Koha 23.11.08.001 - en to fa-Arab translation catalogue (2180 entries)

en: Your charges
fa-Arab: هزینه های شما

en: Created
fa-Arab: ایجاد شده

en: Updated
fa-Arab: به روز شد

en: Type
fa-Arab: نوع

en: Description
fa-Arab: توصیف

en: Amount
fa-Arab: مبلغ

en: Amount outstanding
fa-Arab: مبلغ واریز نشده

en: Total due
fa-Arab: مجموع بدهی

en: Total due if credit(s) applied:
fa-Arab: کل پرداختی در صورت اعمال اعتبار(ها):

en: You have no fines or charges
fa-Arab: شما جریمه یا هزینه ای ندارید.

note: %1$s:  r.patron.firstname | html %2$s:  r.patron.surname | html
en: %s %s's fines and charges
fa-Arab: %s %s's جریمه ها و هزینه ها

en: Fine amount
fa-Arab: میزان جریمه

en: Pay selected fines and charges
fa-Arab: جریمه‌ها و هزینه‌های انتخابی را پرداخت کنید

en: Payment method
fa-Arab: روش پرداخت

en: Make payment
fa-Arab: پرداخت کردن

en: Amount to pay:
fa-Arab: مبلغ قابل پرداخت:

en: Account creation fee
fa-Arab: کارمزد ایجاد حساب

en: Account renewal fee
fa-Arab: کارمزد تمدید حساب

en: Article request fee
fa-Arab: هزینه درخواست مقاله

en: Lost item
fa-Arab: آیتم گم شده

en: Manual fee
fa-Arab: هزینه دستی

en: New card
fa-Arab: کارت جدید

en: Fine
fa-Arab: جریمه

en: Lost item processing fee
fa-Arab: هزینه پردازش منبع گم شده

en: Rental fee
fa-Arab: هزینه تأخیر

en: Daily rental fee
fa-Arab: هزینه تاخیر روزانه

en: Renewal of rental item
fa-Arab: تمدید منبع امانتی

en: Renewal of daily rental item
fa-Arab: تمدید منبع امانتی روزانه

en: Hold fee
fa-Arab: هزینه نگهداری

en: Hold waiting too long
fa-Arab: مدت انتظار نگهداری را طولانی کنید

en: Payment from library to patron
fa-Arab: پرداخت از کتابخانه به کاربر

en: Credit has been voided
fa-Arab: اعتبار باطل شده است

en: Cancelled charge
fa-Arab: شارژ لغو شده

en: Credit
fa-Arab: اعتبار

en: Discount
fa-Arab: تخفیف

en: Forgiven
fa-Arab: بخشیدن

en: Lost item fee refund
fa-Arab: بازپرداخت هزینه منبع گم شده

en: Overpayment refund
fa-Arab: استرداد پرداخت اضافی

en: Payment
fa-Arab: پرداخت

en: Lost item processing fee refund
fa-Arab: بازپرداخت هزینه پردازش منبع گم شده

en: Purchase
fa-Arab: خرید

en: Refund
fa-Arab: بازپرداخت

en: Writeoff
fa-Arab: کسر کردن

en: (Accruing)
fa-Arab: (افزودن)

en: (Returned)
fa-Arab: (برگشت دادن)

en: (Replaced)
fa-Arab: (جایگزین کردن)

en: (Refunded)
fa-Arab: (بازپرداخت شد)

en: (Forgiven)
fa-Arab: (بخشیدن)

en: (Voided)
fa-Arab: (بی اعتبار)

en: (Lost)
fa-Arab: (مفقود)

en: (Cancelled)
fa-Arab: (لغو شد)

note: ABBR
en: Broader Term
fa-Arab: اصطلاح گسترده تر

note: ABBR
en: Narrower Term
fa-Arab: دوره کوتاه‌تر

note: ABBR
en: Used For
fa-Arab: استفاده برای

note: ABBR
en: Related Term
fa-Arab: واژه مرتبط

en: (Earlier heading)
fa-Arab: (سرعنوان قبلی)

en: (Later heading)
fa-Arab: (عنوان بعدی)

en: (Acronym)
fa-Arab: (اختصار)

en: (Musical composition)
fa-Arab: (ترکیب موسیقی)

en: (Broader heading)
fa-Arab: سرعنوان کلی

en: (Narrower heading)
fa-Arab: (عنوان کوتاه تر)

en: (Immediate parent body)
fa-Arab: (بخش اصلی بی واسطه)

en: used for/see from:
fa-Arab: استفاده می شود برای/نگاه کنید از:

en: see also:
fa-Arab: نیز نگاه کنید:

en: ScopusID:
fa-Arab: شناسه اسکوپوس:

en: loop:
fa-Arab: چرخ:

en: Publons:
fa-Arab: پابلونز:

en: VIAF:
fa-Arab: ویاف(برگه‌دان مستند مجازی بین‌المللی):

en: None
fa-Arab: هیچ

note: %1$s:  IF ( biblio.title ) %2$s:  biblio.title | html %3$s:  ELSE %4$s:  END %5$s:  FOREACH subtitle IN biblio.subtitle.split(' \| ') %6$s:  IF Koha.Preference('marcflavour')=='UNIMARC' %7$s:  END %8$s:  subtitle | html %9$s:  END %10$s:  part_numbers = biblio.part_number.split(' \\| ') %11$s:  part
en: %s %s %s No title %s %s%s,%s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s
fa-Arab: ‎%s %s %s بدون عنوان %s %s%s,%s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s

en: No bibliographic record
fa-Arab: بدون پیشینیه کتابشناختی

en: No title
fa-Arab: بدون عنوان

note: SCRIPT
en: Clear date
fa-Arab: پاک کردن تاریخ

note: SCRIPT
en: Please enter a valid date (should match %s).
fa-Arab: لطفاً یک تاریخ معتبر وارد کنید (باید مطابقت داشته باشد %s).

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Clear filter
fa-Arab: فیلتر را پاک کنید

note: SCRIPT
en: Columns
fa-Arab: ستون ها

note: SCRIPT
en: Columns settings
fa-Arab: تنظیمات ستون ها

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Copy
fa-Arab: نسخه

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Print
fa-Arab: چاپ

note: LINK
en: Search %s
fa-Arab: جستجو %s

note: For the first occurrence, %1$s:  HOLDS.count | html
en: (%s total)
fa-Arab: (%s مجموع)

en: Holds
fa-Arab: رزروها

en: Title
fa-Arab: عنوان

en: Placed on
fa-Arab: قرارداده شده در

en: Expires on
fa-Arab: تاریخ انقضا

en: Pickup location
fa-Arab: انتخاب محل نگهداری

en: Priority
fa-Arab: اولویت

en: Notes
fa-Arab: یادداشت ها

en: Status
fa-Arab: وضعیت

en: Suspend
fa-Arab: به تعویق انداختن

en: Modify
fa-Arab: تعديل

en: Next available item from item group:
fa-Arab: آیتم بعدی در دسترس از گروه آیتم:

note: %1$s:  HOLD.item.barcode | html
en: Item on hold: %s
fa-Arab: رزروهای منبع: %s

en: Change
fa-Arab: تغيير

en: Change pickup location for
fa-Arab: تغییر مکان تحویل گرفتن برای

note: BUTTON
en: Close
fa-Arab: بستن

en: New pickup location:
fa-Arab: انتخاب محل جدید:

en: Save
fa-Arab: ذخیره

en: Cancel
fa-Arab: لغو کردن

note: %1$s:  IF ( HOLD.is_at_destination )
en: %s Item waiting at
fa-Arab: %s مورد در انتظار

note: %1$s:  IF ( HOLD.desk_id ) %2$s:  HOLD.desk.desk_name | html %3$s:  END %4$s:  IF ( HOLD.waitingdate ) %5$s:  HOLD.waitingdate | $KohaDates %6$s:  IF HOLD.expirationdate %7$s:  HOLD.expirationdate | $KohaDates %8$s:  END %9$s:  END
en: %s, %s,%s %s since %s %s until %s %s %s
fa-Arab: %s, %s,%s %s از %s %s تا %s %s %s

note: %1$s:  ELSE
en: %s Item in transit to
fa-Arab: %s آیتم در حال انتقال به

note: %1$s:  branch_name| $raw
en: Item in transit from %s since
fa-Arab: مورد در حال انتقال از %s است

en: Item in processing
fa-Arab: آیتم در حال پردازش

en: Suspended
fa-Arab: به تعویق انداختن

en: until
fa-Arab: تا وقتی که

note: %1$s:  ItemTypes.GetDescription( HOLD.itemtype ) | html
en: Pending for next available item of item type '%s'
fa-Arab: در مدت انتظار دسترسی به آیتم بعدی از این نوع آیتم '%s'

en: Pending
fa-Arab: در مدت

en: Resume
fa-Arab: ادامه دادن

en: Suspend all holds
fa-Arab: به تعلیق در آوردن همه منابع رزرو شده

en: until
fa-Arab: تا

en: Clear date to suspend indefinitely
fa-Arab: تعلیق را بری مدت نامحدود پاک کنید

en: Resume all suspended holds
fa-Arab: باز گرداندن همه منابع رزرو شده از حالت تعلیق

en: Tab text 1
fa-Arab: متن برگه 1

en: [ END ] %%] [%% # [ WRAPPER tab_item tabname= "tab_name_2" ]
fa-Arab: [ پایان ] %%] [%% # [ WRAPPER tab_item tabname= "tab_name_2" ]

en: Tab text 2
fa-Arab: متن برگه 2

note: %1$s:  #             ... %2$s:  #         [ END ] %3$s:  #         [ WRAPPER tab_panels ] %4$s:  #             [ WRAPPER tab_panel tabname="tab_name_1" bt_active= 1 ] Panel contents 1 [ END ] %5$s:  #             [ WRAPPER tab_panel tabname="tab_name_2" ] Panel contents 2 [ END ] %6$s:  #           
en: [ END ] %%] %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s
fa-Arab: [ پایان ] %%] %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s

en: Confirm deletion
fa-Arab: حذف را تایید کنید

note: NAV
en: Breadcrumb
fa-Arab: نشانگر صفحات

en: Home
fa-Arab: صفحه اصلی

en: Source
fa-Arab: منبع

en: Author
fa-Arab: پدیدآور

en: ISBN
fa-Arab: شابک

en: ISSN
fa-Arab: شماره استاندارد بین المللی پیایندها (شاپا)

en: Date
fa-Arab: تاریخ

en: Programming error, item-status.inc must be called with a Koha::Item object.
fa-Arab: خطای برنامه نویسی، item-status.inc باید با یک موضوع Koha::Item فراخوانی شود.

en: Item lost
fa-Arab: مورد گم شد

note: %1$s:  checkout_patron.firstname | html %2$s:  checkout_patron.surname | html %3$s:  IF ( checkout_patron.cardnumber ) %4$s:  checkout_patron.cardnumber | html %5$s:  END
en: Currently in local use by %s %s %s(%s)%s
fa-Arab: در حال حاضر استفاده محلی توسط %s %s %s(%s)%s

en: Currently in local use
fa-Arab: در حال حاضر در استفاده محلی

note: %1$s:  checkout_patron.firstname | html %2$s:  checkout_patron.surname | html %3$s:  IF ( checkout_patron.cardnumber ) %4$s:  checkout_patron.cardnumber | html %5$s:  END
en: Checked out to %s %s %s(%s)%s
fa-Arab: به امانت گرفتن %s %s %s(%s)%s

en: Checked out
fa-Arab: به امانت گرفته شده

en: Recall
fa-Arab: یادآوری

note: For the first occurrence, %1$s:  Branches.GetName( transfertfrom ) | html %2$s:  Branches.GetName( transfertto ) | html %3$s:  transfertwhen | $KohaDates
en: In transit from %s to %s since %s
fa-Arab: در حال انتقال از %s به %s از آنجا که %s

en: On hold
fa-Arab: در رزرو

en: Item withdrawn
fa-Arab: مورد پس گرفته شد

note: For the first occurrence, %1$s:  IF restricted_lib
en: Not for loan %s
fa-Arab: برای امانت نیست %s

en: In bundle:
fa-Arab: در بسته:

en: Item damaged
fa-Arab: آیتم آسیب دیده

en: On order
fa-Arab: به سفارش

en: Pending hold
fa-Arab: مدت رزرو

en: Pending recall
fa-Arab: مدت لغو کردن

note: %1$s:  IF restricted_lib
en: Available %s
fa-Arab: موجود %s

en: Languages
fa-Arab: زبان‌ها

note: A
en: Switch languages
fa-Arab: تغییر زبان

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s %s %s Koha online %s
fa-Arab: %s %s %s ‏Koha‏ آنلاین %s

en: Help
fa-Arab: راهنما

en: Log out
fa-Arab: خروج

en: Skip to main content
fa-Arab: رفتن به محتوای اصلی

en: Your cart is empty.
fa-Arab: سبد شما خالی است.

note: A
en: Collect items you are interested in
fa-Arab: جمع‌آوری مواردی که علاقمند هستید

en: Cart
fa-Arab: سبد

note: A
en: Show dropdown with detailed list information
fa-Arab: نمایش کشویی با اطلاعات فهرست دقیق

note: A
en: Show lists
fa-Arab: نمایش فهرست‌ها

en: Lists
fa-Arab: لیست ها

en: Public lists
fa-Arab: فهرست‌های عمومی

en: View all
fa-Arab: مشاهده همه

en: Your lists
fa-Arab: فهرست‌های شما

en: No private lists
fa-Arab: فهرست خصوصی موجود نیست

en: New list
fa-Arab: فهرست جدید

en: Log in to create your own lists
fa-Arab: ورود برای ایجاد فهرست‌های خود

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron = logged_in_user no_html = 1
en: Welcome, %s
fa-Arab: خوش آمدید, %s

en: Log out
fa-Arab: خروج

en: Log in to your account
fa-Arab: ورود به حساب کاربری شما

en: Your account
fa-Arab: صفحه حساب کاربری شما

en: Search history
fa-Arab: پیشینیه جستجو

note: A
en: View your search history
fa-Arab: نمایش پیشینه جستجوی شما

en: Clear
fa-Arab: پاک کردن

note: A
en: Delete your search history
fa-Arab: حذف پیشینه جستجوی شما

en: Library catalog
fa-Arab: فهرست کتابخانه

en: Subject
fa-Arab: موضوع

en: Series
fa-Arab: فروست

en: Call number
fa-Arab: شماره بازیابی

note: INPUT type=text name=q
en: Searching in %s only
fa-Arab: جستجو در %s فقط

en: All libraries
fa-Arab: همه کتابخانه ها

note: OPTGROUP
en: Libraries
fa-Arab: کتابخانه ها

note: OPTGROUP
en: Groups
fa-Arab: گروه ها

note: BUTTON
en: Search
fa-Arab: جستجو

en: Advanced search
fa-Arab: جستجوی پیشرفته

en: Course reserves
fa-Arab: دوره رزرو

en: Browse by hierarchy
fa-Arab: مرور سلسله مراتبی

en: Authority search
fa-Arab: جستجوی بر اساس تألیف

en: Recent comments
fa-Arab: نظرات اخیر

en: Tag cloud
fa-Arab: ابر برچسب

en: Subject cloud
fa-Arab: ابر موضوع

en: Most popular
fa-Arab: محبوب ترین

en: Browse search
fa-Arab: مرور جستجو

en: Purchase suggestions
fa-Arab: پیشنهادهای خرید

en: Library
fa-Arab: کتابخانه

en: Log in with Google
fa-Arab: ورود از طریق گوگل

en: If you do not have a Google account, but do have a local account, you can still log in:
fa-Arab: اگر حساب گوگل ندارید, اما یک حساب محلی دارید, باز هم می توانید وارد شوید:

en: Sorry, your Shibboleth identity does not match a valid library identity. If you have a local login, you may use that below.
fa-Arab: متأسفانه، مشخصات کاربری شما با مشخصات معتبر کتابخانه تطابق ندارد. اگر کاربری محلی دارید، می توانید از آن در زیر استفاده نمایید.

en: Shibboleth login
fa-Arab: ورود محلی

en: Log in using a Shibboleth account
fa-Arab: با استفاده از حساب کاربری رایج وارد شوید

en: Local login
fa-Arab: ورود محلی

note: For the first occurrence, %1$s:  END %2$s:  provider.description | html
en: %s Log in with %s
fa-Arab: %s وارد شوید با %s

en: If you do not have an external account, but do have a local account, you can still log in:
fa-Arab: چنانچه شما حساب کاربری خارجی ندارید، اما حساب کاربری محلی دارید، می توانید وارد شوید:

en: Login:
fa-Arab: ورود:

en: Password:
fa-Arab: کلمه عبور:

note: INPUT type=submit
en: Log in
fa-Arab: ورود

en: Forgot your password?
fa-Arab: رمز عبور را فراموش کرده‌اید؟

en: Report a concern
fa-Arab: گزارش یک مطلب

en: Title:
fa-Arab: عنوان:

en: Please describe your concerns:
fa-Arab: لطفاً علاقه های خود را شرح دهید:

en: Submit
fa-Arab: ارسال

en: Barcode
fa-Arab: بارکد

en: Due date
fa-Arab: سررسید

en: Submit
fa-Arab: ثبت

note: A
en: Term
fa-Arab: واژه

en: Earlier heading
fa-Arab: سرعنوان قبلی

en: Later heading
fa-Arab: عنوان بعدی

en: Acronym
fa-Arab: سر نام

en: Musical composition
fa-Arab: ترکیب موسیقی

en: Broader heading
fa-Arab: سرعنوان کلی

en: Narrower heading
fa-Arab: عنوان کوتاه تر

en: English
fa-Arab: انگلیسی

en: French
fa-Arab: فرانسوی

en: Italian
fa-Arab: ایتالیایی

en: German
fa-Arab: آلمانی

en: Spanish
fa-Arab: اسپانیایی

en: Report a problem
fa-Arab: گزارش یک مشکل

note: %1$s:  IF template.name.match('opac-main.tt')
en: Powered by %s
fa-Arab: راه‌اندازی توسط %s

en: Koha
fa-Arab: كوها

en: Languages:
fa-Arab: زبان‌ها:

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete your search history?
fa-Arab: آیا شما برای حذف پیشینه جستجو اطمینان دارید؟

en: Place hold
fa-Arab: محل رزرو

en: Place recall
fa-Arab: محل یادآوری

en: Request article
fa-Arab: درخواست مقاله

en: Save to your lists
fa-Arab: ذخیره در فهرست‌های شما

en: (remove)
fa-Arab: (حذف کردن)

en: In your cart
fa-Arab: در سبد شما

en: Add to your cart
fa-Arab: افزودن به سبد خرید شما

en: Suggest for purchase
fa-Arab: برای خرید پیشنهاد دهید

en: Unhighlight
fa-Arab: غیر هایلایت

en: Highlight
fa-Arab: هایلایت

en: Send to device
fa-Arab: ارسال به دستگاه

en: Save record
fa-Arab: ذخیره رکورد

en: Dublin Core
fa-Arab: دوبلین کور

en: BIBTEX
fa-Arab: متن کتابشناسی

en: EndNote
fa-Arab: اندنوت

en: MARCXML
fa-Arab: مارک ایکس ام ال

en: MARC (non-Unicode/MARC-8)
fa-Arab: مارک (non-Unicode/MARC-8)

en: MARC (Unicode/UTF-8)
fa-Arab: مارک (Unicode/UTF-8)

en: MARC (Unicode/UTF-8, Standard)
fa-Arab: مارک (Unicode/UTF-8, Standard)

en: MODS (XML)
fa-Arab: مودس (ایکس ام ال)

en: More searches
fa-Arab: جستجوهای بیشتر

en: Search for this title in:
fa-Arab: جستجو برای این عنوان در:

en: Exporting to Dublin Core...
fa-Arab: خروجی به صورت دابلین کور...

en: Simple DC-RDF
fa-Arab: ساده DC-RDF

en: Export
fa-Arab: ‏صدور

en: Refine your search
fa-Arab: جستجوی خود را دقیق‌تر کنید

en: Custom search filters
fa-Arab: فیلترهای جستجوی سفارشی

en: Availability
fa-Arab: دسترسی

note: %1$s:  FOREACH relate IN related %2$s:  relate.related_search | html %3$s:  END
en: (related searches: %s%s%s)
fa-Arab: (جستجوهای مرتبط: %s%s%s)

en: Authors
fa-Arab: پدیدآورندگان

en: Titles
fa-Arab: عناوین

en: Topics
fa-Arab: موضوعات

en: Places
fa-Arab: مکان ها

en: Item types
fa-Arab: انواع آیتم

en: Collections
fa-Arab: مجموعه‌ها

en: Home libraries
fa-Arab: کتابخانه خانگی

en: Holding libraries
fa-Arab: موجودی کتابخانه ها

en: Locations
fa-Arab: مکان‌های نگهداری

note: A
en: Remove facet %s
fa-Arab: شکل را حذف کنید %s

en: Show more
fa-Arab: نمایش بیشتر

en: Show less
fa-Arab: کمتر نشان دهید

en: Messages for you
fa-Arab: پیام های شما

note: %1$s:  message.message_date | $KohaDates %2$s:  Branches.GetName(message.branchcode) | html
en: Written on %s by %s
fa-Arab: نوشته شده در %s توسط %s

en: Dismiss
fa-Arab: رد کردن

en: Show the top
fa-Arab: نمایش بالا

en: 10 titles
fa-Arab: 10 عنوان

en: 15 titles
fa-Arab: 15 عنوان

en: 20 titles
fa-Arab: 20 عنوان

en: 30 titles
fa-Arab: 30 عنوان

en: 40 titles
fa-Arab: 40 عنوان

en: 50 titles
fa-Arab: 50 عنوان

en: 100 titles
fa-Arab: 100 عنوان

en: From:
fa-Arab: از:

en: Limit to:
fa-Arab: محدود به:

en: All item types
fa-Arab: همه انواع منابع

en: Limit to:
fa-Arab: محدود به:

en: All collections
fa-Arab: همه مجموعه‌ها

en: Acquired in the last:
fa-Arab: فراهم شده در گذشته:

en: 3 months
fa-Arab: 3 ماه

en: 6 months
fa-Arab: ماه 6

en: 12 months
fa-Arab: 12 ماه

en: No limit
fa-Arab: بدون محدودیت

en: Found in Open Library:
fa-Arab: در کتابخانه باز یافت شد:

en: Select a download format
fa-Arab: یک فرمت دانلود را انتخاب کنید

en: Save changes
fa-Arab: ذخیره تغییرات

note: INPUT type=submit
en: Login
fa-Arab: ورود

note: NAV
en: Search results pagination
fa-Arab: صفحه بندی نتایج جستجو

note: %1$s:  hits_to_paginate | html %2$s:  total | html
en: %s of %s results loaded, refine your search to view other records
fa-Arab: %s از %s یافته بارگذاری شد، برای مشاهده رکوردهای دیگر جستجوی خود را اصلاح کنید

en: First
fa-Arab: اولین

note: A
en: Go to the first page
fa-Arab: برو به صفحه اول

note: A
en: Go to the previous page
fa-Arab: برو به صفحه قبل

en: Previous
fa-Arab: قبلی

note: A
en: Current page: Page %s
fa-Arab: صفحه جاری: صفحه %s

note: A
en: Go to page %s
fa-Arab: بروید به صفحه %s

note: A
en: Go to the next page
fa-Arab: برو به صفحه بعد

en: Next
fa-Arab: بعدی

note: A
en: Go to the last page
fa-Arab: برو به صفحه آخر

en: Last
fa-Arab: آخرین

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Password contains leading and/or trailing spaces
fa-Arab: رمز عبور دارای فاصله ابتدا و/یا انتها می‌باشد

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Password must contain at least %s characters
fa-Arab: طول کلمه عبور شما باید حداقل %s کاراکتر باشد

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Password must contain at least %s characters, including UPPERCASE, lowercase and numbers
fa-Arab: کلمه عبور باید حداقل %s کاراکتر، شامل حروف کوچک، بزرگ و اعداد باشد.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Please enter the same password as above
fa-Arab: لطفاً همان رمز عبور بالا را دوباره وارد کنید

en: Relevance
fa-Arab: ربط

note: OPTGROUP
en: Popularity
fa-Arab: محبوبیت

en: Popularity (most to least)
fa-Arab: محبوبیت (کمترین به بیشترین)

en: Popularity (least to most)
fa-Arab: محبوبیت (کمترین به بیشترین)

en: Author (A-Z)
fa-Arab: پدیدآور (الف-ی)

en: Author (Z-A)
fa-Arab: پدیدآور (ی-الف)

en: Call number (0-9 to A-Z)
fa-Arab: شماره بازیابی (0-9 به الف تا ی)

en: Call number (Z-A to 9-0)
fa-Arab: شماره بازیابی (ی-الف به 9-0)

note: OPTGROUP
en: Dates
fa-Arab: تاریخ ها

en: Publication/Copyright date: Newest to oldest
fa-Arab: تاریخ نشر/حق مولف: جدیدترین به قدیمی ترین

en: Publication/Copyright date: Oldest to newest
fa-Arab: تاریخ نشر/حق مولف: قدیمی ترین به جدیدترین

en: Acquisition date: Newest to oldest
fa-Arab: تاریخ فراهم آوری: جدید به قدیم

en: Acquisition date: Oldest to newest
fa-Arab: تاریخ فراهم آوری: قدیم به جدید

en: Title (A-Z)
fa-Arab: عنوان (الف-ی)

en: Title (Z-A)
fa-Arab: عنوان (ی-الف)

en: Expected
fa-Arab: مورد انتظار

en: Arrived
fa-Arab: رسیده

en: Circulating
fa-Arab: در حال گردش

en: Out for binding
fa-Arab: برای صحافی خارج شده است

en: Bound
fa-Arab: مقید

en: Late
fa-Arab: دیر

en: Missing
fa-Arab: مفقود

en: Missing (never received)
fa-Arab: مفقود (هرگز دریافت نشده)

en: Missing (sold out)
fa-Arab: مفقود (فروخته شده)

en: Missing (damaged)
fa-Arab: مفقود (آسیب‌دیده)

en: Missing (lost)
fa-Arab: مفقود (گم‌شده)

en: Not available
fa-Arab: در دسترس نیست

en: Delete
fa-Arab: حذف

en: Claimed
fa-Arab: ادعایی

en: Stopped
fa-Arab: متوقف شد

note: %1$s:  starting_homebranch | html
en: Browsing %s shelves
fa-Arab: مرور %s قفسه ها

en: Shelving location:
fa-Arab: محل قفسه بندی:

note: %1$s: - starting_ccode | html -
en: Collection: %s
fa-Arab: مجموعه: %s

en: (Hides shelf browser)
fa-Arab: (مرورگر قفسه را پنهان می کند)

en: Close shelf browser
fa-Arab: بستن مرورگر قفسه

en: No cover image available
fa-Arab: تصویر روی جلد موجود نیست

note: IMG
en: See Baker & Taylor
fa-Arab: دیدن Baker و Taylor

note: IMG
en: Cover image
fa-Arab: تصویر روی جلد

en: Add tag
fa-Arab: افزودن برچسب

en: New tag(s), separated by a comma:
fa-Arab: برچسب(ها)ی جدید، با یک کاما از هم جدا شده:

note: INPUT type=submit name=tagbutton
en: Add
fa-Arab: افزودن

en: (done)
fa-Arab: (انجام شده)

en: Tag status here.
fa-Arab: وضعیت برچسب در اینجا.

en: Log in to add tags
fa-Arab: برای افزودن برچسب وارد شوید

en: Save to another list
fa-Arab: ذخیره در فهرست دیگر

en: Remove from this list
fa-Arab: حذف از این فهرست

en: Save to lists
fa-Arab: ذخیره در فهرست‌ها

en: Add to cart
fa-Arab: افزودن به سبد خرید

note: INPUT type=submit name=rate_button
en: Rate me
fa-Arab: مرا ارزیابی کن

note: For the first occurrence, %1$s:  item.my_rating.rating_value | html
en: Your rating: %s.
fa-Arab: امتیاز شما: %s.

en: Cancel rating
fa-Arab: لغو امتیاز

note: For the first occurrence, %1$s:  rating_avg | html %2$s:  item.ratings.count | html
en: Average rating: %s (%s votes)
fa-Arab: میانگین امتیاز: %s (%s آرا)

en: Summary
fa-Arab: خلاصه

en: Charges
fa-Arab: عوارض

en: Personal details
fa-Arab: مشخصات شخصی

en: Consents
fa-Arab: موافقت کردن

en: Tags
fa-Arab: برچسب ها

en: Change password
fa-Arab: تغيير رمزعبور

en: Checkout history
fa-Arab: پیشینیه امانت

en: Privacy
fa-Arab: حریم خصوصی

en: Holds history
fa-Arab: دارای پیشینه

en: Recalls history
fa-Arab: پیشینه یادآوری ها

en: Messaging
fa-Arab: پیام‌ رسانی

en: Routing lists
fa-Arab: فهرست‌های مسیریابی

en: Ask for discharge
fa-Arab: درخواست ترخیص کنید

en: Interlibrary loan requests
fa-Arab: درخواست های امانت بین کتابخانه ای

en: Curbside pickups
fa-Arab: تحویل غیرحضوری

note: SCRIPT
en: Please enter a valid URL.
fa-Arab: لطفاً یک نشانی اینترنتی معتبر وارد کنید.

note: SCRIPT
en: Please enter a valid date (ISO).
fa-Arab: لطفاً یک تاریخ معتبر وارد کنید (ISO).

note: SCRIPT
en: Please enter a valid date.
fa-Arab: لطفاً یک تاریخ معتبر وارد کنید.

note: SCRIPT
en: Please enter a valid email address.
fa-Arab: لطفاً یک پست الکترونیکی معتبر وارد کنید.

note: SCRIPT
en: Please enter a valid number.
fa-Arab: لطفاً یک شماره معتبر وارد کنید.

note: SCRIPT
en: Please enter a valid phone number.
fa-Arab: لطفاً یک شماره تلفن معتبر وارد کنید.

note: SCRIPT
en: Please enter a value between {0} and {1} characters long.
fa-Arab: لطفاً مقادیر طولانی از کارکترهای بین {0} و {1} را وارد کنید.

note: SCRIPT
en: Please enter a value between {0} and {1}.
fa-Arab: لطفاً مقادیر بین {0} و {1} را وارد کنید.

note: SCRIPT
en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
fa-Arab: لطفاً مقادیر بزرگتر یا مساوی با {0} وارد کنید.

note: SCRIPT
en: Please enter a value less than or equal to {0}.
fa-Arab: لطفاً مقادیر کمتر یا برابر با {0} وارد کنید.

note: SCRIPT
en: Please enter at least {0} characters.
fa-Arab: لطفاً حداقل {0} کاراکتر وارد کنید.

note: SCRIPT
en: Please enter no more than {0} characters.
fa-Arab: لطفاً بیش از {0} کاراکتر وارد نکنید.

note: SCRIPT
en: Please enter only digits.
fa-Arab: لطفا فقط عدد وارد کنید.

note: SCRIPT
en: Please enter the same value again.
fa-Arab: لطفاً مجددا همان مقدار را وارد کنید.

note: SCRIPT
en: Please fix this field.
fa-Arab: لطفاً این فیلد را تثبیت کنید.

note: SCRIPT
en: This field is required.
fa-Arab: این فیلد الزامی است.

en: No XSLT file passed.
fa-Arab: هیچ فایل XSLT ارسال نشد.

en: XSLT file not found.
fa-Arab: فایل XSLT یافت نشد.

en: Error while loading stylesheet.
fa-Arab: خطا هنگام بارگیری شیوه نامه.

en: Error while parsing stylesheet.
fa-Arab: خطا هنگام تجزیه شیوه نامه.

en: Error while parsing input.
fa-Arab: خطا هنگام تجزیه ورودی.

en: Error while transforming input.
fa-Arab: خطا هنگام تبدیل ورودی.

en: No string to transform.
fa-Arab: بدون رشته برای تبدیل.

en: Clubs currently enrolled in
fa-Arab: انجمن هایی که در حال حاضر ثبت نام کرده اند

en: Clubs
fa-Arab: باشگاه ها

en: Name
fa-Arab: نام

en: Date enrolled
fa-Arab: تاریخ ثبت

en: Cancel enrollment
fa-Arab: لغو ثبت‌نام

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s Contact your library to be disenrolled from this club. %s
fa-Arab: %s با کتابخانه خود تماس بگیرید تا از این باشگاه خارج شوید. %s

en: Clubs you can enroll in
fa-Arab: باشگاه هایی که می توانید در آنها ثبت نام کنید

en: Enroll
fa-Arab: ثبت‌نام:

en: You must have an email address to enroll
fa-Arab: برای ثبت نام باید آدرس پست الکترونیکی داشته باشید

note: SCRIPT
en: Unable to cancel enrollment!
fa-Arab: لغو ثبت نام امکانپذیر نیست!

en: Enroll in
fa-Arab: ثبت‌نام در

en: Enrollment
fa-Arab: ثبت نام

en: Finish enrollment
fa-Arab: پایان ثبت نام

note: SCRIPT
en: Unable to create enrollment!
fa-Arab: امکان نام نویسی وجود ندارد!

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: An error has occurred &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: خطایی رخ داده است &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Sorry, the requested page is not available
fa-Arab: متأسفانه، صفحه درخواستی در دسترس نیست

note: %1$s:  errno | html
en: Error %s
fa-Arab: خطای %s

en: This message can have the following reason(s):
fa-Arab: این پیام می تواند دلیل(های) زیر را داشته باشد:

en: The link is broken and the page does not exist.
fa-Arab: لینک خراب است و صفحه وجود ندارد.

en: You are not authorized to view this page.
fa-Arab: شما مجاز به دیدن این صفحه نمی باشید.

en: The link is invalid.
fa-Arab: این لینک نامعتبر است.

en: You are forbidden to view this page.
fa-Arab: شما مجاز به دیدن این صفحه نیستید.

en: You made use of an external link to a catalog item that is no longer available.
fa-Arab: شماراز یک پیوند خارجی به یک مورد فهرست استفاده کرده اید که دیگر در دسترس نیست.

en: You followed an outdated link e.g. from a search engine or a bookmark.
fa-Arab: شما یک پیوند قدیمی را دنبال کردید، به عنوان مثال از یک موتور جستجو یا یک بوکمارک

en: You tried to access a page that needs authentication.
fa-Arab: شما سعی کردید به صفحه ای که نیاز به تأیید اعتبار دارد دسترسی پیدا کنید.

en: An internal link in our catalog home page is broken and the page does not exist.
fa-Arab: یک لینک در صفحه اصلی کاتالوگ، شکسته می‌باشد و صفحه موجود نیست.

en: An error occurred while processing your request.
fa-Arab: هنگام پردازش درخواست شما خطایی رخ داده است.

en: What's next?
fa-Arab: گام بعدی چیست؟

en: Login page
fa-Arab: صفحه ورود

en: Please log in to the catalog and try again.
fa-Arab: لطفا وارد کاتالوگ شوید و دوباره امتحان کنید.

en: You can use the menu and links at the top of the page
fa-Arab: شما می توانید از فهرست و پیوندها در بالای صفحه استفاده کنید

en: You can search our catalog using the search form at the top of this page.
fa-Arab: شما با استفاده از فرم بالای این صفحه می‌توانید کاتالوگ را جستجو کنید.

en: Return to the catalog home page.
fa-Arab: بازگشت به صفحه اصلی فهرست.

en: Report issues and broken links
fa-Arab: گزارش اشکالات و لینک‌های شکسته

en: To report this error, please contact the Koha Administrator.
fa-Arab: برای گزارش این خطا، لطفاً با مدیر سامانه کوها تماس بگیرید.

en: Send email
fa-Arab: ارسال پست الکترونیکی

note: %1$s:  IF ( GetAvailability ) %2$s:  ELSIF ( GetRecords ) %3$s:  ELSIF ( GetAuthorityRecords ) %4$s:  ELSIF ( LookupPatron ) %5$s:  ELSIF ( AuthenticatePatron ) %6$s:  ELSIF ( GetPatronInfo ) %7$s:  ELSIF ( GetPatronStatus ) %8$s:  ELSIF ( GetServices ) %9$s:  ELSIF ( RenewLoan ) %10$s:  ELSIF ( Hol
en: %s ILS-DI &rsaquo; GetAvailability %s ILS-DI &rsaquo; GetRecords %s ILS-DI &rsaquo; GetAuthorityRecords %s ILS-DI &rsaquo; LookupPatron %s ILS-DI &rsaquo; AuthenticatePatron %s ILS-DI &rsaquo; GetPatronInfo %s ILS-DI &rsaquo; GetPatronStatus %s ILS-DI &rsaquo; GetServices %s ILS-DI &rsaquo; RenewLoan %s ILS-DI &rsaquo; HoldTitle %s ILS-DI &rsaquo; HoldItem %s ILS-DI &rsaquo; CancelHold %s ILS-DI %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: %s ILS-DI &rsaquo; در دسترس بودن %s ILS-DI &rsaquo; ثبت کردن %s ILS-DI &rsaquo; دریافت سوابق مستندات %s ILS-DI &rsaquo; به پشتیبانی مراجعه کنید %s ILS-DI &rsaquo; تأیید هویت کاربر %s ILS-DI &rsaquo; دریافت اطلاعات کاربر %s ILS-DI &rsaquo; دریافت وضعیت کاربر %s ILS-DI &rsaquo; دریافت خدمات %s ILS-DI &rsaquo; تمدید امانت %s ILS-DI &rsaquo; عنوان رزرو %s ILS-DI &rsaquo; مورد رزرو %s ILS-DI &rsaquo; لغو رزرو %s ILS-DI %s &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: GetAvailability
fa-Arab: دسترس پذیری

en: GetRecords
fa-Arab: دریافت رکوردها

en: GetAuthorityRecords
fa-Arab: دریافت رکوردهای مستند

en: LookupPatron
fa-Arab: یافتن کاربر

en: AuthenticatePatron
fa-Arab: تأئید هویت کاربر

en: GetPatronInfo
fa-Arab: دریافت اطلاعات کاربر

en: GetPatronStatus
fa-Arab: دریافت وضعیت کاربر

en: GetServices
fa-Arab: دریافت خدمات

en: RenewLoan
fa-Arab: تمدید امانت

en: HoldTitle
fa-Arab: عنوان منبع رزرو شده

en: HoldItem
fa-Arab: منبع رزرو شده

en: CancelHold
fa-Arab: لغو رزرو

en: Given a set of bibliographic or item identifiers, returns a list with availability and call number of the items associated with the identifiers.
fa-Arab: با توجه به فهرستی ارائه شده از شناسه های منبع یا کتابشناختی، فهرستی از منابع در دسترس مرتبط با شناسه ها را بر می گردادند.

en: Parameters
fa-Arab: پارامترها

en: (Required)
fa-Arab: (ضروری)

en: id
fa-Arab: شناسه کاربری

en: list of either bibliographic or item identifiers
fa-Arab: فهرست شناسگرهای منبع یا کتابشناختی

en: id_type
fa-Arab: شناسه کاربری_نوع

en: defines the type of record identifier being used in the request, possible values:
fa-Arab: نوع شناسه رکورد که در درخواست به کار رفته است مقادیر ممکن را تعریف می کند:

en: item
fa-Arab: منبع

en: (Optional)
fa-Arab: (اختیاری)

en: return_type
fa-Arab: نوع_بازگشت

en: requests a particular level of detail in reporting availability, possible values:
fa-Arab: سطحی ویژه از جزئیات در گزارش دسترسی را درخواست می کند، مقادیر ممکن:

en: return_fmt
fa-Arab: rبرگشت _fmt

en: requests a particular format or set of formats in reporting availability
fa-Arab: شکل ویژه ای یا مجموعه ای از شکل ها را در گزارش دسترسی درخواست می کند

en: language (Optional)
fa-Arab: زبان (اختیاری)

en: Example call
fa-Arab: مثال تماس

en: Example response
fa-Arab: نمونه پاسخ

en: &lt;?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-1" ?&gt; &lt;dlf:collection xmlns:dlf="http://diglib.org/ilsdi/1.1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://diglib.org/ilsdi/1.1 http://diglib.org/architectures/ilsdi/schemas/1.1/dlfexpanded.xsd"&gt; &lt;dlf:record&gt; &lt;dlf:bibliographic id="1" /&gt; &lt;dlf:items&gt; &lt;dlf:item id="1"&gt; &lt;dlf:simpleavailability&gt; &lt;dlf:identifier&gt;1&lt;/dlf:identifier&gt; &lt;dlf:availabilitystatus&gt;available&lt;/dlf:availabilitystatus&gt; &lt;dlf:location&gt;Bibliothèque Jean Prunier&lt;/dlf:location&gt; &lt;dlf:itemcallnumber&gt;iPR 8923 W6 L36 1990 c.1&lt;/dlf:itemcallnumber&gt; &lt;/dlf:simpleavailability&gt; &lt;/dlf:item&gt; &lt;/dlf:items&gt; &lt;/dlf:record&gt; &lt;dlf:record&gt; &lt;dlf:bibliographic id="2" /&gt; &lt;dlf:items&gt; &lt;dlf:item id="2"&gt; &lt;dlf:simpleavailability&gt; &lt;dlf:identifier&gt;2&lt;/dlf:identifier&gt; &lt;dlf:availabilitystatus&gt;available&lt;/dlf:availabilitystatus&gt; &lt;dlf:location&gt;Bibliothèque Jean Prunier&lt;/dlf:location&gt; &lt;dlf:itemcallnumber&gt;iPR 8923 W6 L36 1990 c.2&lt;/dlf:itemcallnumber&gt; &lt;/dlf:simpleavailability&gt; &lt;/dlf:item&gt; &lt;/dlf:items&gt; &lt;/dlf:record&gt; &lt;dlf:record&gt; &lt;dlf:bibliographic id="99999" /&gt; &lt;dlf:items&gt; &lt;dlf:item id="99999"&gt; &lt;dlf:simpleavailability&gt; &lt;dlf:identifier&gt;99999&lt;/dlf:identifier&gt; &lt;dlf:availabilitystatus&gt;unknown&lt;/dlf:availabilitystatus&gt; &lt;dlf:availabilitymsg&gt;Error: could not retrieve availability for this ID&lt;/dlf:availabilitymsg&gt; &lt;/dlf:simpleavailability&gt; &lt;/dlf:item&gt; &lt;/dlf:items&gt; &lt;/dlf:record&gt; &lt;/dlf:collection&gt;
fa-Arab: &lt;?نسخه اکس ام ال="1.0" کدگذاری="ISO-8859-1" ?&gt; &lt;dlf:مجموعه xmlns:dlf="http://diglib.org/ilsdi/1.1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://diglib.org/ilsdi/1.1 http://diglib.org/architectures/ilsdi/schemas/1.1/dlfexpanded.xsd"&gt; &lt;dlf:رکورد&gt; &lt;dlf:کتابشناختی id="1" /&gt; &lt;dlf:منابع&gt; &lt;dlf:شناسه منبع="1"&gt; &lt;dlf:دسترس ساده&gt; &lt;dlf:شناسه&gt;1&lt;/dlf:شناسه&gt; &lt;dlf:وضعیت در دسترس بودن&gt;در دسترس&lt;/dlf:وضعیت در دسترس بودن&gt; &lt;dlf:مکان&gt;کتابخانه جان پرونیر&lt;/dlf:محل&gt; &lt;dlf:شماره بازیابی منبع&gt;iPR 8923 W6 L36 1990 c.1&lt;/dlf:شماره بازیابی منبع&gt; &lt;/dlf:دسترسی ساده&gt; &lt;/dlf:منبع&gt; &lt;/dlf:منابع&gt; &lt;/dlf:رکورد&gt; &lt;dlf:رکورد&gt; &lt;dlf:شناسه کتابشناختی="2" /&gt; &lt;dlf:منابع&gt; &lt;dlf:شناسه منبع="2"&gt; &lt;dlf:دسترسی آسان&gt; &lt;dlf:شناسه&gt;2&lt;/dlf:شناسه&gt; &lt;dlf:وضعیت در دسترس بودن&gt;در دسترس&lt;/dlf:وضعیت در دسترس بودن&gt; &lt;dlf:محل&gt;کتابخانه جان پرونیرr&lt;/dlf:محل&gt; &lt;dlf:شماره بازیابی منبع&gt;iPR 8923 W6 L36 1990 c.2&lt;/dlf:شماره بازیابی منبع&gt; &lt;/dlf:دسترسی ساده&gt; &lt;/dlf:منبع&gt; &lt;/dlf:منابع&gt; &lt;/dlf:رکورد&gt; &lt;dlf:رکورد&gt; &lt;dlf:شناسه کتابشناختی="99999" /&gt; &lt;dlf:منابع&gt; &lt;dlf:شناسه منبع="99999"&gt; &lt;dlf:دسترسی ساده&gt; &lt;dlf:شناسه&gt;99999&lt;/dlf:شناسه&gt; &lt;dlf:وضعیت در دسترس بودن&gt;unknown&lt;/dlf:وضعیت در دسترس بودن&gt; &lt;dlf:پیام دسترسی&gt;خطا: در دسترس بودن برای این شناسه بازیابی نشد&lt;/dlf:پیام دسترسی&gt; &lt;/dlf:دسترسی ساده&gt; &lt;/dlf:منبع&gt; &lt;/dlf:منابع&gt; &lt;/dlf:رکورد&gt; &lt;/dlf:مجموعه&gt;

en: Given a list of record identifiers, returns a list of record objects that contain bibliographic information, as well as associated holdings and item information. The caller may request a specific metadata schema for the record objects to be returned. This function behaves similarly to HarvestBibliographicRecords and HarvestExpandedRecords in Data Aggregation, but allows quick, real time lookup by bibliographic identifier.
fa-Arab: با توجه به فهرستی ارائه شده از شناسگرهای رکوردها، فهرستی از اشیا رکورد که شامل اطلاعات کتابشناختی، اطلاعات مرتبط با موجودی و اطلاعات منبع است، باز می گرداند. درخواست کننده ممکن است طرح فراداده ای ویژه ای برای اشیا  رکورد درخواست کند تا بازگردانده شود. این کارکرد شبیه به برداشت رکوردهای کتابشناختی و برداشت رکوردهای توسعه یافته در گردآوری داده هاست، اما امکان یافتن سریع و همزمان توسط شناسگر کتابشناختی را فراهم می کند.

en: You can use OAI-PMH ListRecords instead of this service.
fa-Arab: شما می توانید از فهرست رکوردهای OAI-PMH را به جای این خدمات، استفاده کنید.

en: list of system record identifiers
fa-Arab: فهرست شناسگرهای رکورد سیستم

en: Defines the metadata schema in which the records are returned, possible values:
fa-Arab: طرح ابرداده ای که در آن رکوردها مقاددیر ممکن را برگردانده اند، تعریف می کند:

en: Example Call
fa-Arab: مثال تماس

en: &lt;?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-1" ?&gt; &lt;GetRecords&gt; &lt;record&gt; &lt;biblioitemnumber&gt;1&lt;/biblioitemnumber&gt; &lt;isbn&gt;9782862749198&lt;/isbn&gt; &lt;marcxml&gt; &lt;?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?&gt; &lt;record xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.loc.gov/MARC21/slim http://www.loc.gov/ standards/marcxml/schema/MARC21slim.xsd" xmlns="http://www.loc.gov/MARC21/slim"&gt; &lt;leader&gt;00397nac a22001451u 4500&lt;/leader&gt; &lt;datafield tag="010" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;9782862749198&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="090" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;1&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="101" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;fre&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="100" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;20080725 frey50 &lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="200" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;Jardins d'enfance&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="b"&gt;LITT&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="f"&gt;Abécassis, Eliette&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="210" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="c"&gt;cherche midi éditeur&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="d"&gt;11/2001&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="215" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;180&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="225" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;nouvelles&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="995" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="9"&gt;1&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="c"&gt;BIB&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="2"&gt;0&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="k"&gt;R ABE&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="o"&gt;0&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="e"&gt;Secteur Adulte&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="b"&gt;BIB&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="j"&gt;7786000200&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="q"&gt;a&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="r"&gt;2&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="s"&gt;Achats&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;controlfield tag="001"&gt;1&lt;/controlfield&gt; &lt;/record&gt; &lt;/marcxml&gt; &lt;publicationyear&gt;2001&lt;/publicationyear&gt; &lt;collectiontitle&gt;nouvelles&lt;/collectiontitle&gt; &lt;pages&gt;180&lt;/pages&gt; &lt;issues&gt; &lt;/issues&gt; &lt;itemtype&gt;LITT&lt;/itemtype&gt; &lt;biblionumber&gt;1&lt;/biblionumber&gt; &lt;timestamp&gt;2008-09-03 18:43:19&lt;/timestamp&gt; &lt;cn_sort&gt;_&lt;/cn_sort&gt; &lt;publishercode&gt;cherche midi éditeur&lt;/publishercode&gt; &lt;reserves&gt; &lt;/reserves&gt; &lt;items&gt; &lt;item&gt; &lt;onloan&gt;2019-10-01&lt;/onloan&gt; &lt;holdingbranch&gt;BIB&lt;/holdingbranch&gt; &lt;location&gt;Secteur Adulte&lt;/location&gt; &lt;datelastborrowed&gt;2019-07-18&lt;/datelastborrowed&gt; &lt;biblioitemnumber&gt;526315&lt;/biblioitemnumber&gt; &lt;permanent_location&gt;Secteur Adulte&lt;/permanent_location&gt; &lt;datelastseen&gt;2019-07-18&lt;/datelastseen&gt; &lt;withdrawn&gt;0&lt;/withdrawn&gt; &lt;itype&gt;LONG&lt;/itype&gt; &lt;notforloan&gt;0&lt;/notforloan&gt; &lt;biblionumber&gt;526315&lt;/biblionumber&gt; &lt;itemnumber&gt;847332&lt;/itemnumber&gt; &lt;price&gt;22.17&lt;/price&gt; &lt;dateaccessioned&gt;2016-09-13&lt;/dateaccessioned&gt; &lt;issues&gt;10&lt;/issues&gt; &lt;homebranchname&gt;Bibliothèque Jean Prunier&lt;/homebranchname&gt; &lt;homebranch&gt;BIB&lt;/homebranch&gt; &lt;timestamp&gt;2019-07-18 17:03:03&lt;/timestamp&gt; &lt;cn_sort&gt;R_ABE&lt;/cn_sort&gt; &lt;itemlost&gt;0&lt;/itemlost&gt; &lt;renewals&gt;28&lt;/renewals&gt; &lt;barcode&gt;040444587X&lt;/barcode&gt; &lt;damaged&gt;0&lt;/damaged&gt; &lt;replacementpricedate&gt;2018-02-01&lt;/replacementpricedate&gt; &lt;itemcallnumber&gt;005.55 SPS/BRA&lt;/itemcallnumber&gt; &lt;holdingbranchname&gt;Bibliothèque Jean Prunier&lt;/holdingbranchname&gt; &lt;/item&gt; &lt;/items&gt; &lt;/record&gt; &lt;record&gt; &lt;biblioitemnumber&gt;2&lt;/biblioitemnumber&gt; &lt;isbn&gt;9782265078031&lt;/isbn&gt; &lt;marcxml&gt; &lt;?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?&gt; &lt;record xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.loc.gov/MARC21/slim http://www.loc.gov/ standards/marcxml/schema/MARC21slim.xsd" xmlns="http://www.loc.gov/MARC21/slim"&gt; &lt;leader&gt;00407nac a22001451u 4500&lt;/leader&gt; &lt;datafield tag="010" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;9782265078031&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="090" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;2&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="101" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;fre&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="100" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;20080725 frey50 &lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="200" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;(Les) tribulations d'une jeune divorcée&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="b"&gt;LITT&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="f"&gt;Abécassis, Eliette&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="210" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="c"&gt;bussière&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="d"&gt;01/2005&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="215" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;306&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="225" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;fleuve noir&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="995" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="9"&gt;2&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="c"&gt;BIB&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="2"&gt;0&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="k"&gt;R ABE&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="o"&gt;0&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="e"&gt;Secteur Adulte&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="b"&gt;BIB&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="j"&gt;7786004672&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="q"&gt;a&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="s"&gt;Achats&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;controlfield tag="001"&gt;2&lt;/controlfield&gt; &lt;/record&gt; &lt;/marcxml&gt; &lt;publicationyear&gt;2005&lt;/publicationyear&gt; &lt;collectiontitle&gt;fleuve noir&lt;/collectiontitle&gt; &lt;pages&gt;306&lt;/pages&gt; &lt;issues&gt; &lt;/issues&gt; &lt;itemtype&gt;LITT&lt;/itemtype&gt; &lt;biblionumber&gt;2&lt;/biblionumber&gt; &lt;timestamp&gt;2008-09-03 18:43:19&lt;/timestamp&gt; &lt;cn_sort&gt;_&lt;/cn_sort&gt; &lt;publishercode&gt;bussière&lt;/publishercode&gt; &lt;reserves&gt; &lt;/reserves&gt; &lt;items&gt; &lt;item&gt; &lt;biblioitemnumber&gt;2&lt;/biblioitemnumber&gt; &lt;withdrawn&gt;0&lt;/withdrawn&gt; &lt;holdingbranchname&gt;Bibliothèque Jean Prunier&lt;/holdingbranchname&gt; &lt;notforloan&gt;0&lt;/notforloan&gt; &lt;replacementpricedate&gt;2008-08-20&lt;/replacementpricedate&gt; &lt;itemnumber&gt;2&lt;/itemnumber&gt; &lt;location&gt;Secteur Adulte&lt;/location&gt; &lt;itemcallnumber&gt;R ABE&lt;/itemcallnumber&gt; &lt;date_due&gt;&lt;/date_due&gt; &lt;itemlost&gt;0&lt;/itemlost&gt; &lt;datelastseen&gt;2008-08-20&lt;/datelastseen&gt; &lt;homebranch&gt;BIB&lt;/homebranch&gt; &lt;homebranchname&gt;Bibliothèque Jean Prunier&lt;/homebranchname&gt; &lt;biblionumber&gt;2&lt;/biblionumber&gt; &lt;holdingbranch&gt;BIB&lt;/holdingbranch&gt; &lt;timestamp&gt;2008-08-20 17:15:51&lt;/timestamp&gt; &lt;damaged&gt;0&lt;/damaged&gt; &lt;cn_sort&gt;R_ABE&lt;/cn_sort&gt; &lt;dateaccessioned&gt;2008-08-20&lt;/dateaccessioned&gt; &lt;/item&gt; &lt;/items&gt; &lt;/record&gt; &lt;record&gt;RecordNotFound&lt;/record&gt; &lt;/GetRecords&gt;
fa-Arab: &lt;?xml نسخه="1.0" کدگذاری="ISO-8859-1" ?&gt; &lt;رکوردها را دریافت کنید&gt; &lt;رکورد&gt; &lt;شماره آیتم کتابشناسی&gt;1&lt;/شماره آیتم کتابشناسی&gt; &lt;isbn&gt;9782862749198&lt;/isbn&gt; &lt;marcxml&gt; &lt;?xml نسخه="1.0" کدگذاری="UTF-8" ?&gt; &lt;نسخه xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.loc.gov/MARC21/slim http://www.loc.gov/ standards/marcxml/schema/MARC21slim.xsd" xmlns="http://www.loc.gov/MARC21/slim"&gt; &lt;رهبر&gt;00397nac a22001451u 4500&lt;/رهبر&gt; &lt;برچسب فیلد داده="010" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;کد فیلد فرعی="a"&gt;9782862749198&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;/فیلد داده&gt; &lt;برچسب فیلد داده="090" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;کد فیلد فرعی="a"&gt;1&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;/فیلد داده&gt; &lt;برچسب فیلد داده="101" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;کد فیلد فرعی="a"&gt;fre&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;/فیلد داده&gt; &lt;برچسب فیلد داده="100" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;کد فیلد فرعی="a"&gt;20080725 frey50 &lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;/فیلد داده&gt; &lt;برچسب فیلد داده="200" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;کد فیلد فرعی="a"&gt;مهد کودک ها&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="b"&gt;LITT&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی ="f"&gt;آبکاسیس, الیتا&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;/فیلد داده&gt; &lt;برچسب فیلد داده="210" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;کد فیلد فرعی="c"&gt;به دنبال ویرایشگر ظهرr&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="d"&gt;11/2001&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;/فیلد داده&gt; &lt;برچسب فیلد داده="215" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;کد فیلد فرعی="a"&gt;180&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;/فیلد داده&gt; &lt;برچسب فیلد داده="225" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;کد فیلد فرعی="a"&gt;اخبار&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;/فیلد داده&gt; &lt;برچسب فیلد داده="995" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;کد فیلد فرعی="9"&gt;1&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="c"&gt;BIB&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="2"&gt;0&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;فیلد فرعیcode="k"&gt;R ABE&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="o"&gt;0&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="e"&gt;بخش بزرگسالان&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="b"&gt;BIB&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="j"&gt;7786000200&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="q"&gt;a&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="r"&gt;2&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="s"&gt;خریدها&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;/فیلد داده&gt; &lt;برچسب فیلد کنترل="001"&gt;1&lt;/فیلد کنترل&gt; &lt;/رکورد&gt; &lt;/marcxml&gt; &lt;سال انتشار&gt;2001&lt;/سال انتشار&gt; &lt;عنوان مجموعه&gt;اخبار&lt;/عنوان مجموعه&gt; &lt;صفحات&gt;180&lt;/صفحات&gt; &lt;شماره ها&gt; &lt;/شماره ها&gt; &lt;نوع آیتم&gt;LITT&lt;/نوع آیتم&gt; &lt;شماره کتابشناسی&gt;1&lt;/شماره کتابشناسی&gt; &lt;مهر تاریخ&gt;2008-09-03 18:43:19&lt;/مهر تاریخ&gt; &lt;cn_مرتب سازی&gt;_&lt;/cn_مرتب سازی&gt; &lt;کد ناشر&gt;به دنبال ویرایشگر ظهر&lt;/کد ناشر&gt; &lt;رزرو&gt; &lt;/رزرو&gt; &lt;آیتم ها&gt; &lt;آیتم ها&gt; &lt;در امانت&gt;2019-10-01&lt;/در امانت&gt; &lt;رزرو شعبه&gt;BIB&lt;/رزرو شعبه&gt; &lt;موقعیت&gt;بخش بزرگسالان&lt;/موقعیت&gt; &lt;تاریخ آخرین امانت&gt;2019-07-18&lt;/تاریخ آخرین امانت&gt; &lt;شماره آیتم کتابشناسی&gt;526315&lt;/شماره آیتم کتابشناسی&gt; &lt;دائمی_مکان&gt;بخش بزرگسالان&lt;/دائمی_مکان&gt; &lt;تاریخ آخرین مشاهده&gt;2019-07-18&lt;/تاریخ آخرین مشاهده&gt; &lt;پس گرفتن&gt;0&lt;/پس گرفتن&gt; &lt;نوع&gt;LONG&lt;/نوع&gt; &lt;امانت داده نمی شود&gt;0&lt;/امانت داده نمی شود&gt; &lt;شماره کتابشناسی&gt;526315&lt;/شماره کتابشناسی&gt; &lt;شماره آیتم&gt;847332&lt;/شماره آیتم&gt; &lt;قیمت&gt;22.17&lt;/قیمت&gt; &lt;تاریخ دسترسی&gt;2016-09-13&lt;/تاریخ دسترسی&gt; &lt;شماره ها&gt;10&lt;/شماره ها&gt; &lt;نام واحد اصلی&gt;کتابخانه ژان پرونیر&lt;/نام واحد اصلی&gt; &lt;واحد اصلی&gt;BIB&lt;/واحد اصلی&gt; &lt;مهر تاریخ&gt;2019-07-18 17:03:03&lt;/مهر تاریخ&gt; &lt;cn_مرتب سازی&gt;R_ABE&lt;/cn_مرتب سازی&gt; &lt;مورد گم شده&gt;0&lt;/مورد گم شده&gt; &lt;تمدیدها&gt;28&lt;/تمدیدها&gt; &lt;بارکد&gt;040444587X&lt;/بارکد&gt; &lt;آسیب دیده&gt;0&lt;/آسیب دیده&gt; &lt;تاریخ قیمت تعویض&gt;2018-02-01&lt;/تاریخ قیمت تعویض&gt; &lt;شماره تماس مورد&gt;005.55 SPS/BRA&lt;/شماره تماس مورد&gt; &lt;نام واحد اصلی&gt;کتابخانه ژان پرونیر&lt;/نام واحد اصلی&gt; &lt;/مورد&gt; &lt;/آیتم ها&gt; &lt;/رکورد&gt; &lt;رکورد&gt; &lt;شماره آیتم کتابشناسی&gt;2&lt;/شماره آیتم کتابشناسی&gt; &lt;isbn&gt;9782265078031&lt;/isbn&gt; &lt;marcxml&gt; &lt;?xml نسخه="1.0" رمزگذاری="UTF-8" ?&gt; &lt;رکورد xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.loc.gov/MARC21/slim http://www.loc.gov/ standards/marcxml/schema/MARC21slim.xsd" xmlns="http://www.loc.gov/MARC21/slim"&gt; &lt;رهبر&gt;00407nac a22001451u 4500&lt;/رهبر&gt; &lt;برچسب فیلد داده="010" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;فیلد فرعی code="a"&gt;9782265078031&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;/فیلد داده&gt; &lt;برچسب فیلد داده="090" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;کد فیلد فرعی="a"&gt;2&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;/فیلد داده&gt; &lt;برچسب فیلد داده="101" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;کد فیلد فرعی="a"&gt;fre&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;/فیلد داده&gt; &lt;برچسب فیلد داده="100" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;کد فیلد فرعی="a"&gt;20080725 frey50 &lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;/فیلد داده&gt; &lt;برچسب فیلد داده="200" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;کد فیلد فرعی="a"&gt;(در) مصیبت های یک جوان مطلقه&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;فیلد فرعیcode="b"&gt;LITT&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="f"&gt;آبکاسیس، الیت&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;/فیلد داده&gt; &lt;فیلد دادهtag="210" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;کد فیلد فرعی="c"&gt;bussière&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="d"&gt;01/2005&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;/فیلد داده&gt; &lt;برچسب فیلد داده="215" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;کد فیلد فرعی="a"&gt;306&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;/فیلد داده&gt; &lt;برچسب فیلد داده="225" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;کد فیلد فرعی="a"&gt;رودخانه سیاه&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;/فیلد داده&gt; &lt;برچسب فیلد داده="995" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;کد فیلد فرعی="9"&gt;2&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="c"&gt;BIB&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="2"&gt;0&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="k"&gt;R ABE&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="o"&gt;0&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="e"&gt;بخش بزرگسالان&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="b"&gt;BIB&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="j"&gt;7786004672&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="q"&gt;a&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;کد فیلد فرعی="s"&gt;خریدها&lt;/فیلد فرعی&gt; &lt;/فیلد داده&gt; &lt;برچسب فیلد کنترل="001"&gt;2&lt;/فیلد کنترل&gt; &lt;/رکورد&gt; &lt;/marcxml&gt; &lt;سال انتشار&gt;2005&lt;/سال انتشار&gt; &lt;عنوان مجموعه&gt;رودخانه noir&lt;/عنوان مجموعه&gt; &lt;صفحات&gt;306&lt;/صفحات&gt; &lt;شماره ها&gt; &lt;/شماره ها&gt; &lt;نوع آیتم&gt;LITT&lt;/نوع آیتم&gt; &lt;شماره کتابشناسی&gt;2&lt;/شماره کتابشناسی&gt; &lt;مهر تاریخ&gt;2008-09-03 18:43:19&lt;/مهر تاریخ&gt; &lt;cn_sort&gt;_&lt;/cn_sort&gt; &lt;کد ناشر&gt;bussière&lt;/کد ناشر&gt; &lt;رزروها&gt; &lt;/رزروها&gt; &lt;آیتم ها&gt; &lt;آیتم&gt; &lt;شماره آیتم کتابشناسی&gt;2&lt;/شماره آیتم کتابشناسی&gt; &lt;پس گرفتن&gt;0&lt;/پس گرفتن&gt; &lt;نام واحد اصلی&gt;کتابخانه ژان پرونیر&lt;/نام واحد اصلی&gt; &lt;برای امانت نیست&gt;0&lt;/برای امانت نیست&gt; &lt;تاریخ قیمت تعویض&gt;2008-08-20&lt;/تاریخ قیمت تعویض&gt; &lt;شماره آیتم&gt;2&lt;/شماره آیتم&gt; &lt;موقعیت&gt;بخش بزرگسالان&lt;/موقعیت&gt; &lt;شماره تماس آیتم&gt;R ABE&lt;/شماره تماس آیتم&gt; &lt;سررسید_تاریخ&gt;&lt;/سررسید_تاریخ&gt; &lt;مورد گم شده&gt;0&lt;/مورد گم شده&gt; &lt;تاریخ آخرین مشاهده&gt;2008-08-20&lt;/تاریخ آخرین مشاهده&gt; &lt;واحد اصلی&gt;BIB&lt;/واحد اصلی&gt; &lt;شماره واحد اصلی&gt;کتابخانه ژان پرونیر&lt;/شماره واحد اصلی&gt; &lt;شماره کتابشناسی&gt;2&lt;/شماره کتابشناسی&gt; &lt;رزرو واحد&gt;BIB&lt;/رزرو واحد&gt; &lt;مهر تاریخ&gt;2008-08-20 17:15:51&lt;/مهر تاریخ&gt; &lt;آسیب دیده&gt;0&lt;/آسیب دیده&gt; &lt;cn_مرتب سازی&gt;R_ABE&lt;/cn_مرتب سازی&gt; &lt;تاریخ دسترسی&gt;2008-08-20&lt;/تاریخ دسترسی&gt; &lt;/آیتم&gt; &lt;/آیتم ها&gt; &lt;/رکورد&gt; &lt;رکورد&gt;رکورد یافت نشد&lt;/رکورد&gt; &lt;/رکوردها را دریافت کنید&gt;

en: Given a list of authority record identifiers, returns a list of record objects that contain the authority records. The function user may request a specific metadata schema for the record objects.
fa-Arab: با توجه به فهرستی ارائه شده از شناسگرهای رکوردهای مستند، فهرستی از اشیا رکورد که شامل رکوردهای مستند است باز می گرداند. کاربر تابع ممکن یک طرح فراداده ای ویژه برای اشیاء رکورد درخواست کند.

en: list of authority record identifiers
fa-Arab: فهرست شناسگرهای پیشینه های مستند

en: schema
fa-Arab: طرح

en: specifies the metadata schema of records to be returned, possible values:
fa-Arab: طرح ابرداده ای که در آن رکوردها مقاددیر ممکن را برگردانده اند، تعریف می کند:

en: Looks up a patron in the ILS by an identifier, and returns the ILS identifier for that patron, aka the patron identifier.
fa-Arab: یک کاربر در ILS توسط یک شناسه جستجو می کند، و شناسه ILS را برای آن کاربر با نام مستعار کاربر باز می گرداند،

en: an identifier used to look up the patron in Koha
fa-Arab: یک شناسه برای جستجوی کاربر در کوها استفاده می شود

en: the type of the identifier, possible values:
fa-Arab: نوع شناسگر، مقادیر ممکن:

en: cardnumber
fa-Arab: شماره کارت

en: userid
fa-Arab: شناسه کاربری

en: email
fa-Arab: پست الکترونیکی

en: borrowernumber
fa-Arab: شماره امانت گیرنده

en: surname
fa-Arab: نام خانوادگی

en: firstname
fa-Arab: نام

en: Authenticates a user's login credentials and returns the identifier for the patron.
fa-Arab: اعتبار ورود یک کاربر را تأئید می کند و شناسه کاربر را برمی گرداند.

en: username
fa-Arab: نام کاربری

en: user's login identifier
fa-Arab: شناسگر ورود کاربر

en: password
fa-Arab: کلمه عبور

en: user's password
fa-Arab: کلمه عبور کاربر

en: Example Response
fa-Arab: مثال پاسخ

en: &lt;?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-1" ?&gt; &lt;AuthenticatePatron&gt; &lt;id&gt;419&lt;/id&gt; &lt;/AuthenticatePatron&gt;
fa-Arab: &lt;?xml نسخه="1.0" کدگذاری="ISO-8859-1" ?&gt; &lt;تأیید هویت عضو&gt; &lt;id&gt;419&lt;/id&gt; &lt;/تأیید هویت عضو&gt;

en: Returns specified information about the patron, based on options in the request. This function can optionally return patron's contact information, fine information, hold request information, loan information, and messages.
fa-Arab: اطلاعاتی خاص درباره کاربر برپایه گزینه های موجود در درخواست بازمی گرداند. این کارکرد به صورت اختیاری می تواند اطلاعات تماس کاربر، اطلاعات جریمه ها، اطلاعات درخواست رزرو منابع، اطلاعات امانت و پیام ها را بازگرداند.

en: patron_id
fa-Arab: شناسه_کاربر

en: the unique patron identifier in the ILS; the same identifier returned by LookupPatron or AuthenticatePatron
fa-Arab: شناسگر منحصر به فرد کاربر در ILS؛ همان شناسگر بازگردانده شد توسط LookupPatron یا AuthenticatePatron

en: (Optional, default 1)
fa-Arab: (اختیاری, پیش فرض 1)

en: show_contact
fa-Arab: نمایش_تماس

en: whether or not to return patron's contact information in the response
fa-Arab: در هر صورت بازگرداندن اطلاعات تماس کاربر در پاسخ

en: (Optional, default 0)
fa-Arab: (اختیاری, پیش فرض 0)

en: show_fines
fa-Arab: نمایش_جریمه ها

en: whether or not to return fine information in the response
fa-Arab: در هر صورت بازگرداندن اطلاعات جریمه در پاسخ

en: show_holds
fa-Arab: نمایش_رزروها

en: whether or not to return hold request information in the response
fa-Arab: در هر صورت بازگرداندن اطلاعات درخواست رزرو در پاسخ

en: show_loans
fa-Arab: نمایش_امانات

en: whether or not to return loan information in the response
fa-Arab: در هر صورت بازگرداندن اطلاعات امانت در پاسخ

en: show_attributes
fa-Arab: نمایش_ویژگی ها

en: whether or not to return extended patron attributes information in the response
fa-Arab: آیا باید اطلاعات ویژگی های کاربر توسعه یافته در پاسخ را برگرداند یا نه

en: Returns a patron's status information from Koha.
fa-Arab: بازگرداندن اطلاعات وضعیت کاربری از کوها

en: Returns information about the services available on a particular item for a particular patron.
fa-Arab: اطلاعاتی درباره خدمات در دسترس درباره منبعی ویژه برای کاربری ویژه را بازمی گرداند

en: item_id
fa-Arab: شناسه_آیتم

en: system item identifier
fa-Arab: شناسه منبع سیستم

en: Extends the due date for a patron's existing loan.
fa-Arab: تمدید تاریخ بازگشت برای کاربری که در حال حاضر در امانت وی است.

en: desired_due_date
fa-Arab: تاریخ_بازگشت_موردنظر

en: the date the patron would like the item returned by
fa-Arab: تاریخی که کاربر تمایل دارد منبع بازگردانده شود توسط

en: Creates, for a patron, a title-level hold request on a given bibliographic record in Koha.
fa-Arab: برای یک کاربر، درخواست رزرو در سطح عنوان برای یک پیشینه کتابشناختی کوها را ایجاد می کند.

en: the ILS identifier for the patron for whom the request is placed
fa-Arab: شناسگر ILS برای کاربری که برای وی درخواست قرار داده شده است

en: the ILS identifier for the bibliographic record on which the request is placed
fa-Arab: شناسگر ILS برای پیشینه کتابسناختی که برای مورد درخواست قرار گرفته است

en: request_location
fa-Arab: درخواست_موقعیت

en: IP address where the end user request is being placed
fa-Arab: آدرس آی پی جایی که کاربر نهایی درخواست داده بود جایگزین شد

en: pickup_location
fa-Arab: محل_دریافت

en: an identifier indicating the location to which to deliver the item for pickup
fa-Arab: شناسه ای که نشان دهنده مکان تحویل کالا برای تحویل است

en: start_date
fa-Arab: تاریخ_شروع

en: date after which hold request is no longer needed
fa-Arab: تاریخی که پس از آن درخواست های رزرو دیگر لازم نیست

en: expiry_date
fa-Arab: تاریخ_ انقضاء

en: date after which item returned to shelf if item is not picked up
fa-Arab: تاریخی که پس از آن در صورت عدم تحویل کالا به قفسه باز می گردد

en: Creates, for a patron, an item-level hold request on a specific item of a bibliographic record Koha.
fa-Arab: برای یک کاربر، درخواست رزرو در سطح-منبع برای یک منبع ویژه از پیشینه های کتابشناختی کوها را، ایجاد می کند.

en: the ILS identifier for the specific item on which the request is placed
fa-Arab: شناسگر ILS برای منبعی ویژه که مورد درخواست است

en: Cancels an active hold request for the patron.
fa-Arab: یک درخواست رزرو فعال کاربر را لغو می کند.

en: system hold identifier (returned by GetRecords and GetPatronInfo into element 'reserve_id')
fa-Arab: شناسه نگهدارنده سیستم (که توسط GetRecords و GetPatronInfo به عنصر 'reserve_id' برگردانده شد)

en: &lt;?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-1" ?&gt; &lt;CancelHold&gt; &lt;message&gt;Canceled&lt;/message&gt; &lt;/CancelHold&gt;
fa-Arab: &lt;?نسخه اکس ام ال="1.0" کدگذاری="ISO-8859-1" ?&gt; &lt;لغو رزرو&gt; &lt;پیام&gt;لغو شد&lt;/پیام&gt; &lt;/لغو رزرو&gt;

en: Level 1: Basic discovery interfaces
fa-Arab: سطح 1: رابط کاربرهای جستجوی اولیه

en: (Use OAI-PMH instead)
fa-Arab: (استفاده شود OAI-PMH به جای آن از)

en: HarvestBibliographicRecords
fa-Arab: برداشت رکوردهای کتابشناختی

en: HarvestExpandedRecords
fa-Arab: برداشته رکوردهای توسعه یافته

en: (Use OPAC instead)
fa-Arab: (به جای آن از اپک استفاده شود)

en: GoToBibliographicRequestPage
fa-Arab: برو به صفحه درخواست کتابشناختی

en: Level 2: Elementary OPAC supplement
fa-Arab: سطح 2: مکمل اپک ابتدایی

en: HarvestAuthorityRecords
fa-Arab: برداشت رکوردهای مستند

en: HarvestHoldingsRecords
fa-Arab: برداشت رکوردهای موجودی

en: (Use SRU instead)
fa-Arab: (استفاده شود SRU به جای آن از)

en: Search
fa-Arab: جستجو

en: Scan
fa-Arab: اسکن

en: (Not supported yet)
fa-Arab: (هنوز پشتیبانی نشده است)

en: OutputRewritablePage
fa-Arab: خروجی صفحه قابل بازنویسی

en: OutputIntermediateFormat
fa-Arab: فرمت متوسط خروجی

en: Level 3: Elementary OPAC alternative
fa-Arab: سطح 3: جایگزین اپک ابتدایی

en: (Not supported by Koha)
fa-Arab: (عدم پشتیبانی با کوها)

en: RecallItem
fa-Arab: فراخوانی منبع

en: CancelRecall
fa-Arab: لغو فراخوانی

en: Level 4: Robust/domain specific discovery platforms
fa-Arab: سطح 4: پلتفرم های جستجوی ویژه دامنه/قوی

en: SearchCourseReserves
fa-Arab: جستجوی ذخایر دوره

en: Explain
fa-Arab: شرح

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: %s%s%sKoha آنلاین%s فهرست

en: System maintenance
fa-Arab: تعمیر و نگهداری سیستم

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( Koha.Preference( 'ReplytoDefault' ) )
en: %s If you have any questions, please contact the
fa-Arab: %s اگر سؤالی دارید، لطفاً تماس بگیرید با

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: The %s%s%sKoha online%s catalog is offline for system maintenance. We'll be back soon!
fa-Arab: %s%s%sكوها آنلاین%s فهرست به دلیل نگهداری و تعمیر سیستم آفلاین است. به زودی بازخواهیم گشت!

en: site administrator
fa-Arab: مدیر سایت

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: ISBD view &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: ISBD نمای &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Normal view
fa-Arab: نمایش عادی

en: MARC view
fa-Arab: نمایش مارک

en: ISBD view
fa-Arab: نمایش ISBD

note: %1$s:  biblio.biblionumber | html %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: MARC details for record no. %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: جزئیات مارک برای رکورد شماره. %s &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

note: %1$s:  bibliotitle | html
en: MARC view: %s
fa-Arab: نمایش مارک: %s

note: %1$s:  bibliotitle | html %2$s:  biblio.biblionumber | html
en: %s (Record no. %s)
fa-Arab: %s (شماره رکورد. %s)

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: view plain
fa-Arab: نمایش ساده

en: MARC details
fa-Arab: جزئیات مارک

en: Holdings
fa-Arab: موجودی

en: No items available.
fa-Arab: هیچ موردی در دسترس نیست.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Loading
fa-Arab: بارگذاری

note: SCRIPT
en: Sorry, plain view is temporarily unavailable
fa-Arab: پوزش، نمایش ساده موقتا در دسترس نیست

note: SCRIPT
en: view labeled
fa-Arab: نمایش برچسبی

note: %1$s:  LibraryNameTitle | html %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: %s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Your payment
fa-Arab: پرداخت شما

en: Account payment
fa-Arab: پرداخت حساب

en: Error:
fa-Arab: خطا:

en: there was a problem processing your payment
fa-Arab: مشکلی در پردازش پرداخت شما وجود داشت

en: Return to fine details
fa-Arab: بازگشت به جزئیات دقیق

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your charges &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: هزینه های شما &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

note: %1$s:  message_value | html
en: Your payment of $%s has been processed successfully!
fa-Arab: پرداخت شما $%s با موفقیت پردازش شد!

note: %1$s:  message_value | html
en: A payment with the transaction ID '%s' has already been posted to an account.
fa-Arab: پرداختی با شناسه تراکنش "%s" قبلاً به یک حساب کاربری پست شده است.

en: Please contact a librarian for details.
fa-Arab: لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با کتابدار تماس بگیرید.

note: %1$s:  message_value | html
en: The transaction ID '%s' for this payment is invalid.
fa-Arab: شناسه تراکنش '%s' برای این پرداخت نامعتبر است.

en: Payment applied:
fa-Arab: پرداخت انجام شد:

note: %1$s:  payment | html
en: your payment of %s has been applied to your account
fa-Arab: پرداخت %s شما به حساب شما اعمال شده است

note: SCRIPT
en: Filter paid transactions
fa-Arab: معاملات پرداخت شده را تسویه کنید

note: SCRIPT
en: Minimum amount needed by this service is %s
fa-Arab: حداقل مقدار مورد نیاز این سرویس می باشد %s

note: SCRIPT
en: Show all transactions
fa-Arab: نمایش همه تراکنش ها

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Add to your list &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: به لیست خود اضافه کنید &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

note: %1$s:  total | html %2$s:  IF ( singleshelf )
en: Add %s items to %s
fa-Arab: افزودن %s منابع به %s

en: a list:
fa-Arab: یک لیست:

note: %1$s:  IF ( singleshelf )
en: Add to %s
fa-Arab: افزودن به %s

en: Select a list
fa-Arab: یک فهرست را انتخاب کنید

en: Add to list:
fa-Arab: افزودن به فهرست:

note: OPTGROUP
en: Private lists
fa-Arab: فهرست‌های شخصی

note: OPTGROUP
en: Private lists shared with me
fa-Arab: فهرست‌های خصوصی به اشتراک گذاشته شده با من

en: ...or...
fa-Arab: ...یا...

en: Add to a new list:
fa-Arab: افزودن به یک فهرست جدید:

en: List name:
fa-Arab: نام فهرست:

en: Category:
fa-Arab: مقوله:

en: Private
fa-Arab: شخصی

en: Public
fa-Arab: عمومی

en: Could not create new list. Please check if the name is unique.
fa-Arab: لیست جدید ایجاد نشد. لطفا بررسی کنید که آیا نام منحصر به فرد است.

en: Sorry, you cannot add items to this list.
fa-Arab: با عرض پوزش، نمی توانید مواردی را به این لیست اضافه کنید.

en: Close this window.
fa-Arab: بستن این پنجره.

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Advanced search &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: جستجوی پیشرفته &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Search for:
fa-Arab: جستجو برای:

en: and
fa-Arab: و

en: or
fa-Arab: یا

en: not
fa-Arab: نیست

note: SELECT name=idx
en: Choose search type for field %s
fa-Arab: انتخاب نوع جستجو را برای فیلد %s

en: Keyword
fa-Arab: کلیدواژه ها

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Keyword phrase
fa-Arab: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; عبارت کلید واژه

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Subject phrase
fa-Arab: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; عبارت موضوع

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Subject and broader terms
fa-Arab: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; موضوع و واژه های اعم

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Subject and narrower terms
fa-Arab: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; موضوع و واژه های اخص

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Subject and related terms
fa-Arab: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; موضوع و واژه های مرتبط

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Title phrase
fa-Arab: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; عبارت عنوان

en: Series title
fa-Arab: عنوان فروست

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Author phrase
fa-Arab: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; عبارت پدیدآور

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Corporate name
fa-Arab: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; نام تنالگان

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Conference name
fa-Arab: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; نام کنفرانس

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Conference name phrase
fa-Arab: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; عبارت نام کنفرانس

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Personal name
fa-Arab: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; نام شخصی

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Personal name phrase
fa-Arab: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; عبارت نام شخصی

en: Notes/Comments
fa-Arab: یادداشتها/نظرات

en: Curriculum
fa-Arab: برنامه تحصیلی

en: Publisher
fa-Arab: ناشر

en: Publisher location
fa-Arab: محل ناشر

en: Standard number
fa-Arab: شماره استاندارد

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; ISBN
fa-Arab: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; شابک

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; ISSN
fa-Arab: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; شماره استاندارد بین المللی پیایندها (شاپا)

note: INPUT type=text name=q
en: Enter field %s search terms
fa-Arab: عبارت جستجو را %s در فیلد وارد کنید

note: A
en: Add another field
fa-Arab: افزودن فیلد دیگر

note: A
en: Remove field
fa-Arab: حذف فیلد

en: Apply field weights to search
fa-Arab: فیلدهای با اهمیت را برای جستجو اعمال کنید

en: See from (non-preferred form) headings are included
fa-Arab: مشاهده از (فرم غیرترجیحی) سرفصل ها گنجانده شده است

en: Item type
fa-Arab: نوع آیتم

en: Collection
fa-Arab: مجموعه

en: Shelving location
fa-Arab: محل قفسه

en: Something else
fa-Arab: یک چیز دیگر

en: Limit to any of the following:
fa-Arab: محدود به موارد زیر:

en: Availability:
fa-Arab: دسترسی:

en: Only items currently available for loan or reference
fa-Arab: فقط منابعی که در حال حضر برای امانت یا ارجاع در دسترس هستند

en: Location and availability:
fa-Arab: محل در دسترس بودن:

en: OR
fa-Arab: یا

en: Groups of libraries
fa-Arab: گروههای کتابخانه

en: -- none --
fa-Arab: -- هیچ --

en: Sort by:
fa-Arab: مرتب کردن بر اساس:

en: Publication date range
fa-Arab: محدوده تاریخ انتشار

note: INPUT type=text name=limit-yr
en: Enter search terms
fa-Arab: واژه جستجو را وارد کنید

en: For example: 1999-2001. You could also use "-1987" for everything published in and before 1987 or "2008-" for everything published in 2008 and after.
fa-Arab: برای مثال: 1999-2001. همچنین می توانید به کار ببرید "-1987" برای هر آنچه که در و پیش از 1987 منتشر شده است یا "2008-" هر آنچه که در 2008 و پس از آن منتشر شده است.

en: Language
fa-Arab: زبان

en: Audience
fa-Arab: مخاطب

en: Any audience
fa-Arab: هر مخاطب

en: Preschool
fa-Arab: پیش از مدرسه

en: Primary
fa-Arab: اصلی

en: Pre-adolescent
fa-Arab: خردسال

en: Adolescent
fa-Arab: نوجوان

en: Adult
fa-Arab: بزرگسال

en: Specialized
fa-Arab: تخصصی

en: General
fa-Arab: عمومی

en: Juvenile
fa-Arab: نوجوان

en: Content
fa-Arab: محتوا

en: Any content
fa-Arab: هر محتوا

en: Fiction
fa-Arab: داستان

en: Non-fiction
fa-Arab: غیر داستانی

en: Biography
fa-Arab: زندگینامه

en: Musical recording
fa-Arab: ضبط موسیقی

en: Non-musical recording
fa-Arab: ضبط غیر موسیقی

en: Format
fa-Arab: فرمت

en: Any format
fa-Arab: هر فرمت

en: Regular print
fa-Arab: چاپ منظم

en: Large print
fa-Arab: چاپ بزرگ

en: Braille
fa-Arab: بریل

en: CD audio
fa-Arab: لوح فشره شنیداری

en: Cassette recording
fa-Arab: ضبط کاست

en: VHS tape / Videocassette
fa-Arab: نوار VHS/کاست ویدئو

en: DVD video / Videodisc
fa-Arab: ویدئو دی وی دی/ویدئو دیسک

en: CD software
fa-Arab: لوح فشرده نرم افزار

en: Website
fa-Arab: وب سایت

en: Additional content types for books/printed materials
fa-Arab: انواع محتوای افزوده برای کتاب ها/منابع چاپی

en: Any
fa-Arab: هر

en: Abstracts/summaries
fa-Arab: چکیده ها/خلاصه ها

en: Bibliographies
fa-Arab: کتابشناسی ها

en: Catalogs
fa-Arab: فهرست ها

en: Dictionaries
fa-Arab: واژه نامه ها

en: Encyclopedias
fa-Arab: دائرة المعارف ها

en: Handbooks
fa-Arab: دستنامه ها

en: Legal articles
fa-Arab: مقالات قانونی

en: Indexes
fa-Arab: نمایه ها

en: Patent document
fa-Arab: سند پروانه ثبت اختراع

en: Discographies
fa-Arab: ضبط صدا و ثبت ان بر روی صفحه گرامافون

en: Legislation
fa-Arab: قانون

en: Theses
fa-Arab: پایان نامه ها

en: Surveys
fa-Arab: نظرسنجی ها

en: Reviews
fa-Arab: نقدها

en: Programmed texts
fa-Arab: متون برنامه ریزی شده

en: Filmographies
fa-Arab: فیلم شناسی ها

en: Directories
fa-Arab: فهرست راهنماها

en: Statistics
fa-Arab: آمار

en: Technical reports
fa-Arab: گزارش های فنی

en: Legal cases and case notes
fa-Arab: مسائل قانونی و یادداشت های موردی

en: Law reports and digests
fa-Arab: گزارش و خلاصه های حقوقی

en: Treaties
fa-Arab: قراردادها

en: Fewer options
fa-Arab: گزینه‌های کمتر

en: More options
fa-Arab: گزینه‌های بیشتر

en: New search
fa-Arab: جستجوی جديد

note: %1$s:  IF ( typeissue ) %2$s:  ELSIF ( typeissuecancel ) %3$s:  END %4$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %5$s:  LibraryNameTitle | html %6$s:  ELSE %7$s:  END
en: %sSubscribe to a subscription alert %s Unsubscribe from a subscription alert %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: %sمشترک شدن در یک هشدار اشتراک %s لغو هشدار اشتراک از اشتراک %s &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

note: For the first occurrence, %1$s:  bibliotitle | html
en: Details for %s
fa-Arab: جزئیات برای %s

en: Subscribe to a subscription alert
fa-Arab: آگاهی برای هشدار اشتراک

en: Unsubscribe from a subscription alert
fa-Arab: لغو اشتراک ازهشدار اشتراک

en: Subscription alerts
fa-Arab: هشدارهای اشتراک

en: Do you want to receive an email when a new issue for this subscription arrives?
fa-Arab: آیا تمایل دارید به محض رسیدن شماره جدید این اشتراک ایمیلی دریافت نمائید؟

note: INPUT type=submit
en: Yes
fa-Arab: بله

en: No
fa-Arab: خیر

en: Please confirm that you do not want to receive email when a new issue arrives for this subscription.
fa-Arab: لطفا تأئید کنید که شما نمی خواهید وقتی شماره جدیدی برای این اشتراک ارسال می شود، ایمیلی دریافت کنید.

en: Location
fa-Arab: محل نگهداری

en: Actions
fa-Arab: اقدامات

note: %1$s:  authtypetext | html %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Entry %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: مدخل%s &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

note: For the first occurrence, %1$s:  authtypetext | html
en: Entry %s
fa-Arab: دخول %s

note: For the first occurrence, %1$s:  count | html
en: Number of records used in: %s
fa-Arab: تعداد رکورد استفاده شده: %s

note: %1$s:  summary.mainentry | html %2$s:  IF authtypetext %3$s:  authtypetext | html %4$s:  END %5$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %6$s:  LibraryNameTitle | html %7$s:  ELSE %8$s:  END
en: %s%s (%s)%s &rsaquo; Authority search &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: %s%s (%s)%s &rsaquo; جستجوی مستندات &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %sThis authority is not used in any records.%s
fa-Arab: %sاین مستنددر هیچ رکوردی استفاده نمی شود.%s

en: Preferred form:
fa-Arab: شکل های مرجح

en: Used for/see from:
fa-Arab: استفاده برای/مشاهده از:

en: See also:
fa-Arab: نیز نگاه کنید:

en: Other forms:
fa-Arab: فرم های دیگر

en: Online resources:
fa-Arab: منابع آنلاین:

en: Identifiers
fa-Arab: شناسه ها

note: %1$s:  IF Koha.Preference( 'opacuserlogin' ) == 1 %2$s:  ELSE %3$s:  END %4$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %5$s:  LibraryNameTitle | html %6$s:  ELSE %7$s:  END
en: %s Log in to your account %s Catalog login disabled %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: %s به حساب خود وارد شوید %s ورود به فهرست غیرفعال است %s &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Access denied
fa-Arab: دسترسی امکانپذیر نیست

en: Sorry, the system doesn't think you have permission to access this page.
fa-Arab: پوزش، سیستم اجازه دسترسی به این صفحه را به شما نمی دهد.

en: Log out and try again with a different user.
fa-Arab: خارج شوید و با کاربری دیگر تلاش کنید.

en: Sorry, your session has timed out. Please log in again.
fa-Arab: پوزش، نشست شما منقضی شده است. لطفا مجددا وارد شوید.

en: You are logging from a different IP address. Please log in again.
fa-Arab: شما از یک آی پی متفاوت وارد شده اید! لطفا مجددا وارد شوید.

note: For the first occurrence, %1$s:  IF Koha.Preference('FailedLoginAttempts') %2$s:  END
en: You entered an incorrect username or password. Please try again! But note that passwords are case sensitive%s and that your account will be locked out after a fixed number of failed login attempts%s. Please contact a library staff member if you continue to have problems.
fa-Arab: شما نام کاربری یا رمز عبوری نادرست وارد کرده اید. لطفا دوباره تلاش کنید! اما توجه داشته باشید که کلمه عبور حساس به حروف%s است و حساب شما پس از تعداد معینی تلاش ورود به سیستم%s قفل خواهد شد. اگر مشکل همچنان ادامه یافت، لطفا با یک کارمند کتابخانه تماس بگیرید.

en: There was an error authenticating to external identity provider
fa-Arab: خطایی در احراز هویت به ارائه‌دهنده هویت خارجی روی داد

en: Sorry, your Shibboleth identity does not match a valid library identity.
fa-Arab: متأسفانه، مشخصات اسم رمز شما با مشخصات معتبر کتابخانه تطابق ندارد.

en: Sorry, the CAS login also failed. If you have a local login you may use that below.
fa-Arab: متأسفانه، ورود به سیستم CAS انجام نشد. در صورت داشتن ورود به سیستم محلی، می توانید از آن در قسمت پایین استفاده کنید.

en: If you have a CAS account, you may use that below.
fa-Arab: اگر یک حساب ‏CAS دارید، می‌توانید در زیر از آن استفاده کنید.

en: If you have a local account, you may use that below.
fa-Arab: اگر یک حساب محلی دارید، می‌توانید در زیر از آن استفاده کنید.

en: Log in using a Shibboleth account.
fa-Arab: با استفاده از حساب کاربری رایج وارد شوید.

en: CAS login
fa-Arab: ‏ورود از طریق CAS

en: If you do not have a Shibboleth account, but you do have a CAS account, you can use CAS.
fa-Arab: اگر شما حساب کاربری رایج ندارید، اما حساب کاربری CAS دارید، می توانید از CAS استفاده کنید.

en: If you do not have a Shibboleth account, but you do have a local login, then you may login below.
fa-Arab: اگر شما حساب کاربری رایج ندارید، اما حساب کاربری محلی دارید، می توانید در زیر وارد شوید.

en: Log in.
fa-Arab: وارد شدن.

en: Please choose against which one you would like to authenticate:
fa-Arab: لطفا انتخاب نمائید که تمایل دارید کدام یک را اعتبارسنجی کنید:

en: Sorry, the CAS login failed.
fa-Arab: پوزش، ورود CAS ناموفق بود

en: Log in using a CAS account.
fa-Arab: با استفاده از حساب CAS وارد شوید.

en: If you have a CAS account, please choose against which one you would like to authenticate:
fa-Arab: اگر یک حساب ‏CAS دارید، لطفاً انتخاب کنید که کدامیک اعتبارسنجی شود:

en: Nothing
fa-Arab: هیچ

en: If you do not have a CAS account, but do have a local account, you can still log in:
fa-Arab: چنانچه شما حساب کاربری CAS ندارید، اما حساب کاربری محلی دارید، می توانید وارد شوید:

en: Google login
fa-Arab: ورود از طریق گوگل

en: Sorry, your Google login failed.
fa-Arab: متأسفانه، ورود به سیستم گوگل شما انجام نشد.

en: Please note that the Google login will only work if you are using the e-mail address registered with this library.
fa-Arab: لطفاً توجه داشته باشید که در صورت استفاده از آدرس پست الکترونیکی ثبت شده در این کتابخانه، ورود به سیستم گوگل کار می کند.

en: If you want to, you can try to
fa-Arab: اگر می خواهید، می توانید سعی کنید

en: log in using a different account
fa-Arab: ورود به سیستم با استفاده از حساب کاربری متفاوت

en: Error:
fa-Arab: خطا:

en: Your password has expired!
fa-Arab: اعتبار رمزعبور شما به پایان رسیده!

en: Reset your password
fa-Arab: رمز عبور خود را بازنشانی کنید

en: You must contact the library to reset your password
fa-Arab: برای بازیابی مجدد رمز عبور باید با کتابخانه تماس بگیرید

en: Don't have a password yet?
fa-Arab: هنوز کلمه عبوری ندارید؟

en: If you don't have a password yet, stop by the circulation desk the next time you're in the library. We'll happily set one up for you.
fa-Arab: چنانچه هنوز کلمه عبوری ندارید، تا زمان مراجعه بعدی به میز امانت کتابخانه صبر کنید. ما با خرسندی کلمه عبوری برای شما تنظیم خواهیم کرد.

en: Don't have a library card?
fa-Arab: سبد کتابخانه ندارید؟

en: If you don't have a library card, stop by your local library to sign up.
fa-Arab: اگر کارت عضویت کتابخانه ندارید، در کتابخانه محلی خود ثبت نام کنید.

en: Logging on to the catalog has not been enabled by the library.
fa-Arab: ورود به فهرست توسط کتابخانه فعال نشده است.

en: Email
fa-Arab: پست الکترونیکی

en: To report this error, you can email the Koha Administrator.
fa-Arab: برای گزارش این خطا، شما می توانید به مدیر سامانه کوها ایمیل بفرستید.

en: Use top menu bar to navigate to another part of Koha.
fa-Arab: از منوی بالا برای حرکت به بخش دیگری از کوها استفاده نمائید.

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Authority search &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: جستجوی مستندات &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Authority type:
fa-Arab: نوع فیلد تألیف

en: Search options:
fa-Arab: تنظیمات جستجو:

en: contains
fa-Arab: شامل

en: starts with
fa-Arab: شروع می شود با

en: is exactly
fa-Arab: دقیقا هست

en: Term(s):
fa-Arab: واژه(ها):

en: Where:
fa-Arab: جایی که:

en: in the complete record
fa-Arab: در سند کامل

en: in any heading
fa-Arab: در هر سرعنوان

en: in main entry
fa-Arab: در مدخل اصلی

en: Order by:
fa-Arab: سفارش توسط:

en: Heading ascendant
fa-Arab: سرعنوان صعودی

en: Heading descendant
fa-Arab: سرعنوان نزولی

en: Previous
fa-Arab: قبلی

note: %1$s:  IF ( total ) %2$s:  ELSE %3$s:  END %4$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %5$s:  LibraryNameTitle | html %6$s:  ELSE %7$s:  END
en: %sAuthority search result%sNo results found%s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: %sنتایج جستجوی مستندات%sنتیجه ای یافت نشد%s &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Results
fa-Arab: نتایج

en: Authority search results
fa-Arab: نتایج جستجوی نویسنده

note: %1$s:  resultcount | html %2$s:  total | html
en: Showing %s of about %s results
fa-Arab: نمایش %s حدود %s نتایج

note: %1$s:  END %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s %s No results found. %s
fa-Arab: %s %s نتیجه ای یافت نشد. %s

note: %1$s:  from | html %2$s:  to | html %3$s:  total | html
en: Results %s to %s of %s
fa-Arab: نتایج %s به %s از %s

en: Authorized headings
fa-Arab: سرعنوان های مستند شده

en: Type of heading
fa-Arab: نوع سرعنوان

en: Records
fa-Arab: سوابق

en: Details
fa-Arab: جزئیات

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s 0 records %s
fa-Arab: %s ‏0 رکورد %s

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your cart &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: سبد خرید شما &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Your cart
fa-Arab: سبد خرید شما

en: Brief display
fa-Arab: نمایش خلاصه

en: More details
fa-Arab: جزئیات بیشتر

en: Send
fa-Arab: ارسال

en: Download
fa-Arab: دانلود

note: A
en: Select format and download cart
fa-Arab: فرمت و سبد دانلود را انتخاب کنید

en: MARC
fa-Arab: مارک

en: Empty and close
fa-Arab: خالی کردن و بستن

en: Hide window
fa-Arab: مخفی کردن پنجره

en: Select all
fa-Arab: انتخاب همه

en: Clear all
fa-Arab: پاک کردن همه

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Select titles to:
fa-Arab: انتخاب عنوان برای:

en: Remove
fa-Arab: حذف کردن

en: Add to a list
fa-Arab: افزودن به یک فهرست

en: Tag
fa-Arab: برچسب

en: New tag:
fa-Arab: برچسب جدید:

note: SPAN
en: ctx_ver=Z39.88-2004&rft_val_fmt=info%3Aofi%2Ffmt%3Akev%3Amtx%3Abook&rft.au=%s&rft.btitle=%s&rft.date=%s&rft.tpages=%s&rft.isbn=%s&rft.aucorp=&rft.place=%s&rft.pub=%s&rft.edition=%s&rft.series=%s&rft.genre=
fa-Arab: ctx_ver=Z39.88-2004&rft_val_fmt=info%3Aofi%2Ffmt%3Akev%3Amtx%3Abook&rft.au=%s&rft.btitle=%s&rft.تاریخ=%s&rft.tصفحات=%s&rft.isbn=%s&rft.aucorp=&rft.مکان=%s&rft.pub=%s&rft.ویرایش=%s&rft.سری ها=%s&rft.genre=

en: Author(s)
fa-Arab: پدیدآور(ها)

en: Subject(s)
fa-Arab: موضوع(ها)

en: Copyright
fa-Arab: تاریخ حق مولف

en: Unified title
fa-Arab: عنوان قراردادی

en: Serial
fa-Arab: پیایند

en: Dewey
fa-Arab: رده بندی دیویی

en: Classification
fa-Arab: رده بندی

en: In
fa-Arab: که در

en: Location(s) (Status)
fa-Arab: محل (های) نگهداری (وضعیت):

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s This record has no items. %s
fa-Arab: %s این رکورد آیتمی ندارد. %s

en: Items in your cart
fa-Arab: منابع موجود در سبد خرید شما

en: Year
fa-Arab: سال

en: Location (Status)
fa-Arab: محل نگهداری (وضعیت):

en: Tag status here.
fa-Arab: وضعیت برچسب در اینجا.

note: %1$s:  IF BIBLIO_RESULT.HOSTITEMENTRIES
en: In: %s
fa-Arab: در: %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %sThis record has no items.%s
fa-Arab: %s این رکورد آیتمی ندارد. %s

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: No item was selected
fa-Arab: منبعی انتخاب نشده بود

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: No tag was specified.
fa-Arab: هیچ برچسبی مشخص نشده است.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: With selected titles:
fa-Arab: با عناوین انتخاب شده:

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Record blocked &rsaquo; %s %s %s Koha online %s catalog
fa-Arab: رکورد مسدود شد &rsaquo; %s %s %s کوها آنلاین %s فهرست

en: Blocked record
fa-Arab: رکورد بلوکه شده

en: Blocked
fa-Arab: بلوکه شده

en: You are not authorized to view this record.
fa-Arab: شما مجاز به دیدن این مدرک نمی باشید.

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Browse our catalog &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: فهرست ما را مرور کنید &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Search type:
fa-Arab: جستجوی نوع:

en: Exact
fa-Arab: صحیح

en: Fuzzy
fa-Arab: فازی

en: Really fuzzy
fa-Arab: حقیقتاً نامعلوم

en: An error occurred, please try again.
fa-Arab: خطایی روی داد، لطفاً دوباره تلاش نمایید.

en: Sorry, there are no results. Try a different search term.
fa-Arab: با عرض پوزش، هیچ نتیجه ای وجود ندارد. عبارت جستجوی دیگری را امتحان کنید.

en: This feature is not enabled
fa-Arab: این ویژگی فعال نیست

en: Browse our catalog
fa-Arab: فهرست ما را مرور کنید

en: Top level
fa-Arab: سطح بالا

en: Items in catalog
fa-Arab: اقلام موجود در فهرست

note: %1$s:  LEVEL_LOO.number | html
en: (%s biblios)
fa-Arab: (%s  پیشینه های کتابشناختی)

en: Koha Wiki
fa-Arab: ویکی کوها

en: The browser table is empty. this feature is not fully set-up. See the
fa-Arab: جدول مرورگر خالی است. این ویژگی به طور کامل پیاده سازی نشده است. نگاه کنید به

en: for more information on what it does and how to configure it.
fa-Arab: برای اطلاعات بیشتر درباره آنچه که انجام می دهد و چگونه ان را پیکره بندی کنید.

note: %1$s:  course.course_name | html %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Course reserves for %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: رزرو دوره برای %s &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Course reserves for &nbsp;
fa-Arab: رزرو دوره برای &nbsp;

en: Course reserves for
fa-Arab: جستجوی ذخایر دوره برای

en: Department:
fa-Arab: دپارتمان:

en: Course number:
fa-Arab: شماره دوره:

en: Section:
fa-Arab: بخش:

en: Instructors:
fa-Arab: تعليمات:

en: Notes:
fa-Arab: یادداشت ها:

en: Courses
fa-Arab: دوره ها

en: Copy number
fa-Arab: شماره کپی

en: Date due
fa-Arab: تاریخ بازگشت

en: Link
fa-Arab: پیوند

en: Item URI
fa-Arab: URI آیتم

en: Record URL
fa-Arab: رکورد URL

en: No reserves have been selected for this course.
fa-Arab: هیچ رزروی برای این دوره انتخاب نشده است.

note: SCRIPT
en: Search course reserves
fa-Arab: جستجوی ذخایر دوره

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Courses &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: دوره های آموزشی &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Dept.
fa-Arab: دپارتمان

en: Course #
fa-Arab: دوره #

en: Section
fa-Arab: بخش

en: Instructors
fa-Arab: تعليمات

note: SCRIPT
en: Search courses
fa-Arab: دوره های جستجو

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your curbside pickups &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: انتخاب های غیرحضوری شما &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: The curbside pickup feature is not enabled for this library.
fa-Arab: ویژگی تحویل غیرحضوری برای این کتابخانه فعال نیست.

en: Cannot create a curbside pickup for this day, it is a holiday.
fa-Arab: نمی توان برای این روز تحویل داد، این روز تعطیل است.

en: This patron does not have waiting holds.
fa-Arab: این کاربر نمی تواند رزرو کند.

en: You already have a scheduled pickup for this library.
fa-Arab: شما قبلاً برای این کتابخانه یک برنامه ریزی غیرحضوری کرده اید.

en: Wrong slot selected.
fa-Arab: ترتیب اشتباه انتخاب شده است.

en: There are no more pickups available for this slot. Please choose another one.
fa-Arab: هیچ انتخاب دیگری برای این جدول زمانی موجود نیست. لطفا یکی دیگر را انتخاب کنید.

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron=m.patron
en: Unable to check the items out to %s
fa-Arab: نمی توان موارد را بررسی کرد %s

en: The library has been notified of your arrival.
fa-Arab: کتابخانه از ورود شما مطلع شده است.

en: Your pickups
fa-Arab: انتخاب های شما

en: Schedule a pickup
fa-Arab: زمانبندی تحویل

en: Pickup library
fa-Arab: مكتبة السحب

en: Schedule
fa-Arab: برنامه

en: Alert staff of your arrival
fa-Arab: کارکنان را از ورود خود آگاه کنید

en: Cancel this pickup
fa-Arab: این انتخاب را لغو کنید

en: No curbside pickups.
fa-Arab: غیرحضوری نیست.

en: Pickup library:
fa-Arab: محل نگهداری:

en: Select a library
fa-Arab: یک کتابخانه انتخاب کنید

en: You already have a pickup scheduled for this library.
fa-Arab: شما قبلاً برای این کتابخانه برنامه ریزی کرده اید.

en: Required
fa-Arab: ضروری

en: Pickup date:
fa-Arab: تاریخ تحویل:

note: INPUT type=submit
en: Schedule pickup
fa-Arab: زمانبندی تحویل

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: No pickup time defined for this day.
fa-Arab: هیچ زمان تحویل برای این روز تعریف نشده است.

note: SCRIPT
en: Please select a date and a pickup time
fa-Arab: لطفاً تاریخ و زمان تحویل را انتخاب کنید

note: SCRIPT
en: Select a time
fa-Arab: یک زمان را انتخاب کنید

note: SCRIPT
en: You don't have waiting holds at this library
fa-Arab: شما در این کتابخانه رزروی ندارید

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title-head.inc' %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Details for: %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: جزئیات برای: %s &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Details for:
fa-Arab: جزئیات برای:

note: A
en: Local cover image
fa-Arab: تصویر جلد محلی

note: A
en: Amazon cover image
fa-Arab: تصویر روی جلد آمازون

en: Image from Amazon.com
fa-Arab: تصویر از Amazon.com

note: A
en: Syndetics cover image
fa-Arab: تصویر متصل شده جلد

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Image from Syndetics
fa-Arab: تصویر پیوسته از

en: Image from Google Jackets
fa-Arab: تصویری از جلدهای گوگل

note: A
en: Image from Coce
fa-Arab: تصویری از Coce

en: Image from OpenLibrary
fa-Arab: تصویری از کتابخانه باز

en: Image from Baker &amp; Taylor
fa-Arab: تصویری از بیکر &amp; تیلور

note: A
en: Custom cover image
fa-Arab: تصویر جلد سفارشی

note: ABBR
en: koha:biblionumber:%s
fa-Arab: کوها:شماره کتاب:%s

en: Item type:
fa-Arab: نوع منبع:

en: Reviews from LibraryThing.com:
fa-Arab: نقدها از LibraryThing.com:

en: List(s) this item appears in:
fa-Arab: فهرست(های) این مورد ظاهر می شود در:

en: Tags from this library:
fa-Arab: برچسب ها از این کتابخانه

en: No tags from this library for this title.
fa-Arab: برچسبی از این کتابخانه برای این عنوان موجود نیست.

en: Add tag(s)
fa-Arab: افزودن برچسب(ها)

en: Log in to add tags.
fa-Arab: ورود برای افزودن برچسب:

en: Series information:
fa-Arab: اطلاعات فروست:

en: Click to open in new window
fa-Arab: برای باز کردن پنجره جدید کلیک کنید

en: Audiovisual profile:
fa-Arab: پروفایل دیداری شنیداری

en: Fiction notes:
fa-Arab: یادداشت های داستان:

en: Awards:
fa-Arab: جوائز:

en: Star ratings
fa-Arab: رتبه بندی ستاره ها

en: Cancel rating.
fa-Arab: لغو رده‌بندی

en: Enhanced content:
fa-Arab: محتوای پیشرفته:

en: Content Cafe
fa-Arab: کافه محتوا

en: Novelist Select:
fa-Arab: انتخاب رمان نویس

note: %1$s:  Branches.GetLoggedInBranchname | html
en: %s holdings
fa-Arab: %s موجودی‌ها

en: Item details
fa-Arab: تفاصيل المادة

note: %1$s:  ' ( ' _ (otheritemloop.size || 0) _ ' )' | html
en: Other holdings %s
fa-Arab: موجودی های دیگر %s

note: %1$s:  title_notes_count | html
en: Title notes ( %s )
fa-Arab: یادداشت های عنوان ( %s )

note: %1$s:  ComponentParts.size | html
en: Components (%s)
fa-Arab: اجزاء (%s)

en: TOC
fa-Arab: فهرست مندرجات

en: Excerpt
fa-Arab: قطعه منتخب

en: This page contains enriched content visible when JavaScript is enabled or by clicking
fa-Arab: این صفحه حاوی محتوای غنی است که با فعال شدن جاوا اسکریپت و یا با کلیک کردن قابل مشاهده است.

en: here
fa-Arab: اینجا

en: About the author
fa-Arab: درباره پدیدآور

en: Similar items
fa-Arab: منابع مشابه

en: Tag browser
fa-Arab: مرورگر برچسب

note: %1$s:  subscriptionsnumber | html
en: Subscriptions ( %s )
fa-Arab: اشتراکها ( %s )

note: %1$s:  ' ( ' _ (reviews.size || 0) _ ' )' | html
en: Comments%s
fa-Arab: نظرات%s

en: Novelist Select
fa-Arab: انتخاب رمان نویس

en: Editions
fa-Arab: ویرایش ها

en: Serial collection
fa-Arab: مجموعه پیایند

en: Images
fa-Arab: تصاویر

en: Play media
fa-Arab: چند رسانه ای

en: Author identifiers
fa-Arab: شناسه های نویسنده

en: Serial collections
fa-Arab: مجموعه های پیایند

en: Item call number
fa-Arab: شماره بازیابی منبع

note: %1$s:  items_count | html
en: This record has many physical items (%s).
fa-Arab: این رکورد منابع فیزیکی متعددی دارد (%s).

en: View all the physical items.
fa-Arab: مشاهده تمام آیتم های فیزیکی.

en: Show all items
fa-Arab: نمایش همه منابع

en: 1 item is on order.
fa-Arab: یک مورد سفارش داده شده است.

note: For the first occurrence, %1$s:  acquisition_details.total_quantity | html
en: %s items are on order.
fa-Arab: %s مورد سفارش داده شده.

note: %1$s:  holds_count | html
en: Total holds: %s
fa-Arab: همه رزورها: %s

note: For the first occurrence, %1$s:  ITEM_RESULT.priority | html
en: (priority %s)
fa-Arab: (اولویت %s)

note: %1$s:  priority | html
en: Overall queue priority: %s
fa-Arab: صف اولویت منابع رزرو: %s

en: Holdings:
fa-Arab: موجودی:

en: No physical items for this record
fa-Arab: منبع فیزیکی برای این رکورد وجود ندارد.

en: No other items.
fa-Arab: هیچ منبع دیگری

en: Enhanced descriptions from Syndetics:
fa-Arab: توصیف پیشرفته از Syndetics:

note: %1$s:  ComponentParts.size | html
en: Only %s results are shown:
fa-Arab: فقط %s نتایج نشان داده شده است:

en: show all component parts
fa-Arab: نمایش تمام بخش ها

en: Table of contents provided by Syndetics
fa-Arab: فهرست مندرجات تهیه شده توسط Syndetics

en: Excerpt provided by Syndetics
fa-Arab: گزیده ای ارائه شده توسط Syndetics است

en: Reviews provided by Syndetics
fa-Arab: نقدهای تهیه شده توسط Syndetics

en: Author notes provided by Syndetics
fa-Arab: ملاحظات المؤلف المزودة من موقع Syndetics

en: This is a serial
fa-Arab: این یک پیایند است.

note: %1$s:  subscriptionsnumber | html
en: There are %s subscription(s) associated with this title.
fa-Arab: وجود دارد %s اشتراک(ها) مرتبط با این عنوان.

note: For the first occurrence, %1$s:  Branches.GetName( subscription.branchcode ) | html
en: At library: %s
fa-Arab: در کتابخانه: %s

en: This subscription is closed.
fa-Arab: این اشتراک بسته شده است.

note: %1$s:  AuthorisedValues.GetByCode( 'LOC', subscription.location, 1 ) | html %2$s:  END %3$s:  IF ( subscription.callnumber )
en: Location: %s %s %s
fa-Arab: موقعیت: %s %s %s

note: %1$s:  subscription.callnumber | html
en: Call number: %s
fa-Arab: شماره بازیابی: %s

note: %1$s:  subscription.histstartdate | $KohaDates %2$s:  IF ( subscription.histenddate ) %3$s:  subscription.histenddate | $KohaDates %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Subscription from: %s to:%s %s %s now (current)%s
fa-Arab: اشتراک از: %s تا:%s %s %s الان (در حال حاضر)%s

note: A
en: Cancel email notification
fa-Arab: لغو اطلاع رسانی از طریق پست الکترونیکی

en: You have subscribed to email notification on new issues.
fa-Arab: شما برای دریافت ایمیل اطلاع رسانی برای اطلاع از نسخه‌های جدید مشترک شده‌اید.

note: A
en: Subscribe to email notification on new issues
fa-Arab: اشتراک برای ایمیل اطلاع رسانی درباره شماره های جدید

en: You must log in if you want to subscribe to email notification on new issues
fa-Arab: اگر می خواهید برای دریافت ایمیل اطلاع رسانی در مورد مسائل جدید مشترک شوید، باید وارد سیستم شوید

note: %1$s:  subscription.missinglist | html | html_line_break
en: Missing issues: %s
fa-Arab: شماره های مفقودی: %s

note: %1$s:  subscription.opacdisplaycount | html
en: The %s latest issues for this subscription:
fa-Arab: ‏%s آخرین شماره برای این اشتراک:

en: Latest serials
fa-Arab: جدیدترین نشریات

en: Issue #
fa-Arab: # شماره

en: Publication date
fa-Arab: تاريخ انتشار

en: Received date
fa-Arab: تاریخ دریافت

en: Note
fa-Arab: یادداشت

en: Your comment
fa-Arab: نظر شما

en: Your comment (preview, pending approval)
fa-Arab: نظر شما (پیش نمایش، در انتظار تأئید نهایی)

en: Edit
fa-Arab: ویرایش

note: %1$s:  review.patron.title | html %2$s:  review.patron.firstname | html %3$s:  review.patron.surname | html
en: Comment by %s %s %s
fa-Arab: نظر از %s %s %s

note: For the first occurrence, %1$s:  review.patron.firstname | html
en: Comment by %s
fa-Arab: نظر از %s

note: %1$s:  review.patron.firstname | html %2$s:  review.patron.surname|truncate(2,'.') | html
en: Comment by %s %s
fa-Arab: نظر از %s %s

note: %1$s:  review.datereviewed | $KohaDates
en: Patron comment on %s
fa-Arab: نظر کاربر برای %s

en: There are no comments on this title.
fa-Arab: نظری برای این منبع وجود ندارد.

en: Post your comments on this title.
fa-Arab: نظرات خود را در این مورد ارسال کنید.

en: to post a comment.
fa-Arab: برای ارسال نظر.

en: Other editions of this work
fa-Arab: ویرایش های دیگر از این کتاب

en: Other editions
fa-Arab: ویرایش های دیگر

en: by
fa-Arab: توسط

note: %1$s:  HTML5MediaParent | html
en: [%s tag not supported by your browser.]
fa-Arab: [تگ %s توسط مرورگر شما پشتیبانی نمی‌شود.]

en: Click on an image to view it in the image viewer
fa-Arab: بر روی یک تصویر کلیک کنید تا آن را در یک نمایشگر تصویر مشاهده کنید

en: Browse results
fa-Arab: مرور نتایج

note: A
en: See: %s%s%sprevious biblio%s
fa-Arab: مشاهده کنید: %s%s%sقبلی کتابشناسی%s

en: Back to results
fa-Arab: بازگشت به نتایج

note: A
en: Back to the results search list
fa-Arab: بازگشت به فهرست نتایج جستجو

note: A
en: See: %s%s%snext biblio%s
fa-Arab: مشاهده کنید: %s%s%sبعدی کتابشناسی%s

en: Next
fa-Arab: بعدی

note: A
en: View record "%s %s %s"
fa-Arab: مشاهده سند "%s %s %s"

note: LI
en: Go to detail
fa-Arab: برو به جزئیات

en: by
fa-Arab: توسط

en: Share
fa-Arab: اشتراک گذاری

note: A
en: Share on Facebook
fa-Arab: اشتراک گداری در Facebook

note: A
en: Share on LinkedIn
fa-Arab: اشتراک گذاری در LinkedIn

note: A
en: Share by email
fa-Arab: اشتراک گذاری از طریق پست الکترونیکی

en: Select the item(s) to search
fa-Arab: انتخاب منبع(ها) برای جستجو

en: Select none
fa-Arab: هیچکدام را انتخاب نکنید

en: Visit web site
fa-Arab: به وب سایت مراجعه کنید

en: Current library
fa-Arab: کتابخانه فعلی

en: Home library
fa-Arab: کتابخانه خانگی

en: Materials specified
fa-Arab: مواد مشخص شده

en: Vol info
fa-Arab: اطلاعات جلد

en: URL
fa-Arab: عنوان

en: Item holds
fa-Arab: رزروهای منبع

en: Item hold queue priority
fa-Arab: صف اولویت منابع رزرو

en: (Opens below)
fa-Arab: (در زیر باز می شود)

en: Browse shelf
fa-Arab: مرور قفسه ها

note: %1$s:  END %2$s:  IF Koha.Preference('URLLinkText') %3$s:  Koha.Preference('URLLinkText') | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: %s %s%s%sLink to resource%s
fa-Arab: %s %s%s%sپیوند به منبع%s

note: SCRIPT
en: Amazon cover image (<a href='%s'>see the original image</a>)
fa-Arab: تصویر جلد آمازون (<a href='%s'>تصویر اصلی را ببینید</a>)

note: SCRIPT
en: Coce image from Amazon.com
fa-Arab: تصویر Coce از Amazon.com

note: SCRIPT
en: Coce image from Google Books
fa-Arab: تصویر Coce از Google Books

note: SCRIPT
en: Coce image from Open Library
fa-Arab: تصویر Coce از کتابخانه باز

note: SCRIPT
en: Cover image source unknown
fa-Arab: منبع تصویر جلد نامشخص است

note: SCRIPT
en: Image from Google Books (<a href='%s'>see the original image</a>)
fa-Arab: تصویری از کتاب های گوگل (<a href='%s'>تصویر اصلی را ببینید</a>)

note: SCRIPT
en: Image from OpenLibrary (<a href='%s'>see the original image</a>)
fa-Arab: تصویری از کتابخانه باز (<a href='%s'>تصویر اصلی را ببینید</a>)

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Discharge &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: خالی کردن &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Discharge
fa-Arab: خالی کردن

note: %1$s:  IF message.code == "unable_to_generate_pdf" %2$s:  END
en: %s An error occurs when generating the pdf file. Please contact the staff to resolve this problem. %s
fa-Arab: %s ‏هنگام ایجاد فایل pdf خطایی رخ داده است. لطفا برای حل این مشکل با مدیر تماس بگیرید. %s

en: Your discharge request has been sent. Your discharge will be available on this page within a few days.
fa-Arab: درخواست قطع بدهی شما فرستاده شده است. قطع بدهی شما در چند روز آینده در این صفحه در دسترس خواهد بود.

en: Get your discharge
fa-Arab: این هزینه ها را حذف کنید

en: Your discharge will be available on this page within a few days.
fa-Arab: قطع بدهی شما در چند روز آینده در این صفحه در دسترس خواهد بود.

en: You cannot be discharged, you have checked out items. Please return items before asking for a discharge.
fa-Arab: شما نمی‌توانید تسویه کنید، زیرا اقلامی را قرض گرفته‌اید. قبل از درخواست تسویه لطفاً اقلام را بازگردانید.

en: What is a discharge?
fa-Arab: انفصال چیست؟

en: This document certifies that you have returned all borrowed items. It is sometimes asked during a file transfer from a school to another. The discharge is sent by us to your school. You will also find it available on your reader account.
fa-Arab: این سند تأیید می کند که تمام اقلام قرض گرفته شده را بازگردانده‌اید. سند مذکور گاهی اوقات در طی یک انتقال فایل از یک مدرسه به مدرسه دیگر خواسته می شود. صورتحساب پرداخت توسط ما به مدرسه شما ارسال شده است. شما همچنین می‌توانید آن را در حساب خواننده خود بیابید.

en: : This request is only valid if you are in good standing with the library. Once the application is made, you can not borrow library materials.
fa-Arab: : این درخواست در صورتی معتبر است که سابقه شما در کتابخانه خوب باشد. پس از درخواست دادن شما نمی توانید از موجودی کتابخانه امانت بگیرید.

en: Warning
fa-Arab: تحذير

en: Ask for a discharge
fa-Arab: درخواست ترخیص کنید

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Download cart &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: دانلود کارت &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Download cart
fa-Arab: دانلود سبد خرید

en: -- Choose format --
fa-Arab: -- شکل را انتخاب نمائید --

note: INPUT type=submit name=save
en: Go
fa-Arab: برو

en: Close this window
fa-Arab: بستن این پنجره

note: %1$s:  shelf.shelfname | html %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Download list %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: دانلود لیست %s &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Download list
fa-Arab: فهرست دانلود

en: Your download should begin automatically.
fa-Arab: دانلود شما باید به طور خودکار آغاز شود.

en: Choose format
fa-Arab: انتخاب فرمت

en: Choose action
fa-Arab: فعالیت را انتخاب کنید

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Please choose a download format
fa-Arab: لطفاً یک فرمت دانلود انتخاب کنید

en: Download list unsuccessful
fa-Arab: دانلود لیست ناموفق بود

en: You do not have permission to download this list.
fa-Arab: شما اجازه دانلود این فهرست را ندارید.

note: %1$s:  bibliotitle | html %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Full subscription history for %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: پیشینیه اشتراک کامل برای %s &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Full subscription history
fa-Arab: کل سابقه اشتراک

en: Library:
fa-Arab: المكتبة:

en: Subscription:
fa-Arab: اشتراک:

note: %1$s:  bibliotitle | html
en: Full subscription history for %s
fa-Arab: تاریخچه کامل اشتراک برای %s

en: Brief history
fa-Arab: پیشینه خلاصه

en: Full history
fa-Arab: تاریخ کامل

en: Show year:
fa-Arab: نمایش سال:

en: Subscriptions
fa-Arab: اشتراکات

en: Date received
fa-Arab: تاریخ دریافت

en: Number
fa-Arab: شماره

en: Subscription
fa-Arab: اشتراک

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: (All)
fa-Arab: (كل)

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your holds history &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: پیشینیه رزروهای شما &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Your holds history
fa-Arab: پیشینیه رزروهای شما

note: %1$s:  IF !holds %2$s:  ELSE %3$s:  SET show_itemtype_column = Koha.Preference('AllowHoldItemTypeSelection')
en: %s No data available %s %s
fa-Arab: %s داده ای موجود نیست %s %s

en: Order by date
fa-Arab: ترتیب بر حسب تاریخ

en: Order by title
fa-Arab: ترتیب بر حسب عنوان

en: Order by author
fa-Arab: چینش بر اساس نویسنده

en: Showing 50 items.
fa-Arab: نمایش 50 آیتم.

en: Showing all items.
fa-Arab: نمایش همه منابع.

en: Show 50 items
fa-Arab: نمایش 50 مورد

en: Hold date
fa-Arab: تاریخ رزرو

en: Expiration date
fa-Arab: تاريخ الإنتهاء

en: Waiting date
fa-Arab: تاریخ انتظار

en: Cancellation date
fa-Arab: تاریخ لغو

en: Requested item type
fa-Arab: نوع آیتم درخواستی

en: Any item type
fa-Arab: أي نوع مادة

en: Fulfilled
fa-Arab: برآورده شد

en: Cancelled
fa-Arab: لغو شد

en: Waiting
fa-Arab: در انتظار

en: In transit
fa-Arab: در حال انتقال

note: %1$s: # First line will be summary, second line will be description. Avoid indenting. Var newline added to avoid translating problems. - %2$s: - newline="\n" | html - %3$s: - IF overdue == 1 - %4$s:  title | html %5$s: - newline | html - %6$s:  title | html %7$s:  barcode | html %8$s: - ELSE - %9$s:
en: %s %s %s %s is overdue %sYour copy of %s (barcode %s) is overdue %s %s is due %sYour copy of %s (barcode %s) is due back at the library today %s
fa-Arab: %s %s %s %s منقضی شده %sنسخه شما از %s (بارکد %s) iمنقضی شده %s %sسررسید %sنسخه شما از %s (بارکد %s) امروز سررسید بازگردان به کتابخانه %s

note: %1$s:  unimarc3 | html %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Your search IDREF for ppn %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: جستجوی شما IDREF برای ppn %s &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

note: %1$s:  IF error %2$s:  ELSE %3$s:  FOREACH role IN content
en: %s This ppn is not found on the idref service. %s %s
fa-Arab: %s ‏این ppn ‏در سرویس idref ‏یافت نشد. %s %s

note: H1
en: Click to expand this role
fa-Arab: برای گسترش این نقش کلیک کنید

en: Citation
fa-Arab: استناد

en: Sudoc
fa-Arab: سامانه مستندات دانشگاهی

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your interlibrary loan requests &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: درخواست های امانت بین کتابخانه ای شما &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Request updated
fa-Arab: درخواست به روز شده

en: Request placed
fa-Arab: درخواست انجام شد

en: New interlibrary loan request
fa-Arab: درخواست امانت بین‌کتابخانه‌ای جدید

en: View interlibrary loan request
fa-Arab: مشاهده درخواست‌های قرض بین کتابخانه‌ای

en: ILL module configuration problem. Contact your administrator.
fa-Arab: مشکل پیکربندی ماژول ILL. با مدیر سامانه تماس بگیرید.

en: Backends
fa-Arab: بک اند

en: Provider:
fa-Arab: ارائه دهنده:

en: Create a new request
fa-Arab: ایجاد یک درخواست جدید

en: Requests
fa-Arab: درخواست ها

en: Request ID
fa-Arab: درخواست ID

en: Requested from
fa-Arab: درخواست شده از

en: Request type
fa-Arab: نوع درخواست

en: Last updated
fa-Arab: تاریخ آخرین به روز رسانی

en: N/A
fa-Arab: در دسترس نیست

en: View
fa-Arab: إعرض

en: Details from library
fa-Arab: جزئیات کتابخانه

en: Request ID:
fa-Arab: درخواست ID:

en: Requested from:
fa-Arab: درخواست شده از:

en: Requested item:
fa-Arab: مورد درخواستی:

en: View the requested item
fa-Arab: مشاهده آیتم درخواستی

en: Collection library:
fa-Arab: مجموعه کتابخانه:

en: Status:
fa-Arab: حالت:

en: Request type:
fa-Arab: نوع درخواست:

en: Request placed:
fa-Arab: درخواست انجام شد:

en: Last updated:
fa-Arab: آخرین به‌روز رسانی:

note: %1$s:  request.backend | html
en: Details from %s
fa-Arab: جزئیات از %s

en: Request cancellation
fa-Arab: درخواست لغو

note: INPUT type=submit
en: Submit modifications
fa-Arab: ثبت تغییرات

en: Interlibrary loan item availability
fa-Arab: در دسترس بودن آیتم امانت بین کتابخانه ای

en: Displaying availability results
fa-Arab: نمایش نتایج موجودی

en: If you can't find what you are looking for, you can
fa-Arab: اگر چیزی را که به دنبالش هستید پیدا نکردید، می توانید

en: continue creating your request
fa-Arab: ایجاد درخواست خود را ادامه دهید

en: or
fa-Arab: یا

en: cancel your request
fa-Arab: درخواست خود را لغو کنید

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title-head.inc' %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Images for: %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: تصاویر برای: %s &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' link=> 1 %2$s:  biblio.author | html
en: Images for %s %s
fa-Arab: تصاویر برای %s %s

note: IMG
en: Thumbnail
fa-Arab: تصویر کوچک

en: Note:
fa-Arab: یادداشت

note: INPUT type=submit
en: Submit note
fa-Arab: ثبت یادداشت

note: %1$s:  IF ( library ) %2$s:  library.branchname | html %3$s:  END %4$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %5$s:  LibraryNameTitle | html %6$s:  ELSE %7$s:  END
en: %s %s &rsaquo; %s Libraries &rsaquo; %s %s %s Koha online %s catalog
fa-Arab: %s %s &rsaquo; %s کتابخانه &rsaquo; %s %s %s کوها آنلاین %s فهرست

en: Phone:
fa-Arab: الهاتف:

en: Fax:
fa-Arab: فاكس:

en: Koha home
fa-Arab: صفحه خانگی کوها

en: News
fa-Arab: اخبار

en: Display news for:
fa-Arab: نمایش اخبار برای:

en: System-wide only
fa-Arab: صرفاً سیستم گسترده

note: %1$s:  koha_new.published_on | $KohaDates %2$s:  IF ( show_author && koha_new.author )
en: Published on %s %s by
fa-Arab: منتشر شده در %s %s توسط

en: Show all news
fa-Arab: نمایش همه اخبار

note: %1$s:  Branches.GetName( branchcode ) | html
en: RSS feed for %s library news
fa-Arab: فید RSS برای %s اخبار کتابخانه

en: RSS feed for library news
fa-Arab: ‏‏فید RSS برای اخبار کتابخانه

note: %1$s:  Branches.GetName( branchcode ) | html
en: RSS feed for %s and system-wide library news
fa-Arab: فید RSS برای %s و اخبار کتابخانه در سراسر سیستم

en: RSS feed for system-wide library news
fa-Arab: فید RSS برای اخبار کتابخانه در سراسر سیستم

en: This news item does not exist.
fa-Arab: اخبار این بخش وجود ندارد.

en: No news to display.
fa-Arab: هیچ خبری برای نمایش وجود ندارد.

en: Quote of the day
fa-Arab: نقل قول روز

en: Log in to your account:
fa-Arab: ورود به حساب کاربری شما:

en: User summary
fa-Arab: خلاصه کاربر

en: Welcome,
fa-Arab: خوش آمدید،

en: due in fines and charges
fa-Arab: سررسید جریمه ها و هزینه ها

en: total savings
fa-Arab: مجموع ذخیره ها

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Updates submitted &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: به روزرسانی های ارسال شده &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Your personal details
fa-Arab: اطلاعات شخصی شما

en: Thank you
fa-Arab: با سپاس

en: Your updates have been submitted and your patron account has been modified.
fa-Arab: به روز رسانی های شما ارسال شده است و حساب کاربری شما اصلاح شده است.

en: Your updates have been submitted. A librarian will review your updates before applying them.
fa-Arab: روزآمدسازی های شما دریافت شده است. کتابدار روزآمدسازی های شما را پیش از به کارگیری آنها بررسی خواهد کرد.

en: Street number:
fa-Arab: شماره خیابان:

note: %1$s:  IF action == 'edit' %2$s:  ELSE %3$s:  END %4$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %5$s:  LibraryNameTitle | html %6$s:  ELSE %7$s:  END
en: %sUpdate your personal details%sRegister a new account%s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: %sاطلاعات شخصی خود را به روز کنید%sثبت حساب کاربری جدید%s &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Register a new account
fa-Arab: حساب کاربری جدیدی ایجاد نمائید

en: To make changes to your record please contact the library.
fa-Arab: برای ایجاد تغییرات در رکورد خود لطفا با کتابخانه تماس بگیرید.

en: No changes were made.
fa-Arab: تغییری ایجاد نشد.

en: You have not filled out all required fields. Please fill in all missing fields and resubmit.
fa-Arab: شما همه فیلدهای ضروری را تکمیا نکرده اید. لطفا همه فیلدهای ناتمام را تکمیل و مجددا ارسال نمائید.

en: The following fields contain invalid information:
fa-Arab: فیلدهای زیر شامل اطلاعات نامعتبر است:

en: Contact information:
fa-Arab: اطلاعات تماس:

en: primary email address
fa-Arab: آدرس ایمیل اولیه

en: secondary email address
fa-Arab: پست الکترونیکی دوم:

en: Alternate address information:
fa-Arab: اطلاعاتِ آدرس جایگزین:

en: email address
fa-Arab: آدرس پست الکترونیکی

en: Passwords do not match!
fa-Arab: کلمات عبور مطابقت ندارند!

note: For the first occurrence, %1$s:  patron.category.effective_min_password_length | html
en: Password must be at least %s characters long.
fa-Arab: طول کلمه عبور شما باید حداقل %s کاراکتر باشد.

en: Password must contain at least one digit, one lowercase and one uppercase.
fa-Arab: طول کلمه عبور شما باید حداقل یک رقم، یک حرف کوچک و یک حرف بزرگ داشته باشد.

en: Password must not contain leading or trailing whitespaces.
fa-Arab: کلمه عبور نباید شامل فاصله در ابتدا و یا انتها باشد.

en: This email address already exists in our database.
fa-Arab: این آدرس ایمیل از قبل در پایگاه داده ما وجود دارد.

en: Emails do not match!
fa-Arab: ایمیل ها مطابقت ندارد!

en: confirm email address
fa-Arab: تایید آدرس پست الکترونیکی

en: Please correct and resubmit.
fa-Arab: لطفاً اضلاح کرده و دوباره تحویل دهید.

en: The entered card number is the wrong length.
fa-Arab: شماره کارت وارد شده دارای طول نادرست است.

en: The entered card number is already in use.
fa-Arab: شماره کارت وارد شده در حال حاضر در حال استفاده است.

en: There were problems processing your registration. Please contact your library for help.
fa-Arab: مشکلاتی در پردازش ثبت نام شما وجود دارد. لطفا جهت دریافت کمک با کتابخانه خود تماس حاصل نمائید.

en: Error: Userid is not valid
fa-Arab: خطا: شناسه کاربری معتبر نیست

note: For the first occurrence, %1$s:  error_type | html %2$s:  error_info | html
en: Error %s: %s
fa-Arab: خطا %s: %s

en: You typed in the wrong characters in the box before submitting. Please try again.
fa-Arab: شما کاراکترهای اشتباهی را پیش از تأئید کردن تایپ کرده اید. لطفا مجددا تلاش کنید.

en: Allow your guarantor to view your current checkouts?
fa-Arab: به ضامن خود اجازه می دهید امانت های شما را ببیند؟

en: Update
fa-Arab: به روز رسانی

en: Allow your guarantor to view your current fines?
fa-Arab: به ضامن خود اجازه می دهید جریمه های فعلی شما را مشاهده کند؟

note: %1$s:  FOREACH gr IN patron.guarantor_relationships %2$s:  SET g = gr.guarantor %3$s:  g.firstname | html %4$s:  g.middle_name | html %5$s:  g.surname | html %6$s: - IF ! loop.last %7$s:  END %8$s:  END
en: Guaranteed by %s %s %s %s %s %s, %s %s
fa-Arab: تضمین شده توسط %s %s %s %s %s %s, %s %s

note: %1$s:  extended_unique_id_failed_value | html
en: Value is already in use (%s)
fa-Arab: در حال حاضر در حال استفاده است (%s)

en: Library card number:
fa-Arab: شماره عضویت کتابخانه:

note: %1$s:  minlength_cardnumber | html
en: Card number must be exactly %s characters.
fa-Arab: شماره کارت باید دقیقاً %s کاراکتر باشد.

note: %1$s:  minlength_cardnumber | html %2$s:  maxlength_cardnumber | html
en: Card number must be between %s and %s characters.
fa-Arab: کلمه عبور شما باید حداقل %s و حداکثر %s کاراکتر داشته باشد.

note: %1$s:  maxlength_cardnumber | html
en: Card number can be up to %s characters.
fa-Arab: کلمه عبور شما باید حداقل %s کاراکتر داشته باشد.

en: There is no minimum or maximum character length.
fa-Arab: حداقل یا حداکثر طول کاراکتر وجود ندارد.

en: Username:
fa-Arab: نام کاربری:

en: Expiration date:
fa-Arab: تاریخ انقضا

en: Home library:
fa-Arab: کتابخانه خانگی

en: Identity
fa-Arab: هویت

en: Salutation:
fa-Arab: درود:

en: Surname:
fa-Arab: نام خانوادگی:

en: First name:
fa-Arab: نام:

en: Middle name:
fa-Arab: نام میانی:

en: Date of birth:
fa-Arab: تاریخ تولد:

en: Initials:
fa-Arab: ابتدایی:

en: Pronouns:
fa-Arab: ضمایر:

en: Other names:
fa-Arab: نام های دیگر:

en: Female:
fa-Arab: مونث:

en: Male:
fa-Arab: مذکر:

en: None specified:
fa-Arab: مشخص نشده:

en: Main address
fa-Arab: آدرس اصلی

en: Street type:
fa-Arab: نوع خیابان:

en: Address:
fa-Arab: آدرس:

en: Address 2:
fa-Arab: آدرس2:

en: City:
fa-Arab: شهر:

en: State:
fa-Arab: استان:

en: ZIP/Postal code:
fa-Arab: کد پستی:

en: Country:
fa-Arab: کشور:

en: Contact information
fa-Arab: اطلاعات تماس

en: Primary phone:
fa-Arab: تلفن اصلی:

en: Secondary phone:
fa-Arab: شماره تلفن دوم:

en: Other phone:
fa-Arab: شماره تلفن دیگر:

en: Primary email:
fa-Arab: پست الکترونیکی اصلی:

en: Confirm primary email:
fa-Arab: تایید پست الکترونیکی اصلی:

en: Secondary email:
fa-Arab: پست الکترونیکی دوم:

en: Fax:
fa-Arab: فکس:

en: Main contact method:
fa-Arab: روش تماس اصلی:

en: Primary phone
fa-Arab: تلفن اصلی

en: Secondary phone
fa-Arab: شماره تلفن دوم

en: Other phone
fa-Arab: شماره تلفن دیگر

en: Primary email
fa-Arab: پست الکترونیکی اصلی

en: Secondary email
fa-Arab: ایمیل دوم

en: Fax
fa-Arab: فکس

en: Preferred language for notices:
fa-Arab: زبان ترجیحی برای آگهی ها:

en: Default
fa-Arab: پیش فرض

en: Alternate address
fa-Arab: آدرس جایگزین

en: Phone:
fa-Arab: تلفن:

en: Email:
fa-Arab: پست الکترونیکی:

en: Contact note:
fa-Arab: یادداشت تماس:

en: Alternate contact
fa-Arab: اطلاعات تماس جایگزین

en: Password
fa-Arab: کلمه عبور

note: For the first occurrence, %1$s:  patron.category.effective_min_password_length | html
en: Your password must contain at least %s characters, including UPPERCASE, lowercase and numbers.
fa-Arab: کلمه عبور شما باید حداقل %s کاراکتر، شامل حروف کوچک، حروف بزرگ و اعداد باشد.

note: For the first occurrence, %1$s:  patron.category.effective_min_password_length | html
en: Your password must be at least %s characters long.
fa-Arab: طول کلمه عبور شما باید حداقل %s کاراکتر داشته باشد.

en: If you do not enter a password a system generated password will be created.
fa-Arab: اگر رمز عبوری وارد نکنید، یک رمز عبور ایجاد شده توسط سیستم ساخته خواهد شد.

en: Confirm password:
fa-Arab: رمزعبور را تأیید کنید:

en: Additional information
fa-Arab: اطلاعات بیشتر

en: New
fa-Arab: ‏جدید

en: Data privacy policy consent
fa-Arab: موافق سیاست حریم خصوصی داده ها

en: I agree with your processing of my personal data as outlined in the
fa-Arab: من با پردازش داده های شخصی ام مطابق اطلاعات شرح داده شده موافقم

en: privacy policy
fa-Arab: سیاست حریم خصوصی

en: Verification
fa-Arab: تایید

en: Verification:
fa-Arab: تأئید:

en: Please type the following characters into the preceding box:
fa-Arab: لطفا کاراکترهای زیر را در کادر مقابل تایپ کنید:

note: INPUT type=submit
en: Submit update request
fa-Arab: ثبت درخواست روآمد سازی

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Unable to update your setting!
fa-Arab: امکان بروز رسانی تنظیمات شما وجود ندارد!

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Your setting has been updated!
fa-Arab: تنظیمات شما به روز شده است!

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your messaging settings &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: تنظیمات پیام شما &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Your messaging settings
fa-Arab: تنظیمات پیام‌های شما

en: Settings updated
fa-Arab: تنظیمات روزآمد شده است

en: Days in advance
fa-Arab: روزهای قبل

en: SMS
fa-Arab: پیام کوتاه

en: Phone
fa-Arab: تلفن

en: Digests only
fa-Arab: فقط خلاصه‌ها

note: I
en: You can ask for a digest to reduce the number of messages. Messages will be saved and sent as a single message.
fa-Arab: شما می‌توانید یک یکپارچه‌ساز برای کاهش تعداد پیام ها درخواست کنید. پیام‌ها ذخیره و به عنوان یک پیام واحد ارسال خواهند شد.

en: Item due
fa-Arab: مورد سررسید

en: Advance notice
fa-Arab: هشدار قبلی

en: Hold filled
fa-Arab: رزرو تکمیل شده است

en: Hold reminder
fa-Arab: یادآوری رزرو

en: Item check-in
fa-Arab: تحویل آیتم

en: Item checkout and renewal
fa-Arab: امانت و تمدید آیتم

en: Item checkout
fa-Arab: امانت آیتم

en: Interlibrary loan ready
fa-Arab: امانت بین کتابخانه ای آماده است

en: Interlibrary loan unavailable
fa-Arab: امانت بین کتابخانه ای در دسترس نیست

en: Interlibrary loan updated
fa-Arab: به روزرسانی امانت بین کتابخانه ای

en: Auto renewal
fa-Arab: تمدید خودکار

en: Unknown
fa-Arab: نامشخص

en: Notice:
fa-Arab: ‏توجه:

en: Some charges for text messages may be incurred when using this service. Please check with your mobile service provider if you have questions.
fa-Arab: ممکن است در هنگام استفاده از این سرویس هزینه هایی برای پیام های متنی اعمال شود. اگر سؤالی دارید، لطفاً با ارائه دهنده خدمات تلفن همراه خود تماس بگیرید.

en: SMS number:
fa-Arab: شماره پیام کوتاه

en: SMS provider:
fa-Arab: ارائه‌دهنده ‎SMS‏

en: Please contact a library staff member if you are unsure of your mobile service provider, or you do not see your provider in this list.
fa-Arab: لطفاً در صورتیکه از ارائه خدمات تلفنی مطمئن نیستید، یا سرویس دهنده خدمات را در لیست نمی بینید، با کارمند کتابخانه تماس بگیرید.

note: INPUT type=submit
en: Submit changes
fa-Arab: ثبت تغییرات

en: You are not allowed to call this page directly
fa-Arab: شما مجاز به تماس مستقیم با این صفحه نیستید

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: News from %s%s%sthe library%s
fa-Arab: اخبار از %s%s%sدر کتابخانه%s

note: %1$s:  IF ( Koha.Preference('OpacFavicon') ) %2$s:  Koha.Preference('OpacFavicon') | url %3$s:  ELSE %4$s:  Koha.Preference('OPACBaseURL') | url %5$s:  interface | url %6$s:  theme | url %7$s:  END
en: %s %s %s %s%s/%s/images/favicon.ico %s
fa-Arab: %s %s %s %s%s/%s/تصاویر/فاوآیکون.ico %s

note: %1$s:  SEARCH_RESULT.isbn | html
en: ISBN:%s
fa-Arab: شابک:%s

note: %1$s:  LibraryName | html %2$s:  IF ( query_desc ) %3$s:  query_desc | html %4$s:  END %5$s:  IF ( limit_desc ) %6$s:  limit_desc | html %7$s:  END
en: %s Search %sfor '%s'%s%s&nbsp;with limit(s):&nbsp;'%s'%s
fa-Arab: %s جستجو %sبرای '%s'%s%s&nbsp;با محدودیت(ها):&nbsp;'%s'%s

note: %1$s:  q | html %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: OverDrive search for '%s' &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: جستجوی اوردرایو برای '%s' &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

note: %1$s:  q | html
en: Catalog search for '%s'
fa-Arab: جستجوی فهرست برای '%s'

note: For the first occurrence, %1$s:  q | html
en: OverDrive search for '%s'
fa-Arab: جستجوی وان‌درایو برای «%s»

note: SCRIPT
en: Always available
fa-Arab: همیشه در دسترس

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Availability:
fa-Arab: دسترسی:

note: SCRIPT
en: Currently available
fa-Arab: در حال حاضر موجود است

note: SCRIPT
en: Currently unavailable
fa-Arab: در حال حاضر موجود نیست

note: SCRIPT
en: Error searching OverDrive collection.
fa-Arab: خطا در جستجوی مجموعه وان درایو

note: SCRIPT
en: Found
fa-Arab: یافته

note: SCRIPT
en: Items available:
fa-Arab: آیتم در دسترس:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Loading...
fa-Arab: بارگذاری...

note: SCRIPT
en: No results found in the library's OverDrive collection.
fa-Arab: هیچ نتیجه‌ای در مجموعه‌ی کتابخانه ‏OneDrive یافت نشد.

note: SCRIPT
en: Searching OverDrive...
fa-Arab: جستجوی وان‌درایو...

note: SCRIPT
en: Type:
fa-Arab: نوع:

note: SCRIPT
en: out of
fa-Arab: بیرون از

note: SCRIPT
en: results in the library's OverDrive collection.
fa-Arab: نتیجه در مجموعه ی کتابخانه های اوردرایو

note: SCRIPT
en: waiting holds:
fa-Arab: رزروهای فعلی:

note: %1$s:  IF page %2$s:  page.title | html %3$s:  ELSE %4$s:  END %5$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %6$s:  LibraryNameTitle | html %7$s:  ELSE %8$s:  END
en: %s%s%sPage error%s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: %s%s%sخطای صفحه%s &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Page error
fa-Arab: خطای صفحه

en: This page does not exist.
fa-Arab: این صفحه وجود ندارد.

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Change your password &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: رمزعبور خود را تغییر دهید &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Change your password
fa-Arab: تغيير كلمه عبور

en: Password updated
fa-Arab: رمزعبور به روزرسانی شد

en: Change your password
fa-Arab: تغییر کلمه عبور

en: There was a problem with your submission
fa-Arab: مشکلی در تأئید شما وجود دارد

en: Passwords do not match. Please re-type your new password.
fa-Arab: رمزهای عبور مطابقت ندارند. لطفا رمزعبور جدید خود را دوباره تایپ کنید.

en: Your current password was entered incorrectly. If this problem persists, please ask a librarian to reset your password for you.
fa-Arab: رمز عبور فعلی شما اشتباه وارد شده است. اگر این مشکل ادامه داشت، لطفاً از یک کتابدار بخواهید رمز عبور شما را بازنشانی کند.

en: Current password:
fa-Arab: کلمه عبور فعلی:

en: New password:
fa-Arab: کلمه عبور جدید:

en: Re-type new password:
fa-Arab: کلمه عبور جدید را مجددا وارد نمائید:

en: You can't change your password.
fa-Arab: شما نمی توانید کلمه عبور خود را تغییر دهید

en: Your password has been changed
fa-Arab: کلمه عبور شما تغییر کرده است

note: INPUT type=submit
en: Return to my account
fa-Arab: بازگشت به حساب کاربری

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Forgotten password recovery &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: بازیابی رمزعبور فراموش شده &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Forgotten password recovery
fa-Arab: بازیابی کلمه عبور

en: Error
fa-Arab: خطا

en: An error has occurred while sending you the password recovery link.
fa-Arab: ‏هنگام ارسال لینک بازیابی رمز عبور برای شما، خطایی رخ داده است.

en: Please try again later.
fa-Arab: لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: No account was found with the provided information.
fa-Arab: هیچ حساب کاربری با اطلاعات ارائه شده یافت نشد.

en: Sorry, your password cannot be changed online.
fa-Arab: متاسفانه، رمزعبور شما به صورت آنلاین قابل تغییر نیست.

en: Account identification with this email address only is ambiguous.
fa-Arab: شناسایی حساب فقط با این آدرس ایمیل مبهم است.

en: Please use the field 'Login' as well.
fa-Arab: لطفاً از فیلد "ورود" نیز استفاده کنید.

en: This account has no email address we can send the email to.
fa-Arab: این حساب کاربری فاقد آدرس پست الکترونیکی است که بتوانیم پست الکترونیکی به آن ارسال کنیم.

en: The process of password recovery has already been started for this account
fa-Arab: فرآیند بازیابی رمز عبور قبلاً برای این حساب آغاز شده است

en: You should have received an email with a link to reset your password.
fa-Arab: برای بازنشانی رمز خود باید یک رایانامه با پیوند دریافت کنید.

note: %1$s:  ELSIF (errPassNotMatch) %2$s:  ELSIF password_too_short
en: %s The passwords do not match. %s
fa-Arab: %s کلمه‌عبورها با هم تطایق ندارد. %s

en: Get new password recovery link
fa-Arab: دریافت لینک بازیابی رمز عبور

en: If you did not receive this email, you can request a new one:
fa-Arab: اگر شما ایمیلی دریافت نکردید، می‌توانید درخواست جدیدی ثبت کنید.

note: %1$s:  ELSIF (errLinkNotValid)
en: %s The link you clicked is either invalid, or expired.
fa-Arab: %s پیوندی که کلیک کردید یا نامعتبر است یا منقضی شده است.

note: %1$s:  END
en: Be sure you used the link from the email, or contact library staff for assistance. %s
fa-Arab: مطمئن شوید که از لینکِ ایمیل استفاده کرده‌اید، یا برای راهنمایی، با کارمند کتابخانه تماس بگیرید. %s

en: Please contact the library if you need further assistance.
fa-Arab: لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با کتابخانه تماس بگیرید.

en: You can't reset your password.
fa-Arab: شما نمی توانید کلمه عبور خود را مجدداً تنظیم کنید.

en: Password recovery
fa-Arab: بازیابی رمزعبور

en: To reset your password, enter your login or your email address.
fa-Arab: گذرواژه خود را بازنشانی کنید، مشخصات ورود یا رایانامه خود را وارد کنید.

en: Password not valid
fa-Arab: رمزعبور نامعتبر است

en: Confirm new password:
fa-Arab: تأیید کلمه عبور جدید:

en: You will receive an email shortly.
fa-Arab: به زودی یک پست الکترونیکی دریافت خواهید کرد.

en: Please click the link in this email to finish the process of resetting your password.
fa-Arab: برای پایان فرایند تغییر رمز عبور لطفاً بر روی لینک درون این ایمیل کلیک کند.

en: This link is valid for 2 days starting now.
fa-Arab: این لینک از امروز به مدت 2 روز معتبر است.

en: Return to the main page
fa-Arab: به صفحه اصلی بازگردید

note: %1$s:  username | html
en: The password has been changed for user "%s".
fa-Arab: کلمه عبور کاربری «%s» تغییر کرده است.

en: Log in to your account.
fa-Arab: به حساب کاربری خود وارد شوید.

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your consents &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: موافقت شما &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Your consents
fa-Arab: موافقت شما

en: In order to keep you logged in, we need your consent to process personal data as specified in the privacy policy linked below.
fa-Arab: برای اینکه وارد سیستم شوید، برای پردازش اطلاعات شخصی به موافقت شما مطابق خط مش محرمانگی که در لینک زیر مشخص شده است نیاز داریم.

en: I have read the
fa-Arab: خوانده‌ام:

en: and agree with your processing of my personal data as outlined therein.
fa-Arab: و با پردازش اطلاعات شخصی ام مطابق آنچه قبلاً طرح شده موافقت می کنم.

note: %1$s:  consent.given_on | html
en: Your consent was registered on %s.
fa-Arab: رضایت شما درج شده است %s.

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your privacy management &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: مدیریت حریم خصوصی شما &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Your privacy management
fa-Arab: مدیریت حریم خصوصی شما

en: Your checkout history has been deleted.
fa-Arab: پیشینه امانت های شما حذف شده است.

en: The deletion of your checkout history failed, because there is a problem with the configuration of this feature. Please help to fix the system by informing your library of this error
fa-Arab: حذف پیشینیه امانت های شما ناموفق بود، زیرا مشکلی در پیکربندی این ویژگی وجود دارد. لطفاً جهت کمک به رفع خطای سیستم به کتابخانه خود اطلاع دهید.

en: No checkout history to delete
fa-Arab: پیشینه امانت برای حذف موجود نیست

en: Your hold history has been deleted.
fa-Arab: پیشینیه رزروهای شما حذف شده است.

en: The deletion of your hold history failed. Please help to fix the system by informing your library of this error
fa-Arab: حذف پیشینیه امانت های شما ناموفق بود. لطفاً جهت کمک به رفع خطای سیستم به کتابخانه خود اطلاع دهید

en: No hold history to delete
fa-Arab: پیشینه رزرو برای حذف موجود نیست

en: Your privacy rules have been updated.
fa-Arab: قوانین حریم شخصی شما روزآمد شده است.

en: We take great care in protecting your privacy. On this screen, you can define how long we keep your checkout and hold history.
fa-Arab: ما در حفاظت از حریم شخصی شما بسیار دقت می کنیم. در این صفحه، شما می توانید مدت نگهداری پیشینه امانت ها و رزرو خود را تعیین کنید.

en: Your options are:
fa-Arab: گزینه های شما عبارتند از:

en: Forever: keep my history without limit. This is the option for users who want to keep track of what they are reading or placed a hold on.
fa-Arab: همواره: پیشینه مطالعه من بدون محدودیت نگهداری شود. این گزینه برای کاربرانی است که می خواهند سیر مطالعاتی خود را پیگیری کنند.

en: Never: Delete my history immediately. This will delete all record of the item that was checked-out upon check-in, and hold history upon fulfillment or cancellation.
fa-Arab: هرگز: پیشینه مطالعه مرا فورا حذف کنید. با این کار همه پیشینه های منابعی که امانت گرفته شده بود حذف می شود، و پس از اجرا یا لغو، پیشینیه نگهداری می شود.

en: Please note that information on any book still checked-out must be kept by the library no matter which privacy option you choose.
fa-Arab: لطفا توجه داشته باشید اینکه اطلاعات درباره هر کتابی که هنوز در امانت است باید توسط کتابخانه نگهداری شود، این مغایرتی با حریم شخصی که شما برگزیده اید، ندارد.

en: Please also note that the library staff can't update these values for you: it's your privacy!
fa-Arab: همچنین توجه لطفا داشته باشید که کارکنان کتابخانه نمی توانند این مقادیر را برای شما روزآمد کنند: این حریم شخصی شماست!

en: Privacy rule
fa-Arab: قانون حفظ حریم خصوصی

en: Please choose your privacy rule:
fa-Arab: لطفا قوانین حریم خصوصی خود را انتخاب کنید:

en: Forever
fa-Arab: همواره

en: Never
fa-Arab: هرگز

en: Allow your guarantor to view your current charges?
fa-Arab: به ضمانت کننده خود اجازه می دهید هزینه های فعلی شما را ببیند؟

note: %1$s:  FOREACH gr IN borrower.guarantor_relationships %2$s:  SET g = gr.guarantor %3$s:  g.firstname | html %4$s:  g.surname | html %5$s: - IF ! loop.last %6$s:  END %7$s:  END
en: Guaranteed by %s %s %s %s %s, %s %s
fa-Arab: تضمین شده توسط %s %s %s %s %s, %s %s

en: Immediate deletion
fa-Arab: حذف فوري

en: . Once you've confirmed the deletion, no one can retrieve the list!
fa-Arab: . شما یکبار حذف را تأئید کرده اید، هیچ فردی نمی تواند فهرست را بازیابی کند!

en: BE CAREFUL
fa-Arab: دقت کنید

en: You can delete all your checkout and hold history immediately by clicking here.
fa-Arab: شما می توانید پیشینه امانت های خود را بلافاصله با کلیک کردن روی اینجا حذف کنید.

en: Immediately delete my checkout history. This action cannot be undone.
fa-Arab: فوراً پیشینیه امانت مرا حذف کنید. این عمل قابل بازگشت نیست.

note: INPUT type=submit
en: Delete checkout history
fa-Arab: حذف پیشینه امانت ها

en: Immediately delete my hold history. This action cannot be undone.
fa-Arab: فوراً پیشینیه رزرو مرا حذف کنید. این عمل قابل بازگشت نیست.

note: INPUT type=submit
en: Delete hold history
fa-Arab: حذف پیشینه رزرو

en: Immediately delete my checkout history & my hold history. This action cannot be undone.
fa-Arab: فوراً پیشینیه امانت و رزرو مرا حذف کنید. این عمل قابل بازگشت نیست.

note: INPUT type=submit
en: Delete checkout and hold history
fa-Arab: امانت را حذف کنید و پیشینه را نگه دارید

en: Please note, the last person to return an item is tracked for the management of items returned damaged.
fa-Arab: لطفاً توجه داشته باشید، آخرین شخصی که یک مورد را برمی گرداند، در صورت آسیب دیدن آیتم، مدیریت آن را پیگیری می نماید.

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your checkout history &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: پیشینیه امانت های شما &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Your checkout history
fa-Arab: پیشینه امانت های شما

note: For the first occurrence, %1$s:  savings | $Price with_symbol => 1
en: Congratulations, you have saved a total of %s by using the library.
fa-Arab: تبریک می گوییم، شما در مجموع ذخیره کرده اید %s با استفاده از کتابخانه.

en: Showing last 50 items.
fa-Arab: نمایش 50 منبع آخر.

en: Show last 50 items
fa-Arab: نمایش 50 آیتم آخر

en: All
fa-Arab: همه

en: Checkouts
fa-Arab: امانت گرفته شده‌ها

en: On-site checkouts
fa-Arab: امانت گرفتن در محل

en: Links
fa-Arab: پیوندها

en: Item type:
fa-Arab: نوع منبع:

en: Call number:
fa-Arab: شماره بازیابی:

en: Check-in date:
fa-Arab: تاریخ بازگشت:

en: (Checked out)
fa-Arab: (امانت گرفته شده)

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Recall &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: لغو کردن &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

note: For the first occurrence, %1$s:  biblio.title | html
en: Details for: %s
fa-Arab: جزئیات برای: %s

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron = logged_in_user %2$s:  logged_in_user.cardnumber | html
en: Confirm recalls for: %s (%s)
fa-Arab: تایید بازخوانی برای: %s (%s)

en: Recalls have not been enabled. Please contact your library.
fa-Arab: یادآوری ها فعال نشده اند. لطفاً با کتابخانه خود تماس بگیرید.

en: There are no items available for recall.
fa-Arab: هیچ آیتمی برای یادآوری موجود نیست.

note: %1$s:  biblio.title | html
en: Return to %s
fa-Arab: بازگشت به %s

en: You have reached the maximum number of recalls on this record.
fa-Arab: شما این مورد را به تعداد حداکثر دفعات مجاز، تمدید کرده‌اید.

en: You cannot place a recall on this item.
fa-Arab: شما نمی توانید برای این آیتم فراخوانی قرار دهید.

en: An error has occurred while attempting to place a recall. Please contact your library.
fa-Arab: هنگام تلاش برای فراخوانی خطایی رخ داده است. لطفا با کتابخانه خود تماس بگیرید.

note: %1$s:  due_interval | html %2$s:  due_date | $KohaDates
en: Your recall has been placed. The patron the item is currently checked out to has been asked to return the item within %s days, by %s.
fa-Arab: یادآوری شما انجام شد. از کاربر درخواست شده است که منبع مورد نظر را تحویل دهد در مدت %s روز, توسط %s.

en: You will be notified when your item is waiting to be picked up at the library.
fa-Arab: زمانی که منبع شما در کتابخانه منتظر تحویل گرفتن باشد به شما اطلاع داده خواهد شد.

en: All borrowable material is subject to recall if checked out and needed by someone else. We will ask the person who has checked out this item to return it so you may use it.
fa-Arab: همه منابع قابل امانت گیری در صورت بررسی و نیاز توسط شخص دیگری قابل فراخوانی است. ما از شخصی که این منبع را امانت برده است می خواهیم آن را برگرداند تا بتوانید از آن استفاده کنید.

en: Place a recall on
fa-Arab: یک فراخوان بگذارید

en: Pick up location:
fa-Arab: محل نگهداری:

en: Recall not needed after:
fa-Arab: یادآوری نیاز نیست بعد از:

en: Recall next available item
fa-Arab: آیتم موجود بعدی را یادآوری کنید

en: Recall a specific item
fa-Arab: یک آیتم خاص را یادآوری کنید

en: Select a specific item:
fa-Arab: یک مورد خاص را انتخاب کنید:

en: Last location
fa-Arab: آخرین محل نگهداری

en: Information
fa-Arab: اطلاعات

note: IMG
en: Cannot be recalled
fa-Arab: قابل یادآوری نیست

note: For the first occurrence, %1$s:  item.checkout.date_due | $KohaDates as_due_date => 1
en: Due %s
fa-Arab: بازگشت %s

en: Unavailable (lost or missing)
fa-Arab: غیر قابل دسترس (مفقود شده)

note: For the first occurrence, %1$s:  item.notforloan | html
en: Not for loan (%s)
fa-Arab: برای امانت نیست (%s)

note: %1$s:  Branches.GetName( item.recall.pickup_library_id ) | html
en: Waiting for patron at %s
fa-Arab: در انتظار عضو %s

en: since
fa-Arab: از آنجا که

note: %1$s:  Branches.GetName( item.recall.pickup_library_id ) | html
en: Recalled by patron expected at %s
fa-Arab: یادآوری شده توسط کاربر مورد انتظار در %s

note: %1$s:  Branches.GetName( hold.branchcode ) | html %2$s:  hold.waitingdate | $KohaDates
en: Waiting for patron at %s since %s.
fa-Arab: مدت انتظار عضو در %s از آنجا که %s.

en: You have already placed a
fa-Arab: شما قبلاً یک محل را قرار داده اید

en: on this item.
fa-Arab: درباره این آیتم.

en: reserve
fa-Arab: رزرو کردن

note: INPUT type=submit
en: Confirm
fa-Arab: تأئيد

en: You must be logged in to place a recall.
fa-Arab: برای فراخوانی باید وارد شوید.

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your recalls history &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: پیشینیه یادآوری های شما &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Your recalls history
fa-Arab: پیشینه یادآوری های شما

en: Recall date:
fa-Arab: تاریخ یادآوری:

en: Expiration:
fa-Arab: انقضاء:

en: Never expires
fa-Arab: غیر قابل انقضاً

note: For the first occurrence, %1$s:  RECALL.library.branchname | html
en: In transit to %s
fa-Arab: در حال انتقال به %s

en: Ready for pickup
fa-Arab: آماده برای تحویل

en: Overdue to be returned
fa-Arab: تاخیر برای برگشت دادن

note: %1$s:  RECALL.expiration_date | $KohaDates
en: Expired on %s
fa-Arab: منقضی شده است %s

note: %1$s:  RECALL.completed_date | $KohaDates
en: Cancelled on %s
fa-Arab: لغو شد %s

en: Requested
fa-Arab: درخواست شد

note: %1$s:  RECALL.checkout.date_due | $KohaDates as_due_date => 1
en: Due to be returned by %s
fa-Arab: باید برگردانده شود توسط %s

note: %1$s:  RECALL.expiration_date | $KohaDates
en: Pick up by %s
fa-Arab: برداشتن توسط %s

en: No recalls have been made.
fa-Arab: هیچ یادآوری انجام نشده است.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Are you sure you want to remove this recall?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این فراخوان را حذف کنید؟

en: Registration complete
fa-Arab: ثبت نام کامل شد

en: Registration complete!
fa-Arab: ثبت نام کامل شد!

en: You have successfully registered your new account.
fa-Arab: حساب کاربری جدید شما با موفقیت ثبت شد.

en: To log in, use the following credentials:
fa-Arab: برای ورود به سیستم، از اعتبار زیر استفاده کنید:

en: Card number:
fa-Arab: شماره کارت:

en: For your convenience, the login box on this page has been pre-filled with this data. Please log in and change your password.
fa-Arab: برای راحتی شما, کادر ورود در این صفحه با این داده ها از قبل پر شده است. لطفا وارد شوید و رمز عبور خود را تغییر دهید.

en: For your convenience, the login box on this page has been pre-filled with this data. Please log in.
fa-Arab: برای راحتی شما, کادر ورود در این صفحه با این داده ها از قبل پر شده است. لطفا وارد شوید.

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Please confirm your registration &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: لطفاً ثبت نام خود را تایید کنید &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s کاتالوگ

en: Please confirm your registration
fa-Arab: لطفا ثبت نام خود را تأئید کنید

en: A confirmation email will be sent shortly to the email address
fa-Arab: یک ایمیل تأییدیه در اسرع وقت به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال می‌شود.

en: Your account will not be activated until you follow the link provided in the confirmation email.
fa-Arab: حساب کاربری شما تا زمانی که لینک ارائه شده به ایمیل تأئیدیه را دنبال نکنید، فعال نخواهد شد.

en: Registration invalid!
fa-Arab: ثبت نام نامعتبر!

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Report a problem &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: گزارش یک مشکل &rsaquo; %s%s%snکوها آنلاین%s فهرست

en: Your problem report has been sent to the Koha administrator.
fa-Arab: گزارش مشکل شما به مدیر سامانه کوها ارسال شده است.

en: Your problem report has been sent to the library.
fa-Arab: گزارش مشکل شما به کتابخانه ارسال شد.

en: Something wrong happened when sending the report. Please contact your library.
fa-Arab: هنگام ارسال گزارش مشکلی رخ داده است. لطفا با کتابخانه خود تماس بگیرید.

en: Send problem report to:
fa-Arab: ارسال گزارش مشکل به:

en: A librarian
fa-Arab: یک کتابدار

en: Koha administrator
fa-Arab: مدیر كوها

en: Problem found on page:
fa-Arab: مشکل در صفحه پیدا شد:

en: Username:
fa-Arab: اسم المستخدم:

en: Subject:
fa-Arab: موضوع:

en: Message:
fa-Arab: پیام:

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Request article &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: درخواست مقاله &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: You reached your open article requests limit.
fa-Arab: شما به محدودیت درخواست مقاله باز خود رسیده اید.

en: An error has occurred.
fa-Arab: خطایی رخ داده است.

note: %1$s:  biblio.title | html
en: Place article request for %s
fa-Arab: ثبت درخواست مقاله برای %s

en: Accept
fa-Arab: پذیرفتن

en: You will be charged with
fa-Arab: از شما دریافت خواهد شد

en: for every request
fa-Arab: برای هر درخواست

en: Place article request
fa-Arab: صفحه درخواست مقاله

en: Title:
fa-Arab: عنوان:

en: Author:
fa-Arab: پدیدآور:

en: Volume:
fa-Arab: حجم:

en: Issue:
fa-Arab: عدد:

en: Date:
fa-Arab: تاریخ:

en: Table of contents:
fa-Arab: فهرست مندرجات:

en: Pages:
fa-Arab: صفحات:

en: Chapters:
fa-Arab: فصل‌ها:

en: Format:
fa-Arab: شکل:

en: Photocopy
fa-Arab: فتوکپی

en: Digital scan
fa-Arab: اسکن دیجیتال

en: Enumeration
fa-Arab: شمارش

en: Any item
fa-Arab: هر منبعی

note: INPUT type=submit
en: Place request
fa-Arab: محل درخواست

en: No article requests can be made for this record.
fa-Arab: هیچ درخواست مقاله ای نمی توان برای این رکورد ارسال کرد.

note: SCRIPT
en: Please fill in at least one field.
fa-Arab: لطفاً حداقل یک فیلد را پر کنید.

note: SCRIPT
en: Please select a specific item for this article request.
fa-Arab: لطفاً یک مورد خاص را برای این درخواست مقاله انتخاب کنید.

note: SCRIPT
en: The following fields are required and not filled in:
fa-Arab: فیلدهای زیر لازم بوده و پر نشده است:

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Placing a hold &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: محل رزرو &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Placing a hold
fa-Arab: محل رزرو

en: Sorry, you cannot place holds.
fa-Arab: پوزش، شما نمی‌توانید بیش از رزرو کنید.

en: According to our records, we don't have up-to-date contact information. Please contact the library.
fa-Arab: طبق مدارک ما، اطلاعات تماس ما روزآمد نیست. لطفا با کتابخانه تماس بگیرید.

en: Go to your contact information
fa-Arab: به اطلاعات تماس خود بروید

en: Update your contact information
fa-Arab: اطلاعات تماس خود را به روز کنید

en: (Please note: there may be a delay in restoring your account if you submit online.)
fa-Arab: (توجه: اگر شما به صورت آنلاین ثبت کنید ممکن است در بازگرداندن حساب کاربری شما تأخیر وجود داشته باشد.)

en: Your library card has been marked as lost or stolen.
fa-Arab: کارت عضویت شما با برچسب مفقودی و یا دزدیده شده درج شده است.

en: If this is an error, please take your library card to the circulation desk at your local library and the error will be corrected.
fa-Arab: اگر خطایی مشاهده شد، لطفا به همراه کارت عضویت به میز امانت کتابخانه محلی بروید که مشکل حل شود.

note: For the first occurrence, %1$s:  IF debarred_comment
en: Your account has been frozen. %s Comment:
fa-Arab: حساب کاربری شما مسدود شده است. %s توضیح دادن:

note: For the first occurrence, %1$s:  IF debarred_comment.search('OVERDUES_PROCESS') %2$s:  debarred_comment.remove('OVERDUES_PROCESS ') | html_line_break %3$s:  ELSE %4$s:  debarred_comment | html_line_break %5$s:  END
en: %s Restriction added by overdues process %s %s %s %s
fa-Arab: %s محدودیت اضافه شده توسط فرآیند سررسید %s %s %s %s

note: For the first occurrence, %1$s:  END %2$s:  IF debarred_date && debarred_date != '9999-12-31'
en: %s %s End date:
fa-Arab: ‏%s %s ‏تاریخ پایان:

en: Go to your account page
fa-Arab: به صفحه حساب کاربری خود بروید

en: Usually the reason for freezing an account is old overdues or damage fees. If shows your account to be clear, please contact the library.
fa-Arab: معمولاً دلیل مسدود شدن حساب، سررسیدهای قدیمی یا هزینه های خسارت است. اگر حساب کاربری شما پاک شده است، لطفاً با کتابخانه تماس بگیرید.

note: %1$s:  too_much_oweing | $Price
en: You have unpaid fines. Amount: %s.
fa-Arab: شما جریمه‌های پرداخت‌نشده دارید. مقدار %s.

note: %1$s:  too_many_reserves | html
en: Sorry, you cannot place more than %s holds.
fa-Arab: پوزش، شما نمی توانید بیش از  %s رزرو کنید.

note: %1$s:  bad_biblionumber | html
en: ERROR: No record found for record ID %s.
fa-Arab: خطا: هیچ پیشینه ای برای مدرک یافت نشد %s.

en: You must select at least one item.
fa-Arab: شما باید حداقل یک منبع را انتخاب کنید.

en: You must select a library for pickup.
fa-Arab: شما باید برای امانت گرفتن یک کتابخانه را انتخاب کنید.

en: ERROR: No record ID specified.
fa-Arab: خطا: هیچ شناسه رکوردی مشخص نشده است.

en: ERROR: Internal error: incomplete hold request.
fa-Arab: خطا: خطای داخلی: درخواست امانت ناقص.

en: Your library card has expired. Please contact your librarian if you wish to renew your card.
fa-Arab: اعتبار کارت کتابخانه شما تمام شده است. اگر می خواهید کارت خود را تمدید کنید با کتابداران تماس بگیرید.

en: None of the libraries are available for pickup location.
fa-Arab: هیچ یک از کتابخانه ها برای انتخاب در دسترس نیست.

en: Sorry, none of these titles can be placed on hold.
fa-Arab: متأسفانه هیچ کدام از این عناوین قابل رزرو نیست.

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron = logged_in_user %2$s:  logged_in_user.cardnumber | html
en: Confirm holds for:%s (%s)
fa-Arab: تأیید رزرو برای:‏%s‏(%s)

en: Sorry,
fa-Arab: پوزش،

note: %1$s:  new_reserves_allowed | html
en: you can only place %s more holds. Please uncheck the checkboxes for the items you wish to not place holds on.
fa-Arab: شما فقط می توانید قرار دهید %s امانت بیشتر. لطفا علامت های کادر مواردی را که نمی خواهید نگه دارید بردارید.

en: Hold requests
fa-Arab: درخواست رزرو

en: You already have at least one item level hold on this title. All further holds must be item level.
fa-Arab: شما در حال حاضر حداقل یک سطح آیتم را در این عنوان رزرو کرده اید. همه رزروهای بعدی باید در سطح آیتم باشند.

en: You already have at least one record level hold on this title. All further holds must be record level.
fa-Arab: شما در حال حاضر حداقل یک سطح رکورد در این عنوان رزرو کرده اید. همه رزروهای بعدی باید در سطح رکورد باشند.

note: %1$s:  bibitemloo.reserve_charge | $Price
en: You will be charged a hold fee of %s when you collect this item
fa-Arab: هزینه رزرو از شما دریافت خواهد شد %s وقتی این آیتم را فراهم کنید

note: %1$s:  bibitemloo.reserve_charge | $Price
en: You will be charged a hold fee of %s for placing this hold
fa-Arab: هزینه رزرو از شما دریافت خواهد شد %s برای سفارش دهی این رزرو

en: Place a hold on
fa-Arab: ثبت درخواست رزرو

note: %1$s:  END # / bibitemloo.holdable %2$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=bibitemloo link=> 1 %3$s:  IF ( bibitemloo.author ) %4$s:  bibitemloo.author | html %5$s:  END
en: %s %s %s, by %s%s
fa-Arab: %s %s %s, توسط %s%s

en: Sorry, you are too young to place a hold for this item.
fa-Arab: با عرض پوزش، شما برای رزرو این مورد خیلی جوان هستید.

en: You have already requested this title.
fa-Arab: شما هم اکنون این عنوان را درخواست کرده اید.

en: You have already placed a recall on this title.
fa-Arab: شما قبلاً برای این عنوان یادآوری کرده اید.

en: This title cannot be requested because it's already in your possession.
fa-Arab: این عنوان نمی تواند درخواست شود زیرا هم اکنون در مالکیت شماست.

en: This title cannot be requested because you reached the maximum number of holds.
fa-Arab: این عنوان نمی تواند درخواست شود زیرا به حداکثر تعداد رزرو رسیده اید.

en: This title cannot be requested because you exceeded max holds per record.
fa-Arab: این عنوان نمی تواند درخواست شود زیرا از حداکثر میزان رزرو در هر سند فراتر رفته اید.

en: This title cannot be requested because you reached the daily hold limit.
fa-Arab: این عنوان نمی تواند درخواست شود زیرا به محدودیت رزرو روزانه رسیده‌اید.

en: This title cannot be requested because you already have hold for this item.
fa-Arab: این عنوان نمی تواند درخواست شود زیرا شما قبلاً این منبع را رزرو کرده اید.

en: There are no items that can be placed on hold.
fa-Arab: هیچ منبع قابل رِزِروی موجود نیست.

en: This title cannot be requested.
fa-Arab: این عنوان نمی تواند درخواست شود

en: Your priority:
fa-Arab: اولویت شما:

en: Number of holds:
fa-Arab: تعداد رزروها

note: OPTION
en: At least one item is available at this library
fa-Arab: حداقل یک مورد در این کتابخانه موجود است

en: Note: Library policy does not allow hold/pickup of an item available locally. Please come to the library to retrieve these items
fa-Arab: توجه: خط‌مشی کتابخانه اجازه رزرو نمی دهد/این منبع در محل قابل استفاده است. لطفا برای استفاده از این منابع به کتابخانه مراجعه کنید

en: Show more options
fa-Arab: نمایش گزینه‌های بیشتر

en: Hold starts on date:
fa-Arab: الحجز يبدأ في تاريخ:

en: Hold not needed after:
fa-Arab: رزرو مورد نیاز نیست پس از تاریخ:

en: Request specific item type:
fa-Arab: درخواست نوع خاص آیتم:

en: Request specific item group:
fa-Arab: درخواست گروه خاص آیتم:

en: Any item group
fa-Arab: هر گروه منبعی

en: Hold notes:
fa-Arab: یاداشت های امانت:

en: Next available item
fa-Arab: مورد موجود بعدی

en: A specific item
fa-Arab: یک مورد خاص

note: INPUT type=radio name=checkitem
en: Cannot be put on hold
fa-Arab: نمی تواند رزرو شود

note: %1$s:  Branches.GetName( itemLoo.ExpectedAtLibrary ) | html %2$s:  itemLoo.waitingdate | $KohaDates
en: Waiting for patron at %s since %s
fa-Arab: مدت انتظار عضو در %s از آنجا که %s

note: %1$s:  Branches.GetName( itemLoo.ExpectedAtLibrary ) | html %2$s:  itemLoo.reservedate | $KohaDates
en: On hold for patron expected at %s since %s
fa-Arab: رزرو برای کاربر مورد انتظار در %s از آنجا که %s

note: %1$s:  Branches.GetName( itemLoo.ExpectedAtLibrary ) | html
en: On hold for patron expected at %s
fa-Arab: رزرو برای کاربر مورد انتظار در %s

en: Not on hold
fa-Arab: در رزرو نیست

en: Show unholdable items
fa-Arab: نمایش موارد غیر قابل نگهداری

en: Hide unholdable items
fa-Arab: موارد غیر قابل نگهداری را پنهان کنید

note: INPUT type=submit
en: Confirm hold
fa-Arab: تأیید رزرو

note: SCRIPT
en: Expecting a specific item selection.
fa-Arab: در انتظار انتخاب یک مورد خاص.

note: SCRIPT
en: Hide options
fa-Arab: مخفی کردن گزینه‌ها

note: SCRIPT
en: Hold expiration date should be filled.
fa-Arab: تاریخ انقضا باید پر شود.

note: SCRIPT
en: Hold start date should be filled.
fa-Arab: تاریخ شروع رزرو باید پر شود

note: SCRIPT
en: Place a hold on
fa-Arab: ثبت درخواست رزرو

note: SCRIPT
en: Place a hold on:
fa-Arab: ثبت درخواست رزرو

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Reset your password &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: رمز عبور خود را بازنشانی کنید &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: New password must not be the same as old password.
fa-Arab: رمزعبور جدید نباید با رمزعبور قبلی یکی باشد.

en: Please log-in to account to update your password.
fa-Arab: لطفاً برای به روزرسانی رمزعبور خود وارد حساب کاربریتان شوید.

note: %1$s:  CASE 'account_locked' %2$s:  IF Categories.can_any_reset_password && Koha.Preference('OpacBaseURL')
en: . %s This account has been locked! %s
fa-Arab: . %s این حساب کاربری مسدود شده است! %s

en: You must reset your password via e-mail
fa-Arab: شما باید رمز عبور خود را از طریق پست الکترونیکی مجدداً تنظیم کنید

en: You must contact the library for assistance.
fa-Arab: برای کمک باید با کتابخانه تماس بگیرید.

en: An unknown error occurred. Please try again or contact the library for assistance.
fa-Arab: یک خطای ناشناخته رخ داد. لطفاً دوباره امتحان کنید یا برای کسب اطلاعات بیشتر با کتابخانه تماس بگیرید.

en: Your password has successfully been updated
fa-Arab: رمز عبور شما با موفقیت به روزرسانی شد

en: Go to OPAC
fa-Arab: به اپک بروید

en: Go to staff interface
fa-Arab: به رابط کارکنان بروید

note: INPUT type=submit
en: Update password
fa-Arab: به روزرسانی رمزعبور

en: Resetting your password has not been enabled by the library.
fa-Arab: تنظیم مجدد رمزعبور شما توسط کتابخانه فعال نشده است.

note: %1$s:  IF RestrictedPageTitle %2$s:  RestrictedPageTitle | html %3$s:  END %4$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %5$s:  LibraryNameTitle | html %6$s:  ELSE %7$s:  END
en: %s %s &rsaquo; %s %s %s %s Koha online %s catalog
fa-Arab: %s %s &rsaquo; %s %s %s %s کوها آنلاین %s فهرست

note: %1$s:  IF ( searchdesc ) %2$s:  IF ( ms_value ) %3$s:  ms_value | html %4$s:  ELSE %5$s:  END %6$s:  ELSE %7$s:  END %8$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %9$s:  LibraryNameTitle | html %10$s:  ELSE %11$s:  END
en: %s %s Results of search for '%s' %s Search results %s %s You did not specify any search criteria. %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: %s %s نتایج جستجو از '%s' %s نتایج جستجو %s %s شما هیچ معیار جستجویی مشخص نکرده اید. %s &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

note: LINK
en: %s Search RSS feed
fa-Arab: %s جستجوی فید RSS

note: %1$s:  ms_value | html %2$s:  IF ( pages > 1) %3$s:  current_page_number | html %4$s:  pages | html %5$s:  END
en: Results of search for '%s'%s, page %s of %s%s
fa-Arab: نتایج جستجو برای '%s'%s, صفحه %s of %s%s

note: SPAN
en: You searched %sfor '%s'%s%s with limit(s): '%s'%s
fa-Arab: شما جستجو کردید %sبرای '%s'%s%s با محدودیت(ها): '%s'%s

en: Search results
fa-Arab: نتایج جستجو

en: You did not specify any search criteria
fa-Arab: شما هیچ معیاری برای جستجو مشخص نکرده اید

en: No results found!
fa-Arab: نتیجه ای یافت نشد!

note: %1$s:  IF ( searchdesc ) %2$s:  LibraryName | html
en: %s No results found for that in %s catalog.
fa-Arab: %s نتیجه ای برای آن یافت نشد در %s فهرست.

note: A
en: Subscribe to this search
fa-Arab: اشتراک برای این جستجو

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s You did not specify any search criteria. %s
fa-Arab: %s .شما هیچ معیار جستجویی را مشخص نکردید %s

en: Return to the last advanced search
fa-Arab: بازگشت به آخرین جستجوی پیشرفته

note: %1$s:  total | html
en: Your search returned %s results.
fa-Arab: جستجوی شما %s نتیجه در بر داشت.

note: %1$s:  FOREACH relate IN related %2$s:  relate.related_search | html %3$s:  END
en: (related searches:%s %s%s).
fa-Arab: (جستجوهای مرتبط:%s %s%s).

en: Not what you expected? Check for
fa-Arab: مورد انتظار شما نبود؟ بررسی کنید برای

en: suggestions
fa-Arab: پیشنهادها

en: Sort
fa-Arab: مرتب سازی

en: Results per page:
fa-Arab: نتایج هر صفحه:

note: For the first occurrence, %1$s:  Koha.Preference('OPACnumSearchResults') | html
en: %s (default)
fa-Arab: %s (پیش فرض)

en: Select titles to:
fa-Arab: انتخاب عنوان برای:

en: Add to...
fa-Arab: افزودن به...

note: OPTGROUP
en: Your lists:
fa-Arab: فهرست‌های شما:

note: OPTGROUP
en: Public lists:
fa-Arab: فهرست‌های عمومی:

en: [ More lists ]
fa-Arab: [ فهرست‌های بیشتر ]

en: [ New list ]
fa-Arab: [ فهرست جدید ]

en: Place hold
fa-Arab: رزرو کردن

note: INPUT type=checkbox name=biblionumber
en: Select search result: %s
fa-Arab: نتیجه جستجو را انتخاب کنید: %s

note: IMG
en: bonus
fa-Arab: علاوة

note: %1$s:  SEARCH_RESULT.num_critics | html
en: %s Internet user critics
fa-Arab: %s منتقدان کاربر اینترنت

note: %1$s:  SEARCH_RESULT.num_critics_pro | html
en: %s Professional critics
fa-Arab: %s منتقدان حرفه ای

note: %1$s:  SEARCH_RESULT.num_videos | html
en: %s Video extracts
fa-Arab: %s گزیده های ویدئویی

note: %1$s:  SEARCH_RESULT.num_quotations | html
en: %s Quotations
fa-Arab: %s نقل قول ها

en: Tags:
fa-Arab: برچسب ها

en: Lists:
fa-Arab: فهرست‌ها:

en: Match:
fa-Arab: مسابقه

note: %1$s:  SEARCH_RESULT.ratings.count | html
en: &nbsp;&nbsp;(%s votes)
fa-Arab: &nbsp;&nbsp;(%s اآرا)

en: Pages
fa-Arab: صفحات

en: Not finding what you're looking for?
fa-Arab: آیا آنچه به دنبالش بودید نیافتید؟

en: Make a
fa-Arab: ایجاد یک

en: purchase suggestion
fa-Arab: پیشنهاد خرید

en: Interlibrary loan request
fa-Arab: درخواست امانت بین کتابخانه ای

en: Make an
fa-Arab: ایجاد یک

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Error searching %s collection
fa-Arab: خطا در جستجوی مجموعه %s

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Found %s results in the library's %s collection
fa-Arab: %s ‏نتیجه، در مجموعه %s یافت شد.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Searching %s...
fa-Arab: ‏جستجو کردن %s...

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: You must be logged in to create or add to lists
fa-Arab: شما برای ایجاد و افزودن به فهرست باید وارد شوید

en: Search unsuccessful
fa-Arab: جستجوی ناموفق

note: %1$s:  IF hash %2$s:  hash | html %3$s:  END
en: Your search %sfor %s%s was not successful.
fa-Arab: جستجوی شما %s برای %s%s موفقیت‌آمیز نبود.

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title-head.inc' %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Comments on %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: نظرات در مورد %s &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Error: we cannot find this bibliographic record.
fa-Arab: خطا: ما نمی توانیم پیشینه این کتابشناختی را پیدا کنیم.

en: Sorry, only the creator of this comment is allowed to change it.
fa-Arab: متأسفیم، فقط ایجاد کننده این نظر اجازه تغییر آن را دارد.

en: Note: your comment contained illegal markup code. It has been saved with the markup removed, as below. You can edit the comment further, or cancel to retain the comment as is.
fa-Arab: توجه: نظر شما حاوی کد نشانه‌گذاری غیرمجاز است. نظر شما با حذف نشانه گذاری‌ها به شرح زیر ذخیره شده است. شما می‌توانید بعدا آن را ویرایش کنید، و یا اینکه لغو کنید تا نظر به همین شکل نگاه داشته شود.

en: Error! Your comment was entirely illegal markup code. It has NOT been added.
fa-Arab: خطا! یادداشت شما به طور کامل کد نشانه گذاری غیرمجاز بود. برچسب شما اضافه نشده است.

note: %1$s:  END %2$s:  END # / FOREACH ERROR %3$s:  IF ( WINDOW_CLOSE ) %4$s:  END
en: %s %s %s Note: this window will close automatically in 5 seconds. %s
fa-Arab: %s %s %s ‏توجه: این پنجره به‌طور خودکار طی 5 ثانیه بسته خواهد شد. %s

en: Error! You cannot add an empty comment. Please add content or cancel.
fa-Arab: خطا! شما نمی‌توانید یک نظر خالی اضافه کنید. لطفاً متن اضافه کرده و یا لغو کنید.

en: Comments on
fa-Arab: نظر برای

en: Comments
fa-Arab: اظهار نظر

en: Note: Your comment must be approved by a librarian.
fa-Arab: توجه: نظر شما باید توسط یک کتابدار تأئید شود.

note: INPUT type=submit
en: Submit and close this window
fa-Arab: ثبت و بستن این پنجره

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your routing lists &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: فهرست های مسیریابی شما &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Your routing lists
fa-Arab: فهرست‌های مسیریابی شما

en: You are subscribed to the routing lists for following serial titles. If you wish to make changes, please contact the library.
fa-Arab: شما برای مجموعه عناوین زیر در فهرست‌های مسیریابی مشترک شده‌اید. اگر تمایل به اعمال تغییرات دارید، لطفاً با کتابخانه تماس حاصل کنید.

en: Subscription title
fa-Arab: عنوان الإشتراك

en: You are currently not listed on any routing lists.
fa-Arab: شما هم‌اکنون در هیچ فهرست مسیریابی نیستید.

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your search history &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: پیشینیه جستجوی شما &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Your search history
fa-Arab: پیشینه جستجوی شما

en: Catalog
fa-Arab: لیست

en: Authority
fa-Arab: مستند

en: Current session
fa-Arab: نشست های فعلی

en: Toolbar control
fa-Arab: کنترل نوار ابزار

note: INPUT type=submit
en: Remove selected searches
fa-Arab: حذف جستجوهای انتخابی

en: Previous sessions
fa-Arab: نشست های پیشین

en: Your catalog search history is empty.
fa-Arab: پیشینه جستجوی فهرست شما خالی است.

en: Your authority search history is empty.
fa-Arab: پیشینه جستجوی مؤلفین شما خالی است.

en: Select searches to:
fa-Arab: انتخاب عنوان برای:

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete selected search history entries?
fa-Arab: آیا شما برای حذف پیشینه جستجوی انتخاب شده اطمینان دارید؟

note: SCRIPT
en: With selected searches:
fa-Arab: با جستجوهای انتخابی:

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Sending your cart &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: ارسال به سبد خرید شما &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Message sent
fa-Arab: پیام ارسال شد

note: %1$s:  email_add | html
en: The cart was sent to: %s
fa-Arab: سبد شما ارسال شد به:: %s

en: Close window
fa-Arab: بستن پنجره

en: There was an error sending the cart.
fa-Arab: در ارسال کارت مشکلی وجود دارد.

en: Sending your cart
fa-Arab: ارسال سبد خرید شما

en: Email address:
fa-Arab: آدرس پست الکترونیکی

en: Comment:
fa-Arab: نظر:

en: Please do not use this mail to request or renew books.
fa-Arab: لطفاً از این ایمیل برای درخواست و یا تمدید کتابها استفاده نکنید.

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Sending your list &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: ارسال لیست شما &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

note: %1$s:  email | html
en: The list was sent to: %s
fa-Arab: فهرست به: %s ارسال شد

en: Back to lists
fa-Arab: بازگشت به فهرست‌ها

en: There was an error sending the list.
fa-Arab: هنگام ارسال فهرست خطایی وجود داشت.

en: You do not have permission to send this list.
fa-Arab: شما اجازه ارسال این فهرست را ندارید.

en: Sending your list
fa-Arab: ارسال لیست شما

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Issues for a subscription &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: مسائل مربوط به اشتراک &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Issues for a subscription
fa-Arab: شماره های یک اشتراک

note: %1$s:  subscription_LOO.bibliotitle | html
en: Subscription information for %s
fa-Arab: اطلاعات اشتراک برای %s

note: %1$s:  subscription_LOO.startdate | html
en: The current subscription began on %s and is issued
fa-Arab: اشتراک فعلی از %s شروع شد و صادر گردید

en: twice per day
fa-Arab: دو بار در روز

en: every day
fa-Arab: هر روز

en: three times per week
fa-Arab: سه بار در هفته

en: every week
fa-Arab: هر هفته

en: every 2 weeks
fa-Arab: هر 2 هفته

en: every 3 weeks
fa-Arab: هر 3 هفته

en: every month
fa-Arab: هر ماه

en: every 2 months
fa-Arab: هر 2 ماه

en: every quarter
fa-Arab: هر ربع ساعت

en: twice per year
fa-Arab: دو بار در سال

en: every year
fa-Arab: هر سال

en: every 2 years
fa-Arab: هر 2 سال

en: irregularly
fa-Arab: به طور نامنظم

en: on Monday
fa-Arab: در روز دوشنبه

en: on Tuesday
fa-Arab: در روز سه شنبه

en: on Wednesday
fa-Arab: در روز چهارشنبه

en: on Thursday
fa-Arab: در روز پنج شنبه

en: on Friday
fa-Arab: در روز جمعه

en: on Saturday
fa-Arab: در روز شنبه

en: on Sunday
fa-Arab: در روز یکشنبه

note: %1$s:  subscription_LOO.numberlength | html
en: for %s issues
fa-Arab: برای %s شماره ها

note: %1$s:  subscription_LOO.weeklength | html
en: for %s weeks
fa-Arab: برای %s هفته ها

note: %1$s:  subscription_LOO.monthlength | html
en: for %s months
fa-Arab: برای %s ماه

note: %1$s:  subscription_LOO.histstartdate | html
en: The first subscription was started on %s
fa-Arab: اولین اشتراک شروع شد در %s

note: %1$s:  subscription_LOO.histenddate | html
en: The subscription expired on %s
fa-Arab: اشتراک منقضی شد در تاریخ %s

note: %1$s:  AuthorisedValues.GetDescriptionByKohaField( kohafield => 'items.location', authorised_value => subscription_LOO.location, opac => 1 ) | html
en: Location: %s
fa-Arab: محل: %s

en: Available issues
fa-Arab: شماره های در دسترس

en: Unavailable issues
fa-Arab: شماره های غیرقابل دسترس

en: Issues summary
fa-Arab: خلاصه شماره ها

note: %1$s:  END %2$s:  IF ( subscription_LOO.letter ) %3$s:  IF ( loggedinusername ) %4$s:  IF ( subscription_LOO.hasalert )
en: %s %s %s %s You have subscribed to email notification on new issues
fa-Arab: %s %s %s %s ‏شما مشترکِ دریافت ایمیل اطلاع رسانی نسخه‌های جدید، شده‌اید

en: Cancel email notification
fa-Arab: لغو اطلاع رسانی از طریق پست الکترونیکی

en: Subscribe to email notification on new issues
fa-Arab: اشتراک برای ایمیل اطلاع رسانی درباره شماره های جدید

note: %1$s:  END %2$s:  ELSE %3$s:  END %4$s:  END
en: %s %s You must log in if you want to subscribe to email notification on new issues %s %s
fa-Arab: %s %s اگر می خواهید برای دریافت ایمیل اطلاع رسانی در مورد مسائل جدید مشترک شوید، باید وارد سیستم شوید %s %s

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Share a list &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: لیستی را به اشتراک بگذارید &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Share a list
fa-Arab: اشتراک‌گذای یک فهرست

en: Share a list with another patron
fa-Arab: اشتراک‌گذاری یک فهرست با سایر اعضاء

note: %1$s:  op | html
en: The operation %s is not supported.
fa-Arab: عملیات %s پشتیبانی نمی‌شود.

en: No operation parameter has been passed.
fa-Arab: برای این عمل هیچ پارامتری ارسال نشده است.

en: Invalid shelf number.
fa-Arab: شماره قفسه نامعتبر است.

en: The feature of sharing lists is not in use in this library.
fa-Arab: قابلیت اشتراک فهرست‌ها در این کتابخانه مورد استفاده نیست.

en: You can only share a list if you are the owner.
fa-Arab: اگر شما مالک هستید، فقط می‌توانید یک لیست را به اشتراک بگذارید.

en: You cannot share a public list.
fa-Arab: شما نمی‌توانید فهرست عمومی را به اشتراک بگذارید.

en: Sorry, but you did not enter a valid email address.
fa-Arab: متأسفیم، اما شما آدرس ایمیل معتبر وارد نکردید.

en: Sorry, but we could not accept this key. The invitation may have expired. Contact the patron who sent you the invitation.
fa-Arab: متأسفیم، اما نتوانستیم این کد را بپذیریم. ممکن است دعوتنامه منقضی شده باشد. با پشتیبانی که دعوتنامه را برای شما ارسال کرده است تماس بگیرید.

en: As owner of a list you cannot accept an invitation for sharing it.
fa-Arab: به عنوان صاحب یک فهرست شما نمی‌توانید برای اشتراک‌گذاری آن دعوتنامه بپذیرید.

en: Return to your lists
fa-Arab: بازگشت به فهرست های شما

en: Share list
fa-Arab: اشتراک‌گذاری فهرست

en: An invitation to share list
fa-Arab: یک دعوتنامه برای اشتراک فهرست

note: %1$s:  approvedaddress | html
en: will be sent shortly to %s.
fa-Arab: در اسرع وقت برای %s ارسال خواهد شد.

note: %1$s:  failaddress | html
en: Something went wrong while processing the following addresses. Please check them. These are: %s
fa-Arab: هنگام پردازش آدرسهای زیر اشکالی یافت شد. لطفاً بررسی کنید. آنها عبارتند از: %s

en: You will receive an email notification if someone accepts your share before it expires.
fa-Arab: اگر کسی سهم شما را قبل از انقضا بپذیرد شما یک پست الکترونیکی جهت اطلاع دریافت خواهید کرد.

note: %1$s:  OPACBaseURL | html %2$s:  shelf.shelfnumber | html
en: %s/cgi-bin/koha/opac-shelves.pl?rss=1&amp;viewshelf=%s
fa-Arab: %s/cgi-bin/کوها/اپک-قفسه ها.pl?rss=1&amp;مشاهده قفسه=%s

note: %1$s:  shelf.shelfname | html
en: RSS feed for public list %s
fa-Arab: ‏‏RSS برای فهرست عمومیِ %s موجود نیست.

note: %1$s:  i.title | html %2$s:  IF i.author %3$s:  i.author | html %4$s:  END
en: %s %s by %s %s
fa-Arab: %s%s توسط %s%s

note: %1$s:  IF ( context == "list" ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Delete %s Delete list %s
fa-Arab: %s حذف %s حذف لیست %s

note: %1$s:  IF op == 'view' %2$s:  shelf.shelfname | html %3$s:  ELSE %4$s:  END %5$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %6$s:  LibraryNameTitle | html %7$s:  ELSE %8$s:  END
en: %sContents of %s%sYour lists%s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: %sمحتوا از %s%sلیست های شما%s &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Allow changes to contents from:
fa-Arab: اجازه تغییرات در مطالب از:

en: Nobody
fa-Arab: هیچ‌کس

en: Owner only
fa-Arab: فقط مالک

en: Permitted staff only
fa-Arab: فقط پرسنل مجاز

en: Staff only
fa-Arab: فقط پرسنل

en: Anyone seeing this list
fa-Arab: هر کسی که این فهرست را می‌بیند

en: The "Permitted staff only" permission has no actual effect while this list is strictly private.
fa-Arab: ‏مجوز "فقط کارکنان مجاز" هیچ اثر واقعی ندارد در حالی که این لیست کاملا خصوصی است.

en: The "Staff only" permission has no actual effect while this list is strictly private.
fa-Arab: ‏مجوز "فقط کارکنان" هیچ اثر واقعی ندارد در حالی که این لیست کاملا خصوصی است.

en: The "Anyone" permission has no actual effect while this list is strictly private.
fa-Arab: ‏مادامیکه این فهرست مؤکداً خصوصی است، اجازه کسی تأثیر واقعی نخواهد داشت.

en: Create new list
fa-Arab: لیست جدید ایجاد کنید

en: An error occurred when updating this list.
fa-Arab: در هنگام به روز رسانی این فهرست خطایی رخ داده است.

en: An error occurred when creating this list.
fa-Arab: در هنگام ساخت این فهرست خطایی رخ داده است.

en: An error occurred when deleting this list.
fa-Arab: در هنگام حذف این فهرست خطایی رخ داده است.

en: The item has not been added to the list. Please check it's not already in the list.
fa-Arab: این مورد به سبد شما اضافه نشد. لطفاً بررسی کنید از قبل در فهرست موجود نباشد.

en: The share has not been removed.
fa-Arab: این منبع از سبد شما حذف نشده است.

en: No email found for the patrons that accepted the share
fa-Arab: هیچ پست الکترونیکی برای کاربرانی که این اشتراک را پذیرفته اند یافت نشد

en: List updated.
fa-Arab: فهرست به‌روز شد.

en: List created.
fa-Arab: فهرست ایجاد شد.

en: List deleted.
fa-Arab: فهرست حذف شد.

en: The item has been added to the list.
fa-Arab: این مورد به سبد شما اضافه شده است.

en: The item has been removed from the list.
fa-Arab: این مورد از سبد شما حذف شده است.

en: The share has been removed.
fa-Arab: اشتراک حذف شده است.

en: This list does not exist.
fa-Arab: این فهرست موجود نیست.

en: This item does not exist.
fa-Arab: این مورد موجود نیست.

en: You do not have permission to view this list.
fa-Arab: شما مجوز مشاهده این فهرست را ندارید.

en: You do not have permission to create a new list.
fa-Arab: شما اجازه ایجاد فهرست جدید را ندارید.

en: You do not have permission to update this list.
fa-Arab: شما مجوز به روز رسانی این فهرست را ندارید.

en: You do not have permission to delete this list.
fa-Arab: شما مجوز حذف این فهرست را ندارید.

en: You do not have permission to add a record to this list.
fa-Arab: شما اجازه افزودن رکوردی را به این فهرست ندارید.

en: You do not have permission to transfer ownership of this list.
fa-Arab: شما اجازه انتقال مالکیت این فهرست را ندارید.

en: No record was removed.
fa-Arab: هیچ رکوردی حذف نشد.

en: The new owner could not be found anymore.
fa-Arab: مالک جدید دیگر پیدا نشد.

en: The new owner has no share for this list.
fa-Arab: صاحب جدید هیچ سهمی در این لیست ندارد.

note: %1$s:  shelfname | html
en: An error occurred when creating the list. The name %s already exists.
fa-Arab: هنگام ساخت فهرست خطایی رخ داد. نام %s هم‌اکنون موجود است.

note: A
en: Subscribe to this list
fa-Arab: اشتراک برای این فهرست

note: %1$s:  contents.count | html
en: This list contains %s titles
fa-Arab: این لیست شامل %s عناوین

note: A
en: Select format and download list
fa-Arab: فرمت و لیست دانلود را انتخاب کنید

en: Send list
fa-Arab: ارسال فهرست

en: Print list
fa-Arab: فهرست چاپ

en: Edit list
fa-Arab: ویرایش فهرست

en: Remove share
fa-Arab: حذف اشتراک

en: Sort by:
fa-Arab: مرتب کردن بر اساس:

en: Default sorting
fa-Arab: مرتب سازی براساس پیش فرض

en: Call number (A-Z)
fa-Arab: شماره بازیابی ( الف تا ی)

en: Call number (Z-A)
fa-Arab: شماره بازیابی (ی- الف)

note: OPTGROUP
en: Copyright date
fa-Arab: تاریخ حق مولف

en: Copyright date (newest to oldest)
fa-Arab: تاریخ حق چاپ (جدیدترین تا قدیمی ترین)

en: Copyright date (oldest to newest)
fa-Arab: تاریخ حق چاپ (قدیمی ترین تا جدیدترین)

note: OPTGROUP
en: Date added
fa-Arab: تاریخ افزودن

en: Date added (newest to oldest)
fa-Arab: تاریخ اضافه شدن (جدیدترین به قدیمی ترین)

en: Date added (oldest to newest)
fa-Arab: تاریخ اضافه شدن (قدیمی ترین به جدیدترین)

note: INPUT type=submit
en: Resort list
fa-Arab: مرتب‌سازی مجدد فهرست

en: Add to list
fa-Arab: افزودن به لیست

note: INPUT type=submit
en: Remove selected items
fa-Arab: حذف منابع انتخاب شده

en: This list is empty.
fa-Arab: این لیست خالی است.

en: You can add to your lists from the results of any
fa-Arab: شما می توانید از نتایج هر یک به لیست های خود اضافه کنید

en: search
fa-Arab: جستجو

en: Create a new list
fa-Arab: ایجاد یک فهرست جدید

en: Editing
fa-Arab: ویرایش

en: List name:
fa-Arab: نام فهرست:

en: Sort this list by:
fa-Arab: مرتب کردن این فهرست بر اساس:

en: The library has disabled the ability for patrons to create new public lists. If you make your list private, you will not be able to make it public again.
fa-Arab: کتابخانه، قابلیت ایجاد فهرست‌های عمومی جدید را برای اعضاء غیرفعال کرده است. اگر شما فهرستتان را خصوصی کنید، مجدداً قادر به عمومی کردن آن نخواهید بود.

note: %1$s:  shelf.shelfname | html
en: Transfer ownership of shared list '%s'
fa-Arab: انتقال مالکیت فهرست مشترک '%s'

en: New owner:
fa-Arab: مالک جدید:

note: INPUT type=submit
en: Transfer
fa-Arab: انتقال

en: Log in to create a new list
fa-Arab: برای ایجاد یک لیست جدید وارد شوید

en: List name
fa-Arab: نام فهرست

en: Contents
fa-Arab: مندرجات

en: Modification date
fa-Arab: تاریخ تغییر

en: Empty
fa-Arab: خالی

en: items
fa-Arab: منابع

en: Shared
fa-Arab: اشتراک گذاری

en: Remove share
fa-Arab: حذف اشتراک

en: No public lists.
fa-Arab: فهرست عمومی موجود نیست.

en: No private lists.
fa-Arab: فهرست شخصی موجود نیست.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this list?
fa-Arab: آیا شما برای حذف این فهرست اطمینان دارید؟

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to remove sharing? You will no longer have access to the list.
fa-Arab: آیا شما مطمئن هستید که می خواهید اشتراک گذاری را حذف کنید؟ دیگر به لیست دسترسی نخواهید داشت.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Are you sure you want to remove these items from the list?
fa-Arab: آیا شما برای حذف این منابع از فهرست اطمینان دارید؟

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Are you sure you want to remove this item from the list?
fa-Arab: آیا شما برای حذف این منبع از فهرست اطمینان دارید؟

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to remove this share?
fa-Arab: مطمئن هستید که می خواهید این اشتراک را حذف کنید؟

note: SCRIPT
en: Items on this list:
fa-Arab: منابع موجود در این لیست:

note: SCRIPT
en: No, do not delete
fa-Arab: لا ، لا تقم بالحذف

note: SCRIPT
en: No, do not remove sharing
fa-Arab: نه، اشتراک گذاری را حذف نکنید

note: SCRIPT
en: Remove from list
fa-Arab: حذف از فهرست

note: SCRIPT
en: This list is shared. Other users will lose access to it.
fa-Arab: این لیست به اشتراک گذاشته شده است. سایر کاربران دسترسی به آن را از دست خواهند داد.

note: SCRIPT
en: Yes, delete
fa-Arab: نعم, إحذف

note: SCRIPT
en: Yes, remove sharing
fa-Arab: بله، اشتراک گذاری حذف شود

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title-head.inc' biblio=review
en: New comment on %s
fa-Arab: نظر جدید در مورد %s

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Recent comments &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: نظرات اخیر &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

note: LINK
en: %s%s%sKoha online%s catalog recent comments
fa-Arab: %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست نظرات اخیر

en: Recent comments
fa-Arab: نظرات اخیر

note: A
en: Subscribe to recent comments
fa-Arab: اشتراک در نظرات اخیر

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=review link=> 1 %2$s:  IF ( review.author )
en: %s %s by
fa-Arab: %s %s توسط

note: A
en: Search for works by this author
fa-Arab: جستجو برای آثار این پدیدآور:

en: Publication:
fa-Arab: ناشر:

note: %1$s:  review.datereviewed | $KohaDates
en: Added %s by you
fa-Arab: اضافه شد %s توسط شما

note: %1$s:  review.datereviewed | $KohaDates
en: Added %s by
fa-Arab: اضافه شد %s توسط

note: A
en: View details for this title
fa-Arab: نمایش جزئیات این عنوان

en: &lt;&lt; Previous
fa-Arab: &lt;&lt; پیشین

en: Next &gt;&gt;
fa-Arab: بعدی &gt;&gt;

note: %1$s:  IF ( op_add ) %2$s:  END %3$s:  IF ( op_else ) %4$s:  END %5$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %6$s:  LibraryNameTitle | html %7$s:  ELSE %8$s:  END
en: %sEnter a new purchase suggestion%s %sPurchase suggestions%s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: %sیک پیشنهاد خرید جدید را وارد کنید%s %sپیشنهادات خرید%s &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: New purchase suggestion
fa-Arab: پیشنهاد خرید جدید

en: Your purchase suggestions
fa-Arab: پیشنهادهای خرید شما

en: You cannot place any more suggestions
fa-Arab: شما نمی‌توانید پیشنهادهای بیشتری قرار بدهید

note: For the first occurrence, %1$s:  Koha.Preference('MaxTotalSuggestions') | html %2$s:  Koha.Preference('NumberOfSuggestionDays') | html
en: You may only add up to %s suggestions in %s days.
fa-Arab: شما فقط می توانید اضافه کنید%s پیشنهادات را در %s روزهای.

note: %1$s:  Koha.Preference('MaxOpenSuggestions') | html
en: You have reached your limit for suggestions you can place at this time (%s). Once the library has processed those suggestions you will be able to place more.
fa-Arab: شما به محدودیت پیشنهاداتی که می توانید در این زمان ارائه دهید، رسیده‌اید (%s). بعد از اینکه کتابخانه این پیشنهادات را پردازش کرد، شما می توانید موارد بیشتری را ارائه نمایید.

en: Enter a new purchase suggestion
fa-Arab: یک پیشنهاد خرید جدید وارد نمائید

en: Please fill out this form to make a purchase suggestion. You will receive an email when the library processes your suggestion.
fa-Arab: لطفا این فرم را برای ایجاد پیشنهاد خرید پرکنید. پس از بررسی پیشنهاد شما توسط کتابخانه، ایمیلی دریافت خواهید کرد.

en: Only certain fields (marked in red) are required, but the more information you enter the easier it will be for the librarians to find the title you're requesting. The "Notes" field can be used to provide any additional information.
fa-Arab: فقط فیلدهای خاصی (با رنگ قرمز مشخص شده) اجباری است، اما هرچه اطلاعات بیشتر وارد نمائید کتابدار عنوان مورد درخواست شمار را راحت تر پیدا خواهد کرد. فیلد یادداشت برای ارائه اطلاعات بیشتر می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

en: . Click on "Confirm your suggestion" to ignore this message.
fa-Arab: . برای نادیده گرفتن این پیام بر روی "تأیید پیشنهاد خود" کلیک کنید.

en: A similar document already exists:
fa-Arab: یک سند مشابه از قبل وجود دارد:

en: Standard number (ISBN, ISSN or other):
fa-Arab: شماره استاندارد (شابک، شاپا و غیره):

note: DIV
en: Copyright or publication year, for example: 2022
fa-Arab: حق چاپ یا سال انتشار، به عنوان مثال: 2022

en: Publication year:
fa-Arab: سال انتشار:

en: Publisher:
fa-Arab: ناشر:

en: Collection title:
fa-Arab: عنوان مجموعه:

en: Publication place:
fa-Arab: محل نشر:

en: Quantity:
fa-Arab: تعداد:

en: Library:
fa-Arab: کتابخانه:

en: Reason for suggestion:
fa-Arab: علت پیشنهاد:

en: -- Choose --
fa-Arab: -- انتخاب کنید --

note: INPUT type=submit
en: Confirm your suggestion
fa-Arab: پیشنهاد خود را تثبیت کنید

note: INPUT type=submit
en: Submit your suggestion
fa-Arab: ثبت پیشنهاد شما

note: %1$s:  Koha.Preference('MaxTotalSuggestions') | html %2$s:  Koha.Preference('NumberOfSuggestionDays') | html
en: The suggestion has not been added. You have reached your limit for suggestions you can place at this time (%s in %s days).
fa-Arab: پیشنهاد اضافه نشده است. شما به محدودیت پیشنهاداتی که می توانید در این زمان قرار دهید، رسیده‌اید (%s در %s روزها).

note: %1$s:  Koha.Preference('MaxOpenSuggestions') | html
en: The suggestion has not been added. You have reached your limit for suggestions you can place at this time (%s). Once the library has processed those suggestions you will be able to place more.
fa-Arab: پیشنهاد اضافه نشده است. شما به محدودیت پیشنهاداتی که می توانید در این زمان قرار دهید، رسیده‌اید (%s). وقتی که کتابخانه این پیشنهادات را پردازش کرد، شما قادر به قرار دادن موارد بیشتر خواهید بود.

en: The suggestion has not been added. A suggestion with this title already exists.
fa-Arab: پیشنهاد افزوده نشده است. پیشنهادی با این عنوان از قبل وجود دارد.

en: Your suggestion has been submitted.
fa-Arab: پیشنهاد شما ارسال شد.

en: The selected suggestions have been deleted.
fa-Arab: پیشنهادهای انتخاب شده، حذف شد.

en: Suggested by:
fa-Arab: مقترح من قبل:

en: Suggested by me
fa-Arab: پیشنهاد شده توسط من

en: Suggested by anyone
fa-Arab: پیشنهاد توسط هر کسی

en: Once the library has processed those suggestions you will be able to place more.
fa-Arab: وقتی کتابخانه پیشنهادات را بررسی کرد، شما می توانید محل بیشتری را انتخاب کنید.

note: %1$s:  Koha.Preference('MaxOpenSuggestions') | html
en: You have reached your limit for suggestions you can place at this time (%s).
fa-Arab: شما به محدودیت پیشنهاداتی که می توانید در این زمان ارائه دهید، رسیده‌اید (%s).

en: Select suggestions to:
fa-Arab: انتخاب پیشنهادها برای:

en: Suggested on
fa-Arab: پیشنهاد شده در

en: Suggested for
fa-Arab: پیشنهاد شده برای

en: Managed by
fa-Arab: مدیریت شده توسط

en: Note:
fa-Arab: ملاحظة:

en: Suggested for:
fa-Arab: پیشنهاد شده برای:

en: Managed by:
fa-Arab: مدار بواسطة:

en: Checked by the library
fa-Arab: توسط کتابخانه بررسی می شود

en: Accepted by the library
fa-Arab: پذیرفته شده توسط کتابخانه

en: Ordered by the library
fa-Arab: سفارش داده شده توسط کتابخانه

en: Suggestion declined
fa-Arab: پیشنهاد رد شد

en: Available in the library
fa-Arab: در کتابخانه موجود است

note: INPUT type=submit
en: Delete selected
fa-Arab: حذف منبع انتخاب شده

en: There are no pending purchase suggestions matching your search.
fa-Arab: هیچ پیشنهاد خرید معلقی مطابق با جستجوی شما وجود ندارد.

en: View all suggestions
fa-Arab: مشاهده همه پیشنهادات

en: You have no pending purchase suggestions.
fa-Arab: شما هیچ پیشنهاد خرید در انتظاری ندارید.

en: There are no pending purchase suggestions.
fa-Arab: پیشنهاد خرید در انتظاری وجود ندارد.

en: You have no pending purchase suggestions.
fa-Arab: شما هیچ پیشنهاد خرید در انتظاری ندارید.

en: You are not authorized to see pending purchase suggestions.
fa-Arab: شما مجاز به دیدن پیشنهادهای خرید در انتظار نیستید.

en: You have reached your limit for suggestions you can place at this time.
fa-Arab: شما به محدودیت پیشنهاداتی که می توانید در این زمان ارائه دهید، رسیده‌اید.

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete these suggestions?
fa-Arab: آیا شما از حذف این پیشنهادات اطمینان دارید؟

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this suggestion?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این پیشنهاد را حذف کنید؟

note: SCRIPT
en: No suggestion was selected
fa-Arab: هیچ پیشنهادی انتخاب نشده است.

note: SCRIPT
en: No, do not delete suggestion
fa-Arab: نه، پیشنهاد را حذف نکنید

note: SCRIPT
en: No, do not delete suggestions
fa-Arab: نه، پیشنهادات را حذف نکنید

note: SCRIPT
en: With selected suggestions:
fa-Arab: با پیشنهادهای انتخاب شده:

note: SCRIPT
en: Yes, delete suggestion
fa-Arab: بله، پیشنهاد حذف شود

note: SCRIPT
en: Yes, delete suggestions
fa-Arab: بله، پیشنهادها حذف شود

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Tags &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: برچسب ها &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: All tags
fa-Arab: كل الوسوم

en: There was a problem with this operation:
fa-Arab: مشکلی در این عملکرد وجود داشت:

note: %1$s:  ERROR.badparam | html
en: ERROR: illegal parameter %s
fa-Arab: خطا: پارامتر غیرقانونی %s

en: ERROR: You must log in to complete that action.
fa-Arab: خطا: برای انجام این عمل باید وارد شوید.

note: %1$s:  ERROR.failed_delete | html
en: ERROR: You cannot delete the tag %s.
fa-Arab: خطا: شما نمی توانید برچسب را حذف کنید %s.

en: Note: you can only delete your own tags.
fa-Arab: توجه: شما فقط می توانید برچسب خود را حذف کنید.

en: Note: your tag contained markup code that was removed.
fa-Arab: توجه: برچسب شما حاوی کد نشانه گذاری بود که حذف شد.

note: %1$s:  ERROR.scrubbed | html
en: The tag was added as &quot;%s&quot;.
fa-Arab: برچسب اضافه شد به عنوان &quot;%s&quot;.

en: Note: your tag was entirely markup code. It was NOT added.
fa-Arab: یادداشت: برچسب شما به طور کامل کد نشانه گذاری بود. اضافه نشده است.

en: Please try again with plain text.
fa-Arab: لطفاً دوباره با متن ساده امتحان کنید.

en: Unrecognized error.
fa-Arab: خطای ناشناخته.

en: Tags to show from other users:
fa-Arab: برچسب‌هایی برای نمایش از سایر کاربران

en: Tags to show:
fa-Arab: برچسب هایی برای نمایش

en: Log in to see your own saved tags.
fa-Arab: برای مشاهده برچسب های ذخیره شده خود وارد سیستم شوید.

note: %1$s:  added_count | html %2$s:  IF ( added_count == 1 ) %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s %stag%stags%s successfully added.
fa-Arab: %s %stag%stags%s با موفقیت افزوده شد.

note: %1$s:  deleted_count | html %2$s:  IF ( deleted_count == 1 ) %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s %stag%stags%s successfully deleted.
fa-Arab: %s%s برچسب%sبرچسب‌ها%s با موفقیت حذف شد.

en: Your tags
fa-Arab: برچسب‌های شما

en: Tag:
fa-Arab: برچسب:

note: %1$s:  ELSE %2$s:  MY_TAG.term | html %3$s:  END
en: %s %s (not approved) %s
fa-Arab: ‏%s %s ‏(تأیید نشد) %s

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=MY_TAG link=> 1 %2$s:  IF ( MY_TAG.author ) %3$s:  MY_TAG.author | html %4$s:  END %5$s:  END # /IF MY_TAG.XSLTBloc %6$s:  INCLUDE 'title-actions-menu.inc' items=MY_TAG
en: %s %s by %s %s %s %s
fa-Arab: %s %s توسط %s %s %s %s

en: Date added:
fa-Arab: تاریخ افزودن:

note: INPUT type=submit
en: Delete selected tags
fa-Arab: حذف برچسب‌های انتخاب شده

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete the selected tag(s)?
fa-Arab: آیا برای حذف تگ(های) انتخاب شده اطمینان دارید؟

note: SCRIPT
en: Please select a tag to delete.
fa-Arab: لطفاً یک برچسب را برای حذف انتخاب کنید.

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Subject cloud &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: ابرموضوعی &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: This &quot;cloud&quot; shows the most used topics in our catalog. Click on any subject below to see the items in our collection.
fa-Arab: این &quot;الغيمة&quot; بیشترین موضوعات مودر استفاده در فهرست ما را نشان می دهد. بر روی هر یک از موضوعات زیر برای مشاهده منابع آن در مجموعه ما کلیک کنید.

en: Show
fa-Arab: نمایش

en: subjects
fa-Arab: موضوعات

en: up to
fa-Arab: تا این حد

en: Note: This feature only available to French catalogs where ISBD subjects have been populated, and an index built by separate script.
fa-Arab: توجه: این ویژگی برای فهرست های فرانسوی که موضوعات ISBD تجمیع شده اند، و یک نمایه برای خط های مجزا ساخته شده، در دسترس است.

en: The ISBD cloud is not enabled.
fa-Arab: ابر ISBD فعال نشده است.

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Most popular titles &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: محبوبترین عناوین &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Most popular titles
fa-Arab: محبوب‌ترین عناوین

note: %1$s:  limit | html %2$s:  IF selected_itemtype %3$s:  ItemTypes.GetDescription(selected_itemtype) | html %4$s:  END %5$s:  IF ( branch ) %6$s:  Branches.GetName( branch ) | html %7$s:  END %8$s:  IF ( timeLimit != 999 ) %9$s:  timeLimitFinite | html %10$s:  ELSE %11$s:  END
en: The %s most checked-out %s %s %s %s at %s %s %s in the past %s months %s of all time %s
fa-Arab:  %s منابع بیشتر امانت گرفته شده %s %s %s %s در %s %s %s در گذشته %s ماه ها %s در همه زمان %s

en: Checkouts:
fa-Arab: به امانت گرفته شده‌ها

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END # / IF results
en: %s No results, try to change filters. %s
fa-Arab: %s نتیجه ای یافت نشد. سعی کنید فیلترها را تغییر دهید. %s

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your library home &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
fa-Arab: صفحه اصلی کتابخانه شما &rsaquo; %s%s%sکوها آنلاین%s فهرست

en: Your summary
fa-Arab: خلاصه اطلاعات

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron = logged_in_user
en: Hello, %s
fa-Arab: سلام، %s

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron = logged_in_user
en: Click here if you're not %s
fa-Arab: اگر شما %s نیستید، اینجا کلیک کنید

en: Thank you!
fa-Arab: سپاسگزارم!

en: Your corrections have been submitted to the library, and a staff member will update your record as soon as possible.
fa-Arab: اصلاحات شما برای کتابخانه ارسال شده است، و یکی از کارکنان کتابخانه رکورد شما را در اولین فرصت ممکن روزآمد خواهد کرد.

en: One or more holds were not placed due to following errors:
fa-Arab: یک یا چند رزرو به دلیل خطاهای زیر قرار داده نشد:

en: Item is damaged
fa-Arab: آیتم آسیب دیده است

en: The record and its items are age restricted
fa-Arab: سند و آیتم های آن دارای محدودیت سنی هستند

en: You have exceeded the number of concurrent holds for this record
fa-Arab: شما این سند را به تعداد حداکثر دفعات مجاز، تمدید کرده‌اید.

en: You've reached your daily holds limit
fa-Arab: به حد مجاز رزرو روزانه خود رسیده اید

en: You have too many holds already
fa-Arab: شما در حال حاضر تعداد زیادی رزرو دارید

en: Not holdable
fa-Arab: قابل رزرو نیست

en: You are from a different library
fa-Arab: شما از یک کتابخانه متفاوت هستید

en: Holds are not allowed from your library
fa-Arab: رزرو از کتابخانه شما مجاز نیست

en: You already have a hold for this item
fa-Arab: شما قبلاً این آیتم را رزرو کرده اید

en: Cannot be transferred to pickup library
fa-Arab: نمی توان به کتابخانه انتخاب شده انتقال داد

en: The chosen pickup location is not allowed
fa-Arab: انتخاب محل تحویل مجاز نیست

en: No holds are allowed on this item
fa-Arab: هیچ گونه رزروی برای این آیتم ممکن نیست

en: Library is not a valid pickup location
fa-Arab: هیچ یک از کتابخانه ها برای انتخاب در دسترس نیست

en: No valid pickup location
fa-Arab: محل انتخاب معتبر نیست

en: Not for loan
fa-Arab: برای امانت نیست

en: There are items available in the library, please visit to check them out
fa-Arab: منابعی در کتابخانه موجود است، لطفاً برای بررسی آنها مراجعه کنید

en: Error when placing hold, please report this to the library
fa-Arab: خطا هنگام قرار دادن در رزرو، لطفاً این را به کتابخانه گزارش دهید

note: %1$s:  fail | html
en: Error: %s
fa-Arab: خطا: %s

en: Please note:
fa-Arab: لطفا توجه داشته باشید:

note: %1$s:  amountoutstanding | $Price
en: Your account has outstanding fees & charges of %s. Holds are blocked because your fine balance is over the limit.
fa-Arab: حساب شما دارای کارمزدها و هزینه های معوقه %s است. رزروها مسدود شده‌اند زیرا جریمه شما بیش از حد مجاز است.

en: . Please contact the library for more information.
fa-Arab: . لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با کتابخانه تماس بگیرید.

en: Your library card will expire on
fa-Arab: کارت کتابخانه شما منقضی خواهد شد

en: Also note that you must return all checked out items before your library card expires.
fa-Arab: همچنین توجه داشته باشید که شما باید همه منابع امانت گرفته شده را پیش از انقضای کارت عضویت کتابخانه بازگردانید.

en: Please note:
fa-Arab: لطفا توجه داشته باشید:

note: %1$s:  borrower.warnexpired | $KohaDates
en: Your account has expired as of %s. Please contact the library if you wish to renew your account.
fa-Arab: حساب کاربری شما منقضی شده است از%s. لطفا اگر می خواهید تجدید کنید لطفا با کتابخانه تماس بگیرید.

en: Your loan renewal failed because of the following reason(s):
fa-Arab: تمدید امانت شما به دلیل(های)زیر انجام نشد:

en: Your account has expired. Please contact the library for more information.
fa-Arab: حساب کاربری شما منقضی شده است. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر با کتابخانه تماس بگیرید.

en: You have renewed this item the maximum number of times allowed.
fa-Arab: شما این مورد را به تعداد حداکثر دفعات مجاز، تمدید کرده‌اید.

en: You have renewed this item the maximum number of consecutive times without it being seen by the library.
fa-Arab: شما این مورد را به تعداد حداکثر دفعات مجاز، بدون اینکه توسط کتابخانه دیده شود تمدید کرده اید.

en: It is too soon after the checkout date for this item to be renewed.
fa-Arab: این آیتم به این زودی نمی تواند تمدید شود.

en: This item is on hold for another patron.
fa-Arab: این منبع برای کاربر دیگری رزرو شده است.

en: Item renewal is not allowed.
fa-Arab: اجازه تمدید آیتم وجود ندارد.

en: This item is already checked out to another patron.
fa-Arab: این مورد قبلاً برای کاربر دیگری امانت داده شده است

en: This item is scheduled for auto renewal.
fa-Arab: این آیتم برای تمدید خودکار برنامه ریزی شده است.

en: Your account is frozen because it has been discharged.
fa-Arab: حساب کاربری شما به دلیل خالی شدن، منقضی شده است.

en: Usually the reason for freezing an account is old overdues or damage fees. If your account shows to be clear, please contact the library.
fa-Arab: معمولاً دلیل مسدود شدن حساب، سررسیدهای قدیمی یا هزینه های خسارت است. اگر حساب کاربری شما پاک شده است، لطفاً با کتابخانه تماس بگیرید.

en: If this is an error, please contact the library.
fa-Arab: درصورت بروز خطا، لطفا با کتابخانه تماس بگیرید.

en: Your library card has been marked as lost or stolen.
fa-Arab: کارت عضویت شما با برچسب مفقودی و یا دزدیده شده درج شده است.

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END %3$s:  END
en: .%sYou have fines.%s %s
fa-Arab: .%s شما جریمه‌هایی دارید.%s %s

note: %1$s:  IF ( renewal_blocked_fines ) > 0
en: You cannot renew your books online. Reason: %sYour fines exceed
fa-Arab: شما نمی‌توانید کتاب‌های خود را به‌صورت آنلاین تمدید کنید. %sلطفا در صورتی که تمایل به تمدید دارید جریمه‌های خود را پرداخت نمائید

en: Auto-renewal
fa-Arab: تمدید- خودکار

en: Allow auto-renewal:
fa-Arab: اجازه تمدید خودکار:

en: Yes
fa-Arab: نعم

en: No
fa-Arab: لا

note: INPUT type=submit
en: Update auto-renewal preference
fa-Arab: اولویت تمدید خودکار را به‌روزرسانی کنید

note: %1$s:  issues_count | html
en: Checked out (%s)
fa-Arab: به امانت گرفته شده (%s)

en: Relatives' checkouts
fa-Arab: امانت های 'نسبی

note: %1$s:  overdues_count | html
en: Overdue (%s)
fa-Arab: تأخیرها (%s)

note: For the first occurrence, %1$s:  amountoutstanding | $Price
en: Charges (%s)
fa-Arab: هزینه‌ها (%s)

note: %1$s:  amountoutstanding * -1 | $Price
en: Credits (%s)
fa-Arab: اعتبارات (%s)

en: Relatives' charges
fa-Arab: هزینه های نسبی

note: %1$s:  RESERVES.count | html
en: Holds (%s)
fa-Arab: رزروها (%s)

note: %1$s:  RECALLS.count | html
en: Recalls (%s)
fa-Arab: یادآوری (%s)

note: %1$s:  current_article_requests.size || 0 | html
en: Article requests (%s)
fa-Arab: درخواست مقالات (%s)

en: OverDrive account
fa-Arab: حساب کاربری اوردرایو

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Renew selected
fa-Arab: تمدید منبع انتخاب شده

note: %1$s:  issues_count | html
en: %s Item(s) checked out
fa-Arab: %sمنبع(ها) امانت گرفته شده

en: Due
fa-Arab: بازگشت

en: Renew
fa-Arab: تمدید

en: Fines
fa-Arab: جریمه‌ها

en: Checkout note
fa-Arab: یادداشت امانت

note: TH
en: Use this to report any problems with your currently checked out items
fa-Arab: از این برای گزارش هر گونه مشکل در مورد امانت های فعلی خود استفاده کنید

note: A
en: View on Amazon.com
fa-Arab: مشاهده در amazon.com

note: DIV
en: Click to view in Google Books
fa-Arab: برای مشاهده گوگل بوکس کلیک کنید

en: (On-site checkout)
fa-Arab: (امانت گرفتن در محل)

en: This item has been recalled. Please return by the new due date.
fa-Arab: این منبع رزرو شده است. لطفا تا تاریخ سررسید جدید برگردانید.

en: Date due:
fa-Arab: تاريخ الإستحقاق:

en: Barcode:
fa-Arab: بارکد

en: Renewed!
fa-Arab: تمدید شد

note: %1$s:  ItemTypes.GetDescription( ISSUE.renewalitemtype) | html %2$s:  ISSUE.renewalfee | $Price
en: Fee for item type '%s': %s
fa-Arab: هزینه برای نوع کالا '%s': %s

note: %1$s:  ISSUE.itemtype_object.rentalcharge_daily | $Price
en: %s per day
fa-Arab: %s روزی

note: %1$s:  ISSUE.itemtype_object.rentalcharge_hourly | $Price
en: %s per hour
fa-Arab: %s در ساعت

note: For the first occurrence, %1$s:  ISSUE.renewsleft | html %2$s:  ISSUE.renewsallowed | html %3$s:  IF Koha.Preference('UnseenRenewals') && ISSUE.unseenallowed %4$s:  ISSUE.unseenleft | html %5$s:  ISSUE.unseenallowed | html %6$s:  END
en: ( %s of %s renewals remaining %s / %s of %s renewals left before the item must be seen by the library %s )
fa-Arab: ( %s of %s تمدید باقی مانده %s / %s of %s تمدید باقی مانده آیتم باید توسط کتابخانه مشاهده شود %s )

en: (on hold)
fa-Arab: (در رزرو)

en: Not renewable
fa-Arab: غیر قابل تمدید

en: Not renewable
fa-Arab: غیر قابل تمدید

note: %1$s:  ISSUE.renewsleft | html
en: Item must be renewed at the library. %s renewals remaining
fa-Arab: آیتم باید در کتابخانه تمدید شود. %s تمدید باقی مانده است

en: (overdue)
fa-Arab: (تأخیر)

en: Not allowed
fa-Arab: مجاز نیست

en: No longer renewable
fa-Arab: دیگر قابل تمدید نیست

en: Automatic renewal failed, you have unpaid fines.
fa-Arab: تمدید اتوماتیک انجام نشد, جریمه های پرداخت نشده دارید.

en: Automatic renewal failed, your account is expired.
fa-Arab: تمدید خودکار انجام نشد، حساب شما منقضی شده است.

note: %1$s:  ISSUE.soonestrenewdate | $KohaDates  as_due_date => 1
en: No renewal before %s
fa-Arab: قبلاً تمدید نشده است %s

en: Fines:
fa-Arab: جریمه‌ها:

en: Yes (Item overdue or lost)
fa-Arab: بله (مورد تأخیر دارد یا گم شده)

en: Yes (Rental fees)
fa-Arab: بله (هزینه های کرایه ای)

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Edit note
fa-Arab: یادداشت را ویرایش کنید

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Add note
fa-Arab: افزودن یادداشت

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Renew all
fa-Arab: تمدید همه

en: You have nothing checked out
fa-Arab: شما موردی به امانت نگرفته‌اید.

en: Your note will be shown to the librarian when the item is checked in.
fa-Arab: وقتی آیتم تحویل داده شد، یادداشت شما به کتابدار نشان داده می شود.

en: You currently owe fines and charges amounting to:
fa-Arab: شما در حال حاضر بدهی جریمه به مبلغ:

en: Credits
fa-Arab: اعتبارات مالی

en: You have a credit of:
fa-Arab: شما یک اعتبار دارید از:

en: Fines and charges
fa-Arab: جریمه‌ها و هزینه‌ها

note: %1$s:  r.firstname | html %2$s:  r.surname | html
en: %s %s currently owes fines and charges amounting to:
fa-Arab: %s %s در حال حاضر جریمه‌ها و هزینه‌هایی به میزان:

en: Relative
fa-Arab: وابسته

en: Overdues
fa-Arab: تاخیرها

note: %1$s:  IF ( OVERDUE.debarred ) %2$s:  ELSIF ( OVERDUE.status ) %3$s:  IF ( canrenew )
en: %s Account frozen %s %s
fa-Arab: %sحساب مسدود شده %s %s

note: %1$s:  ELSIF ( OVERDUE.norenew_overdue )
en: %s Not allowed
fa-Arab: %s مجاز نیست

en: No renewals left
fa-Arab: هیچ تمدیدی باقی نمانده است

en: Recalls
fa-Arab: یادآوری

note: %1$s:  RECALL.item.barcode | html
en: Item recalled: %s
fa-Arab: مورد یادآوری شد: %s

en: Article requests
fa-Arab: درخواست مقالات

en: Record title
fa-Arab: عنوان رکورد

en: Volume
fa-Arab: جلد

en: Issue
fa-Arab: نسخه

note: TH
en: Table of contents
fa-Arab: فهرست مندرجات

en: Chapters
fa-Arab: ‏فصل‌ها

note: %1$s:  ar.item.barcode | html
en: (only %s)
fa-Arab: (فقط %s)

note: %1$s:  IF ar.toc_request %2$s:  END
en: %sYes%s
fa-Arab: %sآری%s

en: Scan
fa-Arab: اسکن

en: Processing
fa-Arab: در حال پردازش

en: Completed
fa-Arab: تکمیل شده

en: Canceled
fa-Arab: لغو شد

en: Article requests
fa-Arab: درخواست های مقاله

en: You have no article requests currently.
fa-Arab: شما در حال حاضر هیچ درخواست مقاله ای ندارید.

en: Resume hold
fa-Arab: رزرو را از سر بگیرید

en: Suspend hold
fa-Arab: تعلیق رزروها

en: Suspend until:
fa-Arab: تعلیق تا:

en: Do not suspend
fa-Arab: تعلیق نکنید

note: SCRIPT
en: All holds will be suspended.
fa-Arab: همه رزرو ها به حالت تعلیق در می آیند.

note: SCRIPT
en: All holds will resume.
fa-Arab: همه رزرو ها دوباره از سرگرفته می شود.

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to cancel this article request?
fa-Arab: آیا شما برای لغو درخواست این مقاله اطمینان دارید؟

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to cancel this hold?
fa-Arab: آیا شما برای لغو این رزرو اطمینان دارید؟

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to dismiss this message?
fa-Arab: آیا از رد این پیام مطمئن هستید؟

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to request cancelling this hold?
fa-Arab: آیا شما برای لغو این رزرو اطمینان دارید؟

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to resume all suspended holds?
fa-Arab: آیا شما از بازگرداندن همه رزروهای در حال تعلیق اطمینان دارید؟

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to suspend all holds?
fa-Arab: آیا شما از به تعلیق درآوردن همه رزروهااطمینان دارید؟

note: SCRIPT
en: No, do not cancel article request
fa-Arab: نه، درخواست مقاله را لغو نکنید

note: SCRIPT
en: No, do not cancel hold
fa-Arab: نه، رزرو را لغو نکنید

note: SCRIPT
en: No, do not resume holds
fa-Arab: نه، کار رزرو را ادامه ندهید

note: SCRIPT
en: Nothing has been selected. Check the box for each item you want to renew
fa-Arab: لا يوجد شيئ محدد. تحقق من كل مادة  من المواد في المربع التي كنت ترغب في تجديدها

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Something went wrong. The note has not been saved
fa-Arab: مشکلی وجود دارد. یادداشت ذخیره نشد

note: SCRIPT
en: Yes, cancel article request
fa-Arab: بله، درخواست مقاله را لغو کنید

note: SCRIPT
en: Yes, cancel hold
fa-Arab: بله، رزرو را لغو کنید

note: SCRIPT
en: Yes, resume all holds
fa-Arab: بله، همه رزروها را از سر بگیرید

note: SCRIPT
en: Yes, suspend all holds
fa-Arab: بله، همه رزرو ها را به حالت تعلیق درآورید

note: SCRIPT
en: Your note about %s could not be saved.
fa-Arab: یادداشت شما برای%s نمی تواند ذخیره شود.

note: SCRIPT
en: Your note about %s has been saved and sent to the library.
fa-Arab: یادداشت شما در مورد %s ذخیره و به کتابخانه ارسال گردید.

note: SCRIPT
en: Your note about %s was removed.
fa-Arab: یادداشت شما در مورد %s حذف گردید.

en: (Barcode not found on the database, please see library staff for assistance)
fa-Arab: (این بارکد در پایگاه داده یافت نشد، لطفاً به کارکنان کتابخانه مراجعه کنید)

en: (The item cannot be checked in at this library, please see library staff for assistance)
fa-Arab: (بازگرداندن منبع به این کتابخانه مقدور نیست، لطفاً برای گرفتن کمک به کارکنان کتابخانه مراجعه کنید)

en: (Item is withdrawn and check-in blocked by policy, please see library staff for assistance)
fa-Arab: (مورد کنار گذاشته شده و بر اساس خط مشی ها تحویل گرفتن مسدود شده است، لطفاً برای راهنمایی به کارکنان کتابخانه مراجعه کنید)

en: (The book is not currently on loan, please see library staff for assistance)
fa-Arab: (درحال حاضر این کتاب امانت داده نمی شود، لطفا برای گرفتن کمک به کارکنان کتابخانه مراجعه کنید)

en: (The item cannot be checked in at a self service terminal, please see library staff for assistance)
fa-Arab: (مورد نمی تواند به بخش امانت برگردانده شده باشد، لطفاً برای راهنمایی به کارکنان کتابخانه مراجعه کنید)

en: (There was a problem checking in this item, please see library staff for assistance)
fa-Arab: (برای بازگرداندن این مورد مشکلی وجود دارد، لطفاً برای راهنمایی به کارکنان کتابخانه مراجعه کنید)

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Self check-in &rsaquo; %s%s%sKoha %s
fa-Arab: ثبت نام شخصی &rsaquo; %s%s%sکوها %s

note: %1$s:  LibraryName | html
en: %s Self check-in
fa-Arab: %s تحویل خودکار

en: Sorry, this self check-in station has lost authentication. Please contact the administrator to resolve this problem.
fa-Arab: متأسفانه این ایستگاه امانت خودکار از اعتبار خارج شده است. لطفاً برای حل مشکل با مدیریت تماس بگیرید.

en: Session lost
fa-Arab: نشست منقضی شد

en: You are accessing self check-in from a different IP address! Please log in again.
fa-Arab: شما از یک آی پی متفاوت برای امانت خودکار دسترسی پیدا کرده اید! لطفاً دوباره وارد شوید.

en: Checked in
fa-Arab: به امانت گرفته‌شده

note: %1$s:  PROCESS error_message messages=error.messages
en: Not checked in %s
fa-Arab: عودت نیافته %s

en: Finish
fa-Arab: پایان

en: Your request included no check-ins.
fa-Arab: درخواست شما شامل بدون دریافت شده هاست.

en: Scan the item or enter its barcode:
fa-Arab: آیتم را اسکن نمایید یا بارکد آن را وارد نمایید:

en: Barcodes
fa-Arab: بارکدها:

en: Check in
fa-Arab: عودت دادن

en: Self check-in help
fa-Arab: راهنمای برگرداندن کتاب توسط خود فرد

en: Scan each item or enter its barcode. A list with the entered barcodes will be displayed.
fa-Arab: هر مورد را پویش کنید و یا بارکد آن را وارد کنید. یک فهرست همراه بارکدهای وارد شده نمایش داده خواهد شد.

en: Click the 'Check in' button to confirm.
fa-Arab: برای تأیید بر روی کلید «بازگرداندن» کلیک کنید.

en: The operation results will be displayed for each entered barcode.
fa-Arab: نتایج عملیات برای هر بارکد وارد شده نمایش داده خواهد شد.

en: The 'Finish' button is presented to start over.
fa-Arab: دکمه Finish برای شروع دوباره ارائه شده است.

en: At any step, clicking the 'Cancel' button will erase the scanned barcodes and start over.
fa-Arab: در هر مرحله، کلیک بر روی کلید «لغو» می‌تواند منجر به پاک شدن بارکدها و شروع مجدد شود.

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Self checkout help &rsaquo; %s%s%sKoha %s
fa-Arab: راهنمای تسویه حساب خود &rsaquo; %s%s%sکوها %s

en: Self checkout help
fa-Arab: راهنمای خود بازگشت

en: If this is your first time using the self checkout system, or if the system is not behaving as expected, you may want to refer to this guide to get yourself started.
fa-Arab: اگر برای اولین بار است که از سیستم امانت خودکار استفاده می کنید، یا اگر سیستم آنطور که مورد انتظار شما بود عمل نکرد، ممکن است بخواهید برای اینکه خودتان شروع کنید به این راهنما مراجعه نمائید.

note: %1$s:  IF ( SelfCheckoutByLogin ) %2$s:  END
en: Step one: Enter your user ID%s and password%s
fa-Arab: گام اول: شناسه کاربری%s و رمزعبور را وارد نمایید%s

note: %1$s:  IF ( SelfCheckoutByLogin ) %2$s:  END
en: Enter your user ID%s and password%s, and click the submit button (or press the enter key).
fa-Arab: شناسه کاربری%s و رمزعبور خود را وارد کنید%s, و روی دکمه ارسال کلیک کنید (یا کلید ورود را فشار دهید).

en: Step two: Scan the barcode for each item, one at a time
fa-Arab: گام دوم: بارکد را برای هر منبع اسکن کنید، هر کدام در یک زمان

en: Scan each item and wait for the page to reload before scanning the next item. The checked-out item should appear in your checkouts list. The submit button only needs to be clicked if you enter the barcode manually.
fa-Arab: هر مورد را پویش کنید و منتظر بمانید تا قبل از پویش مورد بعدی، صفحه بارگذاری شود. مورد بازگشتی باید در لیست مواد بازگشتی ظاهر شود. اگر شماره بارکد دستی وارد شود، فقط دکمه ارسال را کلیک کنید.

en: Step three: Click the 'Finish' button
fa-Arab: گام سوم: بر دکمه 'پایان' کلیک کنید

note: %1$s:  SelfCheckTimeout | html
en: If you do not click the 'Finish' button, your session will automatically expire in %s seconds.
fa-Arab: چنانچه روی دکمه پایان کلیک نکنید، نشست شما به طور خودکار در %s ثانیه منقضی خواهد شد.

en: Return to the self-checkout
fa-Arab: بازگشت به امانت خودکار

note: %1$s:  borrowernumber | html %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Print receipt for %s &rsaquo; Self checkout &rsaquo; %s%s%sKoha %s
fa-Arab: چاپ رسید برای %s &rsaquo; امانت های شخصی &rsaquo; %s%s%sکوها %s

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Self checkout &rsaquo; %s%s%sKoha %s
fa-Arab: تسویه حساب شخصی &rsaquo; %s%s%sکوها %s

note: %1$s:  LibraryName | html
en: %s Self checkout system
fa-Arab: %s نظام بازگرداندن خودکار

en: Item cannot be checked out.
fa-Arab: منبع نمی‌تواند امانت گرفته شود.

en: Sorry, this item cannot be checked out at this station.
fa-Arab: متأسفانه، این آیتم نمی تواند از این مرکز به امانت برده شود.

en: The system does not recognize this barcode.
fa-Arab: سیستم این بارکد را نمی شناسد.

en: You have reached the maximum limit of items checked out.
fa-Arab: شما به حداکثر مجاز منابع امانت برده شده رسیده اید.

en: This item is checked out to someone else.
fa-Arab: این آیتم برای شخص دیگری امانت داده شده است.

en: You cannot renew this item again.
fa-Arab: شما نمی توانید این آیتم را دوباره تمدید کنید.

en: This item is not for loan.
fa-Arab: این آیتم برای امانت نیست.

note: %1$s:  DEBT | $Price with_symbol => 1
en: You owe the library %s and cannot check out.
fa-Arab: شما به کتابخانه بدهکارید %s و نمی توانید امانت بگیرید.

en: This item has been withdrawn from the collection.
fa-Arab: این مورد از مجموعه خارج شده است.

en: This item is restricted.
fa-Arab: این آیتم محدود شده است.

en: This item belongs to another library.
fa-Arab: این منبع متعلق به کتابخانه دیگری است.

en: Your account has expired.
fa-Arab: حساب کاربری شما منقضی شده است.

en: Your account has been suspended.
fa-Arab: حساب کاربری شما مسدود شده است.

en: This library card has been declared lost.
fa-Arab: این کارت کتابخانه مفقود شده است.

en: Your contact information seems to be incomplete.
fa-Arab: اطلاعات تماس شما ناقص به نظر می رسد.

en: Due date is not valid.
fa-Arab: تاریخ سررسید معتبر نیست.

en: Item must be checked out at a circulation desk.
fa-Arab: آیتم باید در میز امانت بررسی شود.

en: Please see a member of the library staff.
fa-Arab: لطفاً به یکی از کارکنان کتابخانه مراجعه کنید.

en: Return
fa-Arab: برگشت

en: Return this item
fa-Arab: بازگرداندن این منبع

note: INPUT type=submit name=confirm
en: Return to account summary
fa-Arab: بازگشت به خلاصه حساب کاربری

en: Please confirm the checkout:
fa-Arab: لطفا منابع امانت گرفته شده را تأئید کنید:

en: This item is already checked out to you.
fa-Arab: در حال حاضر این مورد به شما امانت داده شده است.

en: Renew item
fa-Arab: تمدید منبع

en: Sorry, this self-checkout station has lost authentication. Please contact the administrator to resolve this problem.
fa-Arab: پوزش، این ایستگاه امانت خودکار از اعتبار خارج شده است. لطفا برای حل این مشکل با مدیر تماس بگیرید.

en: You are accessing self-checkout from a different IP address! please log in again.
fa-Arab: شما از یک آی پی متفاوت برای امانت خودکار دسترسی پیدا کرده اید! لطفا مجددا وارد شوید.

en: Record not found
fa-Arab: رکوردی یافت نشد

en: Your userid was not found in the database. Please try again.
fa-Arab: شناسه کاربری شما در پایگاه اطلاعاتی یافت نشد. لطفا مجددا تلاش کنید.

en: Item checked out
fa-Arab: مورد امانت گرفته شده

en: Item renewed
fa-Arab: آیتم تمدید شد

en: Item not renewed
fa-Arab: آیتم تمدید نشد

en: Item not checked in: please see circulation staff for assistance
fa-Arab: آیتم تحویل داده نشده: لطفا به کارکنان بخش امانت مراجعه نمایید

en: Item checked in
fa-Arab: مورد به امانت داده شد

note: %1$s:  borrowername | html
en: You are logged in as %s.
fa-Arab: شما وارد شدید به عنوان %s.

en: A hold fee was charged to your account for collecting this item.
fa-Arab: برای جمع آوری این مجموعه هزینه امانت به حساب شما پرداخت شد.

en: Sorry
fa-Arab: پوزش

en: The userid
fa-Arab: شناسه کاربری

en: was not found in the database. Please try again.
fa-Arab: در پایگاه اطلاعاتی یافت نشد. لطفا مجددا تلاش کنید.

en: Check out, return, or renew an item:
fa-Arab: امانت گرفتن، بازگشت دادن یا تمدید یک منبع:

en: Check out or renew an item:
fa-Arab: امانت یا تمدید یک منبع:

en: Scan a new item or enter its barcode:
fa-Arab: اسکن یک منبع جدید یا ورود بارکد آن:

note: %1$s:  issues_count | html
en: Checkouts (%s)
fa-Arab: امانت گرفته شده ها (%s)

note: %1$s:  END %2$s:  HOLDS.count | html
en: %s Holds (%s)
fa-Arab: %s رزروها (%s)

note: %1$s:  borrowername | html
en: Checkouts for %s
fa-Arab: بازگشت داده شده به %s

en: Checked out on
fa-Arab: امانت

en: NEW
fa-Arab: جدید

en: Issue renews
fa-Arab: تمدیدهای نشریه

en: This is a on-site checkout, it cannot be renewed.
fa-Arab: این امانت در محل است، آن نمی تواند تمدید شود.

en: This item cannot yet be renewed.
fa-Arab: این آیتم هنوز قابل تمدید نیست.

en: No renewals allowed
fa-Arab: امکان تمدید وجود ندارد

note: INPUT type=submit name=confirm
en: Check in item
fa-Arab: منبع بازگشتی

note: %1$s:  IF ( ISSUE.charges ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sYes%sNo%s
fa-Arab: %sبله%sخیر%s

en: You currently have nothing checked out.
fa-Arab: شما در حال حاضر موردی به امانت نگرفته‌اید.

en: You currently have no pending holds.
fa-Arab: شما در حال حاضر هیچ رزرو به تاخیر افتاده ندارید.

en: Please enter your card number:
fa-Arab: لطفا شماره عضویت خود را وارد نمائید:

note: SCRIPT
en: End session
fa-Arab: پایان جلسه

note: SCRIPT
en: Print receipt and end session
fa-Arab: رسید چاپ و پایان جلسه

note: SCRIPT
en: Would you like to print a receipt?
fa-Arab: آیا می‌خواهید یک رسید چاپ کنید؟

en: Search suggestions
fa-Arab: پیشنهادات جستجو

en: Suggestions
fa-Arab: پیشنهادات

en: Did you mean:
fa-Arab: آیا منظور شما این بود:

en: Sorry, no suggestions.
fa-Arab: پوزش، پیشنهادی موجود نیست.

en: MARC Card View
fa-Arab: نمایش کارت مارک

en: MARC View
fa-Arab: نمایش مارک
