Koha 23.11.08.001 - en to fo translation catalogue (7 entries)

note: %1$s:  bibliotitle | html %2$s:  biblio.biblionumber | html
en: %s (Record no. %s)
fo: %s (Rekkja nr. %s)

note: %1$s:  END %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s %s No results found. %s
fo: %s %s Einki funnið. %s

note: %1$s:  END %2$s:  END # / FOREACH ERROR %3$s:  IF ( WINDOW_CLOSE ) %4$s:  END
en: %s %s %s Note: this window will close automatically in 5 seconds. %s
fo: %s %s %s Gev gætur: vineyga letur aftur av sær sjálvum um 5 sekund. %s

note: %1$s:  END %2$s:  ELSE %3$s:  END %4$s:  END
en: %s %s You must log in if you want to subscribe to email notification on new issues %s %s
fo: %s %s Tú mást rita inn, um to vilt tekna hald uppá teldupostfráboðan um nýggjar útgávur %s %s

note: %1$s:  i.title | html %2$s:  IF i.author %3$s:  i.author | html %4$s:  END
en: %s %s by %s %s
fo: %s %s eftir %s %s

en: &lt;&lt; Previous
fo: &lt;&lt; Fyrra

note: %1$s:  IF ( OVERDUE.debarred ) %2$s:  ELSIF ( OVERDUE.status ) %3$s:  IF ( canrenew )
en: %s Account frozen %s %s
fo: %s Kontan er stongd %s %s
