: Table identification--Schedule [OBSOLETE]
fa-Arab: شناسایی جدول - زمانبندی [منسوخ]

en: Heading referred to
fa-Arab: سرعنوان ارجاع داده شده

en: Content type term
fa-Arab: اصطلاح نوع محتوا

en: Content type code
fa-Arab: کد نوع محتوا

en: Source of term
fa-Arab: منبع اصطلاح

en: Format of notated music term
fa-Arab: فرمت اصطلاح موسیقی نت دار

en: Format of notated music code
fa-Arab: فرمت کد نت موسیقی

en: Type of corporate body
fa-Arab: نوع تنالگان

en: Type of jurisdiction
fa-Arab: نوع حوزه

en: Other designation
fa-Arab: انتخاب دیگر

en: Title of person
fa-Arab: عنوان شخص

en: Relationship
fa-Arab: ارتباط

en: Place of birth
fa-Arab: محل تولد

en: Place of death
fa-Arab: محل مرگ

en: Associated country
fa-Arab: کشور مرتبط

en: Place of residence/headquarters
fa-Arab: محل سکونت / دفتر مرکزی

en: Other associated place
fa-Arab: سایر مکان های مرتبط

en: Place of origin of work or expression
fa-Arab: محل مبدا نوشتجات یا عبارت

en: Relationship information
fa-Arab: ارتباط اطلاعات

en: Address
fa-Arab: عنوان

en: City
fa-Arab: مدينة

en: Intermediate jurisdiction
fa-Arab: میانگین اختیارات

en: Country
fa-Arab: کشور

en: Postal code
fa-Arab: کد پستی

en: Electronic mail address
fa-Arab: آدرس پست الکترونیکی

en: Field of activity
fa-Arab: زمینه فعالیت

en: Associated group
fa-Arab: گروه مرتبط

en: Occupation
fa-Arab: شغل

en: Gender
fa-Arab: جنسیت

en: Type of family
fa-Arab: نوع خانواده

en: Name of prominent member
fa-Arab: نام عضو برجسته

en: Hereditary title
fa-Arab: عنوان موروثی

en: Source of code
fa-Arab: کد منبع

en: Language term
fa-Arab: اصطلاح زبان

en: Fuller form of personal name
fa-Arab: شکل کاملتر نام شخصی

en: Form of work
fa-Arab: شکل اثر

en: Other distinguishing characteristic
fa-Arab: ویژگی مشخصه ی دیگر

en: Medium of performance
fa-Arab: متوسط عملکرد

en: Soloist
fa-Arab: تک نواز

en: Doubling instrument
fa-Arab: ساز دوبلینگ

en: Number of ensembles of the same type
fa-Arab: تعداد گروه ها از نوع مشابه

en: Number of performers of the same medium
fa-Arab: تعداد مجریان همان رسانه

en: Alternative medium of performance
fa-Arab: رسانه جایگزین عملکرد

en: Total number of individuals performing alongside ensembles
fa-Arab: تعداد کل افرادی که در کنار گروه ها اجرا می کنند

en: Total number of performers
fa-Arab: تعداد کل اجراکنندگان

en: Total number of ensembles
fa-Arab: تعداد کل مجموعه

en: Note
fa-Arab: یادداشت

en: Serial number
fa-Arab: شماره پیاپی

en: Opus number
fa-Arab: تعداد اثر

en: Thematic index number
fa-Arab: شماره فهرست موضوعی

en: Thematic index code
fa-Arab: کد نمایه موضوعی

en: Publisher associated with opus number
fa-Arab: شماره اثر مربوط به ناشر

en: Key
fa-Arab: مفتاح

en: Audience term
fa-Arab: اصطلاح مخاطب

en: Audience code
fa-Arab: کد مخاطب

en: Demographic group term
fa-Arab: اصطلاح گروه جمعیتی

en: Demographic group code
fa-Arab: کد گروه جمعیتی

en: Creator/contributor term
fa-Arab: اصطلاح سازنده/مشارکت کننده

en: Creator/contributor code
fa-Arab: کد سازنده/مشارکت کننده

en: Time period of creation term
fa-Arab: دوره زمانی مهلت ایجاد

en: 9 (RLIN)
fa-Arab: 9 (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: Control subfield
fa-Arab: زیرشاخه را کنترل کنید

en: Number {OBSOLETE]
fa-Arab: شماره [منسوخ]

en: Classification element-Ending number of span
fa-Arab: رده بندی اصلی- پوشش شماره پایانی

en: Topic
fa-Arab: موضوع

en: Dates of publication and/or sequential designation
fa-Arab: تاریخ انتشار و/یا تعیین متوالی

en: Numbering peculiarities note
fa-Arab: یادداشت ویژگی های شماره گذاری

en: Institution/copy to which field applies
fa-Arab: مؤسسه/کپی که در آن فیلد اعمال می شود

en: Series numbering example
fa-Arab: نمونه شماره گذاری فروست

en: Volumes/dates to which series numbering example applies
fa-Arab: جلدها/تاریخی که مثال شماره گذاری سری برای آنها اعمال می شود

en: Place
fa-Arab: موقعیت

en: Publisher/issuing body
fa-Arab: ناشر/سازمان صادرکننده

en: Volumes/dates to which place and publisher/issuing body apply
fa-Arab: جلدها/تاریخ هایی که برای محل و ناشر/سازمان صادر کننده درخواست می شود

en: Series analysis practice
fa-Arab: عمل تجزیه و تحلیل رده

en: Exceptions to analysis practice
fa-Arab: استثنائات در عمل تجزیه و تحلیل

en: Volumes/dates to which analysis practice applies
fa-Arab: جلدها/تاریخ‌هایی که روش تحلیل برای آنها اعمال می‌شود

en: Series tracing practice
fa-Arab: تکنیک ردیابی سری

en: Volumes/dates to which tracing practice applies
fa-Arab: جلدها/تاریخ هایی که رویه پیگیری برای آنها اعمال می شود

en: Series classification practice
fa-Arab: عمل رده بندی فروست

en: Volumes/dates to which classification practice applies
fa-Arab: جلدها/تاریخ‌هایی که برای رده بندی آنها اعمال می‌شود

en: Title referred to
fa-Arab: عنوان معرفی شده

en: History reference
fa-Arab: تاریخ رجوع

en: General explanatory reference
fa-Arab: ارجاع توضیحی عمومی

en: Nonpublic general note
fa-Arab: یادداشت کلی غیر عمومی

en: Characters in nonroman alphabet
fa-Arab: حروف الفبای غیر رومی

en: Source citation
fa-Arab: استناد منبع

en: Information found
fa-Arab: اطلاعات پیدا شد

en: Bibliographic record control number
fa-Arab: شماره بازیابی ثبت کتابشناختی

en: Citation
fa-Arab: استناد

en: Title
fa-Arab: عنوان

en: Remainder of title
fa-Arab: ترتیب براساس عنوان

en: Date
fa-Arab: تاریخ

en: Rule number(s) and additional information
fa-Arab: شماره(های) قاعده و اطلاعات اضافی

en: Definition
fa-Arab: تعريف

en: Source of definition
fa-Arab: توضیح منبع

en: Biographical or historical data
fa-Arab: اطلاعات بیوگرافی یا تاریخی

en: Expansion
fa-Arab: گسترش

en: Heading or subdivision term
fa-Arab: اصطلاح سرفصل یا زیربخش

en: Classification number--Ending number of span [CLASSIFICATION FORMAT]
fa-Arab: شماره رده بندی--گستره شماره پایانی [فرمت رده بندی]

en: Subject heading or subdivision term
fa-Arab: اصطلاح زیربخش یا سرعنوان موضوعی

en: Replacement authority record control number
fa-Arab: شماره بازیابی جایگزین ثبت مستندات

en: Replacement heading
fa-Arab: سرعنوان جایگزین

en: Corresponding classification field
fa-Arab: فیلد طبقه بندی مربوطه

en: Source consulted and information found
fa-Arab: منبع بررسی و اطلاعات یافت شد

en: Application history note
fa-Arab: یادداشت پیشینه اپلیکیشن

en: Source of heading or term
fa-Arab: عبارت یا سرفصل منبع

en: Materials specified [CLASSIFICATION FORMAT]
fa-Arab: مطالب مشخص شده [فرمت رده بندی]

en: Location of event
fa-Arab: مکان رویداد

en: Active date
fa-Arab: تاریخ اقدام

en: Index term
fa-Arab: اصطلاح نمایه

en: Index term--Succeeding level
fa-Arab: اصطلاح شاخص -- سطح متوالی

en: Index term referred from
fa-Arab: اصطلاح نمایه ارجاع شده از

en: Example class number
fa-Arab: نمونه شماره رده

en: See also reference term
fa-Arab: اصطلاح مرجع را نیز ببینید

en: See also reference term--Succeeding level
fa-Arab: نیز نگاه کنید به اصطلاح مرجع--سطح بعدی

en: Use reference term
fa-Arab: از اصطلاح مرجع استفاده کنید

en: Use reference term--Succeeding level
fa-Arab: از عبارت مرجع استفاده کنید--سطح بعدی

en: Material specified
fa-Arab: مواد مشخص شده

en: Focus term
fa-Arab: اصطلاح تمرکز

en: Non-focus term
fa-Arab: اصطلاح غیر متمرکز

en: Facet/hierarchy designation
fa-Arab: تعیین سطح/سلسله مراتب

en: Genre/form term as entry element
fa-Arab: اصطلاح نوع/فرم به عنوان عنصر ورودی

en: Number where instructions are found--Single number or beginnning number of span
fa-Arab: شماره ای که دستورالعمل‌ها در آن یافت می‌شوند--شماره واحد یا تعداد شروع بازه

en: Base number
fa-Arab: شماره پایه

en: Divided like number
fa-Arab: مثل عدد تقسیم شده

en: Facet designator
fa-Arab: تعیین کننده وجه

en: Negative example class number
fa-Arab: مثال منفی شماره کلاس

en: Root number
fa-Arab: شماره پایه

en: Other classification number
fa-Arab: سایر شماره رده بندی

en: Medium of performance term as entry element
fa-Arab: میانگین مدت عملکرد به عنوان عنصر ورودی

en: Table number
fa-Arab: شماره جدول

en: Manual note
fa-Arab: یادداشت دستی

en: Number where instructions are found
fa-Arab: شماره ای که دستورالعمل ها در آن یافت می شود

en: See reference
fa-Arab: نگاه کنید به

en: Rule number
fa-Arab: شماره قاعده

en: Number where instructions are found--Single number or beginning number of span
fa-Arab: شماره ای که دستورالعمل‌ها در آن یافت می‌شوند--شامل تک شماره یا شماره ابتدایی

en: Number where instructions are found--Ending number of span
fa-Arab: شماره ای که دستورالعمل ها در آن یافت می شوند - محدوده تعداد پایانی

en: Digits added from classification number in schedule or external table
fa-Arab: ارقام از شماره رده بندی در جدول زمانی یا جدول خارجی اضافه شده است

en: Digits added from internal subarrangement or add table
fa-Arab: ارقام اضافه شده از رده بندی فرعی داخلی یا جدول اضافه شده است

en: Number being analyzed
fa-Arab: عدد در حال تجزیه و تحلیل

en: Number in internal subarrangement or add table where instructions are found
fa-Arab: شماره در ساماندهی داخلی یا اضافه کردن جدولی که در آن دستورالعمل ها یافت می شود

en: Table identification--Internal subarrangement or add table
fa-Arab: شناسایی جدول - ترتیب فرعی داخلی یا اضافه کردن جدول

en: Secondary table of applicability
fa-Arab: دومین جدول کاربردی

en: Type of division
fa-Arab: نوع رده بندی

en: Topic used as example of citation and preference order instruction
fa-Arab: موضوع به عنوان مثالی از دستور نقل قول و ترتیب اولویت استفاده می شود

en: Exception to table of preference
fa-Arab: مورد استثناء در جدول اولویت

en: Table identification--Table number
fa-Arab: شناسایی جدول -- شماره جدول

en: Access method
fa-Arab: نوع دسترسی

en: Access status
fa-Arab: وضعیت دسترسی

en: Host name
fa-Arab: نام میزبان

en: Access number
fa-Arab: شماره دسترسی

en: Compression information
fa-Arab: اطلاعات تکمیلی

en: Path
fa-Arab: مسیر

en: Electronic name
fa-Arab: نام الکترونیکی

en: Processor of request
fa-Arab: درخواست پردازش

en: Instruction
fa-Arab: دستورالعمل

en: Bits per second
fa-Arab: بیت در ثانیه

en: Password
fa-Arab: کلمه عبور

en: Logon
fa-Arab: ورود

en: Contact for access assistance
fa-Arab: برای کمک دسترسی تماس بگیرید

en: Name of location of host
fa-Arab: نام محل میزبان

en: Operating system
fa-Arab: سیستم عامل

en: Port
fa-Arab: درگاه

en: Electronic format type
fa-Arab: نوع فرمت الکترونیکی

en: Settings
fa-Arab: تنظیمات

en: File size
fa-Arab: اندازه فایل

en: Terminal emulation
fa-Arab: شبیه سازی نهایی

en: Hours access method available
fa-Arab: روش دسترسی ساعت در دسترس است

en: Nonpublic note
fa-Arab: یادداشت غیر عمومی

en: Generation process
fa-Arab: فرآیند تولید

en: Confidence value
fa-Arab: ارزش اعتماد

en: Generation date
fa-Arab: تاریخ تولید

en: Generation agency
fa-Arab: سازمان تولید

en: Validity end date
fa-Arab: تاریخ پایان اعتبار

en: Conversion process
fa-Arab: فرآیند تغییر

en: Conversion date
fa-Arab: تاریخ تغییر

en: Identifier of source metadata
fa-Arab: شناسه ابرداده منبع

en: Conversion agency
fa-Arab: تغییر نمایندگی

en: Matching information
fa-Arab: اطلاعات منطبق

en: Status of matching and its checking
fa-Arab: وضعیت تطبیق و بررسی آن

en: Koha auth type
fa-Arab: نوع اعتبار کوها

en: LEADER
fa-Arab: راهنما

en: CONTROL NUMBER
fa-Arab: شماره بازیابی

en: CONTROL NUMBER IDENTIFIER
fa-Arab: علامت شماره بازیابی

en: DATE AND TIME OF LATEST TRANSACTION
fa-Arab: تاریخ و زمان آخرین معامله

en: FIXED-LENGTH DATA ELEMENTS
fa-Arab: عناصر داده با طول ثابت

en: LIBRARY OF CONGRESS CONTROL NUMBER
fa-Arab: شماره کنترل کتابخانه کنگره

en: LINK TO BIBLIOGRAPHIC RECORD FOR SERIAL OR MULTIPART ITEM
fa-Arab: پیوند به رکورد کتابشناسی برای آیتم سریال یا چند بخشی

en: NATIONAL BIBLIOGRAPHIC AGENCY CONTROL NUMBER
fa-Arab: شماره کنترل سازمان ملی کتابشناختی

en: INTERNATIONAL STANDARD BOOK NUMBER
fa-Arab: شماره استاندارد بین المللی کتاب

en: INTERNATIONAL STANDARD SERIAL NUMBER
fa-Arab: شماره استاندارد بین المللی پیایند

en: OTHER STANDARD IDENTIFIER
fa-Arab: سایر شناسه های استاندارد

en: MUSICAL INCIPITS INFORMATION
fa-Arab: اطلاعات موسیقایی

en: CODED CARTOGRAPHIC MATHEMATICAL DATA
fa-Arab: داده های ریاضی نقشه برداری کد شده

en: SYSTEM CONTROL NUMBER
fa-Arab: شماره کنترل سیستم

en: CATALOGING SOURCE
fa-Arab: منبع فهرست نویسی

en: AUTHENTICATION CODE
fa-Arab: کد هویت

en: GEOGRAPHIC AREA CODE
fa-Arab: کد منطقه جغرافیایی

en: TIME PERIOD OF HEADING
fa-Arab: بخش دوره زمانی

en: SPECIAL CODED DATES
fa-Arab: تاریخ های کد گذاری ویژه

en: LIBRARY OF CONGRESS CALL NUMBER
fa-Arab: شماره بازیابی کتابخانه کنگره

en: GEOGRAPHIC CLASSIFICATION
fa-Arab: طبقه بندی بندی جغرافیایی

en: LC CLASSIFICATION NUMBER
fa-Arab: شماره رده بندی LC

en: LIBRARY AND ARCHIVES CANADA CALL NUMBER
fa-Arab: شماره رده بندی کتابخانه و آرشیوهای کانادا

en: LC CLASSIFICATION NUMBER ASSIGNED IN CANADA [OBSOLETE, CAN/MARC]
fa-Arab: شماره رده بندی LC اختصاص داده شده در کانادا [منسوخ، CAN/MARC]

en: NATIONAL LIBRARY OF MEDICINE CALL NUMBER
fa-Arab: شماره بازیابی کتابخانه ملی پزشکی

en: NLM CLASSIFICATION NUMBER ASSIGNED BY NLM [OBSOLETE, CAN/MARC]
fa-Arab: شماره رده بندی NLM اختصاص داده شده توسط NLM [منسوخ، CAN/MARC]

en: OTHER CLASSIFICATION NUMBER
fa-Arab: سایر شماره رده بندی

en: CHARACTER SETS PRESENT
fa-Arab: مجموعه کاراکتر در حال حاضر

en: NLM CLASSIFICATION NUMBER ASSIGNED IN CANADA [OBSOLETE, CAN/MARC]
fa-Arab: شماره رده بندی NLM اختصاص داده شده در کانادا [منسوخ، CAN/MARC]

en: NATIONAL AGRICULTURAL LIBRARY CALL NUMBER
fa-Arab: شماره رده بندی کتابخانه ملی کشاورزی

en: SUBJECT CATEGORY CODE
fa-Arab: کد رده موضوعی

en: SUBDIVISION USAGE
fa-Arab: استفاده از بخش فرعی

en: TYPE OF ENTITY
fa-Arab: نوع شیء

en: UNIVERSAL DECIMAL CLASSIFICATION NUMBER
fa-Arab: شماره رده بندی دهدهی جهانی

en: DEWEY DECIMAL CALL NUMBER
fa-Arab: شماره بازیابی دهدهی دیویی

en: DEWEY DECIMAL CLASSIFICATION NUMBER
fa-Arab: شماره رده بندی اعشاری دیویی

en: CLASSIFICATION SCHEME AND EDITION [CLASSIFICATION FORMAT]
fa-Arab: طرح طبقه بندی و ویرایش [فرمت طبقه بندی]

en: GOVERNMENT DOCUMENT CALL NUMBER
fa-Arab: شماره بازیابی سند دولتی

en: GOVERNMENT DOCUMENT CLASSIFICATION NUMBER
fa-Arab: شماره رده بندی سند دولتی

en: DOCUMENT SHELVING NUMBER (CODOC) [OBSOLETE, CAN/MARC]
fa-Arab: شماره قفسه سند (CODOC) [منسوخ، CAN/MARC]

en: LOCAL CALL NUMBER (SERIES) [OBSOLETE]; LOCALLY ASSIGNED LC-TYPE CALL NUMBER (OCLC); LOCAL CALL NUMBER (RLIN)
fa-Arab: شماره بازیابی محلی (سری) [منسوخ شده]; شماره بازیابیمحلی LC-TYPE اختصاص داده شده (OCLC); شماره بازیابی محلی (RLIN)

en: LOCALLY ASSIGNED LC-TYPE CLASSIFICATION NUMBER (OCLC); LOCAL CLASSIFICATION NUMBER (RLIN)
fa-Arab: شماره طبقه بندی نوع LC (OCLC) به صورت محلی اختصاص داده شده است. شماره طبقه بندی محلی (RLIN)

en: LOCALLY ASSIGNED DEWEY CALL NUMBER (OCLC)
fa-Arab: شماره بازیابی دیویی اختصاص داده شده به صورت محلی (OCLC)

en: LOCALLY ASSIGNED DEWEY CLASSIFICATION NUMBER (OCLC)
fa-Arab: شماره رده بندی دیویی اختصاص داده شده به صورت محلی (OCLC)

en: LOCALLY ASSIGNED NLM-TYPE CALL NUMBER (OCLC)
fa-Arab: نوع شماره رده بندی NLM اختصاص داده شده به صورت محلی (OCLC)

en: LOCALLY ASSIGNED NLM-TYPE CLASSIFICATION NUMBER (OCLC)
fa-Arab: شماره رده بندی NLM اختصاص داده شده به صورت محلی (OCLC)

en: OTHER CLASSIFICATION SCHEMES (OCLC)
fa-Arab: دیگر طرح‌های رده بندی (OCLC)

en: LOCAL FREE-TEXT CALL NUMBER (OCLC)
fa-Arab: شماره بازیابی رایگان متنی محلی (OCLC)

en: HEADING--PERSONAL NAME
fa-Arab: سرعنوان--نام شخصی

en: HEADING--CORPORATE NAME
fa-Arab: سرعنوان--نام تنالگان

en: HEADING--MEETING NAME
fa-Arab: سرعنوان--نام همایش

en: HEADING--UNIFORM TITLE
fa-Arab: سرعنوان--عنوان یکسان

en: UNIFORM TITLE [OBSOLETE, CAN/MARC]
fa-Arab: عنوان قراردادی [منسوخ, CAN/MARC]

en: COLLECTIVE TITLE [OBSOLETE, CAN/MARC]
fa-Arab: عنوان جمعی [منسوخ، CAN/MARC]

en: HEADING--NAMED EVENT
fa-Arab: سرعنوان--نامگذاری رویداد

en: HEADING--CHRONOLOGICAL TERM
fa-Arab: سرعنوان--اصطلاح گاهشماری

en: HEADING--TOPICAL TERM
fa-Arab: سرعنوان--اصطلاح موضوعی

en: HEADING--GEOGRAPHIC NAME
fa-Arab: سرعنوان--نام جغرافیایی

en: CLASSIFICATION NUMBER [CLASSIFICATION FORMAT]
fa-Arab: شماره رده بندی [فرمت طبقه بندی]

en: GENERAL EXPLANATORY INDEX TERM [CLASSIFICATION FORMAT]
fa-Arab: اصطلاح نمایه توضیحی عمومی [قالب رده بندی]

en: HEADING--GENRE/FORM TERM
fa-Arab: سرعنوان--اصطلاح نوع/فرم

en: HEADING-MEDIUM OF PERFORMANCE TERM
fa-Arab: سرعنوان-میانگین مدت عملکرد

en: HEADING--GENERAL SUBDIVISION
fa-Arab: سرعنوان--تقسیم بندی کلی

en: HEADING--GEOGRAPHIC SUBDIVISION
fa-Arab: سرعنوان--تقسیمات جغرافیایی

en: HEADING--CHRONOLOGICAL SUBDIVISION
fa-Arab: سرعنوان--تقسیم بندی زمانی

en: HEADING--FORM SUBDIVISION
fa-Arab: سرعنوان--شکل تقسیم بندی

en: COMPLEX SEE REFERENCE [CLASSIFICATION FORMAT]
fa-Arab: نگاه کنید به [فرمت طبقه بندی]

en: COMPLEX SEE REFERENCE--SUBJECT
fa-Arab: نگاه کنید به --موضوع

en: CONTENT TYPE
fa-Arab: نوع محتوا

en: FORMAT OF NOTATED MUSIC
fa-Arab: فرمت موسیقی نت دار

en: COMPLEX SEE ALSO REFERENCE [CLASSIFICATION FORMAT]
fa-Arab: نیز نگاه کنید به [فرمت طبقه بندی]

en: COMPLEX SEE ALSO REFERENCE--SUBJECT
fa-Arab: نیز نگاه کنید به --موضوع

en: OTHER ATTRIBUTES OF PERSON OR CORPORATE BODY
fa-Arab: سایر ویژگی های شخص یا تنالگان

en: ASSOCIATED PLACE
fa-Arab: مکان مرتبط

en: ADDRESS
fa-Arab: نشانی

en: FIELD OF ACTIVITY
fa-Arab: زمینه فعالیت

en: ASSOCIATED GROUP
fa-Arab: گروه مرتبط

en: OCCUPATION
fa-Arab: شغل

en: GENDER
fa-Arab: نوع

en: FAMILY INFORMATION
fa-Arab: اطلاعات خانوادگی

en: ASSOCIATED LANGUAGE
fa-Arab: زبان مرتبط

en: FULLER FORM OF PERSONAL NAME
fa-Arab: فرم کاملتر نام شخصی

en: FORM OF WORK
fa-Arab: شکل کار

en: OTHER DISTINGUISHING CHARACTERISTICS OF WORK OR EXPRESSION
fa-Arab: سایر ویژگی های متمایز نوشتاری یا عبارت

en: MEDIUM OF PERFORMANCE
fa-Arab: متوسط عملکرد

en: NUMERIC DESIGNATION OF MUSICAL WORK
fa-Arab: تعیین تعداد اثر موسیقی

en: KEY
fa-Arab: کلید

en: AUDIENCE CHARACTERISTICS
fa-Arab: ویژگی های مخاطبان

en: CREATOR/CONTRIBUTOR CHARACTERISTICS
fa-Arab: ویژگی های تولیدکننده / مشارکت کننده

en: TIME PERIOD OF CREATION
fa-Arab: ایجاد دوره زمانی

en: SEE FROM TRACING--PERSONAL NAME
fa-Arab: ترسیم نگاه کنید به--نام اشخاص

en: SEE FROM TRACING--CORPORATE NAME
fa-Arab: ترسیم نگاه کنید به--نام تنالگانی

en: SEE FROM TRACING--MEETING NAME
fa-Arab: ترسیم نگاه کنید به--نام مجمع

en: SEE FROM TRACING--UNIFORM TITLE
fa-Arab: ترسیم نگاه کنید به--عنوان قراردادی

en: SEE FROM TRACING-NAMED EVENT
fa-Arab: ترسیم نگاه کنید به-نام رویداد

en: SEE FROM TRACING--CHRONOLOGICAL TERM
fa-Arab: ترسیم نگاه کنید به--ترتیب تاریخی

en: SEE FROM TRACING--TOPICAL TERM
fa-Arab: ترسیم نگاه کنید به--اصطلاح موضوعی

en: SEE FROM TRACING--GEOGRAPHIC NAME
fa-Arab: ترسیم نگاه کنید به--نام جغرافیایی

en: INVALID NUMBER TRACING [CLASSIFICATION FORMAT]
fa-Arab: ترسیم شماره نامعتبر است [فرمت رده بندی]

en: SEE FROM TRACING--GENRE/FORM TERM
fa-Arab: ترسیم نگاه کنید به--نوع/فرم زمان

en: SEE FROM TRACING-MEDIUM OF PERFORMANCE TERM
fa-Arab: ترسیم نگاه کنید به-روابط بین اصطلاحات

en: SEE FROM TRACING--GENERAL SUBDIVISION
fa-Arab: ترسیم نگاه کنید به--تقسیم بندی عمومی

en: SEE FROM TRACING--GEOGRAPHIC SUBDIVISION
fa-Arab: ترسیم نگاه کنید به--تقسیم بندی جغرافیایی

en: SEE FROM TRACING--CHRONOLOGICAL SUBDIVISION
fa-Arab: ترسیم نگاه کنید به--تقسیم بندی زمانی

en: SEE FROM TRACING--FORM SUBDIVISION
fa-Arab: ترسیم نگاه کنید به--شکل تقسیم بندی

en: SEE ALSO FROM TRACING--PERSONAL NAME
fa-Arab: ترسیم نیز نگاه کنید به--نام اشخاص

en: SEE ALSO FROM TRACING--CORPORATE NAME
fa-Arab: ترسیم نیز نگاه کنید به--نام تنالگانی

en: SEE ALSO FROM TRACING--MEETING NAME
fa-Arab: ترسیم نیز نگاه کنید به--نام مجمع

en: SEE ALSO FROM TRACING--UNIFORM TITLE
fa-Arab: ترسیم نیز نگاه کنید به--عنوان قراردادی

en: SEE ALSO FROM TRACING-NAMED EVENT
fa-Arab: ترسیم نیز نگاه کنید به-نام رویداد

en: SEE ALSO FROM TRACING--CHRONOLOGICAL TERM
fa-Arab: ترسیم نیز نگاه کنید به--ترتیب تاریخی

en: SEE ALSO FROM TRACING--TOPICAL TERM
fa-Arab: ترسیم نیز نگاه کنید به--اصطلاح موضوعی

en: SEE ALSO FROM TRACING--GEOGRAPHIC NAME
fa-Arab: ترسیم نیز نگاه کنید به--نام جغرافیایی

en: VALID NUMBER TRACING [CLASSIFICATION FORMAT]
fa-Arab: ردیابی شماره معتبر [فرمت رده بندی]

en: SEE ALSO FROM TRACING--GENRE/FORM TERM
fa-Arab: ترسیم نیز نگاه کنید به--نوع/فرم زمان

en: SEE ALSO FROM TRACING-MEDIUM OF PERFORMANCE TERM
fa-Arab: ترسیم نیز نگاه کنید به-روابط بین اصطلاحات

en: SEE ALSO FROM TRACING--GENERAL SUBDIVISION
fa-Arab: ترسیم نیز نگاه کنید به--تقسیم بندی عمومی

en: SEE ALSO FROM TRACING--GEOGRAPHIC SUBDIVISION
fa-Arab: ترسیم نیز نگاه کنید به--تقسیم بندی جغرافیایی

en: SEE ALSO FROM TRACING--CHRONOLOGICAL SUBDIVISION
fa-Arab: ترسیم نیز نگاه کنید به--تقسیم بندی زمانی

en: SEE ALSO FROM TRACING--FORM SUBDIVISION
fa-Arab: ترسیم نیز نگاه کنید به--شکل تقسیم بندی

en: SERIES DATES OF PUBLICATION AND/OR SEQUENTIAL DESIGNATION
fa-Arab: سری تاریخ انتشار و/یا نام متوالی

en: SERIES NUMBERING PECULIARITIES
fa-Arab: ویژگی های شماره گذاری فروست

en: SERIES NUMBERING EXAMPLE
fa-Arab: نمونه شماره گذاری فروست

en: SERIES PLACE AND PUBLISHER/ISSUING BODY
fa-Arab: محل فروست و ناشر/سازمان انتشار دهنده

en: SERIES ANALYSIS PRACTICE
fa-Arab: تمرین تجزیه و تحلیل فروست

en: SERIES TRACING PRACTICE
fa-Arab: شیوه پیگیری فروست

en: SERIES CLASSIFICATION PRACTICE
fa-Arab: تمرین رده بندی فروست

en: COMPLEX SEE ALSO REFERENCE--NAME
fa-Arab: نیز نگاه کنید به --نام

en: COMPLEX SEE REFERENCE--NAME
fa-Arab: نگاه کنید به --نام

en: HISTORY REFERENCE
fa-Arab: تاریخ ارجاع

en: GENERAL EXPLANATORY REFERENCE--NAME
fa-Arab: ارجاع توضیحی عمومی--نام

en: NONPUBLIC GENERAL NOTE
fa-Arab: یادداشت عمومی غیرعمومی

en: CHARACTERS IN NONROMAN ALPHABETS [OBSOLETE]
fa-Arab: نویسه ها در الفبای غیر رومی [منسوخ]

en: SOURCE DATA FOUND
fa-Arab: داده های منبع یافت شد

en: NOTE--WORK CATALOGUED [OBSOLETE, CAN/MARC ONLY]
fa-Arab: توجه--فهرست نویسی کردن [منسوخ، فقط CAN/MARC]

en: TITLE RELATED TO THE ENTITY
fa-Arab: عنوان مرتبط با شیء است

en: TITLE NOT RELATED TO THE ENTITY
fa-Arab: عنوان مرتبط با شیء نیست

en: SOURCE DATA NOT FOUND
fa-Arab: داده های منبع یافت نشد

en: NOTE--CATALOGUING RULES (NAMES/TITLES) [OBSOLETE, CAN/MARC ONLY]
fa-Arab: توجه--قوانین فهرست‌نویسی (نام/عنوان) [منسوخ، فقط CAN/MARC]

en: DEFINITION
fa-Arab: تعریف

en: BIOGRAPHICAL OR HISTORICAL DATA
fa-Arab: داده های بیوگرافی یا تاریخی

en: PUBLIC GENERAL NOTE
fa-Arab: یادداشت بخش عمومی

en: SUBJECT EXAMPLE TRACING NOTE
fa-Arab: مثال یادداشت ترسیم موضوعی

en: DELETED HEADING INFORMATION
fa-Arab: اطلاعات عنوان حذف شده

en: APPLICATION HISTORY NOTE
fa-Arab: یادداشت پیشینه برنامه کاربردی

en: AUXILIARY INSTRUCTION NOTE [CLASSIFICATION FORMAT]
fa-Arab: یادداشت دستورالعمل کمکی [فرمت رده بندی]

en: NOTE--SOURCE DATA FOUND (SUBJECTS) [OBSOLETE, CAN/MARC ONLY]
fa-Arab: توجه--داده‌های منبع پیدا شد (موضوعات) [منسوخ، فقط CAN/MARC]

en: NOTE--SOURCE DATA NOT FOUND (SUBJECTS) [OBSOLETE, CAN/MARC ONLY]
fa-Arab: توجه--داده‌های منبع یافت نشد (موضوعات) [منسوخ، فقط CAN/MARC]

en: NOTE--USAGE (SUBJECTS) [OBSOLETE, CAN/MARC ONLY]
fa-Arab: توجه--کاربرد (موضوعات) [منسوخ، فقط CAN/MARC]

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY--PERSONAL NAME
fa-Arab: ایجاد پیوند سرفصل ورودی--نام شخصی

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY--CORPORATE NAME
fa-Arab: ایجاد پیوند سرفصل ورودی--نام تنالگان

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY--MEETING NAME
fa-Arab: ایجاد پیوند سرفصل ورودی--نام همایش

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY--UNIFORM TITLE
fa-Arab: ایجاد پیوند سرفصل ورودی--عنوان یکسان

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY-NAMED EVENT
fa-Arab: ایجاد پیوند سرفصل ورودی--نامگذاری رویداد

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY--CHRONOLOGICAL TERM
fa-Arab: ایجاد پیوند سرفصل ورودی--اصطلاح زمانی

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY--TOPICAL TERM
fa-Arab: ایجاد پیوند سرفصل ورودی--اصطلاح موضوعی

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY--GEOGRAPHIC NAME
fa-Arab: ایجاد پیوند سرفصل ورودی--نام جغرافیایی

en: INDEX TERM--UNCONTROLLED [CLASSIFICATION FORMAT]
fa-Arab: اصطلاح نمایه--کنترل نشده [شکل رده بندی]

en: INDEX TERM--FACETED TOPICAL TERMS [CLASSIFICATION FORMAT]
fa-Arab: اصطلاح نمایه--اصطلاحات موضوعی انتخاب شده [شکل رده بندی]

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY--GENRE/FORM TERM
fa-Arab: ایجاد پیوند سرفصل ورودی--نوع/مدت فرم

en: ADD OR DIVIDE LIKE INSTRUCTIONS [CLASSIFICATION FORMAT]
fa-Arab: مانند دستورالعمل ها اضافه یا تقسیم کنید [فرمت طبقه بندی]

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY-MEDIUM OF PERFORMANCE TERM
fa-Arab: ایجاد پیوند سرفصل ورودی--میانگین مدت عملکرد

en: INTERNAL SUBARRANGEMENT OR ADD TABLE ENTRY [CLASSIFICATION FORMAT]
fa-Arab: تقسیم بندی داخلی یا افزودن ورودی جدول [شکل رده بندی]

en: RULE IDENTIFICATION [CLASSIFICATION FORMAT]
fa-Arab: همانندسازی قانون [فرمت رده بندی]

en: SYNTHESIZED NUMBER COMPONENTS [CLASSIFICATION FORMAT]
fa-Arab: تعداد مولفه های ترکیب شده [فرمت رده بندی]

en: SECONDARY TABLE INFORMATION [CLASSIFICATION FORMAT]
fa-Arab: اطلاعات جدول ثانویه [فرمت رده بندی]

en: CITATION AND PREFERENCE ORDER INSTRUCTIONS [CLASSIFICATION FORMAT]
fa-Arab: دستورالعمل های سفارش استناد و ترجیح [قالب رده بندی]

en: SUBDIVISION LINKING ENTRY--GENERAL SUBDIVISION
fa-Arab: تقسیم بندی پیوند دهنده ورودی--تقسیم بندی کلی

en: SUBDIVISION LINKING ENTRY--GEOGRAPHIC SUBDIVISION
fa-Arab: تقسیم بندی پیوند دهنده ورودی--تقسیم بندی جغرافیایی

en: SUBDIVISION LINKING ENTRY--CHRONOLOGICAL SUBDIVISION
fa-Arab: تقسیم بندی پیوند دهنده ورودی -- تقسیم بندی زمانی

en: SUBDIVISION LINKING ENTRY--FORM SUBDIVISION
fa-Arab: تقسیم بندی پیوند دهنده ورودی--فرم تقسیم بندی

en: COMPLEX LINKING ENTRY DATA
fa-Arab: مجموع لینک ورود داده ها

en: ELECTRONIC LOCATION AND ACCESS
fa-Arab: موقعیت مکانی و دسترسی الکترونیکی

en: ALTERNATE GRAPHIC REPRESENTATION
fa-Arab: نمونه گرافیکی جایگزین

en: MACHINE-GENERATED METADATA PROVENANCE
fa-Arab: منشأ فراداده تولید شده توسط ماشین

en: DESCRIPTION CONVERSION INFORMATION
fa-Arab: توصیف اطلاعات تبدیل

en: MATCHING INFORMATION
fa-Arab: اطلاعات منطبق

en: KOHA INTERNAL USE
fa-Arab: استفاده داخلی کوها

en: Default
fa-Arab: پیش فرض

en: Chronological Term
fa-Arab: اصطلاح گاهشماری

en: Corporate Name
fa-Arab: نام تنالگان

en: Corporate Names
fa-Arab: نام تنالگان

en: Genre/Form Term
fa-Arab: اصطلاح نوع/فرم

en: Geographic Name
fa-Arab: نام جغرافیایی

en: Meeting Name
fa-Arab: نام جلسه

en: Personal Name
fa-Arab: نام شخصی

en: Personal Names
fa-Arab: نام های شخصی

en: Topical Term
fa-Arab: اصطلاح موضوعی

en: Uniform Title
fa-Arab: عنوان قراردادی

en: Default MARC21 Standard Authority types:
fa-Arab: انواع مستندات استاندارد مارک 21 پیش فرض:

en: Acquisition framework
fa-Arab: چارچوب فراهم آوری

en: MARC21 Default and Acquisitions bibliographic frameworks.
fa-Arab: چارچوب‌ های کتابشناختی پیش‌ فرض و فراهم آوری MARC21.

en: Item type [OBSOLETE]
fa-Arab: نوع آیتم [منسوخ]

en: Koha Dewey Subclass [OBSOLETE]
fa-Arab: Koha زیرکلاس دیویی [منسوخ]

en: Koha biblionumber
fa-Arab: شماره کتابشناسی کوها

en: Koha biblioitemnumber
fa-Arab: شماره آیتم کتابشناسی کوها

en: Koha issues (borrowed), all copies
fa-Arab: شماره های کوها(امانت گرفته شده)، همه نسخه ها

en: Source of classification or shelving scheme
fa-Arab: منبع رده بندی یا جدول قفسه بندی

en: Koha normalized classification for sorting
fa-Arab: طبقه بندی عادی کوها برای مرتب سازی

en: Institution code [OBSOLETE]
fa-Arab: کد موسسه [منسوخ]

en: Koha item type
fa-Arab: نوع منبع كوها

en: Edition
fa-Arab: ویرایش

en: Classification part
fa-Arab: بخش رده بندی

en: Item part
fa-Arab: بخش آیتم

en: Call number prefix
fa-Arab: حرف قبل از شماره بازیابی

en: Call number suffix
fa-Arab: پسوند قبل از شماره بازیابی

en: Suppress in OPAC
fa-Arab: متوقف کردن در اپک

en: Serial record flag
fa-Arab: پرچم ثبت سریال

en: Withdrawn status
fa-Arab: وضعیت پس گرفته شده

en: Lost status
fa-Arab: وضعیت از دست رفته

en: Materials specified (bound volume or other part)
fa-Arab: مواد مشخص شده (حجم صحافی یا قسمت دیگر)

en: Damaged status
fa-Arab: وضعیت آسیب دیده

en: Use restrictions
fa-Arab: از محدودیت ها استفاده کنید

en: Not for loan
fa-Arab: برای امانت نیست

en: Collection
fa-Arab: مجموعه

en: Koha itemnumber (autogenerated)
fa-Arab: شماره آیتم Koha (تولید خودکار)

en: Home library
fa-Arab: کتابخانه خانگی

en: Current library
fa-Arab: کتابخانه فعلی

en: Shelving location
fa-Arab: محل قفسه

en: Date acquired
fa-Arab: تاریخ دریافت

en: Source of acquisition
fa-Arab: منبع فراهم آوری

en: Coded location qualifier
fa-Arab: توصیف محل کدگذاری شده

en: Cost, normal purchase price
fa-Arab: هزینه، قیمت خرید معمولی

en: Serial enumeration / chronology
fa-Arab: شمارش سریال / گاهشماری

en: Inventory number
fa-Arab: تعداد موجودی

en: Shelving control number
fa-Arab: شماره کنترل قفسه بندی

en: Total checkouts
fa-Arab: مجموع امانت ها

en: Total renewals
fa-Arab: کل تمدیدها

en: Total holds
fa-Arab: کل رزورها

en: Full call number
fa-Arab: شماره بازیابی کامل

en: Barcode
fa-Arab: بارکد

en: Date due
fa-Arab: تاریخ بازگشت

en: Date last seen
fa-Arab: تاریخ آخرین مشاهده

en: Date last checked out
fa-Arab: تاریخ آخرین امانت

en: Copy number
fa-Arab: شماره کپی

en: Uniform resource identifier
fa-Arab: تعیین کننده منابع یکسان

en: Cost, replacement price
fa-Arab: هزینه، قیمت جایگزین

en: Price effective from
fa-Arab: جریمه قابل اجرا از

en: Non-public note
fa-Arab: یادداشت غیرعمومی

en: NUCMC control number
fa-Arab: شماره کنترل NUCMC

en: Number
fa-Arab: شماره

en: Type of number
fa-Arab: نوع شماره

en: Status
fa-Arab: وضعیت

en: Party to document
fa-Arab: سند حزب

en: National bibliography number
fa-Arab: شماره کتابشناسی ملی

en: Canceled/invalid national bibliography number
fa-Arab: شماره کتابشناسی ملی لغو شده/نامعتبر

en: Canceled/invalid control number
fa-Arab: شماره کنترل لغو شده/نامعتبر است

en: Copyright or legal deposit number
fa-Arab: کپی رایت یا شماره سپرده قانونی

en: Assigning agency
fa-Arab: نمایندگی تخصصی

en: Display text
fa-Arab: نمایش متن

en: Canceled/invalid copyright or legal deposit number
fa-Arab: کپی رایت یا شماره سپرده قانونی لغو شده/نامعتبر است

en: Copyright article-fee code
fa-Arab: حق چاپ مقاله-کد آزاد

en: Standard film number
fa-Arab: شماره استاندارد فیلم

en: Source of number or code
fa-Arab: کد یا شماره منبع

en: Additional codes following the standard number [OBSOLETE]
fa-Arab: کدهای اضافی پیرو شماره استاندارد [منسوخ]

en: Overseas acquisition number
fa-Arab: میزان خرید خارجی

en: First and second groups of characters
fa-Arab: گروه های اول و دوم شخصیت ها

en: Third and fourth groups of characters
fa-Arab: گروه سوم و چهارم شخصیت ها

en: Number of volume or part
fa-Arab: تعداد جلد یا قسمت

en: Unparsed fingerprint
fa-Arab: اثر انگشت تجزیه نشده

en: Standard technical report number
fa-Arab: شماره گزارش فنی استاندارد

en: Canceled/invalid number
fa-Arab: شماره لغو شده/نامعتبر است

en: Publisher or distributor number
fa-Arab: شماره ناشر یا توزیع کننده

en: OCLC library identifier
fa-Arab: شناسه کتابخانه OCLC

en: OAI set name
fa-Arab: نام مجموعه OAI

en: Content type identifier
fa-Arab: شناسه نوع محتوا

en: CODEN
fa-Arab: کدها

en: Canceled/invalid CODEN
fa-Arab: CODEN لغو شده/نامعتبر است

en: Postal registration number
fa-Arab: شماره ثبت پستی

en: Source agency assigning number
fa-Arab: شماره اختصاصی نمایندگی منبع

en: Formatted date/time
fa-Arab: تاریخ/زمان قالب بندی شده

en: Place of event
fa-Arab: محل حادثه

en: Category of scale
fa-Arab: مقیاس رده

en: Constant ratio linear horizontal scale
fa-Arab: مقیاس افقی خطی نسبت ثابت

en: Constant ratio linear vertical scale
fa-Arab: مقیاس عمودی خطی نسبت ثابت

en: Coordinates--westernmost longitude
fa-Arab: مختصات--غربی ترین طول جغرافیایی

en: Coordinates--easternmost longitude
fa-Arab: مختصات--شرقی ترین طول جغرافیایی

en: Coordinates--northernmost latitude
fa-Arab: مختصات--شمالی ترین عرض جغرافیایی

en: Coordinates--southernmost latitude
fa-Arab: مختصات--جنوبی ترین عرض جغرافیایی

en: Angular scale
fa-Arab: مقياس زاویه ای

en: Declination--northern limit
fa-Arab: انحراف--حد شمالی

en: Declination--southern limit
fa-Arab: انحراف--حد جنوبی

en: Right ascension--eastern limit
fa-Arab: بعد--حد شرقی

en: Right ascension--western limit
fa-Arab: بعد--حد غربی

en: Original study number
fa-Arab: تعداد پژوهش اصلی

en: Stock number
fa-Arab: تعداد موجودی

en: Source of stock number/acquisition
fa-Arab: تعداد موجودی منبع/ مجموعه سازی

en: Form of issue
fa-Arab: شکل صدور

en: Additional format characteristics
fa-Arab: مشخصات فرمت اضافی

en: Record content licensor
fa-Arab: مجوز دهنده محتوا را ثبت کنید

en: Level of rules in bibliographic description
fa-Arab: سطح قوانین در توصیف کتابشناختی

en: Level of effort used to assign nonsubject heading access points
fa-Arab: فعالیت پشتیبانی که برای تخصیص نقاط دسترسی عنوان غیر موضوعی استفاده می شود

en: Level of effort used to assign subject headings
fa-Arab: تنظیم پشتیبانی که برای اختصاص سرفصل های موضوعی استفاده می شود

en: Level of effort used to assign classification
fa-Arab: تنظیم پشتیبانی که برای تعیین طبقه بندی استفاده می شود

en: Number of fixed field character positions coded
fa-Arab: تعداد موقعیت‌های کدگذاری شده ی کاراکتر فیلد ثابت

en: Data provenance
fa-Arab: منشأ داده

en: Language code of text/sound track or separate title
fa-Arab: کد زبان متن / آهنگ صوتی یا عنوان جداگانه

en: Language code of summary or abstract
fa-Arab: کد زبان خلاصه یا چکیده

en: Languages of separate titles (VM) [OBSOLETE] ; Languages of available translation  (SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: زبان عناوین جداگانه (VM) [منسوخ] ; زبان‌های ترجمه موجود  (SE) [منسوخ]

en: Language code of sung or spoken text
fa-Arab: کد زبان متن خوانده شده یا گفتاری

en: Language code of librettos
fa-Arab: کد زبان اپرانامه ها

en: Language code of table of contents
fa-Arab: کد زبان فهرست مندرجات

en: Language code of accompanying material other than librettos and transcripts
fa-Arab: کد زبان مطالب پیوستی به غیر از کتاب اشعار اپرا و نسخه نوشتاری

en: Language code of original
fa-Arab: کد زبان اصلی

en: Language code of intertitles
fa-Arab: کد زبان عنوان میانی

en: Language code of subtitles
fa-Arab: کد زبان عنوان فرعی

en: Language code of intermediate translations
fa-Arab: کد زبان ترجمه های متوسط

en: Language code of original accompanying materials other than librettos
fa-Arab: کد زبان مطالب پیوستی اصلی به غیر از اپرا

en: Language code of original libretto
fa-Arab: کد زبان اصلی اپرانامه

en: Language code of captions
fa-Arab: کد زبان زیرنویس ها

en: Language code of accessible audio
fa-Arab: کد زبان صوتی قابل دسترس

en: Language code of accessible visual language
fa-Arab: کد زبان از لحاظ زبان بصری قابل دسترس

en: Language code of accompanying transcripts for audiovisual materials
fa-Arab: کد زبان نسخه های نوشتاری پیوستی برای مواد سمعی و بصری

en: Source of local subentity code
fa-Arab: کد فرعی محل موجودیت منبع

en: MARC country code
fa-Arab: کد کشورمارک

en: Local subentity code
fa-Arab: کد فرعی محلی

en: ISO country code
fa-Arab: کد کشور ISO

en: Source of date
fa-Arab: تاریخ منبع

en: Type of date code
fa-Arab: الگوی کد تاریخ

en: Date 1, B.C.E. date
fa-Arab: تاریخ 1, B.C.E.. زمان

en: Date 1, C.E. date
fa-Arab: تاریخ 1, C.E. زمان

en: Date 2, B.C.E. date
fa-Arab: تاریخ 2, B.C.E. زمان

en: Date 2, C.E. date
fa-Arab: تاریخ 2, C.E. زمان

en: Date resource modified
fa-Arab: منبع تاریخ اصلاح شد

en: Beginning of date valid
fa-Arab: تاریخ شروع معتبر است

en: End of date valid
fa-Arab: پایان تاریخ اعتبار

en: Form of musical composition code
fa-Arab: فرم کد آهنگسازی

en: Performer or ensemble
fa-Arab: مجری یا گروه

en: Holding library
fa-Arab: موجودی کتابخانه

en: Copy statement
fa-Arab: رونوشت ترجمه

en: Definition of bibliographic subdivisions
fa-Arab: تعریف زیربخش های کتابشناختی

en: Local processing data
fa-Arab: داده های پردازش محلی

en: Missing elements
fa-Arab: عناصر از دست رفته

en: Notes about holdings
fa-Arab: نکاتی در مورد موجودی ها

en: Secondary bibliographic subdivision
fa-Arab: تقسیمات کتابشناختی ثانویه

en: Third bibliographic subdivision
fa-Arab: زیربخش سوم کتابشناختی

en: Fourth bibliographic subdivision
fa-Arab: زیربخش چهارم کتابشناختی

en: Fifth bibliographic subdivision
fa-Arab: زیربخش پنجم کتابشناختی

en: Sixth bibliographic subdivision
fa-Arab: زیربخش ششم کتابشناختی

en: Seventh bibliographic subdivision
fa-Arab: زیربخش هفتم کتابشناختی

en: Primary bibliographic subdivision
fa-Arab: تقسیمات کتابشناختی اولیه

en: Inclusive dates of publication or coverage
fa-Arab: شامل تاریخ انتشار یا تاریخ پوشش

en: Supplementary class number (MU) [OBSOLETE]
fa-Arab: شماره رده تکمیلی (MU) [منسوخ]

en: Copy information
fa-Arab: رونوشت اطلاعات

en: Subject (MP) [OBSOLETE]
fa-Arab: موضوع (MP) [منسوخ]

en: Source of call/class number
fa-Arab: درخواست منبع/شماره رده

en: GPO item number
fa-Arab: شماره GPO آیتم

en: Canceled/invalid GPO item number
fa-Arab: شماره بخش GPO لغو شده/نامعتبر است

en: Edition information
fa-Arab: اطلاعات چاپ

en: Standard or optional designation
fa-Arab: تخصیص استاندارد یا اختیاری

en: Number where instructions are found-single number or beginning number of span
fa-Arab: شماره ای که دستورالعمل‌ها در آن یافت می‌شوند-شماره واحد یا تعداد شروع بازه

en: Classification number-ending number of span
fa-Arab: شماره رده بندی- گستره شماره پایانی

en: Table identification-Internal subarrangement or add table
fa-Arab: شناسایی جدول - ترتیب فرعی داخلی یا اضافه کردن جدول

en: Canceled/invalid classification number
fa-Arab: شماره رده بندی لغو شده/نامعتبر است

en: Report number [OBSOLETE, CAN/MARC]
fa-Arab: شماره گزارش [منسوخ، CAN/MARC]

en: Canceled/invalid report number [OBSOLETE, CAN/MARC]
fa-Arab: شماره گزارش لغو شده/نامعتبر است [منسوخ، خارج کردن/مارک]

en: Report number
fa-Arab: شماره گزارش

en: Canceled/invalid report number
fa-Arab: شماره گزارش لغو شده/نامعتبر است

en: Classification number (OCLC) (R) ; Classification number, CALL (RLIN) (NR)
fa-Arab: شماره رده بندی (OCLC) (R) ; شماره رده بندی, CALL (RLIN) (NR)

en: Local cutter number (OCLC) ; Book number/undivided call number, CALL (RLIN)
fa-Arab: شماره کاتر (OCLC) ; شماره کتاب/شماره رده,تقسیم ناپذیر(شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: Filing suffix (OCLC); Footnote, FNT (RLIN)
fa-Arab: پسوند بایگانی (OCLC); پاورقی, FNT (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: Retention, VOL (RLIN)
fa-Arab: نگهداری، VOL (RLIN)

en: Microfilm shelf location
fa-Arab: محل قفسه میکروفیلم

en: Titles and words associated with a name
fa-Arab: عناوین و کلمات مرتبط با یک نام

en: Affiliation
fa-Arab: وابستگی

en: Abbreviated title
fa-Arab: عنوان اختصاری

en: Acronym or shortened title
fa-Arab: مخفف یا عنوان کوتاه شده

en: Variant access title
fa-Arab: شکل دیگر عنوان دسترسی

en: Augmented title
fa-Arab: عنوان اضافه شده

en: Key title
fa-Arab: عنوان کلیدی

en: Romanized title
fa-Arab: عنوان لاتین

en: Statement of responsibility, etc.
fa-Arab: بیانیه مسئولیت، غیره.

en: Designation of section (BK AM MP MU VM SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: تعیین بخش (BK AM MP MU VM SE) [منسوخ]

en: Name of part/section (BK AM MP MU VM SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: نام قسمت/بخش (BK AM MP MU VM SE) [منسوخ]

en: Language code of translated title
fa-Arab: کد زبان عنوان ترجمه شده

en: Designation of section/part/series (SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: تعیین بخش/قسمت/سری (SE) [منسوخ]

en: Name of part/section/series (SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: نام قسمت/بخش/سری (SE) [منسوخ]

en: Inclusive dates
fa-Arab: تاریخ های جامع

en: Bulk dates
fa-Arab: تاریخ های کلی

en: Form
fa-Arab: فرم

en: Title proper/short title
fa-Arab: عنوان مناسب/عنوان کوتاه

en: Date or sequential designation
fa-Arab: تاریخ یا تعیین ترتیبی

en: Designation of section (SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: تعیین بخش (SE) [منسوخ]

en: Name of part/section (SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: نام قسمت/بخش (SE) [منسوخ]

en: Edition statement
fa-Arab: بیانیه ویرایش

en: Remainder of edition statement
fa-Arab: صورتحساب باقی مانده نشر

en: Musical presentation statement
fa-Arab: توضیح معرفی موسیقی

en: Statement of scale
fa-Arab: میزان صورتحساب

en: Statement of projection
fa-Arab: طرح ریزی گزارش

en: Statement of coordinates
fa-Arab: گزارش مختصات

en: Statement of zone
fa-Arab: وضعیت بخش

en: Statement of equinox
fa-Arab: گزارش اعتدالین

en: Outer G-ring coordinate pairs
fa-Arab: جفت مختصات حلقه G بیرونی

en: Exclusion G-ring coordinate pairs
fa-Arab: حذف جفت مختصات حلقه G

en: Computer file characteristics
fa-Arab: مشخصات فایل کامپیوتری

en: Country of producing entity
fa-Arab: مدخل کشور سازنده

en: Issuing jurisdiction
fa-Arab: صدور صلاحیت قضایی

en: Denomination
fa-Arab: فرقه

en: Place of publication, distribution, etc.
fa-Arab: محل انتشار، توزیع و غیره.

en: Name of publisher, distributor, etc.
fa-Arab: نام ناشر، توزیع کننده و غیره.

en: Date of publication, distribution, etc.
fa-Arab: تاریخ انتشار، توزیع و غیره.

en: Plate or publisher's number for music (Pre-AACR 2) [OBSOLETE, CAN/MARC], [LOCAL, USA]
fa-Arab: شماره صفحه یا ناشر برای موسیقی (Pre-AACR 2) [منسوخ، CAN/MARC]، [محلی، ایالات متحده آمریکا]

en: Place of manufacture
fa-Arab: محل ساخت

en: Manufacturer
fa-Arab: تولید کننده

en: Date of manufacture
fa-Arab: تاریخ ساخت

en: Identification/manufacturer number [OBSOLETE, CAN/MARC]
fa-Arab: شماره شناسایی/تولید کننده [منسوخ، CAN/MARC]

en: Matrix and/or take number [OBSOLETE, CAN/MARC]
fa-Arab: نسخه اصلی و/یا دریافت شماره [منسوخ شده, CAN/MARC]

en: Producing company
fa-Arab: شرکت تولید کننده

en: Releasing company (primary distributor)
fa-Arab: شرکت عرضه کننده (توزیع کننده اصلی)

en: Date of production, release, etc.
fa-Arab: تاریخ تولید، عرضه، غیره.

en: Contractual producer
fa-Arab: تهیه کننده قراردادی

en: Place of production, release, etc.
fa-Arab: محل تولید، عرضه، غیره.

en: Publisher or trade name
fa-Arab: نام ناشر یا تجاری

en: Serial identification
fa-Arab: شناسایی سریال

en: Matrix and/or take number
fa-Arab: نسخه اصلی و/یا دریافت شماره

en: Projected publication date
fa-Arab: تاریخ انتشار پیش بینی شده

en: Place of production, publication, distribution, manufacture
fa-Arab: محل تولید، انتشار، توزیع، ساخت

en: Name of producer, publisher, distributor, manufacturer
fa-Arab: نام تهیه کننده، ناشر، توزیع کننده، تولید کننده

en: Date of production, publication, distribution, manufacture, or copyright notice
fa-Arab: تاریخ تولید، انتشار، توزیع، ساخت یا اعلامیه حق چاپ

en: Linkage [OBSOLETE]
fa-Arab: پیوند [منسوخ]

en: Source for acquisition/subscription address [OBSOLETE]
fa-Arab: منبع فراهم آوری/آدرس اشتراک [منسوخ]

en: State or province
fa-Arab: ایالت یا استان

en: Terms preceding attention name
fa-Arab: توجه به اصطلاحات قبل از نام

en: Attention name
fa-Arab: علامت توجه

en: Attention position
fa-Arab: موقعیت توجه

en: Type of address
fa-Arab: نوع آدرس

en: Specialized telephone number
fa-Arab: شماره تلفن اختصاص یافته

en: Telephone number
fa-Arab: شماره تلفن

en: Fax number
fa-Arab: شماره فکس

en: TDD or TTY number
fa-Arab: شماره TDD یا TTY

en: Contact person
fa-Arab: تماس شخصی

en: Title of contact person
fa-Arab: عنوان تماس شخصی

en: Hours
fa-Arab: ساعات

en: Extent
fa-Arab: وسعت

en: Other physical details
fa-Arab: سایر جزئیات فیزیکی

en: Dimensions
fa-Arab: ابعاد

en: Accompanying material [OBSOLETE, CAN/MARC]
fa-Arab: اطلاعات پیوستی [منسوخ، لغو/مارک]

en: Accompanying material
fa-Arab: اطلاعات پیوستی

en: Type of unit
fa-Arab: نوع واحد

en: Size of unit
fa-Arab: اندازه واحد

en: Speed [Videodiscs, pre-AACR2 records only] [OBSOLETE, CAN/MARC]
fa-Arab: سرعت [دیسک‌های ویدئویی، فقط رکوردهای قبل از AACR2] [منسوخ، CAN/MARC]

en: Identification/manufacturer number [pre-AACR2 records only] [OBSOLETE, CAN/MARC]
fa-Arab: شماره شناسایی/تولید کننده[فقط سوابق قبل از AACR2] [منسوخ، CAN/MARC]

en: Matrix and/or take number [Sound recordings, pre-AACR2 records only] [OBSOLETE, CAN/MARC]
fa-Arab: ماتریس و/یا دریافت شماره [صداهای ضبط شده، فقط رکوردهای pre-AACR2] [منسوخ، CAN/MARC]

en: Extent of item
fa-Arab: اندازه منبع

en: Sound characteristics
fa-Arab: ویژگی های صدا

en: Color characteristics
fa-Arab: ویژگی های رنگ

en: Speed
fa-Arab: سرعت

en: Page count
fa-Arab: تعداد صفحات

en: Unit count
fa-Arab: تعداد واحد

en: Linear footage
fa-Arab: فیلم طولانی

en: Microgroove or standard
fa-Arab: میکروگرو یا استاندارد

en: Stereophonic, monaural
fa-Arab: استریو، تک صدایی

en: Number of tracks
fa-Arab: تعداد آهنگ ها

en: Playing time
fa-Arab: زمان اجرا

en: Additional information
fa-Arab: اطلاعات بیشتر

en: Number of reels
fa-Arab: تعداد حلقه فیلم

en: Footage
fa-Arab: طول چیزی برحسب فوت

en: Width
fa-Arab: عرض

en: Presentation format
fa-Arab: فرمت ارائه

en: Current publication frequency
fa-Arab: فراوانی انتشار فعلی

en: Date of current publication frequency
fa-Arab: تاریخ دفعات انتشار فعلی

en: Frequency
fa-Arab: تکراری

en: Dates of frequency
fa-Arab: تاریخ های فراوانی

en: Former publication frequency
fa-Arab: فراوانی انتشار قبلی

en: Dates of former publication frequency
fa-Arab: تاریخ های دفعات انتشار قبلی

en: Mode of issuance term
fa-Arab: شیوه دوره انتشار

en: Mode of issuance code
fa-Arab: کد وضعیت نشر

en: Extension plan term
fa-Arab: برنامه ریزی مدت تمدید

en: Extension plan code
fa-Arab: کد طرح الحاقی

en: Media type term
fa-Arab: اصطلاح نوع رسانه

en: Media type code
fa-Arab: کد نوع رسانه

en: Carrier type term
fa-Arab: اصطلاح نوع کاربر

en: Carrier type code
fa-Arab: کد نوع کاربر

en: Material base and configuration
fa-Arab: اساس مواد و پیکربندی

en: Materials applied to surface
fa-Arab: مواد مشخص شده بر روی سطح

en: Information recording technique
fa-Arab: تکنیک ثبت اطلاعات

en: Support
fa-Arab: پشتیبانی

en: Reduction ratio value
fa-Arab: مقدار نسبت کاهش

en: Color content
fa-Arab: محتوای رنگی

en: Location within medium
fa-Arab: موقعیت مکانی رسانه

en: Technical specifications of medium
fa-Arab: مشخصات فنی رسانه

en: Generation
fa-Arab: توليد

en: Layout
fa-Arab: چیدمان

en: Binding
fa-Arab: جلد

en: Book format
fa-Arab: قطع کتاب

en: Font size
fa-Arab: اندازه فونت

en: Polarity
fa-Arab: قطبی بودن

en: Illustrative content
fa-Arab: مطالب گویا

en: Reduction ratio designator
fa-Arab: تعیین کننده نسبت کاهش

en: Content access mode
fa-Arab: شیوه دسترسی به محتوا

en: Textual assistive features
fa-Arab: ویژگی های کمکی متنی

en: Visual assistive features
fa-Arab: ویژگی های کمکی دیداری

en: Auditory assistive features
fa-Arab: ویژگی های کمکی شنیداری

en: Tactile assistive features
fa-Arab: ویژگی های یاری گر لمسی

en: Reference method used
fa-Arab: روش مرجع مورد استفاده

en: Name
fa-Arab: نام

en: Coordinate units or distance units
fa-Arab: واحدهای مختصات یا واحدهای فاصله

en: Latitude resolution
fa-Arab: وضوح عرض جغرافیایی

en: Longitude resolution
fa-Arab: تحلیل طول جغرافیایی

en: Standard parallel or oblique line latitude
fa-Arab: عرض جغرافیایی خط موازی یا مورب استاندارد

en: Oblique line longitude
fa-Arab: طول خط مورب

en: Longitude of central meridian or projection center
fa-Arab: طول جغرافیایی نصف النهار مرکزی یا مرکز پیش بینی

en: Latitude of projection center or projection origin
fa-Arab: عرض جغرافیایی مرکز طرح یا مبدا طرح

en: False easting
fa-Arab: طول جغرافیایی نادرست

en: False northing
fa-Arab: مختصات شمالی نادرست

en: Scale factor
fa-Arab: ضریب مقیاس

en: Height of perspective point above surface
fa-Arab: ارتفاع نقطه پرسپکتیو بالاتر از سطح

en: Azimuthal angle
fa-Arab: زاویه آزیموتال

en: Azimuth measure point longitude or straight vertical longitude from pole
fa-Arab: آزیموت طول نقطه یا طول عمودی مستقیم را از قطب اندازه گیری می کند

en: Landsat number and path number
fa-Arab: شماره لندست و شماره مسیر

en: Zone identifier
fa-Arab: شناسه بخش

en: Ellipsoid name
fa-Arab: گزینه نام بیضوی

en: Semi-major axis
fa-Arab: نیم قطر بزرگ

en: Denominator of flattening ratio
fa-Arab: مخرج نسبت مسطح

en: Vertical resolution
fa-Arab: تفکیک عمودی

en: Vertical encoding method
fa-Arab: روش رمزگذاری عمودی

en: Local planar, local, or other projection or grid description
fa-Arab: توصیف درسطح محدود، محلی، یا طرح ریزی یا شبکه دیگر

en: Local planar or local georeference information
fa-Arab: اطلاعات جغرافیایی در سطح محدود یا محلی

en: Planar coordinate encoding method
fa-Arab: روش کدگذاری مختصات مسطح

en: Planar distance units
fa-Arab: فاصله واحدهای صفحه ای

en: Abscissa resolution
fa-Arab: تفکیک طول افقی

en: Ordinate resolution
fa-Arab: تفکیک عرضی

en: Distance resolution
fa-Arab: تفکیک فاصله

en: Bearing resolution
fa-Arab: تفکیک موقعیت

en: Bearing units
fa-Arab: نسبت واحدها

en: Bearing reference direction
fa-Arab: مدیریت مسیر ارجاع

en: Bearing reference meridian
fa-Arab: نقاط مهم جهت ارجاع

en: Type of recording
fa-Arab: نوع سند

en: Recording medium
fa-Arab: ضبط رسانه

en: Playing speed
fa-Arab: سرعت پخش

en: Groove characteristic
fa-Arab: مشخصات جدول

en: Track configuration
fa-Arab: پیکربندی نوار

en: Tape configuration
fa-Arab: پیکربندی نوار

en: Configuration of playback channels
fa-Arab: پیکربندی کانال های پخش

en: Special playback characteristics
fa-Arab: ویژگی های پخش ویژه

en: Sound content
fa-Arab: محتوای صوتی

en: Original capture and storage technique
fa-Arab: تکنیک اصلی ضبط و ذخیره سازی

en: Projection speed
fa-Arab: سرعت پیش بینی شده

en: Aspect ratio value
fa-Arab: مقدار نسبت ابعاد

en: Aspect ratio designator
fa-Arab: تعیین کننده نسبت ابعاد

en: Video format
fa-Arab: فرمت ویدیویی

en: Broadcast standard
fa-Arab: استاندارد انتشار

en: File type
fa-Arab: نوع فایل

en: Encoding format
fa-Arab: فرمت رمزگذاری

en: Resolution
fa-Arab: وضوح

en: Regional encoding
fa-Arab: رمزگذاری منطقه ای

en: Encoded bitrate
fa-Arab: نرخ بیت رمزگذاری شده

en: Form of musical notation term
fa-Arab: شکل اصطلاح نت موسیقی

en: Form of musical notation code
fa-Arab: فرم کد نت موسیقی

en: Price
fa-Arab: بها

en: Organization
fa-Arab: سازمان

en: Arrangement
fa-Arab: چینش

en: Hierarchical level
fa-Arab: سطح سلسله مراتبی

en: Direct reference method
fa-Arab: روش ارجاع مستقیم

en: Object type
fa-Arab: نوع کالا

en: Object count
fa-Arab: تعداد کالا

en: Row count
fa-Arab: شمارش ردیف

en: Column count
fa-Arab: تعداد ستون

en: Vertical count
fa-Arab: شمارش عمودی

en: VPF topology level
fa-Arab: سطح توپولوژی VPF

en: Indirect reference description
fa-Arab: تعریف ارجاع غیرمستقیم

en: Format of the digital image
fa-Arab: فرمت تصویر دیجیتال

en: Supplementary content term
fa-Arab: اصطلاح محتوای تکمیلی

en: Supplementary content code
fa-Arab: کد محتوای تکمیلی

en: Security classification
fa-Arab: طبقه بندی حفاظتی

en: Handling instructions
fa-Arab: بررسی دستورالعمل ها

en: External dissemination information
fa-Arab: اطلاعات انتشار خارجی

en: Downgrading or declassification event
fa-Arab: رویداد تنزل رتبه یا رده بندی

en: Classification system
fa-Arab: نظام رده بندی

en: Country of origin code
fa-Arab: کد کشور مبدا

en: Downgrading date
fa-Arab: تاریخ تنزل رتبه

en: Declassification date
fa-Arab: تاریخ حذف رده بندی

en: Originator control term
fa-Arab: شرایط کنترل منشأ تولید

en: Originating agency
fa-Arab: نمایندگی مبدا

en: Authorized recipients of material
fa-Arab: گیرندگان مجاز کالا

en: Other restrictions
fa-Arab: سایر محدودیت ها

en: Rental price
fa-Arab: هزینه تاخیر

en: Ownership and custodial history evidence term
fa-Arab: مدت سابقه مدرک مالکیت و حضانت

en: Formatted date
fa-Arab: تاریخ قالب بندی شده

en: Type of ownership and custodial history information
fa-Arab: نوع مالکیت و اطلاعات سابقه نگهداری

en: Shelf mark of copy described
fa-Arab: توصیف علامت قفسه کپی

en: Identifier of the copy described
fa-Arab: توصیف شناسه کپی

en: First level of enumeration
fa-Arab: سطح اول شمارش

en: Second level of enumeration
fa-Arab: سطح دوم شمارش

en: Third level of enumeration
fa-Arab: شمارش سطح سوم

en: Fourth level of enumeration
fa-Arab: سطح چهارم شمارش

en: Fifth level of enumeration
fa-Arab: سطح پنجم شمارش

en: Sixth level of enumeration
fa-Arab: سطح ششم شمارش

en: Alternative numbering scheme, first level of enumeration
fa-Arab: طرح شماره گذاری جایگزین، سطح اول شمارش

en: Alternative numbering scheme, second level of enumeration
fa-Arab: طرح شماره گذاری جایگزین، سطح دوم شمارش

en: First level of chronology
fa-Arab: سطح اول گاهشماری

en: Second level of chronology
fa-Arab: سطح دوم گاهشماری

en: Third level of chronology
fa-Arab: سطح سوم گاهشماری

en: Fourth level of chronology
fa-Arab: سطح چهارم گاهشماری

en: Alternative numbering scheme, chronology
fa-Arab: طرح شماره گذاری جایگزین، گاهشماری

en: First level textual designation
fa-Arab: تعیین متن سطح اول

en: First level of chronology, issuance
fa-Arab: سطح اول گاهشماری، انتشار

en: Source of price type code
fa-Arab: کد نوع قیمت منبع

en: Price type code
fa-Arab: کد نوع جریمه

en: Price amount
fa-Arab: میزان جریمه

en: Currency code
fa-Arab: کد ارز

en: Unit of pricing
fa-Arab: واحد قیمت گذاری

en: Price note
fa-Arab: یادداشت جریمه

en: Price effective until
fa-Arab: جریمه قابل اجرا تا

en: Tax rate 1
fa-Arab: میزان مالیات 1

en: Tax rate 2
fa-Arab: میران مالیات 2

en: Identification of pricing entity
fa-Arab: شناسایی ماهیت قیمت گذاری

en: Source of availability status code
fa-Arab: کد وضعیت در دسترس بودن منبع

en: Publishers' compressed title identification
fa-Arab: شناسایی عنوان اختصاری ناشران

en: Detailed date of publication
fa-Arab: تاریخ دقیق انتشار

en: Availability status code
fa-Arab: کد وضعیت دسترسی پذیری

en: Expected next availability date
fa-Arab: تاریخ دسترسی بعدی مورد انتظار

en: Publishers's discount category
fa-Arab: ردیف تخفیف ناشران

en: Date made out of print
fa-Arab: تاریخ خارج از چاپ

en: Identification of agency
fa-Arab: شناسایی نمایندگی

en: Aspect ratio of representative expression
fa-Arab: نسبت ابعاد حالت نمایشگر

en: Color content of representative expression
fa-Arab: محتوای رنگی حالت نمایشگر

en: Content type of representative expression
fa-Arab: نوع محتوای حالت نمایشگر

en: Date of capture of representative expression
fa-Arab: تاریخ گرفتن حالت نمایشگر

en: Date of representative expression
fa-Arab: تاریخ حالت نمایشگر

en: Duration of representative expression
fa-Arab: مدت زمان حالت نمایشگر

en: Intended audience of representative expression
fa-Arab: مخاطب مورد نظر حالت نمایشگر

en: Language of representative expression
fa-Arab: زبان حالت نمایشگر

en: Place of capture of representative expression
fa-Arab: محل گرفتن حالت نمایشگر

en: Projection of cartographic content of representative expression
fa-Arab: طرح محتوای کارتوگرافی حالت نمایشگر

en: Scale of representative expression
fa-Arab: مقیاس حالت نمایشگر

en: Script of representative expression
fa-Arab: اسکریپت حالت نمایشگر

en: Sound content of representative expression
fa-Arab: محتوای صحیح حالت نمایشگر

en:  Materials specified
fa-Arab:  مواد مشخص شده

en:  Linkage
fa-Arab:  پیوند

en: Relator code
fa-Arab: کد مربوطه

en: Volume number/sequential designation
fa-Arab: شماره جلد/تعیین ترتیب

en: Date of meeting
fa-Arab: تاریخ جلسه

en: Authority record control number
fa-Arab: شماره بازیابی رکورد مستند

en: Volume/sequential designation
fa-Arab: جلد/تعیین ترتیب

en: Series statement
fa-Arab: وضعیت فروست

en: Library of Congress call number
fa-Arab: شماره بازیابی کتابخانه کنگره

en: Library of Congress call number (SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: شماره بازیابی کتابخانه کنگره(SE) [OBSOLETE]

en: n (RLIN) [OBSOLETE]
fa-Arab: n (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی) [منسوخ]

en: International Standard Serial Number (SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: شماره استاندارد بین المللی پیایند (SE) [منسوخ]

en: Source of note information (AM SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: یادداشت اطلاعات منبع (AM SE) [OBSOLETE]

en: With note
fa-Arab: با یادداشت

en: Dissertation note
fa-Arab: یادداشت پایان نامه

en: Degree type
fa-Arab: نوع مدرک

en: Name of granting institution
fa-Arab: نام موسسه اعطا کننده

en: Year degree granted
fa-Arab: مدرک سالانه اعطا شد

en: Dissertation identifier
fa-Arab: شناسه پایان نامه

en: Bibliographic history note
fa-Arab: یادداشت تاریخ کتابشناختی

en: Bibliography, etc. note
fa-Arab: یادداشت کتابشناسی و غیره

en: Number of references
fa-Arab: تعداد مراجع

en: Formatted contents note
fa-Arab: یادداشت محتوای قالب بندی شده

en: Statement of responsibility
fa-Arab: تکرار نام پدیدآور

en: Terms governing access
fa-Arab: شرایط حاکم بر دسترسی

en: Jurisdiction
fa-Arab: حوزه قضایی

en: Physical access provisions
fa-Arab: مقررات دسترسی فیزیکی

en: Authorized users
fa-Arab: کاربران مجاز

en: Standardized terminology for access restriction
fa-Arab: اصطلاحات استاندارد شده برای محدودیت دسترسی

en: Availability date
fa-Arab: تاریخ دسترسی

en: Supplying agency
fa-Arab: نماینده عرضه کننده

en: Representative fraction of scale note
fa-Arab: اندازه یادداشت بخش معرف

en: Remainder of scale note
fa-Arab: یادداشت میزان تخفیف

en: Creation/production credits note
fa-Arab: یادداشت اعتبار ایجاد/تولید

en: Informal Notes
fa-Arab: یادداشت های غیر رسمی

en: Name of source
fa-Arab: نام منبع

en: Coverage of source
fa-Arab: پوشش منبع

en: Location within source
fa-Arab: موقعیت مکانی منبع

en: Participant or performer note
fa-Arab: یادداشت شرکت کننده یا اجرا کننده

en: Earlier or later volumes separately cataloged note
fa-Arab: جلدهای قبلی یا بعدی به طور جداگانه فهرست بندی شده اند

en: Type of report
fa-Arab: نوع گزارش

en: Period covered
fa-Arab: دوره تحت پوشش

en: Attribute accuracy report
fa-Arab: گزارش صحت مشخصات

en: Attribute accuracy value
fa-Arab: میزان دقت مشخصات

en: Attribute accuracy explanation
fa-Arab: توضیح صحت نسبت دادن

en: Logical consistency report
fa-Arab: گزارش سازگاری منطقی

en: Completeness report
fa-Arab: گزارش تکمیلی

en: Horizontal position accuracy report
fa-Arab: گزارش صحت موقعیت افقی

en: Horizontal position accuracy value
fa-Arab: مقدار دقت موقعیت افقی

en: Horizontal position accuracy explanation
fa-Arab: توضیح صحت موقعیت افقی

en: Vertical positional accuracy report
fa-Arab: گزارش صحت موقعیت عمودی

en: Vertical positional accuracy value
fa-Arab: مقدار دقت موقعیت عمودی

en: Vertical positional accuracy explanation
fa-Arab: توضیح صحت موقعیت عمودی

en: Cloud cover
fa-Arab: پوشش ابر

en: Display note
fa-Arab: نمایش یادداشت

en: Source of note information (SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: یادداشت اطلاعات منبع (SE) [منسوخ]

en: Type of computer file or data note
fa-Arab: نوع فایل کامپیوتری یا یادداشت داده

en: Different formats
fa-Arab: فرمت های مختلف

en: Content descriptors
fa-Arab: توصیفگرهای محتوا

en: Additional animation techniques
fa-Arab: تکنیک های اضافی انیمیشن

en: Date/time and place of an event note
fa-Arab: تاریخ/زمان و مکان یادداشت رویداد

en: Date of event
fa-Arab: تاریخ رویداد

en: Other event information
fa-Arab: سایر اطلاعات رویداد

en: Summary, etc.
fa-Arab: خلاصه، و غیره.

en: Expansion of summary note
fa-Arab: توسعه یادداشت خلاصه

en: Assigning source
fa-Arab: تخصیص منبع

en: Source of note information [OBSOLETE]
fa-Arab: یادداشت اطلاعات منبع [منسوخ]

en: Target audience note
fa-Arab: یادداشت مخاطبان هدف

en: Geographic coverage note
fa-Arab: یادداشت پوشش جغرافیایی

en: Time period of content note
fa-Arab: بازه زمانی یادداشت محتوا

en: Source of schema used
fa-Arab: شکل منبع مورد استفاده

en: Preferred citation of described materials note
fa-Arab: یادداشت استناد ترجیحی از مواد توصیف شده

en: Supplement note
fa-Arab: یادداشت تکمیلی

en: Program name
fa-Arab: نام برنامه

en: Interest level
fa-Arab: میزان علاقه

en: Reading level
fa-Arab: سطح خواندن

en: Title point value
fa-Arab: ارزش نقطه ای عنوان

en: Censorship note
fa-Arab: یادداشت سانسور

en: Additional physical form available note
fa-Arab: یادداشت فرم فیزیکی اضافی موجود است

en: Availability source
fa-Arab: منابع در دسترس

en: Availability conditions
fa-Arab: شرایط در دسترس بودن

en: Order number
fa-Arab: شماره سفارش

en: Source of note information (AM CF VM SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: یادداشت اطلاعات منبع (AM CF VM SE) [OBSOLETE]

en: Summary of accessibility
fa-Arab: خلاصه دسترسی

en: Fixed-length data elements of reproduction
fa-Arab: عناصر داده با طول ثابت تکثیر

en: Type of reproduction
fa-Arab: نوع بازتولید

en: Place of reproduction
fa-Arab: محل تکثیر

en: Agency responsible for reproduction
fa-Arab: آژانس مسئول بازساخت

en: Date of reproduction
fa-Arab: تاریخ تکثیر

en: Physical description of reproduction
fa-Arab: توصیف فیزیکی تکثیر

en: Series statement of reproduction
fa-Arab: وضعیت فروست بازتولید

en: Dates and/or sequential designation of issues reproduced
fa-Arab: تاریخ ها و/یا تعیین پی در پی موضوعات بازتولید شده

en: Note about reproduction
fa-Arab: نکته ای در مورد تکثیر

en: Main entry of original
fa-Arab: ثبت کامل منبع

en: Edition statement of original
fa-Arab: شرح ویرایش اصلی

en: Publication, distribution, etc. of original
fa-Arab: انتشار، توزیع و غیره. نسخه اصلی

en: Physical description, etc. of original
fa-Arab: مشخصات ظاهری و غیره اصل

en: Series statement of original
fa-Arab: وضعیت فروست اصلی

en: Key title of original
fa-Arab: عنوان کلیدی مبدا

en: Location of original
fa-Arab: محل اصلی

en: Material specific details
fa-Arab: جزئیات خاص مواد

en: Note about original
fa-Arab: یادداشت در مورد منبع

en: Other resource identifier
fa-Arab: شناسه منابع دیگر

en: Introductory phrase
fa-Arab: عبارت مقدماتی

en: Title statement of original
fa-Arab: شرح عنوان اصلی

en: Custodian
fa-Arab: سرپرست

en: Postal address
fa-Arab: آدرس پستی

en: Telecommunications address
fa-Arab: آدرس مخابرات

en: Repository location code
fa-Arab: کد مکان مخزن

en: Text of note
fa-Arab: متن یادداشت

en: Contract number
fa-Arab: شماره قرارداد

en: Grant number
fa-Arab: شماره گرنت

en: Undifferentiated number
fa-Arab: شماره یکپارچه

en: Program element number
fa-Arab: تعداد عناصر برنامه

en: Project number
fa-Arab: شماره پروژه

en: Task number
fa-Arab: شماره تکلیف

en: Work unit number
fa-Arab: شماره واحد کار

en: Source of data note
fa-Arab: یادداشت اطلاعات منبع

en: System details note
fa-Arab: یادداشت جزئیات سیستم

en: Terms governing use and reproduction
fa-Arab: شرایط حاکم بر استفاده و تکثیر

en: Use and reproduction rights
fa-Arab: حقوق استفاده و تکثیر

en: Method of acquisition
fa-Arab: روش فراهم آوری

en: Date of acquisition
fa-Arab: تاریخ فراهم آوری

en: Accession number
fa-Arab: شماره ورود

en: Owner
fa-Arab: مالک

en: Purchase price
fa-Arab: قیمت خرید

en: Personal creator
fa-Arab: موسس شخصی

en: Personal creator death date
fa-Arab: ایجاد تاریخ فوت شخص

en: Corporate creator
fa-Arab: موسس شرکت

en: Copyright holder
fa-Arab: دارنده حق چاپ

en: Copyright holder contact information
fa-Arab: اطلاعات تماس دارنده حق چاپ

en: Copyright statement
fa-Arab: بیانیه حق چاپ

en: Copyright date
fa-Arab: تاریخ حق مولف

en: Copyright renewal date
fa-Arab: تاریخ تمدید حق چاپ

en: Publication date
fa-Arab: تاريخ انتشار

en: Creation date
fa-Arab: تاریخ ایجاد

en: Publisher
fa-Arab: ناشر

en: Copyright status
fa-Arab: وضعیت حق چاپ

en: Publication status
fa-Arab: وضعیت انتشار

en: Research date
fa-Arab: تاریخ تحقیق

en: Country of publication or creation
fa-Arab: کشور منتشر کننده یا ایجاد کننده

en: Jurisdiction of copyright assessment
fa-Arab: صلاحیت ارزیابی حق چاپ

en: Solicitation information note
fa-Arab: یادداشت اطلاعات درخواست

en: Provenance
fa-Arab: منشأ

en: Language note
fa-Arab: یادداشت زبان

en: Information code or alphabet
fa-Arab: کد یا الفبای اطلاعات

en: Former title complexity note
fa-Arab: یادداشت پیچیدگی عنوان قبلی

en: Issuing body note
fa-Arab: صدور یادداشت متن اصلی

en: Entity type label
fa-Arab: برچسب نوع موجودیت

en: Entity type definition and source
fa-Arab: تعریف نوع موجودیت و منبع

en: Attribute label
fa-Arab: تعریف برچسب

en: Attribute definition and source
fa-Arab: تعریف مشخصات و منبع

en: Enumerated domain value
fa-Arab: مقدار دامنه شمارش شده

en: Enumerated domain value definition and source
fa-Arab: تعریف و منبع مقدار دامنه شمارش شده

en: Range domain minimum and maximum
fa-Arab: مجدوده دامنه حداقل و حداکثر

en: Codeset name and source
fa-Arab: نام و منبع کد مجموعه

en: Unrepresentable domain
fa-Arab: دامنه غیرقابل نمایش

en: Attribute units of measurement and resolution
fa-Arab: واحدهای اندازه گیری و وضوح را مشخص کنید

en: Beginning and ending date of attribute values
fa-Arab: تاریخ شروع و پایان مقادیر ویژگی

en: Attribute value accuracy
fa-Arab: نعیین میزان صحت

en: Attribute value accuracy explanation
fa-Arab: توضیح میزان صحت نسبت دادن

en: Attribute measurement frequency
fa-Arab: اندازه گیری مشخصات فرکانس

en: Entity and attribute overview
fa-Arab: خلاصه هویت و ویژگی

en: Entity and attribute detail citation
fa-Arab: استناد جزئیات موجودیت و ویژگی

en: Cumulative index/finding aids note
fa-Arab: نمایه تجمعی / یادداشت کمکی جستجو

en: Degree of control
fa-Arab: درجه کنترل

en: Bibliographic reference
fa-Arab: کتابشناسی مرجع

en: Information about documentation note
fa-Arab: اطلاعات در مورد یادداشت مستندات

en: History
fa-Arab: تاريخ

en: Time of collation [OBSOLETE]
fa-Arab: زمان گردآوری [منسوخ]

en: Identifying markings
fa-Arab: شناسایی نشانه ها

en: Copy identification
fa-Arab: کپی شناسنامه

en: Version identification
fa-Arab: شناسایی نسخه

en: Number of copies
fa-Arab: تعداد نسخه ها

en: Binding note
fa-Arab: یادداشت جلد

en: Number of cases/variables
fa-Arab: تعداد موارد/متغیرها

en: Name of variable
fa-Arab: نام متغیر

en: Unit of analysis
fa-Arab: واحد تجزیه و تحلیل

en: Universe of data
fa-Arab: جهان داده

en: Filing scheme or code
fa-Arab: طرح یا کد بایگانی

en: Methodology note
fa-Arab: توجه به روش شناسی

en: Controlled term
fa-Arab: مدت کنترل شده

en: Editor note
fa-Arab: یادداشت سردبیر

en: Source of note information
fa-Arab: یادداشت اطلاعات منبع

en: Linking entry complexity note
fa-Arab: یادداشت پیچیدگی پیوند ورودی

en: Publications about described materials note
fa-Arab: یادداشت انتشارات در مورد مواد توصیف شده

en: Related computer files note
fa-Arab: یادداشت فایل های کامپیوتری مرتبط

en: Action
fa-Arab: اقدام

en: Action identification
fa-Arab: شناسایی اقدام

en: Time/date of action
fa-Arab: زمان/تاریخ گزارش

en: Action interval
fa-Arab: فاصله عمل

en: Contingency for action
fa-Arab: احتمالی برای اقدام

en: Method of action
fa-Arab: روش عمل

en: Site of action
fa-Arab: عملکرد پایگاه

en: Action agent
fa-Arab: کارگزار

en: Accumulation
fa-Arab: ذخیره

en: Frequency of use
fa-Arab: تعداد دفعات استفاده

en: Exhibitions note
fa-Arab: یادداشت نمایشگاه ها

en: Awards note
fa-Arab: یادداشت جوایز

en: Source of description note
fa-Arab: یاداشت توضیح منبع

en: Linkage (RLIN)
fa-Arab: پیوند (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: Field link and sequence number (RLIN)
fa-Arab: پیوند فیلد و شماره ترتیب (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: Local note
fa-Arab: یادداشت محلی

en: Provenance (VM) [OBSOLETE]
fa-Arab: منشا (VM) [منسوخ]

en: Condition of individual reels (VM) [OBSOLETE]
fa-Arab: وضعیت قرقره های جداگانه (VM) [منسوخ]

en: Origin of safety copy (VM) [OBSOLETE]
fa-Arab: مبدا نسخه ایمنی (VM) [منسوخ]

en: Number  (BK CF MP MU SE VM MX)  [OBSOLETE]
fa-Arab: شماره  (BK CF MP MU SE VM MX)  [منسوخ]

en: Active dates
fa-Arab: تاریخ های اقدام

en: Geographic name following place entry element [OBSOLETE]
fa-Arab: نام جغرافیایی زیر عنصر ورودی مکان [منسوخ]

en: Geographic name of place element
fa-Arab: نام جغرافیایی عنصر مکان

en: Uncontrolled term
fa-Arab: اصطلاح کنترل نشده

en: Genre/form data or focus term
fa-Arab: نوع/فرم داده یا اصطلاح تمرکز

en: Function
fa-Arab: عملکرد

en: Source of term or code
fa-Arab: منبع اصطلاح یا کد

en: Main curriculum objective
fa-Arab: هدف اصلی برنامه درسی

en: Subordinate curriculum objective
fa-Arab: هدف برنامه درسی

en: Curriculum code
fa-Arab: کد برنامه درسی

en: Correlation factor
fa-Arab: عامل همبستگی

en: Country or larger entity
fa-Arab: کشور یا مدخل بزرگتر

en: First-order political jurisdiction
fa-Arab: صلاحیت سیاسی درجه اول

en: Intermediate political jurisdiction
fa-Arab: میانگین اختیارات سیاسی

en: City subsection
fa-Arab: شهرستان

en: Other nonjurisdictional geographic region and feature
fa-Arab: سایر مناطق و ویژگی های جغرافیایی غیرقانونی

en: Extraterrestrial area
fa-Arab: ناحیه فرازمینی

en: Source of name, title, or term
fa-Arab: نام منبع، عنوان یا عبارت

en: Name, title, or term
fa-Arab: نام، عنوان، یا اصطلاح

en: % (RLIN)
fa-Arab: % (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: Topical term or geographic name as entry element
fa-Arab: اصطلاح موضوعی یا نام جغرافیایی به عنوان عنصر ورودی

en: Topical term following geographic name as entry element
fa-Arab: اصطلاح موضوعی زیر نام جغرافیایی به عنوان عنصر ورودی

en: Number (BK CF MP MU SE VM MX) [OBSOLETE]
fa-Arab: شماره (BK CF MP MU SE VM MX) [منسوخ]

en: Corporate name or jurisdiction name
fa-Arab: نام تنالگان یا نام قوانین

en: Nonprinting information
fa-Arab: اطلاعات غیر چاپی

en: Uncontrolled related/analytical title
fa-Arab: عنوان تحلیلی/مرتبط کنترل نشده

en: Make and model of machine
fa-Arab: ساخت و مدل دستگاه

en: Programming language
fa-Arab: زبان برنامه نویسی

en: Source of taxonomic identification
fa-Arab: شناسه طبقه بندی منبع

en: Taxonomic name
fa-Arab: نام طبقه بندی

en: Taxonomic category
fa-Arab: نوع طبقه بندی

en: Common or alternative name
fa-Arab: نام رایج یا جایگزین

en: Access term
fa-Arab: مدت دسترسی

en: Label
fa-Arab: برچسب

en: Main entry heading
fa-Arab: سرعنوان مدخل اصلی

en: Place, publisher, and date of publication
fa-Arab: محل، ناشر و تاریخ انتشار

en: Related parts
fa-Arab: بخش های مرتبط

en: Physical description
fa-Arab: توصیف فیزیکی

en: Material-specific details
fa-Arab: جزئیات خاص-مواد

en: Other item identifier
fa-Arab: شناسه منبع دیگر

en: Parallel title (BK SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: عنوان موازی (BK SE) [منسوخ]

en: CODEN designation
fa-Arab: تخصیص کد اختصاصی

en: Series data for related item
fa-Arab: اطلاعات فروست برای آیتم مرتبط

en: Parallel title (BK SE)  [OBSOLETE]
fa-Arab: عنوان موازی (BK SE)  [منسوخ]

en: Standard Technical Report Number
fa-Arab: شماره گزارش فنی استاندارد

en: Host Biblionumber
fa-Arab: گروه کتابشناسی

en: Host Itemnumber
fa-Arab: شماره آیتم میزبان

en: Enumeration and first page
fa-Arab: شمارش و صفحه اول

en: Country code
fa-Arab: کد کشور

en: Period of content
fa-Arab: محتوای دوره

en: Source Contribution
fa-Arab: منبع اهدایی

en: Type of record
fa-Arab: نوع رکورد

en: Fixed-length data elements
fa-Arab: عناصر داده با طول ثابت

en: Encoding level
fa-Arab: سطح رمزگذاری

en: Textual physical form designator
fa-Arab: تعیین کننده فرم فیزیکی متنی

en: Dates of publication and/or sequential designation of issues reproduced
fa-Arab: تاریخ انتشار و/یا تعیین متوالی موضوعات چاپ شده

en: Name of unit
fa-Arab: نام واحد

en: Holding institution
fa-Arab: موجودی موسسه

en: Holdings (NR) (MU VM SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: موجودی ها (NR) (MU VM SE) [منسوخ شده]

en: Inclusive dates (NR) (MU VM SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: تاریخ های جامع (NR) (MU VM SE) [OBSOLETE]

en: Retention statement (NR) (CF MU VM SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: توضیح نگهداری (NR) (CF MU VM SE) [منسوخ]

en: Name (custodian or owner)
fa-Arab: نام (سرپرست یا مالک)

en: Institutional division
fa-Arab: تقسیم بندی نهادی

en: Street address
fa-Arab: آدرس خیابان

en: Location of units
fa-Arab: محل واحدها

en: Sequence number
fa-Arab: ترتیب شماره

en: Location
fa-Arab: محل نگهداری

en: Sublocation or collection
fa-Arab: مکان فرعی یا مجموعه

en: Former shelving location
fa-Arab: محل قفسه بندی قبلی

en: Non-coded location qualifier
fa-Arab: توصیف کننده مکان غیر کدگذاری شده

en: Shelving form of title
fa-Arab: قفسه بندی برگه عنوان

en: Piece designation
fa-Arab: تعیین قطعه

en: Piece physical condition
fa-Arab: وضعیت فیزیکی قطعه

en: Pattern note
fa-Arab: یادداشت الگو

en: Number of pieces per issuance
fa-Arab: تعداد قطعات در هر چاپ

en: Copy
fa-Arab: نسخه

en: Bibliographic units per next higher level
fa-Arab: واحدهای کتابشناختی در سطح بالاتر بعدی

en: Numbering continuity
fa-Arab: شماره گذاری پیوسته

en: Calendar change
fa-Arab: تغییر تقویم

en: Regularity pattern
fa-Arab: مدل ترتیب

en: Numbering scheme
fa-Arab: طرح شماره گذاری

en: Access number [OBSOLETE]
fa-Arab: شماره دسترسی [منسوخ]

en: Persistent identifier
fa-Arab: شناسه ثابت

en: Non-functioning Uniform Resource Identifier
fa-Arab: شماره منابع یکسان غیرکاربردی

en: Instruction [OBSOLETE]
fa-Arab: دستوالعمل [منسوخ]

en: Bits per second [OBSOLETE]
fa-Arab: بیت در ثانیه [منسوخ]

en: Password [OBSOLETE]
fa-Arab: رمزعبور [منسوخ]

en: Standardized information governing access
fa-Arab: اطلاعات استاندارد شده حاکم بر دسترسی

en: Standardized information governing use and reproduction
fa-Arab: اطلاعات استاندارد شده حاکم بر استفاده و تکثیر

en: Name of archiving agency
fa-Arab: نام آژانس بایگانی

en: Name of Web archive or digital archive repository
fa-Arab: نام آرشیو وب یا مخزن آرشیو دیجیتال

en: Date range of archived material
fa-Arab: محدوده تاریخ مطالب بایگانی شده

en: Archive completeness
fa-Arab: کامل بودن آرشیو

en: Operator's initials, OID (RLIN)
fa-Arab: حروف اول اپراتور، OID (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: Cataloger's initials, CIN (RLIN)
fa-Arab: حروف اول فهرست‌نویسی، CIN (RLIN)

en: LIB (RLIN)
fa-Arab: LIB (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: LDEL (RLIN)
fa-Arab: LDEL (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: Converted Gregorian year
fa-Arab: تبدیل سال میلادی

en: Issuing date
fa-Arab: تاریخ صدور

en: Break indicator
fa-Arab: میزان وقفه

en: Textual string
fa-Arab: ردیف متنی

en: Tag and sequence number
fa-Arab: برچسب و شماره ترتیب

en: Internal item number
fa-Arab: شماره اقلام داخلی

en: Invalid or canceled internal item number
fa-Arab: شماره داخلی آیتم نامعتبر یا لغو شده است

en: Cost
fa-Arab: هزینه

en: Item status
fa-Arab: وضعیت آیتم

en: Temporary location
fa-Arab: مکان موقت

en: Invalid or canceled piece designation
fa-Arab: تعیین بخش نامعتبر یا لغو شده است

en: Manifestation statement, high-level/general
fa-Arab: نشان دهنده صورتحساب، سطح بالا/عمومی

en: Manifestation identifier statement
fa-Arab: نشان دهنده شناسه صورتحساب

en: Manifestation title and responsibility statement
fa-Arab: نشان دهنده عنوان و بیانیه مسئولیت

en: Manifestation edition statement
fa-Arab: نشان دهنده صورتحساب ویرایش

en: Manifestation production statement
fa-Arab: نشان دهنده صورتحساب نشر

en: Manifestation publication statement
fa-Arab: نشان دهنده صورتحساب انتشارات

en: Manifestation distribution statement
fa-Arab: نشان دهنده صورتحساب توزیع

en: Manifestation manufacture statement
fa-Arab: نشان دهنده صورتحساب تولید

en: Manifestation copyright statement
fa-Arab: نشانه بیانیه حق چاپ

en: Manifestation frequency statement
fa-Arab: نشانه بیانیه تکراری

en: Manifestation designation of sequence statement
fa-Arab: تخصیص نشانه بیانیه متوالی

en: Manifestation series statement
fa-Arab: نشانه ردیف بیانیه

en: Manifestation dissertation statement
fa-Arab: نشانه توضیح بیانیه

en: Manifestation regional encoding statement
fa-Arab: نشانه کدگذاری منطقه بیانیه

en: Replacement title
fa-Arab: عنوان جایگزین

en: Replacement bibliographic record control number
fa-Arab: شماره بازیابی جایگزین ثبت کتابشناختی

en: Creation process
fa-Arab: فرآیند ایجاد

en: Assigning or generating agency
fa-Arab: نمایندگی تخصصی یا تولید

en: Source of data
fa-Arab: اطلاعات منبع

en: Content of non-MARC field
fa-Arab: محتوای فیلد غیرمارک

en: Put command parameter
fa-Arab: پارامتر فرمان را قرار دهید

en: User-option data
fa-Arab: داده های انتخابی کاربر

en: OCLC control number(s) of parallel record(s) (OCLC); Piece used for cataloging, PUC (RLIN)
fa-Arab: شماره(های) کنترل OCLC رکورد(های) موازی (OCLC)؛ بخش مورد استفاده برای فهرست نویسی، PUC (RLIN)

en: 0 (OCLC)
fa-Arab: 0 (او سی ال سی)

en: 1 (OCLC)
fa-Arab: 1 (او سی ال سی)

en: 2 (OCLC)
fa-Arab: 2 (او سی ال سی)

en: 3 (OCLC)
fa-Arab: 3 (او سی ال سی)

en: 4 (OCLC)
fa-Arab: 4 (او سی ال سی)

en: 5 (OCLC)
fa-Arab: 5 (او سی ال سی)

en: 6 (OCLC)
fa-Arab: 6 (او سی ال سی)

en: 7 (OCLC)
fa-Arab: 7 (او سی ال سی)

en: 8 (OCLC)
fa-Arab: 8 (او سی ال سی)

en: 9 (OCLC)
fa-Arab: 9 (او سی ال سی)

en: Series part designator, SPT (RLIN)
fa-Arab: تعیین کننده جزء فروست، SPT (RLIN)

en: b (OCLC)
fa-Arab: b (او سی ال سی)

en: c (OCLC)
fa-Arab: c (او سی ال سی)

en: d (OCLC)
fa-Arab: d (او سی ال سی)

en: e (OCLC)
fa-Arab: e (او سی ال سی)

en: f (OCLC)
fa-Arab: f (او سی ال سی)

en: g (OCLC)
fa-Arab: g (او سی ال سی)

en: h (OCLC)
fa-Arab: h (او سی ال سی)

en: i (OCLC)
fa-Arab: i (او سی ال سی)

en: j (OCLC)
fa-Arab: j (او سی ال سی)

en: k (OCLC)
fa-Arab: k (او سی ال سی)

en: l (OCLC)
fa-Arab: l (او سی ال سی)

en: m (OCLC)
fa-Arab: m (او سی ال سی)

en: n (OCLC)
fa-Arab: n (او سی ال سی)

en: o (OCLC)
fa-Arab: o (او سی ال سی)

en: p (OCLC)
fa-Arab: p (او سی ال سی)

en: q (OCLC)
fa-Arab: q (او سی ال سی)

en: r (OCLC)
fa-Arab: r (او سی ال سی)

en: s (OCLC)
fa-Arab: s (او سی ال سی)

en: t (OCLC)
fa-Arab: t (او سی ال سی)

en: u (OCLC)
fa-Arab: u (او سی ال سی)

en: v (OCLC)
fa-Arab: v (او سی ال سی)

en: w (OCLC)
fa-Arab: w (او سی ال سی)

en: x (OCLC)
fa-Arab: x (او سی ال سی)

en: y (OCLC)
fa-Arab: y (او سی ال سی)

en: z (OCLC)
fa-Arab: z (او سی ال سی)

en: Classification number, LCAL (RLIN)
fa-Arab: شماره رده بندی, LCAL (RLIN)

en: Book number/undivided call number, LCAL (RLIN)
fa-Arab: شماره کتاب/ شماره بازیابی تقسیم نشده، شبکه محلی (شبکه اطلاعات کتابخانه های تحقیقاتی)

en: Additional free-text stamp above the call number, LCAL (RLIN)
fa-Arab: نوع متن اضافه شده در بالای شماره بازیابی، شبکه های محلی (شبکه اطلاعات کتابخانه های تحقیقاتی)

en: Additional free-text or profiled stamp below the call number, LCAL (RLIN)
fa-Arab: نوع پروفایل یا متن رایگان اضافه شده در زیر شماره تماس، LCAL (RLIN)

en: Location-level footnote, LFNT (RLIN)
fa-Arab: پاورقی در سطح مکان، LFNT (RLIN)

en: Location-level output transaction history, LHST (RLIN)
fa-Arab: تاریخچه تراکنش خروجی سطح مکان، LHST (RLIN)

en: Location-level extra card request, LEXT (RLIN)
fa-Arab: درخواست کارت اضافی در موقعیت یکسان، LEXT (RLIN)

en: Permanent shelving location, LOC (RLIN)
fa-Arab: محل قفسه بندی دائمی، LOC (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: Location-level additional note, LANT (RLIN)
fa-Arab: یادداشت اضافی در سطح مکان، LANT (RLIN)

en: Location-level pathfinder, LPTH (RLIN)
fa-Arab: مسیریاب سطح مکان، LPTH (RLIN)

en: Location-level field suppression, LFSP (RLIN)
fa-Arab: حذف فیلد در موقعیت یکسان، LFSP (RLIN)

en: Non-printing notes, LANT (RLIN)
fa-Arab: یادداشت های غیر چاپی، LANT (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: Volumes, LVOL (RLIN)
fa-Arab: جلدها, LVOL (RLIN)

en: Subscription status code, LANT (RLIN)
fa-Arab: کد وضعیت اشتراک، LANT (RLIN)

en: Date, LVOL (RLIN)
fa-Arab: تاریخ, LVOL (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: Retention, LVOL (RLIN)
fa-Arab: رزرو، LVOL (RLIN)

en: Classification number, CCAL (RLIN)
fa-Arab: شماره رده بندی, CCAL (RLIN)

en: Book number/undivided call number, CCAL (RLIN)
fa-Arab: شماره کتاب/ شماره بازیابی تقسیم نشده، تحت مجوز CCAL (شبکه اطلاعات کتابخانه های تحقیقاتی)

en: Copy information and material description, CCAL + MDES (RLIN)
fa-Arab: رونوشت اطلاعات و توصیف مواد، CCAL + MDES (RLIN)

en: Copy status--for earlier dates, CST (RLIN)
fa-Arab: رونوشت ترجمه-- برای تاریخ های پیشین، CST (RLIN)

en: Copy status, CST (RLIN)
fa-Arab: رونوشت وضعیت، CST (RLIN)

en: Aquisitions control number, HNT (RLIN)
fa-Arab: شماره کنترل ارز دیجیتال HNT (RLIN)

en: Circulation control number, HNT (RLIN)
fa-Arab: شماره بازیابی امانت دهی، HNT (RLIN)

en: Shelflist note, HNT (RLIN)
fa-Arab: یاداشت برگه آرایی, HNT (RLIN)

en: Non-printing notes, HNT (RLIN)
fa-Arab: یادداشت های غیر چاپی، HNT (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: Name of location of host in subfield
fa-Arab: نام مکان میزبان در زیررشته

en: Materials specified, MATL
fa-Arab: مواد مشخص شده، MATL

en: Physical location, PLOC (RLIN)
fa-Arab: مکان فیزیکی، PLOC (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: GNR (RLIN)
fa-Arab: GNR (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: PSI (RLIN)
fa-Arab: PSI (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: Holding library identification number
fa-Arab: دارای شماره شناسایی کتابخانه

en: Physical description codes
fa-Arab: کدهای توصیف فیزیکی

en: Volume or other numbering
fa-Arab: اندازه یا شماره گذاری دیگر

en: Dates
fa-Arab: تاریخ ها

en: Completeness note
fa-Arab: یادداشت کامل بودن

en: Referral note
fa-Arab: یادداشت ارجاعی

en: Retention note
fa-Arab: یادداشت نگهداری

en: Romanization/conversion identifier
fa-Arab: شناسه تبدیل/ لاتین سازی

en: Agency that converted, created or reviewed
fa-Arab: آژانسی که تبدیل، ایجاد یا بازبینی شده است

en: Date of conversion or review
fa-Arab: تاریخ تبدیل یا بررسی

en: Status code
fa-Arab: کد وضعیت

en: Version of conversion program used
fa-Arab: تغییر نسخه برنامه مورد استفاده

en: Link information for 9XX fields
fa-Arab: اطلاعات پیوند برای فیلدهای 9XX

en: Link information for field corresponding to 9XX field
fa-Arab: اطلاعات پیوند فیلد مطابق با فیلد 9XX

en: Withdrawn status [LOCAL, KOHA]
fa-Arab: وضعیت پس گزقته شده [محلی، کوها]

en: Lost status [LOCAL, KOHA]
fa-Arab: وضعیت از دست رفته [محلی، کوها]

en: System code (specific classification or other scheme and edition) [LOCAL, KOHA]
fa-Arab: کد سیستم (طبقه بندی خاص یا ترتیب و ویرایش دیگر) [LOCAL، KOHA]

en: Use restrictions [LOCAL, KOHA]
fa-Arab: از محدودیت ها استفاده کنید [LOCAL, KOHA]

en: Koha normalized classification for sorting [LOCAL, KOHA]
fa-Arab: طبقه بندی عادی کوها برای مرتب سازی [محلی, کوها]

en: Coded location qualifier [LOCAL, KOHA]
fa-Arab: توصیف محل کدگذاری شده [LOCAL, KOHA]

en: Copy number [LOCAL, KOHA]
fa-Arab: شماره رونوشت[LOCAL, KOHA]

en: Uniform Resource Identifier [LOCAL, KOHA]
fa-Arab: شناسه یکنواخت منبع [LOCAL, KOHA]

en: Koha collection [LOCAL, KOHA]
fa-Arab: مجموعه کوها [محلی, کوها]

en: Internal item number (Koha itemnumber, autogenerated) [LOCAL, KOHA]
fa-Arab: شماره اقلام داخلی (شماره آیتم کوها، تولید خودکار) [LOCAL، KOHA]

en: Origin of item (home branch) (free text)
fa-Arab: مبدا کالا (شعبه مرکزی) (متن آزاد)

en: Origin of item (home branch) (coded)
fa-Arab: مبدا کالا (شعبه مرکزی) (کد شده)

en: Lending or holding organisation (holding branch) (free text)
fa-Arab: سازمان امانت دهنده یا نگهداری کننده (شعبه نگهدارنده) (متن آزاد)

en: Lending or holding organisation (holding branch) code
fa-Arab: کد سازمان امانت دهنده یا نگهداری کننده (شعبه نگهدارنده)

en: Genre detail
fa-Arab: جزئیات دسته، نوع

en: Barcode prefix
fa-Arab: پیش شماره بارکد

en: Barcode incrementation
fa-Arab: افزودن بارکد

en: Barcode suffix
fa-Arab: پسوند بارکد

en: Section
fa-Arab: بخش

en: Call number (full call number)
fa-Arab: شماره بازیابی(شماره بازیابی کامل)

en: Numbering (volume or other part)
fa-Arab: شماره گذاری (جلد یا بخش دیگر)

en: Date of loan or deposit
fa-Arab: تاریخ امانت یا سپرده

en: Expiration of loan date
fa-Arab: تاریخ انقضای امانت

en: Circulation type (not for loan)
fa-Arab: نوع امانت دهی (برای امانت نیست)

en: Serial
fa-Arab: پیایند

en: Intended audience (age level)
fa-Arab: مخاطب مورد نظر (سطح سنی)

en: Type of item and material
fa-Arab: نوع کالا و مواد

en: Acquisition mode
fa-Arab: روش کسب شده

en: Genre
fa-Arab: نوع

en: Copy note
fa-Arab: رونوشت یادداشت

en: Periodical number
fa-Arab: نشریه ادواری

en: Recipient organisation code
fa-Arab: کد سازمان گیرنده

en: Recipient organisation, free text
fa-Arab: سازمان گیرنده، متن آزاد

en: Recipient parent organisation code
fa-Arab: کد سازمان منبع گیرنده

en: Recipient parent organisation, free text
fa-Arab: سازمان منبع گیرنده، متن آزاد

en: First date, FD (RLIN)
fa-Arab: اولین تاریخ, FD (RLIN)

en: LI (RLIN)
fa-Arab: LI (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: NUC (RLIN)
fa-Arab: نسل بعدی واحد پردازش (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: SYSTEM CONTROL NUMBERS (KOHA)
fa-Arab: شماره های کنترل سیستم (KOHA)

en: ADDED ENTRY ELEMENTS (KOHA)
fa-Arab: عناصر ورودی اضافه شده (KOHA)

en: LOCATION AND ITEM INFORMATION (KOHA)
fa-Arab: اطلاعات مکان و منبع (KOHA)

en: FIXED-LENGTH DATA ELEMENTS--ADDITIONAL MATERIAL CHARACTERISTICS
fa-Arab: عناصر داده با طول ثابت--ویژگی های منابع تکمیلی

en: PHYSICAL DESCRIPTION FIXED FIELD--GENERAL INFORMATION
fa-Arab: توصیف فیزیکی فیلد مشخص--اطلاعات عمومی

en: FIXED-LENGTH DATA ELEMENTS--GENERAL INFORMATION
fa-Arab: عناصر داده با طول ثابت--اطلاعات عمومی

en: PHYSICAL DESCRIPTION FIXED-FIELD FOR ARCHIVAL COLLECTION (VM) [OBSOLETE]
fa-Arab: توصیف فیزیکی فیلد مشخص برای مجموعه آرشیو (VM) [منسوخ]

en: LINKING LIBRARY OF CONGRESS CONTROL NUMBER [OBSOLETE]
fa-Arab: پیوند دادن شماره کنترل کتابخانه کنگره [منسوخ]

en: PATENT CONTROL INFORMATION
fa-Arab: اطلاعات کنترل ثبت اختراع

en: NATIONAL BIBLIOGRAPHY NUMBER
fa-Arab: شماره کتابشناسی ملی

en: COPYRIGHT OR LEGAL DEPOSIT NUMBER
fa-Arab: حق چاپ یا شماره سپرده قانونی

en: COPYRIGHT ARTICLE-FEE CODE
fa-Arab: کد حق چاپ مقاله

en: STANDARD FILM NUMBER (VM) [DELETED]
fa-Arab: شماره استاندارد فیلم (VM) [حذف شده]

en: OVERSEAS ACQUISITION NUMBER
fa-Arab: استفاده از شماره خارجی

en: FINGERPRINT IDENTIFIER
fa-Arab: شناسه اثرانگشت

en: STANDARD TECHNICAL REPORT NUMBER
fa-Arab: شماره گزارش فنی استاندارد

en: PUBLISHER OR DISTRIBUTOR NUMBER
fa-Arab: شماره ناشر یا توزیع کننده

en: OTHER SYSTEM CONTROL NUMBER (OCLC)
fa-Arab: سایر شماره کنترل سیستم (OCLC)

en: CODEN DESIGNATION
fa-Arab: تخصیص کد اختصاصی

en: POSTAL REGISTRATION NUMBER
fa-Arab: شماره ثبت پستی

en: DATE/TIME AND PLACE OF AN EVENT
fa-Arab: تاریخ/زمان و مکان یک رویداد

en: ORIGINAL STUDY NUMBER FOR COMPUTER DATA FILES
fa-Arab: شماره پژوهش اصلی برای فایل های داده های رایانه ای

en: SOURCE OF ACQUISITION
fa-Arab: منبع خریداری شده

en: RECORD CONTENT LICENSOR
fa-Arab: مجوز دهنده ثبت محتوا

en: LEVEL OF BIBLIOGRAPHIC CONTROL AND CODING DETAIL [OBSOLETE]
fa-Arab: سطح کنترل کتابشناختی و جزئیات کد گذاری [منسوخ]

en: LANGUAGE CODE
fa-Arab: کد زبان

en: COUNTRY OF PUBLISHING/PRODUCING ENTITY CODE
fa-Arab: کشور ناشر/کد تولیدکننده

en: TIME PERIOD OF CONTENT
fa-Arab: دوره زمانی محتوا

en: FORM OF MUSICAL COMPOSITION CODE
fa-Arab: ساختن کدترکیبی موزیکال

en: NUMBER OF MUSICAL INSTRUMENTS OR VOICES CODE
fa-Arab: تعداد کد آلات یا صداهای موسیقی

en: LOCAL HOLDINGS (OCLC)
fa-Arab: منابع محلی (OCLC)

en: LIBRARY OF CONGRESS COPY, ISSUE, OFFPRINT STATEMENT
fa-Arab: کپی، شماره، بیانیه چاپ نشده کتابخانه کنگره

en: CLASSIFICATION NUMBERS ASSIGNED IN CANADA
fa-Arab: شماره های رده بندی اختصاص داده شده در کانادا

en: NATIONAL LIBRARY OF MEDICINE COPY STATEMENT
fa-Arab: کپی بیانیه کتابخانه ملی پزشکی

en: NATIONAL AGRICULTURAL LIBRARY COPY STATEMENT
fa-Arab: کپی بیانیه کتابخانه ملی کشاورزی

en: GPO ITEM NUMBER
fa-Arab: شماره GPO آیتم

en: ADDITIONAL DEWEY DECIMAL CLASSIFICATION NUMBER
fa-Arab: افزودن شماره رده بندی اعشاری دیویی

en: SYNTHESIZED CLASSIFICATION NUMBER COMPONENTS
fa-Arab: مولفه های تعداد رده بندی ترکیب شده

en: REPORT NUMBER [OBSOLETE, CAN/MARC]
fa-Arab: شماره گزارش [منسوخ، CAN/MARC]

en: REPORT NUMBER
fa-Arab: شماره گزارش

en: LOCALLY ASSIGNED LC-TYPE CALL NUMBER (OCLC); LOCAL CALL NUMBER (RLIN)
fa-Arab: شماره بازیابی LC-TYPE اختصاص داده شده به صورت محلی (OCLC)؛ شماره بازیابی محلی (RLIN)

en: MICROFILM SHELF LOCATION (AM) [OBSOLETE]
fa-Arab: مکان قفسه میکروفیلم (AM) [منسوخ]

en: MAIN ENTRY--PERSONAL NAME
fa-Arab: مدخل اصلی--نام شخصی

en: MAIN ENTRY--CORPORATE NAME
fa-Arab: مدخل اصلی--نام تنالگان

en: MAIN ENTRY--MEETING NAME
fa-Arab: مدخل اصلی--نام جلسه

en: MAIN ENTRY--UNIFORM TITLE
fa-Arab: مدخل اصلی--عنوان یکسان

en: ABBREVIATED TITLE
fa-Arab: عنوان اختصاری

en: ACRONYM OR SHORTENED TITLE [OBSOLETE]
fa-Arab: مخفف یا عنوان کوتاه شده [منسوخ]

en: VARIANT ACCESS TITLE [OBSOLETE]
fa-Arab: عنوان دسترسی متغیر [منسوخ]

en: AUGMENTED TITLE [OBSOLETE]
fa-Arab: عنوان افزوده شده [منسوخ]

en: KEY TITLE
fa-Arab: عنوان کلیدی

en: UNIFORM TITLE
fa-Arab: عنوان قراردادی

en: ROMANIZED TITLE (BK AM CF MP MU VM) [OBSOLETE]
fa-Arab: عنوان رومی شده (BK AM CF MP MU VM) [منسوخ]

en: TRANSLATION OF TITLE BY CATALOGING AGENCY
fa-Arab: ترجمه عنوان توسط سازمان فهرست نویسی

en: COLLECTIVE UNIFORM TITLE
fa-Arab: عنوان یکنواخت جمعی

en: TITLE STATEMENT
fa-Arab: شرح عنوان

en: VARYING FORM OF TITLE
fa-Arab: فرم های مختلف عنوان

en: FORMER TITLE
fa-Arab: عنوان قبلی

en: EDITION STATEMENT
fa-Arab: بیانیه ویرایش

en: VERSION INFORMATION
fa-Arab: اطلاعات نسخه

en: MUSICAL PRESENTATION STATEMENT
fa-Arab: وضعیت ارائه موسیقی

en: CARTOGRAPHIC MATHEMATICAL DATA
fa-Arab: داده های ریاضی نقشه کشی

en: COMPUTER FILE CHARACTERISTICS
fa-Arab: مشخصات فایل کامپیوتری

en: COUNTRY OF PRODUCING ENTITY
fa-Arab: کشور تولیدکننده

en: PHILATELIC ISSUE DATA
fa-Arab: داده های شماره تمبرشناسی

en: PUBLICATION, DISTRIBUTION, ETC.
fa-Arab: انتشار، توزیع، و غیره.

en: IMPRINT STATEMENT FOR FILMS (Pre-AACR 1 Revised) [OBSOLETE, CAN/MARC], [LOCAL, USA]
fa-Arab: بیانیه چاپی برای فیلم ها (Pre-AACR 1 Revised) [OBSOLETE, CAN/MARC], [LOCAL, USA]

en: IMPRINT STATEMENT FOR SOUND RECORDINGS (Pre-AACR 2) [LOCAL, USA]
fa-Arab: بیانیه چاپی برای ضبط صدا (Pre-AACR 2) [LOCAL, USA]

en: PROJECTED PUBLICATION DATE
fa-Arab: تاریخ انتشار پیش بینی شده

en: PRODUCTION, PUBLICATION, DISTRIBUTION, MANUFACTURE, AND COPYRIGHT NOTICE
fa-Arab: اعلان تولید، انتشار، توزیع، ناشر و حق چاپ

en: SOURCE FOR ACQUISITION/SUBSCRIPTION ADDRESS [OBSOLETE]
fa-Arab: منبع برای آدرس مجموعه سازی/اشتراک [منسوخ]

en: PHYSICAL DESCRIPTION
fa-Arab: توصیف فیزیکی

en: PHYSICAL DESCRIPTION FOR FILMS (PRE-AACR 2) (VM) [OBSOLETE, USMARC]
fa-Arab: توصیف فیزیکی برای فیلم‌ها (PRE-AACR 2) (VM) [منسوخ، USMARC]

en: PAGE OR ITEM COUNT (BK AM) [OBSOLETE]
fa-Arab: تعداد صفحه یا آیتم (BK AM) [منسوخ شده]

en: UNIT COUNT (AM) [OBSOLETE, USMARC]
fa-Arab: تعداد واحد (AM) [منسوخ, USMARC]

en: LINEAR FOOTAGE (AM) [OBSOLETE, USMARC]
fa-Arab: فیلم خطی (AM) [منسوخ، USMARC]

en: PHYSICAL DESCRIPTION FOR SOUND RECORDINGS (Pre-AACR 2) (MU) [OBSOLETE]
fa-Arab: توصیف فیزیکی برای ضبط صدا (Pre-AACR 2) (MU) [منسوخ]

en: PLAYING TIME
fa-Arab: مدت اجرا

en: HOURS, ETC.
fa-Arab: ساعت و غیره.

en: PHYSICAL DESCRIPTION FOR FILMS (ARCHIVAL) (VM) [OBSOLETE]
fa-Arab: توصیف فیزیکی برای فیلم ها (آرشیو) (VM) [منسوخ]

en: CURRENT PUBLICATION FREQUENCY
fa-Arab: فرکانس انتشار فعلی

en: FREQUENCY (CF MP) [OBSOLETE]
fa-Arab: فرکانس (CF MP) [منسوخ]

en: FORMER PUBLICATION FREQUENCY
fa-Arab: تکرار انتشار قبلی

en: MODE OF ISSUANCE
fa-Arab: نحوه صدور

en: EXTENSION PLAN
fa-Arab: طرح توسعه

en: MEDIA TYPE
fa-Arab: نوع رسانه

en: CARRIER TYPE
fa-Arab: نوع حامل

en: PHYSICAL MEDIUM
fa-Arab: محیط فیزیکی

en: ACCESSIBILITY CONTENT
fa-Arab: محتوای قابل دسترسی

en: GEOSPATIAL REFERENCE DATA
fa-Arab: داده های ارجاع جغرافیایی

en: PLANAR COORDINATE DATA
fa-Arab: اطلاعات مختصات صفحه ای

en: SOUND CHARACTERISTICS
fa-Arab: ویژگی های صدا

en: MOVING IMAGE CHARACTERISTICS
fa-Arab: ویژگی های تصویر متحرک

en: VIDEO CHARACTERISTICS
fa-Arab: ویژگی های ویدیویی

en: DIGITAL FILE CHARACTERISTICS
fa-Arab: ویژگی های فایل دیجیتال

en: NOTATED MUSIC CHARACTERISTICS
fa-Arab: ویژگی های موسیقی یادداشت شده

en: PRICE (NR) (BK AM CF MU VM SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: ارزش (NR) (BK AM CF MU VM SE) [منسوخ]

en: ORGANIZATION AND ARRANGEMENT OF MATERIALS
fa-Arab: سازمان دهی و طبقه بندی منابع

en: DIGITAL GRAPHIC REPRESENTATION
fa-Arab: ارائه گرافیکی دیجیتال

en: SUPPLEMENTARY CONTENT CHARACTERISTICS
fa-Arab: ویژگی های محتوای تکمیلی

en: SECURITY CLASSIFICATION CONTROL
fa-Arab: کنترل رده بندی تضمینی

en: ORIGINATOR DISSEMINATION CONTROL
fa-Arab: کنترل انتشار مبتکر

en: RENTAL PRICE (VM) [OBSOLETE]
fa-Arab: قیمت اجاره (VM) [منسوخ]

en: STRUCTURED OWNERSHIP AND CUSTODIAL HISTORY
fa-Arab: پیشینه مالکیت ساختاریافته و نگهداری

en: DATES OF PUBLICATION AND/OR SEQUENTIAL DESIGNATION
fa-Arab: تاریخ انتشار و/یا تعیین ترتیبی

en: NORMALIZED DATE AND SEQUENTIAL DESIGNATION
fa-Arab: تاریخ عادی و تعیین متوالی

en: TRADE PRICE
fa-Arab: قیمت تجاری

en: TRADE AVAILABILITY INFORMATION
fa-Arab: اطلاعات قابل دسترسی مبادله

en: REPRESENTATIVE EXPRESSION CHARACTERISTICS
fa-Arab: ویژگی های حالت نمایشگر

en: SERIES STATEMENT/ADDED ENTRY--PERSONAL NAME [OBSOLETE, CAN/MARC], [LOCAL, USA]
fa-Arab: وضعیت فروست/افزودن مدخل--نام شخصی [منسوخ، CAN/MARC]، [محلی، ایالات متحده آمریکا]

en: SERIES STATEMENT/ADDED ENTRY--CORPORATE NAME [OBSOLETE, CAN/MARC], [LOCAL, USA]
fa-Arab: وضعیت فروست/افزودن مدخل--نام تنالگان [منسوخ، CAN/MARC]، [محلی، ایالات متحده آمریکا]

en: SERIES STATEMENT/ADDED ENTRY--MEETING NAME [OBSOLETE, CAN/MARC], [LOCAL, USA]
fa-Arab: وضعیت فروست/افزودن مدخل--نام جلسه [منسوخ، CAN/MARC]، [محلی، ایالات متحده آمریکا]

en: SERIES STATEMENT/ADDED ENTRY--TITLE
fa-Arab: وضعیت فروست/افزودن مدخل--عنوان

en: SERIES STATEMENT
fa-Arab: وضعیت فروست

en: GENERAL NOTE
fa-Arab: نکته کلی

en: WITH NOTE
fa-Arab: با توجه

en: DISSERTATION NOTE
fa-Arab: یادداشت پایان نامه

en: BIBLIOGRAPHIC HISTORY NOTE (BK CF MU) [OBSOLETE]
fa-Arab: یادداشت تاریخچه کتابشناسی (BK CF MU) [منسوخ]

en: BIBLIOGRAPHY, ETC. NOTE
fa-Arab: کتابشناسی و غیره توجه داشته باشید

en: FORMATTED CONTENTS NOTE
fa-Arab: توجه داشته باشید مطالب قالب بندی شده

en: RESTRICTIONS ON ACCESS NOTE
fa-Arab: توجه به محدودیت های دسترسی

en: SCALE NOTE FOR VISUAL MATERIALS
fa-Arab: اندازه یادداشت برای مواد دیداری

en: CREATION/PRODUCTION CREDITS NOTE
fa-Arab: یادداشت اعتبارات ایجاد/تولید

en: INFORMAL NOTES (RLIN)
fa-Arab: یادداشت های غیررسمی (RLIN)

en: CITATION/REFERENCES NOTE
fa-Arab: یادداشت استنادی/مراجع

en: PARTICIPANT OR PERFORMER NOTE
fa-Arab: یادداشت شرکت کننده یا اجراکننده

en: EARLIER OR LATER VOLUMES SEPARATELY CATALOGED NOTE (SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: جلدهای قبلی یا بعدی که به طور جداگانه فهرست‌بندی شده‌اند (SE) [منسوخ]

en: TYPE OF REPORT AND PERIOD COVERED NOTE
fa-Arab: نوع گزارش و یادداشت دوره تحت پوشش

en: DATA QUALITY NOTE
fa-Arab: توجه به کیفیت داده ها

en: NUMBERING PECULIARITIES NOTE
fa-Arab: توجه به ویژگی های شماره گذاری

en: TYPE OF COMPUTER FILE OR DATA NOTE
fa-Arab: نوع فایل کامپیوتری یا یادداشت داده

en: CATEGORIES OF FILMS NOTE (ARCHIVAL) (VM) [OBSOLETE]
fa-Arab: دسته بندی فیلم ها یادداشت (بایگانی) (VM) [منسوخ]

en: DATE/TIME AND PLACE OF AN EVENT NOTE
fa-Arab: توجه به تاریخ/زمان و مکان یک رویداد

en: SUMMARY, ETC.
fa-Arab: خلاصه، غیره.

en: TARGET AUDIENCE NOTE
fa-Arab: توجه مخاطبان هدف

en: GEOGRAPHIC COVERAGE NOTE
fa-Arab: یادداشت پوشش جغرافیایی

en: TIME PERIOD OF CONTENT NOTE (CF) [OBSOLETE]
fa-Arab: یادداشت دوره زمانی محتوا (CF) [منسوخ]

en: PREFERRED CITATION OF DESCRIBED MATERIALS NOTE
fa-Arab: یادداشت استناد ترجیحی از مطالب توصیف شده

en: SUPPLEMENT NOTE
fa-Arab: یادداشت تکمیلی

en: STUDY PROGRAM INFORMATION NOTE
fa-Arab: یادداشت اطلاعات برنامه تحصیلی

en: CENSORSHIP NOTE (VM) [OBSOLETE]
fa-Arab: یادداشت سانسور (VM) [منسوخ]

en: ADDITIONAL PHYSICAL FORM AVAILABLE NOTE
fa-Arab: یادداشت فرم فیزیکی اضافی در دسترس است

en: ACCESSIBILITY NOTE
fa-Arab: یادداشت دسترسی

en: REPRODUCTION NOTE
fa-Arab: یادداشت چاپ مجدد

en: ORIGINAL VERSION NOTE
fa-Arab: یادداشت نسخه اصلی

en: LOCATION OF ORIGINALS/DUPLICATES NOTE
fa-Arab: محل اقلام اصلی/یادداشت نسخه ها

en: FUNDING INFORMATION NOTE
fa-Arab: یادداشت اطلاعات مالی

en: SOURCE OF DATA NOTE (CF) [OBSOLETE]
fa-Arab: یادداشت منبع داده (CF) [منسوخ]

en: SYSTEM DETAILS NOTE
fa-Arab: یادداشت جزئیات سیستم

en: TERMS GOVERNING USE AND REPRODUCTION NOTE
fa-Arab: یادداشت شرایط حاکم بر استفاده و بازتولید

en: IMMEDIATE SOURCE OF ACQUISITION NOTE
fa-Arab: یادداشت منبع فوری کسب

en: INFORMATION RELATING TO COPYRIGHT STATUS
fa-Arab: اطلاعات مربوط به وضعیت حق نسخه برداری

en: SOLICITATION INFORMATION NOTE (AM) [OBSOLETE]
fa-Arab: یادداشت اطلاعات درخواستی (AM) [منسوخ شده]

en: LOCATION OF OTHER ARCHIVAL MATERIALS NOTE
fa-Arab: محل دیگر مواد آرشیوی توجه داشته باشید

en: LANGUAGE NOTE
fa-Arab: یادداشت زبان

en: FORMER TITLE COMPLEXITY NOTE
fa-Arab: یادداشت پیچیدگی عنوان قبلی

en: ISSUING BODY NOTE
fa-Arab: یادداشت ارگان های صادر کننده

en: ENTITY AND ATTRIBUTE INFORMATION NOTE
fa-Arab: یادداشت ویژگی اطلاعات و مدخل

en: CUMULATIVE INDEX/FINDING AIDS NOTE
fa-Arab: شاخص تجمعی/یادداشت یافتن ایدز

en: INFORMATION ABOUT DOCUMENTATION NOTE
fa-Arab: اطلاعات در مورد یادداشت اسناد

en: OWNERSHIP AND CUSTODIAL HISTORY
fa-Arab: پیشینه مالکیت و نگهداری

en: COPY AND VERSION IDENTIFICATION NOTE
fa-Arab: یادداشت شناسایی کپی و نسخه

en: BINDING INFORMATION
fa-Arab: اطلاعات پشت جلد

en: CASE FILE CHARACTERISTICS NOTE
fa-Arab: یاداشت مشخصات جلد

en: METHODOLOGY NOTE
fa-Arab: توجه به روش شناسی

en: EDITOR NOTE (SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: یادداشت ویرایشگر (SE) [منسوخ]

en: LINKING ENTRY COMPLEXITY NOTE
fa-Arab: پیوند دادن یادداشت پیچیدگی ثبت شده

en: PUBLICATIONS ABOUT DESCRIBED MATERIALS NOTE
fa-Arab: یادداشت انتشارات درباره مطالب شرح داده شده

en: RELATED COMPUTER FILES NOTE (CF) [OBSOLETE]
fa-Arab: یادداشت فایل های رایانه ای مرتبط (CF) [منسوخ]

en: ACTION NOTE
fa-Arab: نکته اقدام

en: ACCUMULATION AND FREQUENCY OF USE NOTE
fa-Arab: مجموعه و تکراری های مورد استفاده را توجه داشته باشید

en: EXHIBITIONS NOTE
fa-Arab: یادداشت نمایشگاه ها

en: AWARDS NOTE
fa-Arab: یادداشت جوایز

en: SOURCE OF DESCRIPTION NOTE
fa-Arab: یادداشت توضیحات منبع

en: LOCAL NOTE (RLIN)
fa-Arab: یادداشت محلی (RLIN)

en: SUBJECT ADDED ENTRY--PERSONAL NAME
fa-Arab: مدخل اضافه شده موضوع--نام اشخاص

en: SUBJECT ADDED ENTRY--CORPORATE NAME
fa-Arab: مدخل موضوعی اضافه شد--نام تنالگان

en: SUBJECT ADDED ENTRY--MEETING NAME
fa-Arab: مدخل موضوعی اضافه شد--نام مجمع

en: SUBJECT ADDED ENTRY--UNIFORM TITLE
fa-Arab: مدخل موضوعی اضافه شد--عنوان قراردادی

en: SUBJECT ADDED ENTRY--NAMED EVENT
fa-Arab: مدخل موضوعی اضافه شد--نام رویداد

en: SUBJECT ADDED ENTRY--CHRONOLOGICAL TERM
fa-Arab: مدخل موضوعی اضافه شد--اصطلاح گاهشماری

en: SUBJECT ADDED ENTRY--TOPICAL TERM
fa-Arab: مدخل موضوعی اضافه شد--اصطلاحات اصلی

en: SUBJECT ADDED ENTRY--GEOGRAPHIC NAME
fa-Arab: مدخل موضوعی اضافه شد--نام جغرافیایی

en: SUBJECT ADDED ENTRY--REVERSE GEOGRAPHIC (BK MP SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: مدخل موضوعی اضافه شد--جغرافیای معکوس (BK MP SE) [منسوخ شده]

en: INDEX TERM--UNCONTROLLED
fa-Arab: اصطلاح نمایه--کنترل نشده

en: SUBJECT ADDED ENTRY--FACETED TOPICAL TERMS
fa-Arab: مدخل موضوعی اضافه شد--اصطلاحات اصلی چهریزه ای

en: INDEX TERM--GENRE/FORM
fa-Arab: اصطلاح نمایه--نوع/شکل

en: INDEX TERM--OCCUPATION
fa-Arab: اصطلاح نمایه--حرفه

en: INDEX TERM--FUNCTION
fa-Arab: اصطلاح نمایه--عملکرد

en: INDEX TERM--CURRICULUM OBJECTIVE
fa-Arab: اصطلاح نمایه--هدف برنامه آموزشی

en: SUBJECT ADDED ENTRY--HIERARCHICAL PLACE NAME
fa-Arab: مدخل موضوعی اضافه شد--نام مکان سلسله مراتبی

en: SUBJECT ADDED ENTRY--TYPE OF ENTITY UNSPECIFIED
fa-Arab: مدخل موضوعی اضافه شد--نوع شیء نامشخص

en: LOCAL SUBJECT ADDED ENTRY--TOPICAL TERM (OCLC, RLIN)
fa-Arab: مدخل اضافه شده موضوع محلی--اصطلاح موضوعی (OCLC, شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: LOCAL SUBJECT ADDED ENTRY--GEOGRAPHIC NAME (RLIN)
fa-Arab: مدخل اضافه شده موضوع محلی--نام جغرافیایی (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: LOCAL SUBJECT ADDED ENTRY--PERSONAL NAME (RLIN)
fa-Arab: مدخل اضافه شده موضوع محلی--نام شخصی (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: LOCAL SUBJECT ADDED ENTRY--CORPORATE NAME (RLIN)
fa-Arab: مدخل اضافه شده موضوع محلی--نام شرکت (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: LOCAL SUBJECT ADDED ENTRY--MEETING NAME (RLIN)
fa-Arab: مدخل اضافه شده موضوع محلی--نام جلسه (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: LOCAL SUBJECT ADDED ENTRY--UNIFORM TITLE (RLIN)
fa-Arab: مدخل اضافه شده موضوع محلی--عنوان یکسان (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: ADDED ENTRY--PERSONAL NAME
fa-Arab: ورودی اضافه شد--نام شخص

en: ADDED ENTRY--PERSONAL NAME (PERFORMER) (MU) [OBSOLETE]
fa-Arab: ورودی اضافه شد--نام شخصی (مجری) (MU) [منسوخ شده]

en: ADDED ENTRY--CORPORATE NAME
fa-Arab: مدخل اضافه شد--نام تنالگان

en: ADDED ENTRY--MEETING NAME
fa-Arab: ورودی اضافه شد--نام جلسه

en: ADDED ENTRY--CORPORATE NAME (PERFORMER) (MU) [OBSOLETE]
fa-Arab: مدخل اضافه شد--نام تنالگان (مجری) (MU) [منسوخ شده]

en: ADDED ENTRY--UNCONTROLLED NAME
fa-Arab: ورودی اضافه شد--نام کنترل نشده

en: ADDED ENTRY--UNIFORM TITLE
fa-Arab: ورودی اضافه شده -- عنوان یکسان

en: ADDED ENTRY--UNCONTROLLED RELATED/ANALYTICAL TITLE
fa-Arab: ورودی اضافه شد--عنوان مرتبط/تحلیلی کنترل نشده

en: ADDED ENTRY-GEOGRAPHIC NAME
fa-Arab: نام ورودی-جغرافیایی اضافه شد

en: ADDED ENTRY--HIERARCHICAL PLACE NAME
fa-Arab: ورودی اضافه شده -- نام مکان سلسله مراتبی

en: SYSTEM DETAILS ACCESS TO COMPUTER FILES
fa-Arab: جزئیات سیستم دسترسی به فایل های کامپیوتری

en: ADDED ENTRY--TAXONOMIC IDENTIFICATION
fa-Arab: ورودی اضافه شده--شناسایی تاکسونومیک

en: ADDED ENTRY--PHYSICAL CHARACTERISTICS [OBSOLETE]
fa-Arab: ورودی اضافه شده--ویژگی های فیزیکی [منسوخ شده]

en: RESOURCE IDENTIFIER
fa-Arab: شناسه منبع

en: MAIN SERIES ENTRY
fa-Arab: مدخل سری های اصلی

en: SUBSERIES ENTRY
fa-Arab: ثبت فروست فرعی

en: ORIGINAL LANGUAGE ENTRY
fa-Arab: ثبت زبان اصلی

en: TRANSLATION ENTRY
fa-Arab: ثبت ترجمه

en: SUPPLEMENT/SPECIAL ISSUE ENTRY
fa-Arab: پیوست/ثبت شماره ویژه

en: SUPPLEMENT PARENT ENTRY
fa-Arab: ثبت پیوست منبع

en: HOST ITEM ENTRY
fa-Arab: ثبت آیتم گروه

en: CONSTITUENT UNIT ENTRY
fa-Arab: ورودی واحد تشکیل دهنده

en: OTHER EDITION ENTRY
fa-Arab: ثبت ویرایش دیگر

en: ADDITIONAL PHYSICAL FORM ENTRY
fa-Arab: ورود به فرم فیزیکی اضافی

en: ISSUED WITH ENTRY
fa-Arab: صادر شده با مدخل

en: PRECEDING ENTRY
fa-Arab: ورود قبلی

en: SUCCEEDING ENTRY
fa-Arab: ورود متوالی

en: DATA SOURCE ENTRY
fa-Arab: ورود منبع داده

en: OTHER RELATIONSHIP ENTRY
fa-Arab: ثبت وابستگی دیگر

en: PARALLEL DESCRIPTION IN ANOTHER LANGUAGE OF CATALOGING
fa-Arab: توصیف موازی به زبان دیگری از فهرست نویسی

en: COMPONENT ITEM ENTRY (RLIN)
fa-Arab: ورودی آیتم جزء (RLIN)

en: LOCAL ADDED ENTRY--PERSONAL NAME (RLIN)
fa-Arab: مدخل اضافه شده محلی--نام شخصی (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: LOCAL ADDED ENTRY--CORPORATE NAME (RLIN)
fa-Arab: مدخل اضافه شده محلی--نام شرکت (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: LOCAL ADDED ENTRY--MEETING NAME (RLIN)
fa-Arab: مدخل اضافه شده محلی--نام جلسه (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: LOCAL ADDED ENTRY--UNIFORM TITLE (RLIN)
fa-Arab: مدخل اضافه شده محلی--عنوان یکسان (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: SERIES ADDED ENTRY--PERSONAL NAME
fa-Arab: مدخل اضافه شده فروست--نام اشخاص

en: SERIES ADDED ENTRY--CORPORATE NAME
fa-Arab: مدخل اضافه شده فروست--نام تنالگان

en: SERIES ADDED ENTRY--MEETING NAME
fa-Arab: مدخل اضافه شده فروست--نام مجمع

en: SERIES ADDED ENTRY--UNIFORM TITLE
fa-Arab: مدخل اضافه شده فروست-- عنوان قراردادی

en: SERIES ADDED ENTRY--TITLE [OBSOLETE]
fa-Arab: مدخل اضافه شده فروست--عنوان [منسوخ]

en: HOLDINGS CODED DATA VALUES
fa-Arab: ارزش داده های کدگذاری شده موجود

en: TEXTUAL PHYSICAL FORM DESIGNATOR
fa-Arab: طراح فرم فیزیکی متن

en: NAME OF UNIT
fa-Arab: نام واحد

en: HOLDING INSTITUTION
fa-Arab: موجوی موسسه

en: LOCATION [OBSOLETE]
fa-Arab: محل [منسوخ]

en: LOCATION
fa-Arab: محل

en: CAPTIONS AND PATTERN--BASIC BIBLIOGRAPHIC UNIT
fa-Arab: شرح‌ها و الگوها--واحد کتاب‌شناسی پایه

en: CAPTIONS AND PATTERN--SUPPLEMENTARY MATERIAL
fa-Arab: شرح‌ها و الگوها--مواد تکمیلی

en: CAPTIONS AND PATTERN--INDEXES
fa-Arab: شرح ها و الگوها--شاخص‌ها

en: ELECTRONIC ARCHIVE LOCATION AND ACCESS
fa-Arab: موقعیت مکانی و دسترسی آرشیو الکترونیکی

en: LOCAL CONTROL INFORMATION (RLIN)
fa-Arab: اطلاعات کنترل محلی (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: ENUMERATION AND CHRONOLOGY--BASIC BIBLIOGRAPHIC UNIT
fa-Arab: شمارش و گاهشماری--واحد کتابشناسی پایه

en: ENUMERATION AND CHRONOLOGY--SUPPLEMENTARY MATERIAL
fa-Arab: شمارش و گاهشماری--مواد تکمیلی

en: ENUMERATION AND CHRONOLOGY--INDEXES
fa-Arab: شمارش و گاهشماری--نمایه ها

en: TEXTUAL HOLDINGS--BASIC BIBLIOGRAPHIC UNIT
fa-Arab: منابع متنی--واحد کتابشناسی پایه

en: TEXTUAL HOLDINGS--SUPPLEMENTARY MATERIAL
fa-Arab: منابع متنی--مواد تکمیلی

en: TEXTUAL HOLDINGS--INDEXES
fa-Arab: منابع متنی -- نمایه ها

en: VARIANT PERSONAL NAME (SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: نام دیگر شخص (SE) [منسوخ]

en: VARIANT CORPORATE NAME (SE)[OBSOLETE]
fa-Arab: نام دیگر تنالگان (SE)[منسوخ]

en: VARIANT CONFERENCE OR MEETING NAME (SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: نام همایش یا کنفرانس (SE) [منسوخ]

en: VARIANT UNIFORM TITLE HEADING (SE) [OBSOLETE]
fa-Arab: نام دیگر سرعنوان یکنواخت (SE) [منسوخ]

en: ITEM INFORMATION--BASIC BIBLIOGRAPHIC UNIT
fa-Arab: اطلاعات آیتم--واحد کتابشناسی پایه

en: ITEM INFORMATION--SUPPLEMENTARY MATERIAL
fa-Arab: اطلاعات آیتم--مواد تکمیلی

en: ITEM INFORMATION--INDEXES
fa-Arab: اطلاعات آیتم--شاخص ها

en: MANIFESTATION STATEMENTS
fa-Arab: وضعیت صورتحساب

en: REPLACEMENT RECORD INFORMATION
fa-Arab: اطلاعات سند جایگزین

en: METADATA PROVENANCE
fa-Arab: منشأ فراداده

en: FOREIGN MARC INFORMATION FIELD
fa-Arab: فیلد اطلاعات مارک خارجی

en: NON-MARC INFORMATION FIELD
fa-Arab: حوزه اطلاعات غیر مارک

en: LOCAL SERIES ADDED ENTRY--PERSONAL NAME (RLIN)
fa-Arab: مدخل اضافه شده سری های محلی--نام شخصی (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: LOCAL SERIES ADDED ENTRY--CORPORATE NAME (RLIN)
fa-Arab: مدخل اضافه شده سری های محلی--نام شرکت (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: LOCAL SERIES ADDED ENTRY--MEETING NAME (RLIN)
fa-Arab: مدخل اضافه شده سری های محلی--نام جلسه (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: LOCAL SERIES ADDED ENTRY--UNIFORM TITLE (RLIN)
fa-Arab: مدخل اضافه شده سری های محلی--عنوان یکسان (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE-PERSONAL NAME [LOCAL, CANADA]
fa-Arab: معادل یا ارجاع متقابل-نام شخص [محلی، کانادا]

en: LOCAL DATA ELEMENT A, LDA (RLIN)
fa-Arab: اساس داده های محلی A, LDA (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: LOCAL DATA ELEMENT B, LDB (RLIN)
fa-Arab: اساس داده های محلی B, LDB (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: LOCAL DATA ELEMENT C, LDC (RLIN)
fa-Arab: اساس داده های محلی C, LDC (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: LOCAL DATA ELEMENT D, LDD (RLIN)
fa-Arab: اساس داده های محلی D, LDD (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: LOCAL DATA ELEMENT E, LDE (RLIN)
fa-Arab: اساس داده های محلی E, LDE (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: LOCAL DATA ELEMENT F, LDF (RLIN)
fa-Arab: اساس داده های محلی F, LDF (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: LOCAL DATA ELEMENT G, LDG (RLIN)
fa-Arab: اساس داده های محلی G, LDG (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: PUT COMMAND PARAMETER (RLIN)
fa-Arab: قرار دادن پارامتر فرمان (RLIN)

en: USER-OPTION DATA (OCLC)
fa-Arab: داده های انتخابی کاربر (OCLC)

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE-CONFERENCE OR MEETING NAME [LOCAL, CANADA]
fa-Arab: معادل یا ارجاع متقابل-نام کنفرانس یا گردهمایی [محلی, کانادا]

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE-UNIFORM TITLE HEADING [LOCAL, CANADA]
fa-Arab: معادل یا ارجاع متقابل-سرعنوان یکسان [محلی، کانادا]

en: OCLC/CONSER MISCELLANEOUS DATA (OCLC); PIECE USED FOR CATALOGING (pre-AACR2) (RLIN)
fa-Arab: OCLC/حفظ داده های متفرقه (OCLC); بخش مورد استفاده برای فهرست نویسی (pre-AACR2) (RLIN)

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE--UNIFORM TITLE [OBSOLETE] [CAN/MARC only]
fa-Arab: معادل یا ارجاع متقابل--عنوان غیر رسمی [منسوخ] [فقط CAN/MARC]

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE--ROMANIZED TITLE [OBSOLETE] [CAN/MARC only]
fa-Arab: معادل یا ارجاع متقابل--عنوان رومی [منسوخ] [CAN/MARC only]

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE--COLLECTIVE TITLE [OBSOLETE] [CAN/MARC only]
fa-Arab: معادل یا ارجاع متقابل--عنوان جمعی [منسوخ] [CAN/MARC only]

en: LOCAL PROCESSING INFORMATION (OCLC)
fa-Arab: اطلاعات پردازش محلی (OCLC)

en: LOCAL PROCESSING INFORMATION (OCLC); SERIES PART DESIGNATOR (RLIN)
fa-Arab: اطلاعات پردازش مکانی (OCLC); نقش دهنده اجزای سری ها (RLIN)

en: LOCAL HOLDINGS (RLIN)
fa-Arab: منابع محلی (RLIN)

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE--GEOGRAPHIC NAME/AREA NAME [OBSOLETE] [CAN/MARC only]
fa-Arab: معادل یا ارجاع متقابل--نام جغرافیایی/نام محل [منسوخ] [CAN/MARC only]

en: COPY-LEVEL INFORMATION (RLIN)
fa-Arab: اطلاعات سطح کپی (RLIN)

en: LOCAL ELECTRONIC LOCATION AND ACCESS (OCLC)
fa-Arab: موقعیت مکانی و دسترسی الکترونیکی محلی (OCLC)

en: PHYSICAL LOCATION (RLIN)
fa-Arab: مکان فیزیکی (RLIN)

en: ADDITIONAL ESTC CODES (RLIN)
fa-Arab: کدهای ESTC اضافی (شبکه اطلاعات کتابخانه های پژوهشی)

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE-SERIES STATEMENT--PERSONAL NAME/TITLE [LOCAL, CANADA]
fa-Arab: معادل یا ارجاع متقابل-وضعیت فروست--نام/عنوان شخص [محلی، کانادا]

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE-SERIES STATEMENT--CORPORATE NAME/TITLE [LOCAL, CANADA]
fa-Arab: معادل یا ارجاع متقابل-وضعیت فروست--نام/عنوان تنالگان [محلی، کانادا]

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE-SERIES STATEMENT--CONFERENCE OR MEETING NAME/TITLE [LOCAL, CANADA]
fa-Arab: معادل یا ارجاع متقابل-وضعیت فروست--نام/عنوان همایش یا کنفرانس [محلی، کانادا]

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE-SERIES STATEMENT--TITLE/UNIFORM TITLE [LOCAL, CANADA]
fa-Arab: معادل یا ارجاع متقابل-شرح مجموعه--عنوان/عنوان یکسان [محلی، کانادا]

en: WLN AUTOMATIC HOLDINGS STATEMENT (OCLC)
fa-Arab: بیانیه نگهداری خودکار WLN (OCLC)

en: LOCAL ROMANIZATION/CONVERSION HISTORY (OCLC)
fa-Arab: رومی سازی محلی/تبدیل تاریخ (OCLC)

en: EQUIVALENCES OR CROSS-REFERENCES [LOCAL, CANADA]
fa-Arab: معادل یا ارجاع متقابل [محلی، کانادا]

en: RECOMMENDATION 995 [LOCAL, UNIMARC FRANCE]
fa-Arab: پیشنهاد 995 [محلی، یونیمارک فرانسه]

en: Selected matching rules for MARC 21 bibliographic records, including:
fa-Arab: قوانین منطبق برگزیده برای رکوردهای کتابشناختی مارک 21، از جمله:

en: ISBN
fa-Arab: شابک

en: ISSN
fa-Arab: شماره استاندارد بین المللی پیایندها (شاپا)

en: Fast Add Framework
fa-Arab: افزودن سریع چارچوب

en: 'FA', a 'Fast Add' minimal MARC21 framework suitable for ILL or on-the-fly cataloguing.
fa-Arab: 'FA', a 'افزودن سریع' حداقل مارک 21 که برای چارچوب فهرست نویسی ILL یا سریع مناسب است.

en: Models
fa-Arab: مدل ها

en: Books, Booklets, Workbooks
fa-Arab: کتاب، جزوه، کتاب کار

en: CD-ROMs, DVD-ROMs, General Online Resources
fa-Arab: CD-ROM ها، DVD-ROM ها، منابع عمومی آنلاین

en: Binders
fa-Arab: چسب های

en: Kits
fa-Arab: کیت ها

en: Serials
fa-Arab: پیایندها

en: Audio Cassettes, CDs
fa-Arab: کاست های صوتی، سی دی

en: DVDs, VHS
fa-Arab: دی وی دی، VHS

en: Simple MARC 21 bibliographic frameworks for some common types of bibliographic material. Frameworks are used to define the structure of your MARC records and the behavior of the integrated MARC editor. You can change these at any time after installation. The frameworks in this optional default setting include:
fa-Arab: چارچوب های کتابشناختی MARC 21 ساده برای برخی از انواع رایج مطالب کتابشناختی. چارچوب ها برای تعریف ساختار رکوردهای MARC شما و عملکرد ویرایشگر MARC یکپارچه استفاده می شوند. شما می توانید این موارد را در هر زمانی پس از نصب تغییر دهید. چارچوب های موجود در این تنظیم پیش فرض اختیاری عبارتند از:

en: BKS Books, Booklets, Workbooks
fa-Arab: کتاب BKS، جزوه، کتاب کار

en: CF  CD-ROMs, DVD-ROMs, General Online Resources
fa-Arab: CF  CD-ROMs, DVD-ROMs, منابع عمومی آنلاین

en: SR  Audio Cassettes, CDs
fa-Arab: SR  کاست های صوتی, CDs

en: AR  Models
fa-Arab: AR  مدل های

en: IR  Binders
fa-Arab: IR  کلاسورها

en: SER Serials
fa-Arab: نشریات SER
