Koha 23.11.08.001 - en to uk-UA translation catalogue (732 entries)

en: fixed length control field
uk-UA: Маркер (контрольне поле довжиною 24 байти)

en: control field
uk-UA: Контрольне поле

en: Field link and sequence number
uk-UA: Посилання на поле та порядковий номер

en: Canceled/invalid LC control number
uk-UA: Скасований/недійсний контрольний номер БК

en: Linkage
uk-UA: Елемент зв’язку

en: Control number of related bibliographic record
uk-UA: Контрольний номер відповідного бібліографічного запису

en: Source
uk-UA: Джерело

en: Record control number
uk-UA: Контрольний номер запису

en: Canceled or invalid record control number
uk-UA: Скасований або недійсний контрольний номер запису

en: International Standard Book Number
uk-UA: Міжнародний стандартний книжковий номер (ISBN)

en: Canceled/invalid ISBN
uk-UA: Скасований/недійсний ISBN

en: International Standard Serial Number
uk-UA: Міжнародний стандартний номер серіального видання (ISSN)

en: Canceled ISSN-L
uk-UA: Скасований ISSN-L

en: Incorrect ISSN
uk-UA: Неправильний ISSN

en: Canceled ISSN
uk-UA: Скасований ISSN

en: Authority record control number or standard number
uk-UA: Контрольний номер авторитетного запису або стандартний номер

en: Additional codes following the standard number or code
uk-UA: Додаткові коди після стандартного номера або коду

en: Canceled/invalid standard number or code
uk-UA: Скасований/недійсний стандартний номер або код

en: System code
uk-UA: Код системи

en: Number of work
uk-UA: Номер твору

en: Number of movement
uk-UA: Номер частини

en: Caption or heading
uk-UA: Підпис або заголовок

en: Role
uk-UA: Роль

en: Clef
uk-UA: Ключ

en: Voice/instrument
uk-UA: Голос/інструмент

en: Key signature
uk-UA: Ключовий знак альтерації

en: Time signature
uk-UA: Музичний розмір

en: Musical notation
uk-UA: Музична нотація

en: Key or mode
uk-UA: Тональність або лад

en: Coded validity note
uk-UA: Закодована примітка про термін дії

en: Text incipit
uk-UA: Літературний інципіт

en: Uniform Resource Identifier
uk-UA: Універсальний ідентифікатор ресурсу

en: Link text
uk-UA: Текст посилання

en: Public note
uk-UA: Загальнодост. нотатка

en: Materials specified
uk-UA: Зазначення матеріалів

en: Coordinates - westernmost longitude
uk-UA: Координати - найзахідніша довгота

en: Coordinates - easternmost longitude
uk-UA: Координати – найсхідніша довгота

en: Coordinates - northernmost latitude
uk-UA: Координати – найпівнічніша широта

en: Coordinates - southernmost latitude
uk-UA: Координати – найпівденніша широта

en: Declination - northern limit
uk-UA: Схиляння - північна межа

en: Declination - southern limit
uk-UA: Схиляння - південна межа

en: Equinox
uk-UA: Рівнодення

en: Distance from earth
uk-UA: Відстань від землі

en: G-ring latitude
uk-UA: Широта G-кільця

en: Beginning date
uk-UA: Дата початку

en: Ending date
uk-UA: Дата закінчення

en: System control number
uk-UA: Ідентифікатор запису

en: Canceled/invalid system control number
uk-UA: Анульований/недійсний системний контрольний номер

en: Description conventions
uk-UA: Умовні позначення в описі

en: Authentication code
uk-UA: Код автентифікації

en: ISO code
uk-UA: Код ISO

en: Formatted 9999 B.C. through C.E. time period
uk-UA: Відформатовано до часового періоду 9999 р. до н. е.

en: Formatted pre-9999 B.C. time period
uk-UA: Відформатовано до часового періоду 9999 р. до н. е.

en: Birth date
uk-UA: Дата народження

en: Death date
uk-UA: Дата смерті

en: Beginning or single date created
uk-UA: Дата початку або єдина дата створена

en: Ending date created
uk-UA: Дата закінчення створена

en: Ending date for aggregated content
uk-UA: Дата закінчення для всього контенту

en: Establishment date
uk-UA: Дата заснування

en: Start period
uk-UA: Початковий період

en: End period
uk-UA: Кінцевий період

en: Classification number
uk-UA: Класифікаційний індекс

en: Item number
uk-UA: Номер примірника

en: Code source
uk-UA: Джерело коду

en: Classification number element-single number or beginning number of span
uk-UA: Елемент класифікаційного номера - одиночне число або початковий номер інтервалу

en: Classification number element-ending number of span
uk-UA: Елемент класифікаційного номера - кінцевий номер інтервалу

en: Explanatory term
uk-UA: Пояснювальний термін

en: Classification number element-single number or beginning of span
uk-UA: Елемент класифікаційного номера - одиночне число або початковий номер інтервалу

en: Alternate G0 or G1 character set
uk-UA: Альтернативний набір символів G0 або G1

en: Subject category code
uk-UA: Код предметної категорії

en: Subject category code subdivision
uk-UA: Код нижчестоящого рівня предметної категорії

en: Edition identifier
uk-UA: Ідентифікатор видання

en: Common auxiliary subdivision
uk-UA: Загальний допоміжний підрозділ

en: Edition number
uk-UA: Номер видання

en: Classification scheme code
uk-UA: Код схеми класифікації

en: Edition title
uk-UA: Назва видання

en: Authorization
uk-UA: Авторизація

en: Variations
uk-UA: варіації

en: Call number
uk-UA: Шифр зберігання

en: Canceled/invalid call number
uk-UA: Анульований/недійсний розстановочний шифр

en: Classification number element-Single number of beginning number of span
uk-UA: Елемент класифікаційного номера - єдиний номер початкового номеру інтервалу

en: Explanatory information
uk-UA: Пояснювальна інформація

en: Document shelving number (CODOC)
uk-UA: Поличний номер документа (CODOC)

en: Call number ; Classification number (OCLC) (R) ; Classification number, CALL (RLIN) (NR)
uk-UA: Розстановочний шифр; Класифікаційний індекс (OCLC) (R); Класифікаційний індекс, CALL (RLIN) (NR)

en: Feature heading (OCLC)
uk-UA: Заголовок функції (OCLC)

en: Filing suffix (OCLC) ; Footnote, FNT (RLIN)
uk-UA: Суфікс заповнення (OCLC) ; Примітка, FNT (RLIN)

en: Extra card control statement, EXT (RLIN)
uk-UA: Відомість з контролю додаткової картки, EXT (RLIN)

en: Additional local notes, ANT (RLIN)
uk-UA: Додаткові локальні примітки, ANT (RLIN)

en: Field suppresion, FSP (RLIN)
uk-UA: Придушення поля на рівні розташування, LFSP (RLIN)

en: Date, VOL (RLIN)
uk-UA: Дата, VOL (RLIN)

en: Classification number element--single number or beginning number of span
uk-UA: Елемент класифікаційного номера - одиночне число або початковий номер інтервалу

en: Classification number element--ending number of span
uk-UA: Елемент класифікаційного номера - кінцевий номер інтервалу

en: Feature heading
uk-UA: Заголовок функції

en: Filing suffix
uk-UA: Суфікс заповнення

en: Call number based on other classification scheme
uk-UA: Розстановочний шифр заснований на іншій схемі класифікації

en: Personal name
uk-UA: Ім’я особи

en: Dates associated with a name
uk-UA: Дата, повʼязана з найменуванням

en: Date of a work
uk-UA: Дата роботи

en: Miscellaneous information
uk-UA: Інші відомості

en: Medium
uk-UA: Носій

en: Attribution qualifier
uk-UA: Кваліфікатор атрибуції

en: Form subheading
uk-UA: Підзаголовок форми

en: Arranged statement for music
uk-UA: Затвердження аранжування для музики

en: Fuller form of name
uk-UA: Повна форма найменування

en: Version
uk-UA: Версія

en: Form subdivision
uk-UA: Підрозділ форми

en: Chronological subdivision
uk-UA: Хронологічний підрозділ

en: Corporate name or jurisdiction name as entry element
uk-UA: Назва компанії чи юрисдикції як елемент запису

en: Location of meeting
uk-UA: Місце зустрічі

en: Date of meeting or treaty signing
uk-UA: Дата зустрічі або підписання договору

en: Number of part/section/meeting
uk-UA: Номер частини/розділу/зустрічі

en: Date of treaty signing
uk-UA: Дата підписання договору

en: Date of treaty
uk-UA: Дата договору

en: General material designation
uk-UA: Загальне визначення матеріалу

en: Language
uk-UA: Мова

en: Arranged or arr. for music
uk-UA: Аранжування чи ар. для музики

en: Collective title
uk-UA: Колективна назва

en: Date of named event
uk-UA: Дата названої події

en: Chronological term
uk-UA: Хронологічний термін

en: Classification number--Single number or beginning number of span
uk-UA: Елемент класифікаційного номера - одиночне число або початковий номер інтервалу

en: Classification number--Ending number of span
uk-UA: Елемент класифікаційного номера - кінцевий номер інтервалу

en: Caption hierarchy
uk-UA: Ієрархія підписів

en: Caption
uk-UA: Підпис

en: Classification number referred to--Single number or beginning number of span
uk-UA: Елемент класифікаційного номера - одиночне число або початковий номер інтервалу

en: Classification number referred to--Ending number of span
uk-UA: Елемент класифікаційного номера - кінцевий номер інтервалу

en: Explanatory text
uk-UA: Пояснювальний текст

en: Content type term
uk-UA: Термін типу вмісту

en: Content type code
uk-UA: Код типу вмісту

en: Format of notated music term
uk-UA: Формат нотного музичного терміна

en: Format of notated music code
uk-UA: Формат нотного музичного терміна

en: Relationship
uk-UA: Взаємозвʼязок

en: Associated country
uk-UA: Асоційована країна

en: Relationship information
uk-UA: Відомості про взаємозв’язок

en: Address
uk-UA: Адреса

en: City
uk-UA: Населений пункт

en: Country
uk-UA: Країна

en: Postal code
uk-UA: Поштовий індекс

en: Electronic mail address
uk-UA: Адреса електронної пошти

en: Field of activity
uk-UA: Сфера діяльності

en: Associated group
uk-UA: Асоційована група

en: Occupation
uk-UA: Професія / рід занять

en: Gender
uk-UA: Стать

en: Type of family
uk-UA: Тип роду

en: Fuller form of personal name
uk-UA: Повна форма імені особи

en: Form of work
uk-UA: Форма твору

en: Doubling instrument
uk-UA: Інструмент подвоєння

en: Alternative medium of performance
uk-UA: Альтернативне середовище виконання

en: Total number of performers
uk-UA: Загальна кількість виконавців

en: Total number of ensembles
uk-UA: Загальна кількість ансамблів

en: Note
uk-UA: Примітка

en: Key
uk-UA: Роз’яснення

en: Audience term
uk-UA: Термін аудиторії

en: Audience code
uk-UA: Код аудиторії

en: Demographic group term
uk-UA: Термін демографічної групи

en: Demographic group code
uk-UA: Код демографічної групи

en: Creator/contributor term
uk-UA: Термін творця/учасника

en: Creator/contributor code
uk-UA: Код творця/учасника

en: Control subfield
uk-UA: Контрольне підполе

en: Classification element-Ending number of span
uk-UA: Елемент класифікації - кінцевий номер інтервалу

en: Dates of publication and/or sequential designation
uk-UA: Дати публікації та/або послідовне позначення

en: Exceptions to analysis practice
uk-UA: Винятки з аналітичної практики

en: Characters in nonroman alphabet
uk-UA: Символи у нероманському алфавіті

en: Bibliographic record control number
uk-UA: Контрольний номер бібліографічного запису

en: Citation
uk-UA: Зразок цитування

en: Title
uk-UA: Назва

en: Date
uk-UA: Дата

en: Rule number(s) and additional information
uk-UA: Номер(и) правил(а) та додаткова інформація

en: Definition
uk-UA: Визначення

en: Biographical or historical data
uk-UA: Біографічні чи історичні дані

en: Expansion
uk-UA: Розширення

en: Classification number--Ending number of span [CLASSIFICATION FORMAT]
uk-UA: Класифікаційний номер -- кінцевий номер інтервалу [ФОРМАТ КЛАСИФІКАЦІЇ]

en: Corresponding classification field
uk-UA: Відповідне поле класифікації

en: Application history note
uk-UA: Примітка про історію застосування

en: Location of event
uk-UA: Місце події

en: Active date
uk-UA: Активна дата

en: Example class number
uk-UA: Номер прикладу класу

en: Focus term
uk-UA: Нецільовий термін

en: Facet/hierarchy designation
uk-UA: Позначення грані/ієрархії

en: Base number
uk-UA: Базовий номер

en: Divided like number
uk-UA: Розділений як число

en: Facet designator
uk-UA: Позначення грані

en: Manual note
uk-UA: Примітка вручну

en: Rule number
uk-UA: Номер правила

en: Digits added from classification number in schedule or external table
uk-UA: Цифри, додані з класифікаційного номера до розкладу або зовнішньої таблиці

en: Digits added from internal subarrangement or add table
uk-UA: Цифри додані із внутрішньої підгрупи або доданої таблиці

en: Exception to table of preference
uk-UA: Виняток з таблиці налаштувань

en: Access method
uk-UA: Метод доступу

en: Access status
uk-UA: Статус доступу

en: Host name
uk-UA: Ім’я сервера

en: Access number
uk-UA: Номер доступу

en: Compression information
uk-UA: Відомості про стиснення

en: Electronic name
uk-UA: Електронна назва

en: Processor of request
uk-UA: Виконавець запиту

en: Instruction
uk-UA: Інструкції

en: Bits per second
uk-UA: Біти в секунду

en: Password
uk-UA: Пароль

en: Contact for access assistance
uk-UA: Контакт, щоб отримати допомогу в доступі

en: Operating system
uk-UA: Операційна система

en: Port
uk-UA: Порт

en: Electronic format type
uk-UA: Тип електронного формату

en: Settings
uk-UA: Установки

en: File size
uk-UA: Розмір файлу

en: Terminal emulation
uk-UA: Емуляція терміналу

en: Hours access method available
uk-UA: Термін доступу за даним методом

en: Nonpublic note
uk-UA: Службова примітка

en: Confidence value
uk-UA: Цінність довіри

en: Conversion process
uk-UA: Процес перетворення

en: Conversion date
uk-UA: Дата перетворення

en: Conversion agency
uk-UA: Конверсійне агентство

en: CONTROL NUMBER
uk-UA: КОНТРОЛЬНИЙ НОМЕР

en: CONTROL NUMBER IDENTIFIER
uk-UA: ІДЕНТИФІКАТОР КОНТРОЛЬНОГО НОМЕРА

en: DATE AND TIME OF LATEST TRANSACTION
uk-UA: ДАТА І ЧАС ОСТАННЬОЇ УГОДИ

en: FIXED-LENGTH DATA ELEMENTS
uk-UA: ЕЛЕМЕНТИ ДАНИХ ФІКСОВАНОЇ ДОВЖИНИ

en: OTHER STANDARD IDENTIFIER
uk-UA: Інший стандартний ідентифікатор

en: CODED CARTOGRAPHIC MATHEMATICAL DATA
uk-UA: ЗАКОДОВАНІ КАРТОГРАФІЧНІ МАТЕМАТИЧНІ ДАНІ

en: CATALOGING SOURCE
uk-UA: ДЖЕРЕЛО КАТАЛОГІЗАЦІЇ

en: AUTHENTICATION CODE
uk-UA: КОД АУТЕНТИФІКАЦІЇ

en: CHARACTER SETS PRESENT
uk-UA: НАБОРИ СИМВОЛІВ ПОТОЧНОГО ЧАСУ

en: DEWEY DECIMAL CALL NUMBER
uk-UA: ДЕСЯТИЧНИЙ РОЗСТАНОВОЧНИЙ ШИФР ДЬЮЇ

en: DEWEY DECIMAL CLASSIFICATION NUMBER
uk-UA: ДЕСЯТКОВИЙ КЛАСИФІКАЦІЙНИЙ НОМЕР ДЬЮЇ

en: CLASSIFICATION SCHEME AND EDITION [CLASSIFICATION FORMAT]
uk-UA: СХЕМА КЛАСИФІКАЦІЇ ТА ВИДАННЯ [ФОРМАТ КЛАСИФІКАЦІЇ]

en: DOCUMENT SHELVING NUMBER (CODOC) [OBSOLETE, CAN/MARC]
uk-UA: НОМЕР РОЗМІЩЕННЯ ДОКУМЕНТА НА ПОЛИЦІ (CODOC) [ЗАСТАРІЛО, CAN/MARC]

en: LOCALLY ASSIGNED DEWEY CALL NUMBER (OCLC)
uk-UA: ЛОКАЛЬНО ПРИЗНАЧЕНИЙ ШИФР ЗБЕРІГАННЯ ДЬЮЇ (OCLC)

en: LOCALLY ASSIGNED DEWEY CLASSIFICATION NUMBER (OCLC)
uk-UA: ЛОКАЛЬНО ПРИЗНАЧЕНИЙ КЛАСИФІКАЦІЙНИЙ НОМЕР ДЬЮЇ (OCLC)

en: COLLECTIVE TITLE [OBSOLETE, CAN/MARC]
uk-UA: ЗАГАЛЬНА НАЗВА [ЗАСТАРІЛО, CAN/MARC]

en: CLASSIFICATION NUMBER [CLASSIFICATION FORMAT]
uk-UA: КЛАСИФІКАЦІЙНИЙ ІНДЕКС [ФОРМАТ КЛАСИФІКАЦІЇ]

en: CONTENT TYPE
uk-UA: ТИП ВМІСТУ

en: FORMAT OF NOTATED MUSIC
uk-UA: ФОРМАТ МУЗИКИ З НОТАМИ

en: COMPLEX SEE ALSO REFERENCE [CLASSIFICATION FORMAT]
uk-UA: ДОВІДКОВЕ КОМПЛЕКСНЕ ДИВ. ТАКОЖ [ФОРМАТ КЛАСИФІКАЦІЇ]

en: ASSOCIATED PLACE
uk-UA: АСОЦІЙОВАНА МОВА

en: ADDRESS
uk-UA: АДРЕСА

en: FIELD OF ACTIVITY
uk-UA: СФЕРА ДІЯЛЬНОСТІ

en: ASSOCIATED GROUP
uk-UA: АСОЦІЙОВАНА ГРУПА

en: GENDER
uk-UA: СТАТЬ

en: FAMILY INFORMATION
uk-UA: ІНФОРМАЦІЯ ПРО СІМʼЮ

en: ASSOCIATED LANGUAGE
uk-UA: ВІДПОВІДНА МОВА

en: FULLER FORM OF PERSONAL NAME
uk-UA: ПОВНА ФОРМА ІМЕНІ ОСОБИ

en: FORM OF WORK
uk-UA: ФОРМА РОБОТИ

en: AUDIENCE CHARACTERISTICS
uk-UA: ХАРАКТЕРИСТИКИ АУДИТОРІЇ

en: CREATOR/CONTRIBUTOR CHARACTERISTICS
uk-UA: ХАРАКТЕРИСТИКИ ТВОРЦЯ/УПОРЯДНИКА

en: CHARACTERS IN NONROMAN ALPHABETS [OBSOLETE]
uk-UA: СИМВОЛИ У НЕРОМАНСЬКИХ АЛФАВІТАХ [ЗАСТАРІЛО]

en: DEFINITION
uk-UA: ВИЗНАЧЕННЯ

en: BIOGRAPHICAL OR HISTORICAL DATA
uk-UA: БІОГРАФІЧНІ АБО ІСТОРИЧНІ ДАНІ

en: DELETED HEADING INFORMATION
uk-UA: ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИЛУЧЕНИЙ ЗАГОЛОВОК

en: APPLICATION HISTORY NOTE
uk-UA: ПРИМІТКА ДО ІСТОРІЇ ЗАСТОСУВАННЯ

en: AUXILIARY INSTRUCTION NOTE [CLASSIFICATION FORMAT]
uk-UA: ДОПОМІЖНА ІНСТРУКЦІЯ [ФОРМАТ КЛАСИФІКАЦІЇ]

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY--PERSONAL NAME
uk-UA: ВСТАНОВЛЕНИЙ ЗАГОЛОВОК ЗВ'ЯЗКУ — ІМ’Я ОСОБИ

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY--CORPORATE NAME
uk-UA: ВСТАНОВЛЕНИЙ ЗАПИС ЗВ'ЯЗКУ НА ЗАГОЛОВОК - КОРПОРАТИВНА НАЗВА

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY--MEETING NAME
uk-UA: ВСТАНОВЛЕНИЙ ЗАГОЛОВОК ЗВ'ЯЗКУ -- НАЗВА ЗУСТРІЧІ

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY--UNIFORM TITLE
uk-UA: ВСТАНОВЛЕНИЙ ЗАГОЛОВОК ЗВ'ЯЗКУ - УНІФІКОВАНА НАЗВА

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY-NAMED EVENT
uk-UA: ВСТАНОВЛЕНИЙ ЗАГОЛОВОК ЗВ'ЯЗКУ - НАЗВАНА ПОДІЯ

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY--CHRONOLOGICAL TERM
uk-UA: ВСТАНОВЛЕНИЙ ЗАПИС ЗВ'ЯЗКУ НА ЗАГОЛОВОК - ХРОНОЛОГІЧНИЙ ТЕРМІН

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY--TOPICAL TERM
uk-UA: ВСТАНОВЛЕНИЙ ЗАГОЛОВОК ЗВ'ЯЗКУ - ТЕМАТИЧНИЙ ТЕРМІН

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY--GEOGRAPHIC NAME
uk-UA: ВСТАНОВЛЕНИЙ ЗАГОЛОВОК ЗВ'ЯЗКУ - ГЕОГРАФІЧНА НАЗВА

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY--GENRE/FORM TERM
uk-UA: ВСТАНОВЛЕНИЙ ЗАПИС ЗВ'ЯЗКУ НА ЗАГОЛОВОК -- ТЕРМІН ЖАНР/ФОРМА

en: ADD OR DIVIDE LIKE INSTRUCTIONS [CLASSIFICATION FORMAT]
uk-UA: ДОДАТИ АБО РОЗДІЛИТИ ПОДІБНІ ІНСТРУКЦІЇ [ФОРМАТ КЛАСИФІКАЦІЇ]

en: ESTABLISHED HEADING LINKING ENTRY-MEDIUM OF PERFORMANCE TERM
uk-UA: ВСТАНОВЛЕНИЙ ЗАГОЛОВОК ЗВ'ЯЗКУ - ТЕРМІН СЕРЕДОВИЩА ВИКОНАННЯ

en: CITATION AND PREFERENCE ORDER INSTRUCTIONS [CLASSIFICATION FORMAT]
uk-UA: ЦИТУВАННЯ ТА ІНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ПЕРЕВАЖНОГО ЗАМОВЛЕННЯ [ФОРМАТ КЛАСИФІКАЦІЇ]

en: COMPLEX LINKING ENTRY DATA
uk-UA: КОМПЛЕКСНЕ ЗʼЄДНАННЯ ВВІДНИХ ДАНИХ

en: ELECTRONIC LOCATION AND ACCESS
uk-UA: ЕЛЕКТРОННЕ РОЗМІЩЕННЯ І ДОСТУП

en: ALTERNATE GRAPHIC REPRESENTATION
uk-UA: АЛЬТЕРНАТИВНЕ ГРАФІЧНЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ

en: DESCRIPTION CONVERSION INFORMATION
uk-UA: ОПИС ІНФОРМАЦІЇ ПРО ПЕРЕТВОРЕННЯ

en: Default
uk-UA: За умовчанням

en: Chronological Term
uk-UA: Хронологічний термін

en: Corporate Name
uk-UA: Корпоративна назва

en: Corporate Names
uk-UA: Корпоративні назви

en: Meeting Name
uk-UA: Назва зустрічі

en: Personal Name
uk-UA: Ім’я особи

en: Personal Names
uk-UA: Імена осіб

en: Uniform Title
uk-UA: Уніфікована форма назви

en: Default MARC21 Standard Authority types:
uk-UA: Стандартні типи авторитетних джерел MARC21 за умовчанням:

en: Acquisition framework
uk-UA: структура для надходжень/комплектування

en: Koha Dewey Subclass [OBSOLETE]
uk-UA: Підклас Коха Дьюї [ЗАСТАРІЛО]

en: Koha biblionumber
uk-UA: Внутрішній № біб-запису (biblio.biblionumber)

en: Koha biblioitemnumber
uk-UA: Внутрішній № біб-прим-запису (biblioitems.biblioitemnumber)

en: Koha issues (borrowed), all copies
uk-UA: Кількість видач (випожичань) для усіх примірників

en: Source of classification or shelving scheme
uk-UA: Код системи класифікації для розстановки фонду

en: Koha normalized classification for sorting
uk-UA: Нормалізована класифікація Коха для сортування

en: Koha item type
uk-UA: Тип одиниці

en: Edition
uk-UA: Видання

en: Classification part
uk-UA: Класифікаційна частина

en: Call number prefix
uk-UA: Діапазон розстановочних шифрів

en: Call number suffix
uk-UA: Суфікс шифру зберігання

en: Serial record flag
uk-UA: Позначка про запис серіального видання

en: Withdrawn status
uk-UA: Стан списання

en: Lost status
uk-UA: Стан втрати/відсутності

en: Materials specified (bound volume or other part)
uk-UA: Зазначення матеріалів (нумерація, частина …)

en: Damaged status
uk-UA: Стан пошкодження

en: Use restrictions
uk-UA: Стан обмеження доступу

en: Not for loan
uk-UA: не для випозичання

en: Collection
uk-UA: Зібрання

en: Koha itemnumber (autogenerated)
uk-UA: Внутрішній № примірника (items.itemnumber)

en: Home library
uk-UA: Джерельна бібліотека

en: Current library
uk-UA: Поточна бібліотека

en: Shelving location
uk-UA: Загальне розташування полиці

en: Date acquired
uk-UA: Дата надходження

en: Source of acquisition
uk-UA: Джерело надходження

en: Coded location qualifier
uk-UA: Кваліфікатор кодованого розташування

en: Cost, normal purchase price
uk-UA: Ціна

en: Serial enumeration / chronology
uk-UA: Нумерування/хронологія серіальних видань

en: Inventory number
uk-UA: Інвентарний номер

en: Shelving control number
uk-UA: Шифр зберігання

en: Full call number
uk-UA: Повний шифр зберігання

en: Barcode
uk-UA: Штрих-код

en: Date due
uk-UA: Очікується на дату

en: Date last seen
uk-UA: Дата коли останній раз бачено

en: Date last checked out
uk-UA: Дата останнього випожичання чи повернення

en: Copy number
uk-UA: Порядковий номер комплекту/примірника

en: Cost, replacement price
uk-UA: Вартість, ціна заміни

en: Price effective from
uk-UA: Ціна дійсна з

en: Non-public note
uk-UA: Службова примітка

en: Number
uk-UA: Номер

en: Status
uk-UA: Стан

en: National bibliography number
uk-UA: Номер документа в національній бібліографії

en: Canceled/invalid national bibliography number
uk-UA: Анульований/недійсний номер національної бібліографії

en: Canceled/invalid control number
uk-UA: Скасований/недійсний контрольний номер

en: Copyright or legal deposit number
uk-UA: Номер авторського права або обовʼязкового примірника

en: Assigning agency
uk-UA: Призначення агенції

en: Display text
uk-UA: Показати текст

en: Canceled/invalid copyright or legal deposit number
uk-UA: Анульований/недійсний номер авторського права або обов'язкового примірника

en: Copyright article-fee code
uk-UA: Код оплати за авторські статті

en: Additional codes following the standard number [OBSOLETE]
uk-UA: Додаткові коди після стандартного номера [ЗАСТАРІЛО]

en: First and second groups of characters
uk-UA: Перша та друга групи символів

en: Canceled/invalid number
uk-UA: Анульований/недійсний номер

en: Content type identifier
uk-UA: Ідентифікатор виду утримання

en: Canceled/invalid CODEN
uk-UA: Скасований/недійсний CODEN

en: Formatted date/time
uk-UA: Форматована дата/час

en: Category of scale
uk-UA: Категорія масштабу

en: Constant ratio linear horizontal scale
uk-UA: Лінійна горизонтальна шкала з постійним співвідношенням

en: Constant ratio linear vertical scale
uk-UA: Лінійна вертикальна шкала з постійним співвідношенням

en: Coordinates--westernmost longitude
uk-UA: Координати - найзахідніша довгота

en: Coordinates--easternmost longitude
uk-UA: Координати – найсхідніша довгота

en: Coordinates--northernmost latitude
uk-UA: Координати – найпівнічніша широта

en: Coordinates--southernmost latitude
uk-UA: Координати – найпівденніша широта

en: Angular scale
uk-UA: Кутовий масштаб

en: Declination--northern limit
uk-UA: Схиляння - північна межа

en: Declination--southern limit
uk-UA: Схиляння - південна межа

en: Form of issue
uk-UA: Форма випуску

en: Additional format characteristics
uk-UA: Додаткові характеристики формату

en: Date 1, B.C.E. date
uk-UA: Дата 1, дата до н. е.

en: Date 1, C.E. date
uk-UA: Дата 1, дата н. е.

en: Date 2, B.C.E. date
uk-UA: Дата 2, дата до н. е.

en: Date 2, C.E. date
uk-UA: Дата 2, дата н. е.

en: Date resource modified
uk-UA: Дата зміни ресурсу

en: Beginning of date valid
uk-UA: Дата початку дійсна

en: End of date valid
uk-UA: Дата закінчення дійсна

en: Form of musical composition code
uk-UA: Форма коду музичного твору

en: Holding library
uk-UA: Бібліотека тимч. зберігання/видачі

en: Copy statement
uk-UA: Відомості про копію

en: Definition of bibliographic subdivisions
uk-UA: Визначення бібліографічних підрозділів

en: Fourth bibliographic subdivision
uk-UA: Четвертий бібліографічний підрозділ

en: Fifth bibliographic subdivision
uk-UA: Пʼятий бібліографічний підрозділ

en: Copy information
uk-UA: Інформація про копію

en: Canceled/invalid GPO item number
uk-UA: Анульований/недійсний номер примірника Урядової друкарні США (GPO)

en: Classification number-ending number of span
uk-UA: Елемент класифікаційного номера - кінцевий номер інтервалу

en: Canceled/invalid classification number
uk-UA: Анульований/недійсний класифікаційний номер

en: Canceled/invalid report number [OBSOLETE, CAN/MARC]
uk-UA: Анульований/недійсний номер звіту [ЗАСТАРІЛО, CAN/MARC]

en: Canceled/invalid report number
uk-UA: Анульований/недійсний номер звіту

en: Classification number (OCLC) (R) ; Classification number, CALL (RLIN) (NR)
uk-UA: Класифікаційний індекс (OCLC) (R); Класифікаційний індекс, CALL (RLIN) (NR)

en: Filing suffix (OCLC); Footnote, FNT (RLIN)
uk-UA: Суфікс заповнення (OCLC); Примітка, FNT (RLIN)

en: Affiliation
uk-UA: Приналежність

en: Abbreviated title
uk-UA: Скорочена назва

en: Acronym or shortened title
uk-UA: Акронім або скорочена назва

en: Augmented title
uk-UA: Доповнена назва

en: Designation of section (BK AM MP MU VM SE) [OBSOLETE]
uk-UA: Позначення секції (BK AM MP MU VM SE) [ЗАСТАРІЛО]

en: Designation of section/part/series (SE) [OBSOLETE]
uk-UA: Позначення розділу/частини/серії (SE) [ЗАСТАРІЛО]

en: Inclusive dates
uk-UA: Крайні дати

en: Bulk dates
uk-UA: Масові дати

en: Form
uk-UA: Форма

en: Date or sequential designation
uk-UA: Дата або послідовне позначення

en: Designation of section (SE) [OBSOLETE]
uk-UA: Позначення секції (SE) [ЗАСТАРІЛО]

en: Edition statement
uk-UA: Відомості про видання

en: Statement of scale
uk-UA: Відомості про масштаб

en: Statement of projection
uk-UA: Відомості про проекції

en: Statement of coordinates
uk-UA: Відомості про координати

en: Statement of equinox
uk-UA: Відомості про рівнодення

en: Exclusion G-ring coordinate pairs
uk-UA: Виключення пар координат G-кільця

en: Computer file characteristics
uk-UA: Характеристики комп'ютерного файлу

en: Country of producing entity
uk-UA: Країна-виробник

en: Denomination
uk-UA: Номінал

en: Date of publication, distribution, etc.
uk-UA: Дата видання, розповсюдження тощо

en: Date of manufacture
uk-UA: Дата виготовлення

en: Date of production, release, etc.
uk-UA: Дата виробництва, випуску тощо

en: Contractual producer
uk-UA: Договірний виробник

en: Date of production, publication, distribution, manufacture, or copyright notice
uk-UA: Дата виробництва, публікації, розповсюдження, виготовлення або повідомлення про авторські права

en: Linkage [OBSOLETE]
uk-UA: Елемент зв’язку (ЗАСТАРІЛО)

en: Fax number
uk-UA: Номер факсу

en: Contact person
uk-UA: Контактна особа

en: Hours
uk-UA: години

en: Extent
uk-UA: Розмір

en: Dimensions
uk-UA: Розміри

en: Accompanying material [OBSOLETE, CAN/MARC]
uk-UA: Супровідний матеріал [ЗАСТАРІЛО, CAN/MARC]

en: Accompanying material
uk-UA: Супровідний матеріал

en: Extent of item
uk-UA: Розмір екземпляра

en: Color characteristics
uk-UA: Характеристики кольору

en: Speed
uk-UA: Швидкість

en: Additional information
uk-UA: Додаткові відомості

en: Footage
uk-UA: Метраж

en: Current publication frequency
uk-UA: Поточна частота публікації

en: Date of current publication frequency
uk-UA: Дата поточної періодичності публікації

en: Frequency
uk-UA: Періодичність

en: Dates of frequency
uk-UA: Дата періодичності

en: Former publication frequency
uk-UA: Колишня частота публікації

en: Dates of former publication frequency
uk-UA: Дати колишньої періодичності публікації

en: Carrier type term
uk-UA: Термін типу носія

en: Carrier type code
uk-UA: Код типу носія

en: Color content
uk-UA: Кольоровий вміст

en: Generation
uk-UA: Статус каталогізованого екземпляру; покоління фільму

en: Layout
uk-UA: Макет

en: Book format
uk-UA: Формат книги

en: Font size
uk-UA: Розмір шрифту

en: Content access mode
uk-UA: Режим доступу до вмісту

en: Auditory assistive features
uk-UA: Слухові допоміжні функції

en: Name
uk-UA: Найменування

en: Coordinate units or distance units
uk-UA: Одиниці координат чи одиниці відстані

en: False easting
uk-UA: Хибне східне положення

en: False northing
uk-UA: Хибне північне положення

en: Azimuthal angle
uk-UA: Азимутальний кут

en: Azimuth measure point longitude or straight vertical longitude from pole
uk-UA: Довгота точки вимірювання азимуту або пряма вертикальна довгота від полюса

en: Ellipsoid name
uk-UA: Назва еліпсоїда

en: Denominator of flattening ratio
uk-UA: Знаменник коефіцієнта сплющування

en: Abscissa resolution
uk-UA: Роздільна здатність по абсцисах

en: Distance resolution
uk-UA: Роздільна здатність відстані

en: Tape configuration
uk-UA: Конфігурація стрічки

en: Configuration of playback channels
uk-UA: Конфігурація каналів відтворення

en: Special playback characteristics
uk-UA: Спеціальні характеристики відтворення

en: Broadcast standard
uk-UA: Стандарт трансляції

en: File type
uk-UA: Тип файлу

en: Encoding format
uk-UA: Формат кодування

en: Resolution
uk-UA: Роздільна здатність

en: Regional encoding
uk-UA: Регіональне кодування

en: Encoded bitrate
uk-UA: Бітрейт кодування

en: Price
uk-UA: Ціна

en: Organization
uk-UA: Колектив

en: Arrangement
uk-UA: аранжування

en: Direct reference method
uk-UA: Метод прямого посилання

en: Column count
uk-UA: Кількість стовпців

en: Format of the digital image
uk-UA: Формат цифрового зображення

en: External dissemination information
uk-UA: Інформація для зовнішнього розповсюдження

en: Downgrading or declassification event
uk-UA: Захід щодо зниження або розсекречення

en: Classification system
uk-UA: Система класифікації

en: Country of origin code
uk-UA: Код країни походження

en: Downgrading date
uk-UA: Дата пониження

en: Declassification date
uk-UA: Дата розсекречення

en: Authorized recipients of material
uk-UA: Уповноважені одержувачі матеріалу

en: First level of enumeration
uk-UA: Перший рівень нумерації

en: Fourth level of enumeration
uk-UA: Четвертий рівень нумерації

en: Fifth level of enumeration
uk-UA: Пʼятий рівень нумерації

en: Alternative numbering scheme, first level of enumeration
uk-UA: Альтернативна схема нумерації, перший рівень нумерації

en: Alternative numbering scheme, second level of enumeration
uk-UA: Альтернативна схема нумерації, другий рівень нумерації

en: First level of chronology
uk-UA: Перший рівень хронології

en: Fourth level of chronology
uk-UA: Четвертий рівень хронології

en: Alternative numbering scheme, chronology
uk-UA: Альтернативна схема нумерації, хронологія

en: First level textual designation
uk-UA: Текстове позначення першого рівня

en: First level of chronology, issuance
uk-UA: Перший рівень хронології, видача

en: Currency code
uk-UA: Код грошової одиниці

en: Detailed date of publication
uk-UA: Детальна дата публікації

en: Availability status code
uk-UA: Код стану доступності

en: Expected next availability date
uk-UA: Очікувана дата наступної доступності

en: Date made out of print
uk-UA: Дата виходу з друку

en:  Materials specified
uk-UA:  Область застосування даних поля

en:  Linkage
uk-UA:  Елемент зв’язку

en: Date of meeting
uk-UA: Дата зустрічі

en: Authority record control number
uk-UA: Контрольний номер авторитетного запису

en: Series statement
uk-UA: Відомості про серію

en: Dissertation note
uk-UA: Примітка про дисертацію

en: Degree type
uk-UA: Тип ступеня

en: Dissertation identifier
uk-UA: Ідентифікатор дисертації

en: Bibliographic history note
uk-UA: Бібліографічний запис з історії

en: Bibliography, etc. note
uk-UA: Бібліографія та ін. примітка

en: Formatted contents note
uk-UA: Примітка форматованого змісту

en: Jurisdiction
uk-UA: Повноваження

en: Authorized users
uk-UA: Уповноважені користувачі

en: Availability date
uk-UA: Дата доступності

en: Creation/production credits note
uk-UA: Примітка про кредити на створення/виробництво

en: Coverage of source
uk-UA: Зона дії джерела

en: Location within source
uk-UA: Розташування в джерелі

en: Earlier or later volumes separately cataloged note
uk-UA: Примітка про більш ранні або пізніші томи, окремо каталогізовані

en: Attribute accuracy report
uk-UA: Звіт про точність атрибуту

en: Attribute accuracy value
uk-UA: Значення точності атрибута

en: Attribute accuracy explanation
uk-UA: Пояснення точності атрибуту

en: Completeness report
uk-UA: Звіт про повноту

en: Cloud cover
uk-UA: Хмарність

en: Display note
uk-UA: Показати примітку

en: Different formats
uk-UA: Різні формати

en: Content descriptors
uk-UA: Дескриптори вмісту

en: Additional animation techniques
uk-UA: Додаткові техніки анімації

en: Date/time and place of an event note
uk-UA: Примітка про дату/час та місце події

en: Date of event
uk-UA: Дата події

en: Expansion of summary note
uk-UA: Розширення зведеної примітки

en: Assigning source
uk-UA: Призначення джерела

en: Censorship note
uk-UA: Примітка про цензуру

en: Additional physical form available note
uk-UA: Примітка про доступну додаткову фізичну форму

en: Availability source
uk-UA: Джерело доступності

en: Availability conditions
uk-UA: Умови доступності

en: Order number
uk-UA: Номер замовлення

en: Fixed-length data elements of reproduction
uk-UA: Елементи даних фіксованої довжини для відтворення

en: Type of reproduction
uk-UA: Тип репродукції

en: Place of reproduction
uk-UA: Місце створення копії, її поширення і т.д.

en: Agency responsible for reproduction
uk-UA: Агентство, відповідальне за відтворення

en: Date of reproduction
uk-UA: Дата репродукції

en: Dates and/or sequential designation of issues reproduced
uk-UA: Відтворено дати та/або послідовне позначення випусків

en: Edition statement of original
uk-UA: Твердження про видання оригіналу

en: Custodian
uk-UA: Зберігач

en: Contract number
uk-UA: Номер договору

en: System details note
uk-UA: Примітка щодо системних вимог

en: Date of acquisition
uk-UA: Дата надходження

en: Accession number
uk-UA: Інвентарний номер

en: Owner
uk-UA: Власник

en: Corporate creator
uk-UA: Корпоративний творець

en: Copyright holder
uk-UA: Власник авторських прав

en: Copyright holder contact information
uk-UA: Контактна інформація про правовласника

en: Copyright statement
uk-UA: Відомості про авторське право

en: Copyright date
uk-UA: Дата авторського права

en: Copyright renewal date
uk-UA: Дата поновлення авторських прав

en: Publication date
uk-UA: Дата публікації

en: Creation date
uk-UA: Дата створення

en: Publisher
uk-UA: Видавець

en: Copyright status
uk-UA: Статус авторського права

en: Country of publication or creation
uk-UA: Країна публікації чи створення

en: Former title complexity note
uk-UA: Примітка про складність колишньої назви

en: Entity type label
uk-UA: Мітка типу об'єкта

en: Entity type definition and source
uk-UA: Визначення типу об'єкта та джерело

en: Attribute label
uk-UA: Мітка атрибута

en: Attribute definition and source
uk-UA: Визначення атрибуту та джерело

en: Enumerated domain value
uk-UA: Нумероване значення області

en: Enumerated domain value definition and source
uk-UA: Визначення значення нумерованої області та джерело

en: Codeset name and source
uk-UA: Назва та джерело набору кодів

en: Attribute units of measurement and resolution
uk-UA: Атрибутні одиниці вимірювання та роздільної здатності

en: Beginning and ending date of attribute values
uk-UA: Початкова та кінцева дата значень атрибутів

en: Attribute value accuracy
uk-UA: Точність значення атрибуту

en: Attribute value accuracy explanation
uk-UA: Пояснення точності значення атрибуту

en: Attribute measurement frequency
uk-UA: Частота (періодичність) вимірювання атрибуту

en: Entity and attribute overview
uk-UA: Огляд об'єктів та атрибутів

en: Entity and attribute detail citation
uk-UA: Детальне цитування об'єктів та атрибутів

en: Cumulative index/finding aids note
uk-UA: Зведений покажчик/примітка про пошук допомоги

en: Degree of control
uk-UA: Ступінь контролю

en: Bibliographic reference
uk-UA: Бібліографічна довідка

en: History
uk-UA: Історія

en: Copy identification
uk-UA: Ідентифікація копії

en: Filing scheme or code
uk-UA: Схема заповнення чи код

en: Controlled term
uk-UA: Контрольований термін

en: Editor note
uk-UA: Примітка редактора

en: Action
uk-UA: Дія

en: Action identification
uk-UA: Ідентифікація дії

en: Action interval
uk-UA: Інтервал дії

en: Contingency for action
uk-UA: Непередбачені обставини для дій

en: Action agent
uk-UA: Засіб дії

en: Accumulation
uk-UA: Накопичення

en: Frequency of use
uk-UA: Частота використання

en: Exhibitions note
uk-UA: Примітки до виставок

en: Awards note
uk-UA: Примітка про нагороди

en: Linkage (RLIN)
uk-UA: Елемент зв’язку (RLIN)

en: Field link and sequence number (RLIN)
uk-UA: Посилання на поле та порядковий номер (RLIN)

en: Condition of individual reels (VM) [OBSOLETE]
uk-UA: Позначення розділу/частини/серії (SE) [ЗАСТАРІЛО]

en: Active dates
uk-UA: Активні дати

en: Function
uk-UA: Функція

en: Curriculum code
uk-UA: Код навчальної програми

en: Correlation factor
uk-UA: Коефіцієнт кореляції

en: Country or larger entity
uk-UA: Країна або більша організація

en: First-order political jurisdiction
uk-UA: Політична юрисдикція першого порядку

en: Intermediate political jurisdiction
uk-UA: Край/область/район/округ/графство/департамент і т.п.

en: City subsection
uk-UA: Міський підрозділ

en: Extraterrestrial area
uk-UA: Позаземна область

en: Corporate name or jurisdiction name
uk-UA: Корпоративна назва або назва юрисдикції

en: Common or alternative name
uk-UA: Загальне чи альтернативне ім'я

en: Access term
uk-UA: Термін доступу

en: Label
uk-UA: Мітка

en: Physical description
uk-UA: Фізичний опис

en: CODEN designation
uk-UA: Позначення CODEN

en: Enumeration and first page
uk-UA: Нумерація та перша сторінка

en: Country code
uk-UA: Код країни

en: Type of record
uk-UA: Тип запису

en: Fixed-length data elements
uk-UA: Елементи даних фіксованої довжини

en: Encoding level
uk-UA: Рівень кодування

en: Dates of publication and/or sequential designation of issues reproduced
uk-UA: Дати публікації та/або послідовне позначення відтворюваних випусків

en: Holding institution
uk-UA: Організація — утримувач

en: Street address
uk-UA: Вулиця, номер будинку, квартири

en: Location
uk-UA: Розташування

en: Former shelving location
uk-UA: Колишнє поличне розташування

en: Non-coded location qualifier
uk-UA: Визначник місцезнаходження (не в кодований формі)

en: Copy
uk-UA: Копіювати

en: Bibliographic units per next higher level
uk-UA: Бібліографічні одиниці на наступний вищий рівень

en: Calendar change
uk-UA: Зміна календаря

en: Cataloger's initials, CIN (RLIN)
uk-UA: Ініціали каталогізатора, CIN (RLIN)

en: Converted Gregorian year
uk-UA: Перетворений григоріанський рік

en: Break indicator
uk-UA: Індикатор розриву

en: Cost
uk-UA: Вартість

en: Creation process
uk-UA: Процес створення

en: Assigning or generating agency
uk-UA: Призначення чи створення агенції

en: Content of non-MARC field
uk-UA: Вміст не МАРК-поля

en: Classification number, LCAL (RLIN)
uk-UA: Класифікаційний номер, LCAL (RLIN)

en: Book number/undivided call number, LCAL (RLIN)
uk-UA: Шифр зберігання документа/єдиний розстановочний шифр, LCAL (RLIN)

en: Additional free-text stamp above the call number, LCAL (RLIN)
uk-UA: Додатковий штамп як довільний текст над номером виклику, LCAL (RLIN)

en: Additional free-text or profiled stamp below the call number, LCAL (RLIN)
uk-UA: Додатковий довільний або профільний штамп під номером виклику LCAL (RLIN)

en: Date, LVOL (RLIN)
uk-UA: Дата, LVOL (RLIN)

en: Classification number, CCAL (RLIN)
uk-UA: Класифікаційний номер CCAL (RLIN)

en: Book number/undivided call number, CCAL (RLIN)
uk-UA: Шифр зберігання документа/єдиний шифр розстановки, CCAL (RLIN)

en: Copy information and material description, CCAL + MDES (RLIN)
uk-UA: Інформація про копію та опис матеріалу, CCAL + MDES (RLIN)

en: Copy status--for earlier dates, CST (RLIN)
uk-UA: Статус копії – для більш ранніх дат, CST (RLIN)

en: Copy status, CST (RLIN)
uk-UA: Статус копії, CST (RLIN)

en: Aquisitions control number, HNT (RLIN)
uk-UA: Контрольний номер придбання, HNT (RLIN)

en: Circulation control number, HNT (RLIN)
uk-UA: Контрольний номер обігу, HNT (RLIN)

en: Dates
uk-UA: Дати

en: Completeness note
uk-UA: Примітка про повноту

en: Agency that converted, created or reviewed
uk-UA: Агентство, яке перетворило, створило чи переглянуло

en: Date of conversion or review
uk-UA: Дата перетворення або огляду

en: Withdrawn status [LOCAL, KOHA]
uk-UA: Стан списання [локальне, Коха]

en: Lost status [LOCAL, KOHA]
uk-UA: Стан втрати/відсутності [локальне, Коха]

en: Koha normalized classification for sorting [LOCAL, KOHA]
uk-UA: Нормалізована класифікація для сортування в Коха [локальне, Коха]

en: Coded location qualifier [LOCAL, KOHA]
uk-UA: Кваліфікатор кодованого розташування [локально, Коха]

en: Copy number [LOCAL, KOHA]
uk-UA: Номер копії [LOCAL, KOHA]

en: Uniform Resource Identifier [LOCAL, KOHA]
uk-UA: Універсальний ідентифікатор ресурсу [локально, Коха]

en: Barcode prefix
uk-UA: Префікс штрих-коду

en: Barcode incrementation
uk-UA: Збільшення штрих-коду

en: Barcode suffix
uk-UA: Суфікс штрих-коду

en: Section
uk-UA: Відділення

en: Call number (full call number)
uk-UA: Розстановочний шифр (повний шифр)

en: Date of loan or deposit
uk-UA: Дата позики або депозиту

en: Expiration of loan date
uk-UA: Дата завершення терміну видачі

en: Circulation type (not for loan)
uk-UA: Тип обігу (не для випозичання)

en: Serial
uk-UA: Серіальне видання

en: Copy note
uk-UA: Примітка про копію

en: First date, FD (RLIN)
uk-UA: Перша дата FD (RLIN)

en: SYSTEM CONTROL NUMBERS (KOHA)
uk-UA: ВНУТРІШНІ КОНТРОЛЬНІ НОМЕРИ (КОХА)

en: ADDED ENTRY ELEMENTS (KOHA)
uk-UA: Додаткові дані (Коха)

en: FIXED-LENGTH DATA ELEMENTS--ADDITIONAL MATERIAL CHARACTERISTICS
uk-UA: ЕЛЕМЕНТИ ДАНИХ ФІКСОВАНОЇ ДОВЖИНИ - ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МАТЕРІАЛУ

en: FIXED-LENGTH DATA ELEMENTS--GENERAL INFORMATION
uk-UA: ЕЛЕМЕНТИ ДАНИХ ФІКСОВАНОЇ ДОВЖИНИ - ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

en: NATIONAL BIBLIOGRAPHY NUMBER
uk-UA: Номер документа в національній бібліографії

en: COPYRIGHT OR LEGAL DEPOSIT NUMBER
uk-UA: НОМЕР АВТОРСЬКОГО ПРАВА АБО ЗАКОННОГО ОБОВ'ЯЗКОВОГО ЕКЗЕМПЛЯРУ

en: COPYRIGHT ARTICLE-FEE CODE
uk-UA: СТАТТЯ ПРО АВТОРСЬКЕ ПРАВО - КОД ОПЛАТИ

en: FINGERPRINT IDENTIFIER
uk-UA: ІДЕНТИФІКАТОР ВІДБИТКІВ ПАЛЬЦІВ

en: CODEN DESIGNATION
uk-UA: ПОЗНАЧЕННЯ CODEN

en: DATE/TIME AND PLACE OF AN EVENT
uk-UA: ДАТА/ЧАС І МІСЦЕ ПОДІЇ

en: COUNTRY OF PUBLISHING/PRODUCING ENTITY CODE
uk-UA: КОД КРАЇНИ ВИДАВНИЦТВА/ВИРОБНИКА

en: FORM OF MUSICAL COMPOSITION CODE
uk-UA: ФОРМА КОДУ МУЗИЧНОЇ КОМПОЗИЦІЇ

en: CLASSIFICATION NUMBERS ASSIGNED IN CANADA
uk-UA: КЛАСИФІКАЦІЙНІ ІНДЕКСИ, ПРИСВОЄНІ В КАНАДІ

en: ADDITIONAL DEWEY DECIMAL CLASSIFICATION NUMBER
uk-UA: ДОДАТКОВИЙ ДЕСЯТКОВИЙ КЛАСИФІКАЦІЙНИЙ ІНДЕКС ДЬЮЇ

en: ABBREVIATED TITLE
uk-UA: СКОРОЧЕНА НАЗВА

en: ACRONYM OR SHORTENED TITLE [OBSOLETE]
uk-UA: АКРОНІМ АБО СКОРОЧЕНА НАЗВА [ЗАСТАРІЛЕ]

en: AUGMENTED TITLE [OBSOLETE]
uk-UA: ДОПОВНЕНА НАЗВА [ЗАСТАРІЛЕ]

en: COLLECTIVE UNIFORM TITLE
uk-UA: ЗАГАЛЬНА УНІКАЛЬНА НАЗВА

en: FORMER TITLE
uk-UA: КОЛИШНЯ НАЗВА

en: EDITION STATEMENT
uk-UA: ЗАЯВА ПРО ВИДАННЯ

en: CARTOGRAPHIC MATHEMATICAL DATA
uk-UA: КАРТОГРАФІЧНІ МАТЕМАТИЧНІ ДАНІ

en: COMPUTER FILE CHARACTERISTICS
uk-UA: ХАРАКТЕРИСТИКИ КОМПʼЮТЕРНОГО ФАЙЛУ

en: COUNTRY OF PRODUCING ENTITY
uk-UA: КРАЇНА-ВИРОБНИК

en: CURRENT PUBLICATION FREQUENCY
uk-UA: ПОТОЧНА ПЕРІОДИЧНІСТЬ ПУБЛІКАЦІЇ

en: FREQUENCY (CF MP) [OBSOLETE]
uk-UA: ПЕРІОДИЧНІСТЬ (CF MP) [ЗАСТАРІЛО]

en: FORMER PUBLICATION FREQUENCY
uk-UA: КОЛИШНЯ ПЕРІОДИЧНІСТЬ ПУБЛІКАЦІЇ

en: CARRIER TYPE
uk-UA: ТИП НОСІЯ

en: ACCESSIBILITY CONTENT
uk-UA: ЗМІСТ ДОСТУПНОСТІ

en: DIGITAL FILE CHARACTERISTICS
uk-UA: ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦИФРОВОГО ФАЙЛУ

en: DIGITAL GRAPHIC REPRESENTATION
uk-UA: ЦИФРОВЕ ГРАФІЧНЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ

en: DATES OF PUBLICATION AND/OR SEQUENTIAL DESIGNATION
uk-UA: ДАТИ ПУБЛІКАЦІЇ І/АБО ПОСЛІДОВНЕ ПОЗНАЧЕННЯ

en: GENERAL NOTE
uk-UA: ЗАГАЛЬНА ПРИМІТКА

en: DISSERTATION NOTE
uk-UA: ПРИМІТКА ПРО ДИСЕРТАЦІЮ

en: BIBLIOGRAPHIC HISTORY NOTE (BK CF MU) [OBSOLETE]
uk-UA: БІБЛІОГРАФІЧНА ІСТОРИЧНА ДОВІДКА (BK CF MU) [ЗАСТАРІЛЕ]

en: BIBLIOGRAPHY, ETC. NOTE
uk-UA: БІБЛІОГРАФІЯ І Т.П. ПРИМІТКА

en: FORMATTED CONTENTS NOTE
uk-UA: ПРИМІТКА ФОРМАТОВАНОГО ЗМІСТУ

en: CREATION/PRODUCTION CREDITS NOTE
uk-UA: ЦИТАТА/ПОСИЛАННЯ - ПРИМІТКА

en: CITATION/REFERENCES NOTE
uk-UA: ПРИМІТКА ЩОДО ЦИТАТИ/ПОСИЛАННЯ

en: EARLIER OR LATER VOLUMES SEPARATELY CATALOGED NOTE (SE) [OBSOLETE]
uk-UA: ПОПЕРЕДНІ АБО ОСТАННІ ТОМИ ОКРЕМО В КАТАЛОЗІ - ПРИМІТКА (SE) [ЗАСТАРІЛО]

en: DATA QUALITY NOTE
uk-UA: ПРИМІТКА ЩОДО ЯКОСТІ ДАНИХ

en: CATEGORIES OF FILMS NOTE (ARCHIVAL) (VM) [OBSOLETE]
uk-UA: ПРИМІТКА ЩОДО КАТЕГОРІЇ ФІЛЬМІВ (АРХІВ) (VM) [ЗАСТАРІЛО]

en: DATE/TIME AND PLACE OF AN EVENT NOTE
uk-UA: ДАТА/ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ПОДІЇ - ПРИМІТКА

en: CENSORSHIP NOTE (VM) [OBSOLETE]
uk-UA: ПРИМІТКА ЩОДО ЦЕНЗУРИ (VM) [ЗАСТАРІЛО]

en: ADDITIONAL PHYSICAL FORM AVAILABLE NOTE
uk-UA: ДОДАТКОВА ФІЗИЧНА ФОРМА ПРИМІТКА ПРО ДОСТУПНІСТЬ

en: ACCESSIBILITY NOTE
uk-UA: ПРИМІТКА ПРО ДОСТУПНІСТЬ

en: FUNDING INFORMATION NOTE
uk-UA: ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФІНАНСУВАННЯ

en: FORMER TITLE COMPLEXITY NOTE
uk-UA: ПРИМІТКА ПРО СКЛАДНІСТЬ КОЛИШНЬОЇ НАЗВИ

en: ENTITY AND ATTRIBUTE INFORMATION NOTE
uk-UA: ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБʼЄКТ ТА АТРИБУТ

en: CUMULATIVE INDEX/FINDING AIDS NOTE
uk-UA: СПІЛЬНИЙ ІНДЕКС/ПОШУК ЗІ СНІДУ - ПРИМІТКА

en: COPY AND VERSION IDENTIFICATION NOTE
uk-UA: ДОДАТКОВИЙ ОПИС - ТАКСОНОМІЧНА ІДЕНТИФІКАЦІЯ

en: BINDING INFORMATION
uk-UA: ОБОВ'ЯЗКОВА ІНФОРМАЦІЯ

en: CASE FILE CHARACTERISTICS NOTE
uk-UA: ПРИМІТКА ХАРАКТЕРИСТИК ФАЙЛУ СПРАВИ

en: EDITOR NOTE (SE) [OBSOLETE]
uk-UA: ПРИМІТКА РЕДАКТОРА (SE) [ЗАСТАРІЛО]

en: ACTION NOTE
uk-UA: ПРИМІТКА ДІЇ

en: ACCUMULATION AND FREQUENCY OF USE NOTE
uk-UA: НАКОПИЧЕННЯ І ЧАСТОТА ВИКОРИСТАННЯ. ПРИМІТКА

en: EXHIBITIONS NOTE
uk-UA: ПРИМІТКА ПРО ВИСТАВКИ

en: AWARDS NOTE
uk-UA: ПРИМІТКА ПРО НАГОРОДИ

en: ADDED ENTRY--PERSONAL NAME
uk-UA: ДОДАТКОВИЙ ОПИС — ІМ’Я ОСОБИ

en: ADDED ENTRY--PERSONAL NAME (PERFORMER) (MU) [OBSOLETE]
uk-UA: ДОДАТКОВИЙ ОПИС — ІМ’Я ОСОБИ (ВИКОНАВЕЦЬ) (MU) [ЗАСТАРІЛЕ]

en: ADDED ENTRY--CORPORATE NAME
uk-UA: ДОДАТКОВИЙ ОПИС--НАЗВА ОРГАНІЗАЦІЇ

en: ADDED ENTRY--MEETING NAME
uk-UA: ДОДАТКОВИЙ ОПИС--НАЗВА ЗУСТРІЧІ

en: ADDED ENTRY--CORPORATE NAME (PERFORMER) (MU) [OBSOLETE]
uk-UA: ДОДАЛЬНИЙ ОПИС — КОРПОРАТИВНА НАЗВА (ВИКОНАВЕЦЬ) (MU) [ЗАСТАРІЛЕ]

en: ADDED ENTRY--UNCONTROLLED NAME
uk-UA: ДОДАТКОВИЙ ОПИС--НЕКОНТРОЛЬОВАНЕ ІМʼЯ

en: ADDED ENTRY--UNIFORM TITLE
uk-UA: ДОДАТКОВИЙ ОПИС--ЄДИНА НАЗВА

en: ADDED ENTRY--UNCONTROLLED RELATED/ANALYTICAL TITLE
uk-UA: ДОДАТКОВИЙ ОПИС--НЕКОНТРОЛЬОВАНИЙ ЗВʼЯЗАНИЙ/АНАЛІТИЧНИЙ ЗАГОЛОВОК

en: ADDED ENTRY-GEOGRAPHIC NAME
uk-UA: ДОДАТКОВИЙ ОПИС--ГЕОГРАФІЧНА НАЗВА

en: ADDED ENTRY--HIERARCHICAL PLACE NAME
uk-UA: ДОДАТКОВИЙ ОПИС — НАЗВА ІЄРАРХІЧНОГО МІСЦЯ

en: ADDED ENTRY--TAXONOMIC IDENTIFICATION
uk-UA: ДОДАТКОВИЙ ОПИС--ТАКСОНОМІЧНА ІДЕНТИФІКАЦІЯ

en: ADDED ENTRY--PHYSICAL CHARACTERISTICS [OBSOLETE]
uk-UA: ДОДАТКОВИЙ ОПИС--ФІЗИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ [ЗАСТАРІЛЕ]

en: CONSTITUENT UNIT ENTRY
uk-UA: ЗАПИС ОСНОВНОГО ДОКУМЕНТА

en: ADDITIONAL PHYSICAL FORM ENTRY
uk-UA: ДОДАТКОВА ФІЗИЧНА ФОРМА ЗАПИСУ

en: DATA SOURCE ENTRY
uk-UA: ВВЕДЕННЯ ДЖЕРЕЛА ДАНИХ

en: COMPONENT ITEM ENTRY (RLIN)
uk-UA: ЗАПИС КОМПОНЕНТА ЕКЗЕМПЛЯРУ (RLIN)

en: HOLDING INSTITUTION
uk-UA: Організація — утримувач

en: LOCATION [OBSOLETE]
uk-UA: РОЗТАШУВАННЯ [ЗАСТАРІЛЕ]

en: LOCATION
uk-UA: РОЗТАШУВАННЯ

en: CAPTIONS AND PATTERN--BASIC BIBLIOGRAPHIC UNIT
uk-UA: ПІДПИСИ І МАЛЮНОК - ОСНОВНА БІБЛІОГРАФІЧНА ОДИНИЦЯ

en: CAPTIONS AND PATTERN--SUPPLEMENTARY MATERIAL
uk-UA: ПІДПИСИ І МАЛЮНОК - ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ

en: CAPTIONS AND PATTERN--INDEXES
uk-UA: ПІДПИСИ І МАЛЮНОК - ІНДЕКСИ

en: ENUMERATION AND CHRONOLOGY--BASIC BIBLIOGRAPHIC UNIT
uk-UA: НУМЕРАЦІЯ І ХРОНОЛОГІЯ - ОСНОВНА БІБЛІОГРАФІЧНА ОДИНИЦЯ

en: ENUMERATION AND CHRONOLOGY--SUPPLEMENTARY MATERIAL
uk-UA: НУМЕРАЦІЯ І ХРОНОЛОГІЯ - ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ

en: ENUMERATION AND CHRONOLOGY--INDEXES
uk-UA: НУМЕРАЦІЯ ТА ХРОНОЛОГІЯ - ІНДЕКСИ

en: FOREIGN MARC INFORMATION FIELD
uk-UA: ПОЛЕ ІНОЗЕМНОЇ ІНФОРМАЦІЇ МАРК

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE-PERSONAL NAME [LOCAL, CANADA]
uk-UA: ЕКВІВАЛЕНТНІСТЬ АБО ПЕРЕХРЕСНЕ ПОСИЛАННЯ-ІМ’Я ОСОБИ [ЛОКАЛЬНЕ, КАНАДА]

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE-CONFERENCE OR MEETING NAME [LOCAL, CANADA]
uk-UA: ЕКВІВАЛЕНТНІСТЬ АБО ПЕРЕХРЕСНЕ ПОСИЛАННЯ-НАЗВА КОНФЕРЕНЦІЇ АБО ЗУСТРІЧІ [LOCAL, КАНАДА]

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE-UNIFORM TITLE HEADING [LOCAL, CANADA]
uk-UA: ЕКВІВАЛЕНТНІСТЬ АБО ПЕРЕХРЕСНЕ ПОСИЛАННЯ - ЗАГОЛОВОК УНІФІКОВАНОЇ НАЗВИ [LOCAL, КАНАДА]

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE--UNIFORM TITLE [OBSOLETE] [CAN/MARC only]
uk-UA: ЕКВІВАЛЕНТНІСТЬ АБО ПЕРЕХРЕСНЕ ПОСИЛАННЯ - ЄДИНА НАЗВА [ЗАСТАРІЛО] [лише CAN/MARC]

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE--ROMANIZED TITLE [OBSOLETE] [CAN/MARC only]
uk-UA: ЕКВІВАЛЕНТНІСТЬ АБО ПЕРЕХРЕСНЕ ПОСИЛАННЯ - РОМАНІЗОВАНА НАЗВА [ЗАСТАРІЛО] [лише CAN/MARC]

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE--COLLECTIVE TITLE [OBSOLETE] [CAN/MARC only]
uk-UA: ЕКВІВАЛЕНТНІСТЬ АБО ПЕРЕХРЕСНЕ ПОСИЛАННЯ - КОЛЕКТИВНА НАЗВА [ЗАСТАРІЛО] [лише CAN/MARC]

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE--GEOGRAPHIC NAME/AREA NAME [OBSOLETE] [CAN/MARC only]
uk-UA: ЕКВІВАЛЕНТНІСТЬ АБО ПЕРЕХРЕСНЕ ПОСИЛАННЯ - ГЕОГРАФІЧНА НАЗВА/НАЗВА ОБЛАСТІ [ЗАСТАРІЛО] [лише CAN/MARC]

en: COPY-LEVEL INFORMATION (RLIN)
uk-UA: ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІВЕНЬ ЕКЗЕМПЛЯРУ (RLIN)

en: LOCAL ELECTRONIC LOCATION AND ACCESS (OCLC)
uk-UA: ЛОКАЛЬНЕ ЕЛЕКТРОННЕ РОЗМІЩЕННЯ ТА ДОСТУП (OCLC)

en: ADDITIONAL ESTC CODES (RLIN)
uk-UA: ДОДАТКОВІ КОДИ ESTC (RLIN)

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE-SERIES STATEMENT--PERSONAL NAME/TITLE [LOCAL, CANADA]
uk-UA: ЕКВІВАЛЕНТНІСТЬ АБО ПЕРЕХРЕСНЕ ПОСИЛАННЯ - ЗАЯВА ПО СЕРІЇ — ІМ’Я ОСОБИ/НАЗВА [ЛОКАЛЬНЕ, КАНАДА]

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE-SERIES STATEMENT--CORPORATE NAME/TITLE [LOCAL, CANADA]
uk-UA: ЕКВІВАЛЕНТНІСТЬ АБО ПЕРЕХРЕСНЕ ПОСИЛАННЯ - ЗАЯВА ПО СЕРІЇ-КОРПОРАТИВНІ НАЗВА/ЗАГОЛОВОК [LOCAL, КАНАДА]

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE-SERIES STATEMENT--CONFERENCE OR MEETING NAME/TITLE [LOCAL, CANADA]
uk-UA: ЕКВІВАЛЕНТНІСТЬ АБО ПЕРЕХРЕСНЕ ПОСИЛАННЯ-ЗАЯВА ПО СЕРІЇ - НАЗВА КОНФЕРЕНЦІЇ АБО ЗУСТРІЧІ [LOCAL, КАНАДА]

en: EQUIVALENCE OR CROSS-REFERENCE-SERIES STATEMENT--TITLE/UNIFORM TITLE [LOCAL, CANADA]
uk-UA: ЕКВІВАЛЕНТНІСТЬ АБО ПЕРЕХРЕСНЕ ПОСИЛАННЯ-ЗАЯВА ПО СЕРІЇ -- НАЗВА / УНІФІКОВАНА НАЗВА [LOCAL, КАНАДА]

en: EQUIVALENCES OR CROSS-REFERENCES [LOCAL, CANADA]
uk-UA: ЕКВІВАЛЕНТНОСТІ АБО ПЕРЕХРЕСНІ ПОСИЛАННЯ [LOCAL, КАНАДА]

en: Fast Add Framework
uk-UA: швидка каталогізація

en: 'FA', a 'Fast Add' minimal MARC21 framework suitable for ILL or on-the-fly cataloguing.
uk-UA: „FA“, мінімальна MARC21-структура „Швидке додавання“, придатна для МБА чи каталогізації на льоту.

en: Books, Booklets, Workbooks
uk-UA: Книги, буклети, робочі зошити

en: CD-ROMs, DVD-ROMs, General Online Resources
uk-UA: CD-ROM, DVD-ROM, загальні онлайн-ресурси

en: Serials
uk-UA: Серіальні видання

en: Audio Cassettes, CDs
uk-UA: Аудіокасети, компакт-диски

en: DVDs, VHS
uk-UA: DVD, VHS

en: BKS Books, Booklets, Workbooks
uk-UA: BKS Книги, буклети, робочі зошити

en: CF  CD-ROMs, DVD-ROMs, General Online Resources
uk-UA: CF  CD-ROM, DVD-ROM, загальні онлайн-ресурси

en: AR  Models
uk-UA: AR  Моделі
